Ne kadar operasyon, hobi üyesi ve nasıl geçer

En popüler konulardan biri günümüzde, bir soru özelliklerine penis büyütme. Engin yatılı bu konuda orada çok daha farklı yolları hakkında, ama en etkili işlemdir artırmak üyesi. Aksine, herhangi bir merhem, hap, masaj ve diğer işlem için garanti artacak görünür uzunluğu penis.

Ancak, var ve kendi bir tehlike olarak komplikasyonlar ve fonksiyon bozuklukları, genitoüriner sistem.

Hakkında ne kadar işlem, güvenli, hangi riskleri beraberinde taşır, endikasyonları ve kontrendikasyonları, gerek olup olmadığı konusunda bir ameliyat için bu makalede açıklanan.

Gerekli mi bu işlem

ameliyat artan üye

Herhangi bir cerrah çalışır öncelikle gerçekten öğrenmek için mi hasta ameliyat gerekli. Çünkü görüntüleri pornosu ve kitle kültürü zorla büyük miktarda erkek asılsız kompleksleri.

 • Sık sık bu tür sorunları çözmek çok daha radikal bir şekilde.
 • Ayrıca her kadının kendi düşünceleri ile ilgili olarak, normal ve cinsel boyutu, ve ne değildir.

Adil seks için hazır olarak tam teşekküllü ortakları sadece erkekler ile büyük üyesi, kendilerini sık sık muzdarip psikolojik sorunlar.

Üye, büyük orta, bazen çıkıyor avantajı ve dezavantajı gerçek bir cinsel yakınlık – kullanılamaz hale birçok duruş, hareket sınırlamak zorunda değil zarar parter.

Ancak bazı durumlarda, zaman ölçüleri gerçekten engel olma normal bir yaşam için erkekler bile, gerçek tıbbi bir endikasyon yoktur. Bu gibi durumlarda, isteğe bağlı olarak, hasta da atanabilir plastik cerrahi artan bir üye.

Gerçek okumalar

Çoğu hasta işlem gören cerrah soran üretir penis büyütme işlemi ile, var, tamamen psikolojik bir sorun. Bu görme, bir cerrah tavsiye haritayı erkek video için, gerçekten nasıl geçer operasyon.

Birçok hasta bundan sonra çöp. Ancak, durumlar vardır yapmak büyütme operasyonu üyesi olmanız gerekir yani sağlık açısından. Arasında benzer bir ifade:

 • Genetik deformasyon üretra;
 • Anormal yapı üyesi;
 • Çok eğri penis;
 • Çok yoğun bu kavernöz vücut karmaşıklaştıran, ereksiyon;
 • Gizleme penis altında yağ bir dizi;
 • Mikro penis ya da penis, gizli vücut içinde;
 • Zarı arasında, testiküler ve üyesi.

Kontrendikasyonları

Sorun yapan sadece plastik cerrahi. Eğer doktor ve hasta iyice düşündüğünüze ve karar verdik, cerrahi operasyon yine gerekli bir tedbir gitmek için kan ve idrar testleri. Ayrıca doktorlar keşfetmek kan enfeksiyonları ve virüsleri kontrol eder, mümkün olup olmadığını, kalp, erkek dayanabilir işlemi.

Plastik cerrah gördükleri bu operasyon kabul edilemez ise, aşağıdaki nedenlerle:

 • Küçük yaş;
 • Ne zaman üye değer ulaşır orta uzunlukta;
 • Hasta psikolojik olarak yetersizlik;
 • Mevcut onkolojik hastalıklar;
 • Diabetes mellitus;
 • İltihap idrar ve cinsel aparatı;
 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve HIV;
 • Dermatolojik kusurları penis;
 • Hematolojik hastalıklar.

Tedavi sonrası, ne olursa olsun bu yöntem başarılı olmadı, biraz zaman alabilir vazgeçmek cinsel temas. Geçersiz olacak altı aya kadar yük, güç sporları ve kontakt dövüş sanatları. Değer çekimser de ziyaret rus hamamı, sauna, azaltmak için sigara ve alkol. En önemlisi bu dönem dikkatli olmak için neden erkek üye için bir yaralanma.

Bir cerrah gibi artar üyesi

Birkaç teknikleri kullanarak artırmak ayırıyormuş. Hemen önce bunlardan herhangi birini taşımak gerekir bir konuşma ile üroloji ve anestezi uzmanı. Bir gece önce cerrahi müdahale gerekebilir temizlemek ile bağırsak lavman. Bundan sonra tüketilmesi tavsiye edilir yiyecek ve su. Ne kadar artırabilir üyesi? Genellikle iki ila dört santimetre.

İle her teknikleri kullanabilirsiniz penis büyütmek için herhangi bir uzunluk veya genişlik.

Operasyon

penis büyütmek için nasıl

Bu en popüler ve basit bir işlem sırasında hangi üye artar. Omurga alanına enjekte lokal anestezi, hasta uyanık kalır. Müdahale hızlı, bir saatten fazla sürmez. Bu tekniği kullanarak arttırılabilir onuru uzunluğu sadece.

Sonuç olarak, başarılı bir ameliyat penis artacak, ortalama üç santimetre. Olursa bu ne olacak kırpılmış demet. Bu bağ normal giderir iç kısmı penis deri altında ve yağ. Ne zaman tespit kaybolur, erkeklik servis dışarı.

İşlem ağrısız, eve ondan sonra geri zaten birkaç gün. İlk birkaç gün içinde bir erkek tüketilmesi gerekiyor ilaçlı ağrı kesici. İki hafta erkek engellenip samimi kişiler.

Ne yazık ki, kasık sonra böyle bir cerrahi kalır küçük yara. Ama genellikle o çok dikkatimi çekiyor. Fiyat – yaklaşık 1-1,5 bin dolar.

Yağ grefti

Bu işlem, yağ grefti artırmak için yardımcı üye genişliği. Bunun için derialtı alanı erkeklik enjekte yoğun madde, organik veya sentetik kökenli.

İçin olmadı ret ve vücudu daha kolay kabul madde, genellikle kullanılan vücut kitle indeksi hasta.

İlk önce onu söndür, seyreltilmiş belirli ilaçlar. Ve daha sonra yapmak cilt altı alan penis. Yağ hücreleri bir parçası haline penis ise her durumda bir zorluk olmadan. Eksi gibi, er ya da geç yağ hücreleri solmaya başlar.

 • Tekrar cerrahi müdahale, belki altı ay sonra.
 • Yapay maddeler artırmak için harcanmış çok daha yavaş, ama riski ortaya çıkar şeklinde komplikasyonlar inflamasyon, çok daha fazla.
 • Sonuç olarak, üye olur, daha geniş bir ya da iki santimetre.
 • Adam sessizce terk kliniğe zaten iki gün.

Bir ay boyunca sonra yağ greftiа ortadan kaldırmak için cinsel temas. Maliyeti yaklaşık 1,5-2,5 bin dolar.

İç deri nakli

En modern yöntemleri. Zor olabilir bulmak mümkün, onu gerçekleştirmek için bir plastik cerrah, ve bir fiyat etiketi birçok overpriced görünüyor.

Böyle bir cerrahi girişim mutlaka gereklidir genel anestezi, tüm süreç alır en az 180 dakika. Deri örtüsü dibinde penis budanır tarafından sözleşmeli bir aşağı, bir çeşit çorap.

Bir kişinin önceden kesilmiş küçük parçalar halinde deri bölgesi, koltuk altı ya da göbek. Sarılır kendi etrafında çıplak corpus cavernosum erkeklik ve sonra don sünnet derisi geri empoze dikişler.

Çap cinsel organ hemen sonra cerrahi müdahale eklenir, birkaç santimetre bağlı olarak, istek ve hastanın özellikleri ve cerrahın.

Rehabilitasyon dönemi uzun sürer, yaklaşık altı hafta. Ameliyat travmatik, gerekirse birkaç gün kaydetmek için yatak istirahati, kapalı hastane caiz olacak en az bir hafta.

Acı hissi korunur 15 gün için en az bir. Fiyat yaklaşık 3,5 bin dolar.

Protez penis

Bu tür cerrahi müdahale izin verilebilir sadece takas için cinsiyet, ya da geçerli bir tıbbi ihtiyaçları (örneğin, ne zaman bir erkek tamamen mümkün değildir cinsel ilişki, örneğin, yaralanma nedeniyle). Sadece plastik penis büyütmek, işe yaramaz geçirmek protez penis.

protez

Malzeme olarak kullanılır kıkırdak kumaş ya da sentetik elastik malzemeler.

 • İşlem çok zor bir uzman ve travmatik bir hasta için.
 • Oldukça ağır bir klinik bulmak, onu yapıyorlar.
 • Kabul edilemez ameliyatı, hasta, muzdarip, kronik hastalıklar.
 • En iyi yöntem protez ile implant mekanizmaları, şişirme.

Kullanarak, bu cihazlar kontrol edilebilir ereksiyon ve tatmin sevilen bir insan. Ama şişme implantlar için en pahalı. Fiyat ortalama 18 bin dolar.