Nasıl penis büyütmek

Artırmak için nasıl cinsel organı? Bu soru çok umurumda temsilcileri güçlü seks, boyutları erkeklik hangi mükemmellikten uzak. Unutmayın, gerçekten büyük penis kaç santim, bir ömür boyu size yardımcı olacaktır, sadece cerrahi bir müdahale, ancak ve evde yapabileceğiniz bir boyut daha, bir kaç dakika geçirmek için özel bir egzersiz ve diğer hileler.

Nasıl artırır üye: vakum tekniği

penis büyütmek için nasıl

Büyümeye nasıl üye? Özel bir vakum yöntemi ile hangi sen-ebilmek kışkırtmak, kan akışını cinsel organ ve birden fazla artırmak için bir süre.

Bunu yapmak için, satın almak zorunda özel bir vakum pompası (o olabilir manuel ya da elektrikli). Bu yöntemde üreme organı tarafından ziyaret edilmektedir ve kamera içeren bir negatif basınç. Performans artırmak bu durumda ise, üç santimetre bir yıl, ancak veri süresi hakkında böyle bir etkisi vardır.

Penis büyütmek için nasıl: ilaçlı yöntemler

Birçok erkek ilgi gibi uzatmak üyesi ile hap ve merhem? Böyle bir şekilde artan denebilecek bir ilaç, bu akılda tutulmalıdır evler ile mucize hap mümkün olmayacaktır güçlü bir şekilde büyümek için onun erkeklik onurunu bir ömür boyu, ancak bir süre için artan kan akışı nedeniyle ve konsantrasyonu artan hormonların güvenebilirsiniz.

Şimdi satış çok sayıda merhemler uygulanmalıdır üyesi büyütmek için. Bu yöntem etkilidir ile birlikte masaj tekniği. Dikkat uygulamadan önce herhangi bir merhem dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz bileşimi için olasılığını da alerjik reaksiyon.

Unutulmamalıdır ki, bir merhem ve bir süspansiyon olabilir gibi, kısa vadeli ve uzun etkili. İlk durumda güvenebileceğiniz bir dönem etkisi (penis biraz artacak boyutlarda iki saat). Genellikle, yeterli cinsel ilişki, bu nedenle erkek olabilir önlemek için bir rahatsızlık ve gerginlik, özellikle onun yeni arkadaşı.

İkinci grup ilaç için tasarlanmıştır, uzun süreli etkisi, bu durumda onları zevk için her gün gerekir, ve küçük bir etkisi olabilir fark sonra bir kaç hafta.

Orada da ilaçlar hap şeklinde, içerir hormonlar. Ancak kabul etmek gibi ilaçlar gerekir sonra sadece doktor randevuları, onlar kışkırtmak birçok yan etkileri vardır. Ayrıca, denemek ve güvenli bir biyolojik katkı maddeleri içerir bitkisel bileşenler. Çoğu durumda, onlar, kontrendikasyonları ve yan etkileri.

Özel egzersizler

Büyütmek, cinsel organ boyutu kullanarak özel egzersiz programı şöyle düzenli ve doğru bir masaj. Hatta zaman, zaman sıkıntısı, ödeme egzersizlere günde birkaç dakika, sen sonuca ulaşmak.

Video izle: Dr. Makarova - artırmak üyesi 5 cm

Başlamak için kullanmanız gereken yağ, bu sayede egzersiz daha etkili. Sonra bu güç, cinsel organ ereksiyon durumu. Senin görevin, hafifçe germek varil üyesi ve yükseltmek için yakalama dibinde penis. Bu durumda korumaya çalışın, kan dolaşımını bu yerde. Not: dövme yapmak için gerekli şekilde yaşamaya rahatsızlık. Başarının çalıştırdığınızda, bu egzersiz – yeterli miktarda yağlama ve enerjik bir yakalama. Sonra egzersiz önerilir hafifçe masaj penis, birkaç dakika içinde. Bu tür tedaviler, sıcak bir karakter geliştirmek, dolaşım süreci.

Penis büyütme evde

penis büyütme

Orada birçok halk teknikleri, penis büyütme, uygulanan evde. Geçerli mi bu yöntemler? Kesin olarak söylemek zor, ancak bunları uygulamak için karmaşık diğer, daha etkili yaklaşımlar. İşte en güvenli ve sağlıklı penis büyütme teknikleri evde:

  1. Germe üyesi. İzlemeden önce böyle bir manipülasyon için tavsiye edilir uygulayın cinsel organı losyon, tamam ısınmanın etkisi ile. Sonra yumuşak ama yoğun bir şekilde başlayın vardiya cilt cinsel organ bulundu. Sonuç olarak, düzenli egzersiz akımları ay sık sık başarısız penis büyütmek santimetre.
  2. Uygulama, biyolojik olarak aktif katkı maddeleri – başka bir popüler yöntem penis büyütme. Kompozisyon gibi katkı maddeleri içeren doğal otlar, bu yüzden onlar için tamamen güvenli bir uygulama. Sen hap satın alma ile bitki özü, kırmızı biber ve diğer yardımcı bileşenleri, kan dolaşımını artırmak, cinsel organ ve artış miktarı.
  3. Bitki kolay ve popüler yolu. Bazı tavsiye düzenli olarak sürün cinsel organı infüzyon alıç veya ebegümeci kompres yapmak, infüzyon ve bu otlar. Verim alıcı bu şüphe, ancak kontrendikasyonlar bitkisel ilaç mevcut değil, dışında, olası alerjik reaksiyonlar.

Vardır ve tehlikeli ev yapımı teknikleri, ücretsiz wi-fi ve tavsiye edilmez. Söz konusu farklı mal, askıya alınmış olan cinsel organ. Bir beceriksiz bu uygulama, bir ağırlık sen zarar genital yol, erektil disfonksiyon ve iltihabi süreçleri.

Artış penis boyutu ile ameliyat

Eğer yukarıdaki yöntemler işe yaramazsa, bir uzman önerebilir artırmak cinsel organı işlemi kullanarak. Bu durumda cerrah artırır cinsel organı ayarlayarak perineal bölümü. Bazen kullanılan kombine bir şekilde ameliyattan önce düzenlenen kavşak, bazı bağ, cinsel organ, daha sonra samimi bir alana kayması için özel bir genişletici bir giymek zorunda için düzenli olarak bir sabitleme etkisi.

Sanmıyorum, bu işlemi yapacak her kim isterse. Bazı endikasyonları cerrahi müdahale arasında öne konjenital deformasyon penis. Aynı zamanda plastik cerrahi artan cinsel organ – bu pahalı bir prosedür mevcut değildir herkes için.

Plastik – bu oldukça acı verici bir düzeltme yöntemi bir anestezi altında gerçekleştirilir. Farklı bir işlemdir, uzun ve çok keyifli bir rehabilitasyon, birkaç ay gerekecek cinsel temastan kaçınmaları. Bu yüzden karar vermeden önce çok radikal bir yöntem, tavsiye edilir denemek için daha uygun yollar.

Bu nedenle, penis büyütmek için evde oldukça gerçek, bunun için mutlaka bir çare ameliyat, sadece bir kaç maç olarak güvenli ve sağlıklı yolu unutmamak için düzenli egzersiz.