Halk ilaçları penis büyütme

Birçok erkek biliyorum artırmak için kendi onurunu değil, sadece cerrahi yöntem, ama tam olarak nasıl bunu yapmak için hiçbir fikrim yok. Bizim makalede anlatacağız halk araçları için penis büyütme ve kudret elde etmenize yardımcı olacak gerekli bir sonuç. Bazıları oldukça egzotik, diğer malzemeler bulunabilir herhangi bir ev. Ayrıca bir öneri var, olan uyum sürecini hızlandırmak gibi kötü alışkanlıkları kurtulmak ve doğru beslenme.

halk ilaçları penis büyütme

Boyutları cinsel organ bir erkeğin birçok faktöre bağlıdır: milliyet, yaş, hız değişim süreçleri. Etkiler, bazıları için imkansız, ama orada olanlar mükellef etkileri, testosteron düzeyleri ya da yaşam tarzı. Onlar aynı ölçüde kalitesini etkileyen samimi bir ilişki ve kudret, bu nedenle, aynı zamanda daha uzun bir penis için bir şans var uyarmak genitoüriner hastalıklar ve güçlendirmek için ereksiyon. Çoğu yöntem olarak kabul ilaç, bu nedenle, herhangi bir kesin veri yok onların iş. Biz gösterecek olanlar en sık kullanılan ve olumlu yorumlar var.

Çeşitleri teknisyen

Kesin, belirli bir tekniği artırmak mümkün onuru güçlü seks. Her vücudun belirli bir yöntemi farklı, neden, belki, zorunda denemek için bir kaç yolu vardır. Halk yöntemler, penis büyütme evde kullanılır, çoğunlukla, güvenli ve hiçbir kontrendikasyon. Doğal bir şekilde, herhangi bir uygulama olmadan cerrahi müdahale, artırabilir, kendi boyutları ile:

 • Otlar ve bitkiler, hangi hazırlamak için krem ya da bitkisel çaylar
 • Basit egzersiz ve masaj
 • Masaj eldeki malzeme (soda, «yıldız» vb.)

Neden tam olarak başlamak size bağlıdır düşünüyorum, hazır karar vermeden önce. Orada bile bir psikolojik yöntem, dayalı, pozitif düşünme yardımcı olur, işçiliği hormonları yavaş yavaş artırmak, cinsel organlar. Eğer izin araçları, satın alınabilir, özel cihazlar, yetenekli artırmak üyesi, ancak bunların kullanımı tehlikeli olabilir.

Eğer karar üzerinde yükseltmesi onun cinsel organı, hazır olun, uzun ve sıkıcı prosedürleri. Ancak, toplam çalışma olacak, özgüven eksikliği, rahatsızlık kibar karşı cinsle ya da bulunduğu yer, genel ruh banyosu.

Artan penis büyüklüğü siz fark edemeyebilirsiniz davranmaya başladı daha güvenli, daha kolay anlaşma işleri ile, çünkü yerine bir depresif durum vardır sevinçli. İçin değil, azaltmak için çabalarını sıfıra gerekir, sigarayı bırakmak ve alkol, aktif bir yaşam tarzı yol almak, mümkün olduğunca az ilaç, uyarıcı gücünü, kullanmak diyet Takviyeleri, söz hızlı bir büyüme penis. En son en iyi ihtimalle getirecek herhangi bir sonuç ve kötü olabilir, önemli ölçüde sağlık yağma.

Şifalı bitkiler

Hemen hemen herhangi bir bitki yeteneğine sahip değildir penis büyütmek için uzun bir süre, yani kalıcı sonuç verecektir. Ancak olumlu taraf uygulamalar şifalı bitkiler, artan üye bu halk bir şekilde yeteneğine sahiptir, kan dolaşımını artırmak, küçük pelvis, üretimini artırmak için seks hormonları olumlu etkiler kudret. Faydaları bitkisel kanıtlanmıştır bir kez değil, bu yüzden ondan şüphe değmez. Buna ek olarak, malzemeler için para bulmak için herhangi bir eczane ve maliyeti sizi şaşırtacaktır.

Dezavantajları arasında otlar kullanarak çağrılabilir uzun bir bekleyiş sonuçları, birkaç aya kadar. Hatta uygulama ile onları geliştirmek için kudret gerektirir, daha az zaman. Da en iyi bitkisel ilaç yapan kişiler için fiziksel aktivitelerin, dengeli beslenir. Aksi takdirde, onlar sadece karar mevcut vücutta sorunu: ince kalın, kan vermek, vermek, iç organlara yararlı maddelerin daha iyi çalışması için vb kazancı, kendi onuru için güçlü bir zemin kullanabilirsiniz:

 1. Kekik
 2. Sarımsak
 3. Ginseng
 4. Ginkgo biloba
 5. Peru maku
 6. Alıç
 7. Pelin

Düşünün bu bitkiler daha yakından bakmak. Kekik (veya kekik) antik çağlardan beri tedavi için kullanılır, soğuk algınlığı, sindirim bozuklukları, cilt patolojiler. Onun zengin kimyasal bileşimi, hangi bize önemli amino asitleri, makro elementler ve vitaminler. Sayesinde onunla kekik vardır anti-inflamatuar, ağrı kesici, bir de-kurt, tonik özellikleri. Sağlığı açısından bir erkek, o da mümkün:

 • Stres ile başa çıkma (genellikle neden olur iktidarsızlık)
 • Kan basıncı normale (çok yüksek vermez üyeye ulaşmak için gerekli olan «standart» ve çok düşük bir güçsüzlük ve cinsel dürtü azaltır)
 • Sentezini artırır, testosteron (o sorumludur ereksiyon artışı, cinsel organ, dayanıklılık yatakta)
 • Kas spazmları rahatlatmak
 • Olumlu etkiler üreme sistemi

Biri kekik suyu hazırlayın alınması gereken bir 4 ay. Bunun için hazırlamak için 100 gr kuru bitki, bir su bardağı kaynar su dökün ve bekletin bir saat boyunca. Sonra süzün ve içiniz 2 kez sabah ve akşam. Eğer cevapsız bir tür alarak, tedaviye başlamak zorunda önce.

penis büyütmek için nasıl

Sarımsak olarak kabul edilir, doğal afrodizyak, iyileştiren libido ve potens. Bu büyük ölçüde kan dolaşımını artırır, bu sayede üye büyür. Bunun dışında genellikle hazırlanan tentür, istediğiniz almak için 3 ay. Alın 1 kg soyulmuş hammadde doldurun, onlara üç litrelik banka ve kaynar su dökün üstüne. Bir ay boyunca tutun onu karanlık bir yerde, bazen sallama. İçmek ya da 25 damla sadece, ya da seyreltilmiş bir bardak süt.

Ginseng, ya da daha doğrusu onun kökü, ünlü özellikleri sakin ve damarları genişletmek için yardımcı olan bir düğün tam bir cinsel ilişki. Hesap penis büyütme konuşamazsın, tam olarak, ama erektil fonksiyonu tam olarak artar. Pişirmek için tentür ginseng, aşağıdakileri yapın:

 1. Karışımı 20 gr kıyılmış kök ve 200 ml votka
 2. Onlara demleyin 2 hafta sıkı bir şekilde kapatarak
 3. Al 20 damla günde iki kez yemeklerden önce yarım saat

Ginkgo biloba durumunu iyileştirir, damar duvarlarının pıhtılaşması önler, yorgunluğu giderir, hassasiyeti artırır penis. Ama ana avantajı bir bitki teşvik gerilebilir kumaş sonucunda, penis artabilir. Bitki genellikle pişmiş et suları ya da haşlama ve satın almak için bir çay olarak veya kapsül eczane.

Eldeki araçları

Penis büyütme halk ilaçları kullanımını gerektirir değil sadece, şifalı otlar. Ev bulmak için birkaç öğeler de kullanmak amacıyla zamma boyutta avantajları. Arasında en popüler olarak kabul edilir kabartma tozu ve vazelin.

Soda. Bu beyaz toz uygulama buldum ve yemek, ve temizlik ve temizlik. Penis büyütme ile soda da oldukça gerçekçi, bu zarar vermez ve yüksek maliyetli. Yolları uygulamaları vardır. Örneğin, bir adam, aşağıdaki adımları izleyin:

 • İyice temizlemek ve buhar için vücudunuzun sıcak su
 • Sil havlu genital kaldı nem
 • Neden üye ilk önce sıvı yağ, ardından bir tutam kabartma tozu
 • Birkaç dakika sonra yavaşça temizleyin ve bir sürü sünger

Eğer bu yordam, neden bir çeşit rahatsızlık, sonra o yağ penis yumuşatıcı krem. Onun sırasında değil, sadece terk kabartma tozu cilt yüzeyinde, ama aynı zamanda lezzetli, masaj yaparak ovmak – elinizle veya bir sünger ile temizleyin. Başka bir yöntem: bir bardak ılık su içinde çözülür, bir kaşık hammadde, ve sonra hareket kapasitesi olduğu da bulunduğu bir konaklama deneyimi koymak cinsel organı. Tutun böyle banyosunda yaklaşık 15 dakika sonra başlayabilirsiniz samimi geçiniz. Bile onuru pek artacak boyutlarda, birçok erkek belirtiyorlar artan esneklik organ.

Benzer bir etkisi vardır, «Yıldız», ancak birçok olabilir çok güçlü bir araç ve yakmak sümüklü. İstemiyorsanız tabi kendini tehlikeye, seyreltilmiş, soda, su, grev üyesi ve beklemek çözüm kurur. Bundan sonra başlayabilirsiniz kremsi balsam.

Başka bir seçenek kullanmak soda karıştırıp onu bal ile. Sonuç ev yapımı fırçalayın, bir eşit ve tüm cilt yüzeyi ve masaj hareketleri ile sürün. Sabitlemek etkisi yiyerek içine süt ve soda ile.

Vazelin. Bu madde kullanarak yapmak deri altına enjeksiyon, bu dağıtılan sınırlı bir alanda ve üye kabul daha bir prezentabl görünüm. Prosedürü için gerekli kelepçe organ dibinde, emer şırınga vazelin, temiz, ç, deri altında ve yaymak için orada tüm uzunluğu. Yöntemi büyük dikkat gerektirir ve daha iyi olması için yapılan bir kişi ile tıbbi eğitim.

Eğer ağırlık dağıtılabilir yanlış, bu durum ağır yaralanmalarla sonuçlanabilir. Doktorlar tasvip benzer bir penis büyütme:

 1. Düşme riskine cilt altında yabancı cisim, tümör oluşumuna neden olabilir
 2. Olmadan uygun bir düzeyde dezenfeksiyon kan almak için bir virüs veya enfeksiyon
 3. Vazelin neden olabilir güçlü bir alerji durumunda kullanılan çok büyük miktarlarda

Zevk bu şekilde olamaz, çok sık, çünkü er ya da geç o yol inflamatuvar süreçleri gerektiren pahalı bir tedavi.

Özel masaj

Penis büyütme halk yöntemler sağlar ve böyle bir şekilde kendi kendine masaj. Doğru, onu tutmak için var görmek için bir şans artışı birkaç santimetre. Prosedür kendisi 2 bölüme ayrılmıştır: hazırlık ve kendisi geliyor. İlk kısmı sırasında gerekli ısınmak için doku kan akışını geliştirmek. Bunun için penis servis bezle doğal malzemelerden yapılmış, sıcak su ile ıslatılmış bir kaç dakika.

İkinci bölüm içerir birkaç egzersiz. Önlerinde, kolaylık sağlamak için, üye uygulanır birkaç damla yağ (zeytinyağı, badem, biberiye). Teknik toplantı benzer bir mekandır. Gerekli kucaklamak organ yüzük başparmak ve işaret parmağı ve üç dakika içinde yapmak için «sağım» - toplulaştırma yukarı-aşağı.

egzersiz, penis büyütme

Bir sonraki görev – denemek ve yavaşça germek üyesi ileri, ama o zaman o durumda olması için güçlü bir ereksiyon. Kalınlığı artırmak için alın bir organ yüzük, parmak, herhangi bir el ve başla yapmak için başka bir dairesel hareket. Ellerini tutun tabanından, sonra her çağrı için birkaç katlanmış hareketli 2 cm tamamlandığında, masaj yıkayın yağ ve kayma yedek iç çamaşırı, bir saat çalışın bu soğukta dışarı çıkmak. Yordam incelerken 5-7 dakika her gün.

Yararlı olabilir egzersiz için pc kuyruk sokumu kas. O sorumlu, ne kadar kalıcı bir ereksiyon ve uzun bir adam onu destekleyebilir. Bu tren onu, sizin için uygun herhangi bir zamanda otururken bile iş yerinde zorlanma kası kısaltarak, bir kaç saniye sonra rahatlatıcı. Yapmanız gereken 8 yaklaşımlar, daha sonra küçük bir mola ve tekrar 3 kez daha. İlk başta yeterli olacaktır zorlanma alt pelvis 2-3 saniye, zamanla gerekli git 10.

Diğer büyütme yöntemleri

Yöntemler arasında artan üye ve halk önerileri var, ve diğer birçok, yukarıda listelenen. Örneğin, orada ayrı bir tür etki – akupunktur. Bulmak istediğiniz vücut akupunktur noktaları, sorumlu cinsel bir sistem ve düzgün bir şekilde etkiler. Ancak, bilinmemektedir, tam olarak çalışıp bu tekniği.

Kontrast banyo kan dolaşımını artırmak ve de yakınlığı üyesi daha, en azından kısa bir süreliğine. Onlar için bir ihtiyaç, bir dakika içine sıcak su, sonra soğuk, yaparak, en az 5 gezinti. Benzer bir şekilde çalışır sıkıştırır. İçinde gazlı bez, birkaç kat katlanmış, katlanmış ve buz uygulanır tabanına kafatası, kalp bölgesinde ve yaklaşık skrotum. Her alanda tutun daha fazla değil, 2 dakika, sadece prosedürü devam boyunca 15.

Boyutunu artırmak, onurlu, yiyerek karpuz. İçerdikleri amino asit olan, çürüyen vücutta dönüştürülür arginin – madde, damarları genişleten ve verir penise birkaç milimetre uzunluğunda.

Sorunu çözmek için küçük bir saygısı olabilir nefes egzersizleri. Bir adam yapmak için gerekli 50 derin nefes karın, daha sonra almak ve üye, sağ kol ve 81 kez, dairesel hareketlerle kasık bölgesinde, saat yönünde. Bundan sonra penis masaj yüzeyi boyunca, ama ayarlanabilir ereksiyon. Nefes tüm bu zaman hala derin.