Özellikleri taşıyan büyütme operasyonu üyesi

Boyutu, cinsel organ, erkek birçok faktöre bağlıdır, ana biri olarak kabul edilir kalıtım. Parametre normlar değişir 12 ila 18 cm Ama herkes erkek ne mutlu sağladı, onlara doğa. Bu durumda kullanılan herhangi bir kullanılabilir teknikler değişiklikler miktarda çocuk taşıyan bir organ.

Ameliyat artan üye – en yaygın ve en etkili bir şekilde bu durumu değiştirmek. Önce onu yapmadan okumanızı öneririz kontrendikasyonları ve olası komplikasyonları vardır.

Endikasyonları

maliyeti artan üye

Operasyon için artan bir üye istediği bir erkek yeterli. Gerekli muayene ürolog ya androloji, bir parçası olarak bir egzersiz olan hüküm kararı ile ilgili boyutları ve şekli penis.

Anomali ile ilgili yetersiz hava organı olarak adlandırılan mikro penis. O bir sonucu olarak ortaya çıkar, yetersiz hipofiz hormonları. Değerlendirirken ayarları penis sayılır onun boyutları dik mümkün.

Diğer koşullar içerir:

 • konjenital patoloji yapının penis;
 • işlev bozukluğu, karşılaşılan zemin, özel fibrozis;
 • yaralanmaları organ;
 • penis boyu ereksiyon da daha az 12 cm;
 • yetersizlik seks;
 • Peyronie hastalığı ya da patolojik eğriliği üyesi.

Uzama organ

Artan uzunluk organ yapılır ameliyat sırasında. Ameliyattan önce mutlaka yapılır muayene var erkek doktor. Bunun için gerekli özel durumlar kontrendikasyonlar ve tartı risk.

Takma protez

Sonuç cerrahi penis büyütme yoluyla protez bağlıdır, ne tür bir implant kullanıldı. Uzatma penis, bu yol zor, kabul.

Sabit protezler kullanan ender. En sık eklenir şişme veya plastik implantlar. Ameliyat genel anestezi altında yapılır. Protez takılan bir kesi ile alanında sünger tel

Böyle bir işlem yapıyorlar sadece tıbbi nedenlerle, zaman gelişmemişlik penis eşliğinde cinsel işlev bozukluğu. Ne kadar bu ameliyat bir artış üyenin bağlıdır, kullanılan malzeme, zorluk patoloji ve diğer faktörler. Takma protez herkes için geçerli değildir.

Cerrahi

Cerrahi müdahale ile başlar, anestezik enjeksiyon. Bir ameliyat genel anestezi veya spinal anestezi. Bir sonraki adım geçti ve tavandan demet penis tutan bir organ olmak, bu derinlikte bir leğen.

İstediğiniz etkiyi artırmak için elde hemen değil, bir süre sonra. Ona katkıda dersleri, zımni kullanımı extender rehabilitasyon sırasında.

Kalınlaşma

Prosedür artış penis zevk değil, daha az talep. Bazen o kutuyu plastik ameliyat uzatma organ. Yöntem cerrahi müdahale seçilir dikkate istenilen sonuç. Bazı prosedürler vermek kısa vadeli etkisi, diğer – değişim ölçüleri organ dramatik bir şekilde.

Yağ dolgusu

Operasyon başlar daldırma hasta genel anestezi altında. Başlangıçta yapılır çit biomaterial, bölgeye en fazla. Daha sonra temizlik işlemi yapılır elde edilen malzeme. Bir sonraki adım, onun enjekte cinsel organı kullanılarak özel bir iğne.

En büyük avantajı yordam kullanımı hissediyorum kendi biomaterial. Uygulama yapay implant sebep olabilir, alerjik bir reaksiyona yabancı malzemeler.

Tanıtım jel ya da silikon implant

penis büyütme

Prosedür öngören giriş cilt altına dolgu, polimer malzemeler, farklı bir geçici etkisi. İşlem tekrarlanır aralıklarla – her altı ayda bir. Bu yöntem, cerrahi müdahale daha kolay yürütme ile karşılaştırıldığında, diğer yöntemleri.

Hyaluronik asit enjeksiyonları

Hyaluronik asit aldı yayılması sadece kozmetik, aynı zamanda plastik cerrahi. Güvenli, hızlı ve sorunsuz işlem. Hyaluronik asit enjekte cinsel organı enjekte ederek. Ortalama etki devam ederse bir yıl boyunca.

Kas nakli

Kas nakli listesinde mikrocerrahi işlemleri. Boyut üye değişir pahasına nakli flep alınan karın duvarı. Cinsel organı nedeniyle artar 4 cm tam olarak. Ameliyat altında yapılır genel anestezi.

Aşama eğitim

Ameliyattan önce geçmesi gerekiyor, hazırlık prosedürleri. Onlar önlemek için yardımcı olur advers reaksiyonlar vücudun ve almak için en uygun bir şekilde müdahale.

Aşama eğitim içerir geçişini dilleri tanı yöntemleri:

 • ultrasonografi cihazı ile;
 • klinik kan sayımı;
 • çalışmada genital enfeksiyon;
 • kan kimyası;
 • EKG;
 • muayene uzmanları, dar bir profil.

Ayrıca yürütülen araştırma, dışlamak için yeteneği geliştirme, alerjik reaksiyonlar, anesteziyoloji ve malzemeler, katkıda cilt altında. Onlar önlemek için yardımcı olacaktır, oluşabilecek komplikasyonlar ameliyat sırasında.

2 gün önce atanan bulunmuyor adama sınırlamalısınız kullanımı sıvı. Ayrıca bir tavsiye sigarayı almak ve alkollü içecekler.

Postoperatif dönemde

Ameliyattan sonra hasta hastanede gün boyunca. Görev doktor – açıklamak, nasıl kullanılır extender katkıda artırmak için ayarları üyesi. Cihaz giymek 2 saat. Daha sonra giyerek artar.

Genellikle tam bir iyileşme organ kaybolduktan 3 hafta kadar. Aynı zamanda sağlamak için gerekli temizlik sünneti. Önemli vazgeçmek giyen sıkı iç çamaşırı. Basınç cinsel organ katkıda yakınsama dikiş atıldı.

Yüklemesi protez farklı zorluk toplantı, postoperatif dönemde daha uzun ömürlü. Boyunca 2 gün ameliyattan sonra hasta gözlemler yatak istirahati. Sonra çözümlenir kısa bir yürüyüş, tek başına hareket hastanede.

Üzerinden 10 gün fiziksel aktivite artar. Toplam süresi, rehabilitasyon süresi ise 1 ay.

Olası komplikasyonlar

Herhangi bir tür cerrahi müdahale anlamına gelir, belirli bir risk. İşlem gerektirecektir komplikasyon gelişimi.

Onlara atfedilen özellikleri:

 • yara izi;
 • doku nekrozu;
 • kanama alanında sütür;
 • tromboz;
 • bozukluğu erektil işlev;
 • artan vücut ısısı;
 • sinir bozukluğu nedeniyle geçirilen deneyimlerin;
 • temas enfeksiyonu, yara;
 • duyarlılığı azalmış cinsel organ.

Doğru bir taşıma işlemi sağlar, hiçbir yara izi ve yara izi cinsel organ. Erektil fonksiyon bu durumda ezilen. Zorluk durumunda, işlemi gerçekleştirildi kötü.

Ne kadar işlem

Ne kadar cerrahi penis büyütme öğrenebilirsiniz seçilen tıp kurumu. Fiyatlandırma politikaları üzerinde bağlıdır prestij klinikler ve cerrahlar beceri. Aynı derecede önemli ve bir tür ameliyat.

cerrahi penis büyütme

Yönlendirilmelidir aşağıdaki verileri:

 1. Maliyeti penis büyütme operasyonu yükleyerek protez değişir 3000 ila 4000 bin dolar.
 2. Fiyat ameliyat için 200 – 1100 dolar.
 3. Kullanırken implant nihai maliyeti bağlıdır malzeme. Bir operasyon geçirmek için maliyeti 700 ila 4000 bin dolar.
 4. Tutan kas nakli mal olacak 2500-4000 bin dolar.

Ameliyat geçirmek değil, sadece özel kliniklerde, aynı zamanda kamu sağlık kurumlarında.