Gerçek penis büyütmek mümkün mü?

Birçok kişi penis büyütme efsanedir. Çünkü bu resmi tıp her zaman tanır ve bunun için kullanılan yöntemler. Ek nedeni şüphe olabilir daha nadir ve böyle bir uygulama, özellikle eski SSCB ülkelerinde.

Bakalım bu kesin, doğru veya değil, ve hangi yolları vardır.

penis büyütme

Bu yüzden mi hala penis büyütmek?

Bize editöre site çok sık gelen bir mesaj ile bir soru, öyle ya da böyle ilgili artan penis büyüklüğü. Ana soru, tabii ki, şöyle: «Gerçekten hiç mi penis büyütmek için?».

Sormak da ve hangi yolları, en etkili, hangi yan etkileri olabilir ve benzeri. Biz çok hakkında danışmanlık hizmeti bu yöntemi seçmek artırmak, bu bir ilk ve önemli bir adım.

Yanıt soru, «Evet»demek.

Penis boyutunu artırmak mümkündür, uzunluğunda ve kalınlığında. Gelince performans ve hızını artırmak, her şey bağlıdır, bireysel özellikleri, vücut ve çekme yöntemleri artırmak.

Bazen farklı erkekler aynı araçları yardımcı farklı. Ayrıca unutulmamalıdır ki, herhangi bir değişiklik organizmanın yaklaşmak gerekir maksimum sorumluluk ve ciddiyet. Artı her hangi bir şekilde artırmak için kullanılan, önceden gereken sabır, sonuçta elde etmek için, görünür bir sonucu, zaman ve azim.

Temel teknikler

Krem, jeller, merhem

İçin tasarlanmış bir uygulama, doğrudan penis. Çoğu var bileşiminde hormon bağlantı araçları ve artırmak için cilt elastikiyetini. Hakkında performans jeller ve kremler penis büyütme tartışmalar, ancak çoğu yorum olumlu.

Orada 3 grup tür ilaçlar: kısa etkili, uzun etkili ve yardımcı araçlar. Son ihtiyacı için kazanç adımları, diğer yöntemlerin kullanımı gibi uzatmaları veya jelqing.

jelqing

En yaygın yollarından biri olan penis büyütme bilinen yüzyıllar boyunca. Daha eski araplar eğitimli oğulları jelqing ile altı yaşında bir çocuk. Şimdi bu yolu kullanan dünya çapında. Özünü oluşturmaktır microfractures doku penis ve onların sonraki sanitatem ve yol ek bir hücre tabakası.

egzersiz için üye

Bunu kullanarak basit bir masaj. jelqing iyidir, onu kullanmak için bir ev olmadan büyük zaman, maliyet ve herhangi bir özel bilgi. Ayrıca, bu ücretsiz.

Egzersiz

Egzersiz için üye etkileyecek nesil testosteron vücudun, hangi, sırayla, etkiler, cinsel organlar. Temelde, tabii ki, geliştirmek için yardımcı olacaktır kudret, ama olmuyor her.

Aynı zamanda, penis ile iyi bir kudret görünüyor ve çok daha fazla. Ünlü egzersiz geliştirmek için kudret bir yöntem Kegeldayalı bir antrenman ve pc kuyruk sokumu kas.

Masaj

Orada düşünülemez miktar teknikleri, masaj penis büyütme, ve hepsi temelde dayalı germe ve sıkıştırma cinsel organ, hem de zorunlu tutuluyor kan kavernöz organları genişliğini artırmak için.

Çoğu masaj almadım böyle prevalansı jelqing, çünkü kaynağı bu masaj değil bazı saygın kaynaklar, ancak çok sayıda yorum tanıklık onların etkinliği.

Extender

Bu özel aletleri koymak penis tutulur ve üzerinde uzun bir süre için yerinde belirli bir pozisyonda. Penis büyütme genişletici nedeniyle fikstür vücut geliştirme ve koruyucu bir tabaka hücrelerinin bir yerde bir dış etki.

Şu anda piyasada mevcut çok sayıda çeşit uzatmaları ve hepsi farklı olabilir gibi özellikleri kullanarak, maruz kalma ve gerekli süre giyilebilir. Önemli kurallara uymak kullanım her cihaz, ve sonra görünür bir sonuç elde edilebilir, zaten bir kaç ay sonra kullanmak.

Pompası

Bu silindirler, vakum oluşturmak içinde kendini koymak ve penis. Bu süre içinde orada olur büyük kan akışını gereken bir yakınlaştırma ferahlık kavernöz tel. Bu şekilde bir artış oluşur ve uzunluğu ve kalınlığı.

pompası için üye

Kötüye kullanarak pompası değmez, aksi takdirde oluşabilecek hematom ve diğer komplikasyondur. Basınç pompaları kontrol için özel bir sayaç. Pompa anında vermek, kısa vadeli sonuç, ancak uzun vadeli artırmak için kullanmak gerekir pompası birkaç ay.

Meme, penis

Açıkçası, bu sadece bir shareware aramak için bir araç penis büyütme. Aslında bu sadece bir kaplama, üyesi. Nozullar kullanılır, doğrudan cinsel ilişki sırasında, teslim etmek için bir iş ortağı ile zevk.

Ne yazık ki, kalın bir tabaka silikon tamamen engeller hoş bir duygu erkek için, bu nedenle, bir meme büyük bir popülerlik zevk. Ama onlar gibi çalışır kontraseptifler, yani akış ile, meni sıvı.

Halk yöntemleri

Günümüzde nadiren kullanılan bu yöntemler, ama onlara söz değer. Halk ilaçları çoğunlukla dayalı otlar kullanarak. Kullanımı, et suları, çeşitli otlar, eskiden yeterince yaygın olmaması nedeniyle yeterli ilaç.

Şimdi tıp aynı değil kanıtlıyor etkinliği otlar alanında penis büyütme. Ancak kullanımı gibi yollarla, infüzyon otlar kekik, sarımsak tentür, kaynatma ciğerotunu ve diğer geleneksel ilaçlar açıkça zarar vermez, erkek vücut.

Hiçbir şey yardımcı olur, penis büyütmek? Dikkat, penis büyütme halk yöntemleri. Onların yardımı ile öğreneceksiniz nasıl bir penis daha fazla:

  • hiçbir merhem;
  • ameliyat olmadan;
  • bir şey olmadan.

Ve sabitlemek için sonuçlar — maç otlar için uzatma üyesi.

Özel yemek

Her şeyden önce, penis büyüklüğü olumlu etkiler kullanımı, vitaminler açısından zengin gıdalar: sebze ve meyveler, fındık, zencefil, kuşkonmaz, yeşil ürünlerin yanı sıra bol proteinli: süzme peynir ve az yağlı et.

Ne yazık ki, gerçekte, bu ürünlerin kullanımı etkileyebilir boyutu penis penis sadece bir diyet başladı uzun dönem sonuna oluşumu vücudun, yani en az 13-14 yıl önce 25-27. Daha ileri yaşta yeme «doğru» ürünleri etkileyecektir çoğunlukla cinsel fonksiyon ve geliştirmek için yardımcı olacaktır ereksiyon ve artan cinsel dürtü.

ameliyat artan üye

İşlemleri

Hatta en ateşli eleştiri kabul özel operasyon artırmak yardımcı olabilir penis. Bugüne kadar en mantıklı ve bilinen yöntem penis uzunluğu veya kalınlığı, sonuçlar gibi cerrahi müdahalelerin zor denebilecek etkileyici – orta boy bir doktorlar eklemek mümkün olacak penise 2,5 cm.

Aynı büyütme operasyonu hala geçerlidir deneysel, bu nedenle orada isteyerek ciddi riskler ve komplikasyonlar. Yapay olarak geliştirilmiş penis olabilir en estetik cerrah çok deneyimli, ya da çok dikkatli. Üstelik bu işlem bazen sadece ödemeli ve pahalıdır.

Bu yollardan bazıları yanlış kullanıldığında zarar verebilir ve penis. Dikkatle tüm bilgileri öğrenmek ve bunları kullanmak, zarar vermemek için, kendi sağlığı için.

Her zaman hatırlamakta yarar var, penis çok hassas ve duyarlı bir organdır. Herhangi bir müdahale doğal durumu iyi olmalıdır kasıtlı ve kesinlikle izleyin. Mutlaka anlamak gerekir, mucizeler ve penis büyütme elde emek ve sabır veya işlem.