Cerrahi penis büyütme

Operasyon artırmak üyenin son iki yıl içinde oldu, özellikle popüler ve ile birlikte diğer seçenekleri plastik prosedürleri. Sahip etkileyici bir organ şeklinde ‒ her erkeğin rüyası olsa da, tıbbi açıdan herhangi bir norm büyüklüğü penis yoktur. Ayrıca, özellik büyüme ve gelişme, vücudun herhangi bir kısmı dahil olmak üzere erkek «haysiyet», «sorumlu» kalıtım. Olsa da, penis büyütme ameliyatla uzun süredir uygulanan, kişi öğrendi ayarlamak, daha sonra, tasarruf doğa.

Olması büyük organı ‒ her erkeğin rüyası olmasına rağmen norm büyüklükte bir penis yok

Düzeltme tekniği

ameliyat artan üye

Şu anda birçok teknik vardır, hangi ile teklif penis büyütmek. İçerir, özel egzersizler bir dizi, «mucize ilaç», vakum masaj, extender falan, ama gerçekte, en iyi ihtimalle, onlar kendilerini işe yaramaz, kötü – olur onarılamaz zarar.

Tıbbi düzeltme tekniği:

  • Cerrahi olmayan. Yöntemin temel uygulama extender uzun bir süre.
  • Cerrahi. Operasyon kalınlaşma üye geçer düzeltme hesabı gizli bölüm (unutulmaz bir konaklama kavşak kısmında bağ penis). Bu gerçek boyutlarını erkek daha «onurlu» bir yerde kalmak, uzunluk görsel olarak ayrılan alan üzerinde asılı.
  • Combo. Uygulanan bileşimi, iki önceki teknikler: ilk ameliyat yapılır ve daha fazla erkek «haysiyet», daha sonra uygun bir extender.

Tek gerçek yöntem, hangi ile gerçekten eklemek ve bir kaç değerli santimetre, bu plastik penis. Tabii ki, işlem maliyeti artırmak için bir «onur» erkekler yüksek ve herkes için geçerli değildir. Atar, işletim ışıklar, müdahale doktor, hastanın detaylı bir araştırma için izin hariç inatçı sonuçları. Olduğunu sanmıyorum, penis uzatmak, ameliyatla herkes ister, bunun için bir dizi ifade. Genellikle plastik cerrahi zaman atanır mikro penis büyüklüğü, gerçekte bir yaşam yağma adam gibi fizyolojik ve psikolojik açıdan.

Hakkında yorumlar / bu yollardan penis büyütme belirsiz, karşılaşılan olumlu ve olumsuz yorumlar. Tek daha benzer yorumlar uzmanları, bu puan, kısmi etkinliği çok sayıda «mucize ilaçları» sen-ebilmek okumak hakkında İnternette. Genellikle erkek «haysiyet» daha fazla oldu ve olabilir durmak gerekir, çaba geçmesi ve ağrı oldukça keyifli bir rehabilitasyon dönemi. Bilinen nedenlerle erkekler için korkutucu bir ameliyat, ve onlar mümkün olan her şekilde deneyin bunu önlemek için.

Tek yöntem, hangi ile eklemek birkaç santimetre üye – plastik

Endikasyonları hızlı müdahale

Doktorlar küçük üreme organı ‒ bu sorun için erkekler daha psikolojik, daha fonksiyonel. İle 11-14 çentikli «yaşamak», ve hatta son derece başarılı, manipülasyon ve kalınlaşma, penis gerektirmez. İşte insan ile mikro penis (vücut büyüklüğü 2-3 cm) yeteneği yok cinsel olarak aktif, bu yüzden ona bakmalısın yollarını artırmak üyesi. Ama eğer artış erkeklik «onuru» bu zaten çözülmüş bir soru, öğrenmek için sadece kalır, ne pahasına!

Endikasyonları artan üye ameliyatla şekilde:

  • Konjenital anomaliler (epispadias, hipospadias) ve mekanik hasar.
  • Sendromu mikro penis. Bu organ, bu boyutta, bu uygulamaya izin vermez, cinsel ilişki. Fotoğraf görünüyor «şeklinde kıvrımlar» bir sonucudur, endokrin bozuklukları, vücutta, çocuğun büyüme ve gelişme döneminde. Yetişkin dönemde organ boyutta sık sık neden olur ve işlevsel sorunları, bu nedenle, cerrahi penis büyütme kaçınılmaz olarak.
  • Yaş yeniden doğuş. Bunun nedeni, adım adım yapısal değişiklikler dokularda cinsel organ (elastikiyeti azalmış, obezite, vb.).

Bu nedenle, organ büyüklüğü «az-orta» değil, endişe verici ve dikkate bazı estetik dezavantajları vardır. Ne kadar gerekli, plastik, doktor karar verir göre mükemmel ayarları, bir, penis, normal fonksiyonları ve üreme yeteneğine sahiptir, doğrudan endikasyonları cerrahi müdahale yoktur.

Teknik toplantı

Ne kadar artırabilir cinsel organı ile işlem? Eğer ayrıntılı olarak incelemek için yorumlar doktorlar ayarlayabilirsiniz ortalama değeri, hangi yönetir gerçekte penis büyütmek için: 3-5 cm

Ayrıca, her modern klinik verir erkeğe, bir cesaret ameliyat uzatma üye, seçeneği önce yordamı haritayı gösteren bir video çekilmiş inme işlemi. Plastik bir işlemdir uzak, estetik ve rehabilitasyon dönemi oldukça sancılı, bu nedenle sık sık bu video yardımcı olur temsilcileri güçlü seks gerçekten takdir kararını.

Plastik çalıştırılır her iki yönde:

  • Penis büyütme miktarı.
  • Uzama, cinsel organ.

Ne kadar gerekli, plastik, doktor karar verir, göre mükemmel ayarları

Ne kadar gerekli, plastik, doktor karar verir göre mükemmel ayarları. Özellikle vurgulamak gerekir ki, bu tür plastik samimi işlemi kalınlaşma üye işlemi sadece kalifiye uzmanlar tarafından tam donanımlı klinikler.

Maliyeti kumar faaliyet erkeklik «onuru» etkileyen çeşitli faktörler, özellikle yaşadığı bölge (sermaye maliyeti çok daha yüksek çevre) ile donatılması, klinikler, vb.

cerrahi

Önce ata bir gün «x», doktor konuşma bir erkekle fotoğraf gösterecektir sonuçları zaten yapılan plastikler, kontrol, hasta için olası riskleri ve sonuçları.

Cerrahi

Artar penis, genel anestezi altında, tüm manipülasyonlar yapılır ve 30-60 dakika. Özü: diseksiyon suspensory bağ, cinsel organ, bir anatomik tutan penis vücudun içinde bir erkek. Yani nedeniyle iç «gizli parça» ve yapmak için yönetir uzama, cinsel organ.

Sonra bir üyesi olarak, cerrahi olarak arttı, gelir bir rehabilitasyon dönemi. Sürer o, nispeten kısa bir süre geçecek 2-3 hafta, ve dikiş olur neredeyse görünmez, böyle bir hızlı iyileşme nedeniyle iyi bir kan temini kasık bölgesinde. Yaklaşık ikinci günde hasta taburcu önerileri ile kullananlar tarafından extender listesi görünüşe üzerinde ligasyonu. Genellikle işlemi tolere erkek iyi olmasına rağmen etkileyici bir fotoğraf, görünür «korkunç bir insizyon», güçlü bir postoperatif rahatsızlık yok, potens bozuklukları ve üreme fonksiyonları görülmektedir. Tüm damarları, kaslar ve bağlar, sorumlu olan ereksiyon etkilenmez.

Ne kadar ameliyat sonrası kullanımı ile extender artırabilir cinsel organı? Genellikle, elde etmek için penis büyütme ile belirtilen yöntemler başarısız ortalama 3-5 cm, maksimum sonuç bağlıdır anatomik özellikleri ve fizyolojik parametreler. Ameliyat sonrası önemli reçete, ve o zaman olmayacak böyle bir şey olabilirdi etkileyebilir işleyişi. Bir kaç hafta sonra olacak gurur güncel bir üyesidir.

Takma protez

Bir adamın yanında, mütevazı boyutları vardır ve sorun potansiyeli olan bir çıkış, bir protez veya implantasyon yapay bir protez. Korkmayın, daha iyi öğrenmek için hakkında bir şekilde artırmak. Eğer ameliyattan önce sonuçları görmek fotoğrafın görünür: penis, gerçek gibi görünüyor, ve hiçbir kadın şüpheli bir numara. Bu, oldukça ciddi bir cerrahi müdahale olduğu penis, kelimenin tam anlamıyla «demontaj parçaları», çünkü iyileşme süresi uzun olacak. Üzerinde işlem maliyetini etkileyen kaliteli implant, yeterlilik cerrah. Ortalama fiyat implant ‒ 2 bin ila 12 bin dolar, artı değeri istediğiniz işlemi ‒ 3000 - 4000 bin dolar.

Uzmanlar, artan cinsel organ – oldukça riskli bir hareket olduğu için çare en aşırı durumlarda.

Uzmanlar, artan cinsel organ – oldukça riskli bir hareket olduğu için çare en aşırı durumlarda

Operasyon için izin vermek penise istenilen kalınlık, denir:

  • Yağ grefti. Bu düzenlemede penise hacim vermek pahasına takas kendi yağ hücreleri hasta, ama sonuç genellikle kısa ömürlü, ve «daha iyi» bir üye yönetir sadece 1 cm indirirken, sentetik bileşenlerin yüksek komplikasyon olasılığı. Ne kadar operasyon maliyeti, öğrenmek gerekir gibi bir sağlık kuruluşunda, burada yapılması planlanan yağ grefti, ortalama fiyat aralıkları 1200 dolar ve üzeri. Sonuç her müşteri kliniği karşılaştırmak mümkün olacak kullanarak bir fotoğraf.
  • Mikrocerrahi kas nakli. Artan cinsel organı nedeniyle «sarmak» kendi kas dokusu, alınan karın duvarı. Kaç santimetre ebilmek eklemek bu yöntem ile? Maksimum performans – 3-4 cm, ama böyle bir girişim için artan bir cinsel organ olarak kabul edilir en pahalı ve karmaşık. Hasta olmak zorunda anestezi altında 3 saat boyunca, bir rehabilitasyon dönemi kadar sürer 5 hafta.

Her ne kadar mal olabilir cerrahi

Fiyat bu tür bir müdahale için yeterince yüksek bir ortalama 2500-4000 var. yani

Tablo. Fiyat karşılaştırması prosedürleri penis büyütme

Adı

Fiyat

Operasyon

200-1200 bin dolar

Protez

15-20 bin dolar

Yağ grefti

1200-2200 bin dolar

Mikrocerrahi kas nakli

2500-4000 var. yani

Bu nedenle artan erkeklik «onuru» satın değil, ve nadiren.

Ancak, temsilcileri güçlü seks, karar vermeden önce bu tür estetiği, önemli saymak maliye (fiyatı oldukça yüksek olduğu için bile iyi bir güvenli kişi), değerlendirmek, fiziksel ve psikolojik güç.

penis büyütme

Otelde, ağrı, anestezi ve uzun süre rehabilitasyon dönemi, zorunda, yaklaşık birkaç ay için tamamen unutun, cinsel temas. Hatta uzmanlar, artan cinsel organ – oldukça riskli bir adım mükemmellik, hangi en iyi çare en aşırı durumlarda. Bazen hata maliyeti çok yüksektir.