Artırmak için nasıl erkek penis

Çok emin büyük bir erkek üstünlüğü anahtarı elde etmek için başarılı cinsel alanda, bu garant eğlenceli bir partner. Onlar ikna, ne büyük bir penis için anahtardır taşkınlık kadınlar arasında son insan arkadaşı boyutları. Ve unutmak, büyük ölçüde şirin adil seks için mahkumiyet erkekler kendinizi onun gücü ve şişlik hassasiyet sevgili. Eğer aynı büyüklüğü penis etkiler erkek benlik saygısı, helal bu olmuştu.

Deyim

penis büyütme

İçin uzama ve hacim artışı penis uzatıcı kullanın. Onları orada bir sürü şimdiki zaman, ama bir tez çalışması var, bir. Tüm extender vermek uzun vadeli toplam ve hatta hizalamak yardımcı penis. Kullanın extender 2-3 saat, bir gün, birkaç ay içinde. O yaşıyor çekme eylemi hücreler, cinsel organ. Bu sonuç uzun süreli etkisi, dışarıdan organizma teşkil yeni hücreler noktasında uygulama extender. Ne hücre vardır üç boyutlu tasarım, artış gider ve uzunluğunda ve genişliğinde. Düzenli kullanım ve göreceli sahibi extender için penis helal penis büyütmek için bir kaç santim. Ve ulaşılan sonuç da olumlu bir uygulama olarak kalır sonsuza dek.

Unutmayın, farmakolojik sanayi, şimdiki zaman, bültenleri, her türlü hap, biyolojik olarak güçlü takviyeler (BAD), yiyerek elde edebileceğiniz bir amaç için başvurmadan fiziksel etkilerine ve penis. Eylem, tüm bu maddelerin yol açar artan hiperemi corpus cavernosum penis sonucu uyarır büyüme süresini artırır ereksiyon sağlar, insan kontrolünü boşalma. Özellikle mevcut doğal takviyeleri içeren, özellikle vitamin E ve B3, alıç ekstresi, ginseng kökü, dodder tohum, çim gorjanki, özü ve çim Ginkgo Biloba, meyve, kırmızı biber ve diğer uyarıcı maddeler. Önerilen süre içtikten BAD 4 ay ve daha fazla. Yan sonuçlar nedeniyle sadece kişisel intoleransı olan bir ilaç. Benzer aynı sonuçları kendi ve farklı kremler ve jeller için büyütmek penis.

Etkisizliği yukarıdaki araçları ya da isteğe almak için izin verilen maksimum sonuç ile ilgili kısa sürede resort cerrahi olarak çıkarılması kararı hıçkırık. Operasyon daha fazla erkek cinsel organı, hastanede yapılır, genellikle altında yerel yerlerin anestezi. Uygulama implant gerekli değildir. Ve ameliyat izi ise en fazla 3 cm.

Sırasında müdahale etkilenmez anlamlı organları ve ciddi komplikasyon riski azdır. Sonuç olarak, yapılan işlem, izin elde etmek için büyütme penis uzunluğu 4 cm. Kalınlaşma, penis ameliyatla elde nakli yağ dokusu hastanın deri altında penis. Bu durumda, genellikle enjekte 200 ml yağ dokusu. Sonunda elde homojen kalınlaşma, penis.

Nasıl artırmak için erkek gücü

Hayatta herhangi bir erkek olabilir dönemlerde çöküşü sırasında, iş yerinde hiçbir şey yolunda gitmiyor ve bireysel yaşam da. Tüm görevleri çözülebilir ve geri erkek gücü helal hiçbir zaman. Ama yine de # tedaviye başlayabilir, daha sonra doktor ziyareti, çay değil, kaçınılmaz bir görev yatıyor önemsiz şeyler.

Deyim

En temel – engelleyin stres. Alın sedatifler, takım sıradan motherwort damla ya da tabletler yanı sıra, kediotu kökü. Geri tipik bir tam teşekküllü bir uyku en az 7 saat. Zaman zaman gücü azalır güçlü bir çalışma, girdiği tüm yaşam süreçleri uyku modu gibi korumak, onu daha büyük yükler.

Beslenme dikkat. Hatta desteği ile sıradan ürünler helal boktan bir erkek gücü . Yiyin helal sık sık: kabak çekirdeği, karides, balık, kırmızı havyar, et, yumurta, ananas ve süt ürünleri. Eğer yemek bir kaç saat önce seks 100 gr pişmiş karides, kudret havai fişek ve size de gerekli olacak, onu teşvik etmek için ek gelir.

Vitamin almak için artmış içindekiler çinko, geliştirir değil sadece erkek için güç , ama aynı zamanda genel vücut durumu. Alabilir ve her türlü uyarıcı ereksiyon ilaçlar, ama dikkatli olun, onlar olsa ve vermek istenen bir sonuç, ama bu kötü etkiler kalp. Daha az belalı kabul edilen tentür, boynuzları geyik, anahtar tüketilmesi kendi içerisinde bile bir şey değil heyecanlandıran bu uzatmak yıllarda cinsel enerjik bir yaşam.

Çalışın sürmek için düzenli bir cinsel yaşam. Düzenli seks vücuttaki üretilen huger erkek genital hormonları ve teşvik ereksiyon. Gereksiz değildir ve prostat masaj, olanı üzerinden gerçekleştirilir anal delik.

Eğer hiçbir şey yardımcı olur, kliniğe başvurun. Kudret gösterebilir hormonal başarısız. Daha sonra kan bağışı hormonlar, tayin edeceği uygun bir tedavi, sık sık hormonal yollarla içeren uyguladı. Tedavi için verimli ve olumlu bir sonuç oluşur ağır hızla. Zaman zaman azalan erkek güç görünür arka plan üzerinde prostatit ya da adenoma, eğer zamanında birini sağlık hakkında, cinsel aktivite, yönetmek, korumak için.

Nasıl penis büyütmek için evde

penis büyütmek için nasıl

Samimi mağazalarda büyük bir seçim, farklı yemler ve cihazlar penis büyütme. Böylece riski ortadan kaldırmak için yanlış bir uygulama ürün, dahil, mevcut talimat. Var birkaç alışkanlıklar-penis büyütme evde.

1. Vakum pompası – standart olarak kabul edilir bir şekilde artış olduğu üye yerleştirilir silindir, o, ne bağlamak pompe. Eğitimli bir vakum neden olan kan akışını erkek sünneti. Daha sonra bu cinsel organı kelepçeler aşağı ile yardım yüzük, için, önlemek için, ters çıkış. Tavsiye edilen uygulama yüzük 20 dakikadan daha uzun bir şey varsa büyük bir risk olma doku nekrozu.

Danışmadan, uzman, benzer bir işlemi yürütmek için değmez, ne diye bir dizi var, farklı etkileri: ereksiyon olmaması, eğitim abse ve hematom oluşumu bozuklukları işlevsellik kan damarları.

2. Egzersiz – özellikle yaygın olarak kabul edilir «jelcing». Bu prosedürü deadlift glans penis heyecansız mümkün. Gün onu toplantı 40-60 dakika.

3. Giyen ağırlık – özel bir cihaz bağlı cinsel organ ve giymek boyunca 6-8 saat.

4. Alma ilaç ilaçlar ve kremler uygulanıyor. Temelinde, bu araçları sık sık her yalan, bitkisel analogları «Viagra». Birçok kişi yararlanarak, bu şekilde şikayet tam bir hareketsizlik benzer araçlar.

Çoğu erkek, düşünen ölçüleri kendi cinsel organ küçük, sık sık, her bir yanlış, ne bir ortalama büyüklüğü penis uyarıldığında olarak kabul edilir 10-15 cm şüphesiz, var cinsiyeti erkek olan boyutu aşan ve 20 cm, ama bu demek değildir ki herkes aynı olmalıdır. Sonuç olarak, sık sık, her bir arzu, penis büyütmek için birçok erkek kesinlikle haksız.

Nasıl penis boyutunu artırmak için cerrahi bir şekilde

Bu ayrım pek çok yolu penis boyutunu artırmak ve evde cerrahi müdahale ile ilgilidir daha etkili yöntemler. Ancak, bu işlem sırasında mevcut risk olma iktidarsızlık. Özellikler iki ana yöntem cerrahi müdahale:

1. Uzatma cinsel organ erkek üye bağlı vücuda desteği ile bağ. Onlar eğlence ile birbirine bağlı cinsel organı, sırasında germe, penis parçası içinde gizlenen vücut. Ameliyat sırasında ligament kesilir ve gerginliği kaybolur, sonuç olarak, ne gizli bir parçası, bir üyesi çıkıyor dışarıda. Ayrıca tüm vücuttaki dokuları birlikte büyümek, ek olarak önlemek için yeniden gerginlik adama reçete giyen ağır fikstür altı ay.

2. Kalınlaşma üyesi – birincil şekillerde yürütmek benzer işlemler nakli oldu, yağ doku ve diğer vücut parçaları, insan. Ama, ne yazık ki, toplamları benzer bir prosedür negatif olmuştur. Nakledilen doku birikmiş tek bir yerde ve üye kapalı tepe. Şu anda yürütürken, cerrahi müdahale adama kurmak greft, o, ne yapılmış özel bir kumaş.

Bazı sağlık kurumlarında etmek için üye oldu ve esnek altında cilt kapakları penis enjekte silikon jel. Jel vardır kalitesi birikir bir yerde (geleneksel alanında penis glans) ve görünümünü cinsel organ bozulur.

Karar vermeden önce taşıma işlemi için penis boyutunu artırmak için, değerlendirmek için gerekli tüm riskleri cerrahi müdahale. Ne varsa büyük bir risk olma, farklı bir yan sonuç, başkanlığında bir değer olan iktidarsızlık.

Ve bir kez daha hatırlatmak istiyorum hakkında asılsız çoğu zaman hayalleri penis boyutunu artırmak için.

Hangi yaşta durmadan büyüyen bir penis?

yolları penis büyütme

Ortalama büyüme erkek üyesi devam ediyor yaklaşık ulaşmadan önce on yedi yıl. Tam on yedi yıl içinde penis büyür büyük, onun büyüklüğü ve göstergeleri uzunluğunun sonra zamanla ağır yavaş yavaş ve yavaş yavaş azalır. Ulaşmak için on sekiz yıl, penis genişler (yani çapı artar), ve uzunluğu azalır, yaklaşık yarım cm.Diğer kaynaklar bilgili, büyüme, penis tamamlanır geç ergenlik dönemi, yani yirmi ya da yirmi iki yıl.Önsöz sahne ergenlik var, ve her insan ayrı ayrı, birisi başlar, önce (yaklaşık dokuz yıl), birisi daha sonra on beş yıl ile, ortalama değer, başlangıç cinsel olma arasında değişmektedir on iki ila on üç yıl. Boyutlar üye ergenlikten önce değişen kesinlikle yok daha.Başlangıç sırasında olgunlaşma ortaya böyle işaretler gibi saç büyüme yüz bölgelerinde, kasık ve koltuk altı; bir kez artar boyutu üyenin tüm yönlerde: uzunluk ve genişlik; sünnet ulaşır mükemmel olma; deri, penis ve skrotum kaba olur, evet ve testisler de yavaş yavaş, ama doğru artar kendi boyutlarda. Ondört yıl çocuklar oluşmaya başlar erkek figürü, bu dönem biter, sadece yirmi iki yıl. On altı yıl çocuklar başlar uğrak emisyon, yani gece boşalma. Cinsel olma – bu dönemde, bir önceki aşama yetenek kendini.

Alabilirim büyümesini etkileyebilir penis?

Bazen adamlar kalır mutsuz ne var ödül olarak doğa. Aradıkları farklı yöntemler artan bir üye. Özel extender – tabiri caizse çubuk, asılı üyesi ve teşvik onu daha da uzaması. Erkekler oldukça çoğu zaman olumlu yorumlar bu cihaz. Üzerinden bağımsız çekerek de helal penis büyütmek. Büyüme bu erkek organı da etkiler hormon testosteron. Sigara olumsuz etkiler boyutları, penis de ne zaman kötüye sigara erkeklerde kırık kudret, aslında kendiniz için günde kaç sigara o sigara içiyor.

Egzersiz, penis büyütme

İçin egzersiz, ki penis büyütmek, adam harcamak ne olursa olsun evde. Sonuç olarak bu bir rahat ve etkili bir yöntem. Yalan onlar çekerek penis dik mümkün. Bunun için parmakları kalın yüzük sabitlenmiş bir taban üyesi ve üretilen, geniş, zengin, ileri hareket. Böylece egzersiz olarak, üretken ve tehlikeli, bazı kurallara uymak gerekir:

  • üyesi ve eller için gerekli temiz olması;
  • kullanmak için sıcak yağ ve kremler;
  • ön hazırlık olarak masaj;
  • düzenli yürütmek.

Sürecinde «yükseltmeleri» yönünü değiştirmek, hareket üyesi, yukarı, aşağı ve yanlara.

İlaçlar ve merhemler

Eğer nasıl bir şey göstergeler önceki teknikleri, penis büyütmek için uygun değildir, helal başvurmak en kolay – almak için, ilaçların. Ama burada, orada, «kendi başına» ve «aksine». Merhem ve jelleri, haberi penis büyütme, vermekteyiz, gibi, geçici bir eylem ve hareket tez gelgit dokulara kan. Bu yöntem uygun olabilir ilişki başlamadan önce, ama saat 2 eylem merhem yerlerde ve penis gelecek, onun sıradan bir norm.

Bazı erkekler hormonal ilaçlar uzun düzenli kullanımı ile yardımcı olmak için bir hiper-seksi sahibi büyük bir penis. Ama hormon kullanımı olabilir ve sağlık için tehlikeli.

Tüm bu yöntemler, farklı, en az verimli olacaktır ve yardımcı erkek hissediyorum özel, seksi ve kendine yeten. Sonuç olarak, eğer hıçkırık büyüklüğü ile penis, helal çözmek için denemek için onları koymak için biraz çaba ve çaba.