Artırmak Passaic evde

Zor bir adam, hangi tamamen düzenlenmiş ve onun penis boyutunu: birisi inanıyor organ yeterince uzun, birisi bu gibi görünüyor çok ince. Ancak, hatta kadınlar kendilerini kabul uzunluk erkeklik önemli değil, çapı doğrudan düzeyini etkiler duyumları alınan bayanlar seks sırasında. Çünkü soru alabilirim kalınlığını artırmak için penis çok ilgili sahipleri için çok büyük penisler.

Mümkün mü kalınlığını artırmak üyesi

penis büyütme evde

Düzenli ve tutarlı performans, bazı manipülasyon teşvik artan boyutlarda üyesi çapında.

Hemen hemen tüm teknikleri temel özelliği, vücut dokuları büyümeye artmış kan akımı. Bu gibi durumlarda, bir hücre başlıyor paylaşmaya aktif olur ve doku büyüme.

Ancak uyarmak için penis büyütme, yardıma, kendine özgü katalizör. Bedenindeki bu rolü gerçekleştirir testosteron seks hormonu bir diğer özellikleri karşılayan ve oluşumu ve büyüme ikincil cinsiyet özellikleri.

Ne yapmak için yollar penis kalın

Güvenli bir kalınlık artışı penis yapılabilir birkaç yöntem vardır, ama onlar sabır ve düzenlilik.

4 en yaygın yolu bulmak şişman üye:

 • vakum pompası;
 • extender;
 • manuel yöntem;
 • cerrahi bir müdahaledir.

Manuel yöntem

Farklı bir sadelik ve olmaması için hiç bir ek yol yardımcı olduğu gibi uzunluğu ve genişliği. Popülerlik onun nedeni de eksikliği riski neden vücuda zarar.

Özü yerine farklı egzersizler. Maksimum fayda getirecek manipülasyon, işlenen bir ereksiyon. İlk aşamada yük küçük olmalıdır ve zamanla yoğunluğu ve karmaşıklığı egzersiz artırmak.

Herhangi bir egzersiz, egzersiz, amacı, artış, glans penis ve toplam kalınlığı, performans, önceden ısınma kumaş. En kolay yolu bunu yapmak eziyet organ, sıcak su ile ıslatılmış bir bez.

Başlamadan önce, penis yağlanması gerekir yağlayıcı riskini azaltmak için doku hasarı.

Prosedür:

 • Yordamı ile başlar vuruş.
 • İle kazanımların bir basınç elde .
 • Bir el yerleştirilir kurucu üyenin, ikinci usulca çekti kafasını. Bu eylem sürer 1 dakika sonra yavaş yavaş basıncı azaltır.
 • Sıktı ve kafasını eliyle çekti, henüz hissediyorum hafif bir ağrı, zaman bu pozisyonda 30 saniye, gevşetin, ve sonra 10 saniye, tekrar tekrar.

Benzer bir cihaz bulunabilir raflarda seks dükkanları. Uygulandıktan sonra pompa bu kavernöz vücut organ kan ile doldurmak, sonucu ne olur ve penis başının artan.

Bu yöntemin bir dezavantajı – fanilik bir sonuç. Bir süre sonra kan dolaşımı normale dönüyor, penis bulur kaynak parametreleri.

Ancak sürekli cihazın kullanımı yol açar artmış ve artan süre ereksiyon, normalleştirme kudret. Eğer uygulamak pompası düzenli, yetenekli büyütmek ve penis boyutu.

Extender – bu cihaz, artıran üye olmadan ağrı. Bu tür cihazlar daha az yaygın, vakum pompası, ancak, onlar son derece etkili ve üreticileri göre, mümkün değildir neden vücuda zarar.

Kullanım şekli cihaz:

 • Üye istirahat kayıt cihazında.
 • Kullanarak özel bir mekanizma, çekme organ.
 • Zaman bu pozisyonda bir süre. Otelin dış maruz dokular, organ aktif büyüme, yeni hücre oluşur hacmini büyütme ve penis uzunluğu.
 • Her hafta gerilim gücünü biraz artırmak.

Tedavi sürer birkaç hafta önce, bir ay, ancak ilk olumlu değişiklikleri görebilirsiniz zaten sonra 14 gün.

Kesin bir artı böyle bir yolu: bir sonuç elde tutulur hayatının sonuna kadar.

Cerrahi operasyon

Ameliyat amaçlayan artırmak için penis kalınlığı için de geçerlidir, en ciddi ve karmaşık yöntemler. Başarmak için gerekli boyutu, kullandığınız yağ dokusu veya bir kısmını bir kas ile karın erkek. Sonuç olarak, penis daha fazla olur 1-2 cm tam olarak.

Karar vermeden böyle bir operasyon için zor: o farklı, uzun iyileşme süresi ve komplikasyon gelişme riski.

Olası etkileri:

 • şekil değişikliği organ;
 • görünüm bugrov;
 • duyu kaybı ve ağrı sırasında ereksiyon;
 • çile nakledilen doku ve diğer.

Öğrendikten sonra, mümkün olduğunca kalınlığını artırmak üyesi ve yöntemi seçerek başlayabilirsiniz, problem çözme.

Ancak unutulmamalıdır ki, hiçbir son bu süreçte rol oynar vücuttaki testosteron düzeylerini. Düşük fiziksel aktivite, yanlış beslenme ve rutin yol önemli bir azalma hormon düzeyleri, ve iyi sonuçlar elde etmek bu durumda zor olacak.

Kurs başlamadan önce, egzersiz ya da özel cihazların kullanımı önerilir kurmak için güç modu ve zaman bulmak bir spor.

artırmak için yollar üyesi

Penis boyutunu artırmak için kullanabileceğiniz bazı bitkisel ilaçlar, artırmak, cinsel organlar, kan akışını teşvik, daha tam bir ereksiyon. İçin sonsuza kadar penis büyütmek, uzunluk ve genişliği değiştirmek için gerekli beslenme alışkanlıkları, egzersiz ve azaltmak yağ birikimi, karın. Bu çok daha kolay ve daha güvenli bir cerrahi operasyon değil mi? Bu makaleyi okuyun daha fazla bilgi edinmek için nasıl penis boyutunu artırmak için bir ilaç kullanmadan ve işlemleri.