Penis büyütmek için nasıl bir genç — ipuçları deneyimli erkek

Yeterince ağır olması, erkek bir genç. Herhangi bir şey, bir yetişkin erkek için önemsiz bir şey gibi görünebilir, erkek, ergenlik döneminde sanırım çok önemli. Hemen hemen küresel. Örneğin, penis boyutu 14 yaşında ve onu büyütmek.

Tıbbi bir bakış açısı cinsel gelişimi gençler

penis büyütme genç

Çoğu anne çağımızın izlerken, büyüme ve gelişme oğulları, sık sık ilgi başlar ve daha ne kadar aynı olmalıdır parametreleri penis, erkek ve çocuklar-gençler farklı dönemlerde büyüyor. Ve bu aslında çok boş bir ilgi var. Gelişimi cinsel özellikleri, erkek ve çocuklar tek tip olmalı, uyumlu ve uygun bir döneme büyüyor.

Ne olursa olsun, bazı sapmalar, genel kabul görmüş normları hala geçerli, çok önemli bir birikim ya da aşırı hızlı bir gelişme, teslim sorunları gelecek bir adam. Bu nedenle, zamanında denetleme büyüme erkeklik gencin daha sonra başarısız olmak için bir rehin sağlıklı bir yetişkin yaşam.

Uzmanlar, modernliğin emin ebeveyn ilgi ve samimi bir yan soru da büyümenin çocuklar için çok önemli. Çünkü böyle bir uyarı verir önceden dikkat olası sorun veya esaslar rahatsızlıkları. Ve bu sayede kök nip onların gelişimi. Yani ortaya çıkmasını önlemek için patolojiler ve ciddi bir hastalık.

Ancak burada madalyonun bir başka yüzü. Bazı psikologlar, ne kadar dikkat bu konuya neden olabilir çocuğun yalnız kompleksleri. Örneğin, bir üst akıl hakkında bir boyutta genital gibi: «Hangi uzunlukta olmalı, penis, bir çocuk ve nasıl artırmak». Ama anne-babalar için herhangi bir bilgi, belirli bir alanda tamamen gereksiz olmayacaktır. Ve hatta karşısında olacak çok yararlı.

Ayrıca değer fark, üreme bozukluklarına, sık sık neden olur kötü bir farkındalık gelişimi, genital organlar. Ve sadece anne-babalar ve çocuklar. Çünkü tamamen gerek yok panik, eğer bir çocuk aniden kendini göstermeye başladı ilgi, ne olmalıdır, penis, 13 yaşında ve onu büyütmek. Gözlem için ebeveynlerin cinsel gelişim çocuğun önlenebilir zorluklar gelecek.

Psikolojik açıdan sorunu

Kadın yarım bir aile ve, belki sınıf sadece gülmek çıkması çocuğun böyle bir ilgi. Ama mesele şu ki, insan toplumu kendisi için kışkırtır böyle bir merak. Ve bu şu şekilde:

 • Reklam, televizyonda ve internette. Bu bir haber olabilir, en son klinik çalışmalar, reklam, uygun ilaç ve benzeri. Benzer kaynaklarda genellikle ön etkilendiği «kanunlar» penis uzunluğu.
 • Arkadaş, çevre. Yani, örneğin, ile çevrili bir genç olabilir yerleşmek görüş, 17 cm ve üzeri – norm. İstisnalar olabilir. Ve onlar olmalıdır. Ama tüm insanlar bunu anlamak ve kabul etmek.

Her bir veri, bir «provokasyon» özel motivasyon. İlk durumda, bu endişe için sağlık tasarlanmış daha fazla anne-babalar için çocuk için. Çünkü onlar geleceği hakkında endişeli, oğlu, ve, sağlığı, yetenekleri, gebe ve sağlıklı çocuk.

Çünkü sık sık rastlamak mümkündür bazı forumlarda konuları ebeveynler tartışmak ölçüleri çocuklar. Anlamaya çalışıyorum olup olmadığını, bu endişe. Ama daha doğrusu bir doktorun bu soruya hiç kimse cevap mümkün olacak.

İkinci durumda – bu sıradan bir gurur. Büyük bir penis boyutu genellikle ilişkilidir çocuklar ile erkek gücü ve yeteneği ile bir anda dikkat, mümkün olduğunca fazla sayıda kız var. Eğer düşünürseniz, bu benzetme atılmıştır istediğiniz doğa.

Doğru cinsel gelişim

Bilindiği cinsel organlar çocuk başlar bir gelişme, henüz anne karnında. Ve doğumdan sonra doktor tutar muayene, diye önceden uyarmak için tüm olası patoloji penis. Ne boyut olmalı bebek? Eğer inanıyorsanız, tıbbi istatistik, genellikle penis boyu küçük çocuğu geçmeyen birkaç santimetre. İzlemek kırıntısı yaşamın ilk yıllarında son derece önemlidir. Bir çocuk ağlıyor işeme sırasında bu neden hastaneye gitmek.

Bazı çocuklar boyutları, genital tahrik, gerçekten güçlü. Ama gençler ne anlamak gerekir cinsel gelişim olabilir hızlandırılmış, oluşabilir, bazı gecikme. Bu nedenle istediğiniz penis sekiz yıl ve on üç yıl genellikle kalabilir hemen hemen değişmeden uzunluğu.

Ana ergenlik belirtileri

penis büyütmek için nasıl

Ortalama penis boyu çocuk ergenlik döneminde doğrudan bağlı tek faktör. Ek olarak, ne zaman ortaya çıktı ilk işaretler, besleme sinyali hakkında, ergenliğe. Bazen her şeyi çözebilir, sadece bir yıl.

Ergenlik özellikleri, dikkat edilmelidir, bunlar:

 • İlgisizlik ya da tam tersi, artan sinirlilik;
 • Saç, kasık ve koltukaltı altında büyümeye başladı aktif;
 • Ciltte ortaya çıktı kızarıklık ve inflamasyon;
 • Üyesi oldu büyük.

Her zamanki gibi erkek cinsel olgunlaşma başlar yaklaşık on iki yıl. Bu yüzden çocuğu kendisi veya ailesi olabilir merak sorusu, penis büyütmek için nasıl 12 yıl ve hangi durumlarda yapmak gerekir. Bazen bu geç başlaması ve yıl içinde on dört. Her yıl bir penis mi artacak bir santimetre ve bir buçuk. Ama firmanın uzunluğu ve kalınlığı bağlıdır sağlık için bir genç, ama aynı zamanda genetik.

Zararlı alışkanlıkları var yok sağlam hala vücudu kötü etkiler. Tütün dar damarları tıkayan beyin hücreleri düzgün çalışması. Bu da, sonuç olarak, engeller, zihinsel gelişim bir adam. Ve değil sadece. Cinsel gelişim de yavaşlar. Bu yüzden gençler, içki içen veya sigara içen, anlayamıyorum kendi on altı yıl neden boyutları kötüdür. Obezite de neden olabilir.

Cinsel gelişim dönemleri

Bu dönem beş:

 • Dönem ilk. Başlar gelişiyle bu yana, ışık ve devam eden, yaklaşık on iki-on dört yıl. Boyutları bir organ değil, diğer çok önemli bir değişiklik. Çocuk büyür, büyüdükçe gelişir ve penis. Yaklaşık 5 cm Ama saatine kadar olgunlaşma süreci bu yeterli oluyor yavaş yavaş. Yaş sekiz yıl kaybolur fimozis, o oldu. Eğer fimozis geçmedi kendisi – bir doktora başvurun.
 • Bir süre, ikinci. Genellikle başlangıcı başlangıcı ile denk sözde «geçici» bir yaş. Subkutan yağ muhtemelen kaybolur ve testisler yavaş yavaş düşer. Hipofiz bezi etkin bir çalışma başlar. Yavaş yavaş başlar üyesi eklemek veya boyutu.
 • Dönem üçüncü. Yaklaşık orta olgunlaşma. Cinsel üyesi olmaya başlıyor daha bir buçuk-iki cm / yıl. Kasık ve koltuk altı çocuğun aktif büyümeye başlar fibriller. Bu davranış, uyum hormonal arka plan.
 • Dönem dördüncü. Yaş yaklaşık on beş yıl değişir üyesi olma, zaten sadece uzun, ama kalın. Yaklaşık bir santimetre.
 • Beşinci dönem. Devam başlangıcından önce, on yedi-on sekiz yıl. Ama genellikle kalıcı olarak cinsel gelişim tamamlanır zaten yirmi yıl sonra, ne zaman üreme sistemi tamamen bitti, kendi oluşumu ve genç adam tamamen devam etmek isteyen bir cins. Üye alır, nihayet yetişkin boyutları.

İleri sunulan verileri, kayıtlı ayarlar, üye yaşına göre bir çocuk ya da genç. Dikkat edin belirtilen ölçüler üye istirahat. Bunun için öğrenmek, örnek boyutları ereksiyon eklemek lazım yaklaşık altı santim. Ve unutmayalım ki, bu kurulan normları da olabilir, küçük bir fark.

Nasıl olmalıdır üye artışı önlemek için:

 • 6-7 yaş – 6.1 cm;
 • 7-8 yıl – 6.2 cm;
 • 8-11 yaş – 6.3 cm;
 • 11-12 yıl – 6.4 cm;
 • 12-13 yıl – 6.5 cm;
 • 13-14 yaş – 6-7 cm;
 • 14-16 yaş – 7-8 cm;
 • 16-18 yaş – 8-10 cm.

Veliler uyarmak için, bir olgunlaşma vaktinin çok erken daha bir on yıl kadar. Ya da güçlü kalacak – gelecek, daha sonra on dört yıl. En iyi çözüm gidin doktora. Eğer bir geçiş döneminde başlar, beklendiği gibi, cinsel organları değil, mümkün oluşturmak için, olması gerektiği gibi.

penis büyütme

En az değil, ebeveynlerin sağlamak tamamen güvene dayalı bir ilişki ile çocukları. Onlar korkmamalı başlamak için tartışmaya bile çok yapışkan bir tema gibi ayarları penis. Üst düzey gerektiğini açıklamak için genç nesil, ne çok sıkı dar pantolon veya iç çamaşırı giymek için değmez. Yaz aylarında bile mutlaka gevşek giysiler giymek.

Erken yaşta çocuğun bir sorumluluğu geliştirme dış genital organlar tamamen omuzlarında yatıyor anne. Ama başlangıcına yakın bir geçiş yaşı zaten ve kendini genç mi hemen dikkat çekmek için özel bir cinsel sağlık. Göstergesidir kendisi denebilecek bir kez ortalama penis boyutu.

Bu geri çekilme normal gelişimi, genital

Zaten önceden de açıklandığı gibi, dış genital bölge aktif olarak gelişen bir dönemde on iki ila on altı yıl. Büyük bir değeri vardır, bu dönemde önemini testosteron üretimini normal bir miktar. Bu miktar, bu hormonu bağlı bir kaç santim eklemek erkeklik bir genç.

Uzmanlar, yakından bakmak herhangi bir değişiklik genital çocuğun bu dönemde. Çünkü eğer testosteron yetersiz, doktorlar mümkün olacak, bunu düzeltmek yazı, hormonal ilaçlar. Eğer bu sıkıntı tespit etmek için başarısız oldu, on dört-on beş yıl, dengeyi hormonu zor değil.

Zararlı alışkanlıklar – sigara ve alkol de kaçınılmaz yol inhibisyonu veya hatta değişim sürecinde geliştirme ve penis büyütme.

Teslim işleri normal gelişimi için dış üreme organları erkek edebiliyoruz:

 • Genetik;
 • Bozuklukları endokrin sistem;
 • Zararlı alışkanlıklar;
 • Kötü ekoloji;
 • Başarısız hormonal arka plan;
 • Travma genital.

Sigara olarak kötü alışkanlıkları nedeniyle daha fazla zorluklarla değişim hormonal arka plan ve kan. Sigara dumanı zehirler vücuda sadece nikotin. Tüm bileşenleri bir parçası olarak sigara kötü etkiler damarları bırakarak, yoğunluk ve elastikiyet arter duvarlar. Kötü kan akımı neden olabilir için üreme sistemi inhibisyonu ve hatta gereksiz bir değişim sürecinde penis büyütme.

Çünkü çocukların beslenme takip etmek önemli. Uzmanlar, anladım ki bebek kilo gelişimi dış genital ve üreme sistemi yapılacak çok daha yavaş. Ve hatta başlar, daha sonra çocuğun aynı yaş, ama normal kilolu. Sağlıklı beslenme, hangi avantaj olacak juri, vitaminler, özel durum, büyük miktarda şeker ve diğer zararlı ürünler bu sorunu çözmek yardımcı olacaktır. Sonra gelecek erkek olmaz karmaşıklığı ne duygusal, ne de cinsel gelişim.

İlginç aslında

Bazı okullarda öğrencilerin 9-11 sınıflar çıkarmaya başladı broşürler cinsel eğitim konusunda. Onlar yayımlanan Litvanya, ilgili iki sürümlerinde: erkekler için ama kızlar için. İlk sürümünde birçok heyecan verici genç hakkında bir soru büyütme penis verildi olumlu cevap.

Sırasında küçük bir ders, ilgili verilmesi bu broşür, söylendi nasıl penis büyütmek için evde. Seçeneklerden biri haline gelmiştir askısı üyesi bir ağırlık. Çünkü erkek penis temsil başka bir şey değildir kas. Yani onun gibi, herhangi bir diğer kas, eğitmek. Ve, sırasıyla, daha fazla yapmak.

Peşinden gitti belirten bir uyarı ağırlık ağırlık geçmemelidir makul sınırlar değil mi neden rahatsızlık. Aksi takdirde, bu davanın sadece ciddi zarar neden. Olamaz da dikkate eski araştırma bilim adamları.

Görülmüştür ki, doku artışı sağlamak, üye herhangi bir yaşta – bu sözde bu kavernöz vücut. Onlar harcamak kan vücut. Onların özelliği olmasıdır bu kavernöz vücut hiçbir şekilde benzer diğer doku ve vücut kasları ne çok sert, ne de temel işlevselliği.

Özetle

Endişelenmen için bir sebep yok, eğer cinsel gelişim erkek oluyor normal sınırlar içinde. Ama fark, sapma, herhangi bir tür, en iyisi hastaneye gitmek. Kolay herhangi bir sorunu çözmek, o sadece gelişmeye başlar. En az değil, takip etmek bir yaşam biçimi, kendi çad. Düzenli fiziksel aktivite ve doğru beslenme boyunca çocuk büyümek için tam teşekküllü bir sağlıklı erkek.