Penis büyütme cerrahi yöntemi

Penis (penis) için geçerlidir organlar, genitoüriner sistem. Kadınların aksine erkeklerde üretra ve kanal çıkış tohum dışarı ile tek bir anatomik delik. Penis boyutu bağlıdır kalıtsal yatkınlık ve bireysel özellikleri bir anayasa. Bazı durumlarda artış veya azalma organ nedeniyle konjenital anomalileri veya hormonal bozukluklar. Bazen penis boyutu içinde norm, ama adam yine de inanıyor, o küçük. Bu olgu sık sık. Maalesef, «reklam», büyük bir cinsel organ tüm dünyada yayıldı. Kabul edilir, penis boyutunu yeteneğini etkiler, gebe, hem de erkek doğurganlığı. Yalan bu iddiaları veriler hipotez yok, kanıta dayalı veritabanı. Aynı kapasite gübreleme nedeniyle çalışma erkek üreme hücreleri (sperm) ve hormon Yönetmelik yapılır sayesinde beyin ve testis.

ameliyat artan üye

Kendisi penis hizmet sadece kanal için seminal sıvı. Başka bir yaygın görüş, küçük penis boyutu, bir adam, teslim ortak uygun eğlence sırasında cinsel yakınlık. Bu nedenlerle, birçok temsilcileri güçlü seks başlar kompleksleri. Sonuç olarak, erkekler nedense konu üzerinde temsil eden, cerrahi penis büyütme. Ancak, unutulmamalıdır: bu müdahale yöntemleri gösterir operatif tedavi. Bu nedenle, değiştirilemez boyut organı herkes, olmayan vardır endikasyonları benzer bir yordam.

Penis büyütme cerrahi - bu nasıl?

Tesis, erkekler için onlar «küçük» cinsel organı, yaygın, tüm dünyada. Muhtemelen bunun nedeni, propaganda, pornografi ve bilgilerin büyük miktarda dolgu bucaksız MEDYA. Ayrıca, penis büyütme ameliyatla şu anda mevcut pek çok. Reklam bu tür işlemleri Online görülebilir, özel klinikler, vb ne yazık ki, bazı erkekler çok yakın algıladıkları bu bilgileri. Sonuç olarak, birçok hakkında düşünmeye başlar tutarında kendi penis. Ancak, unutmamak gerekir ki, mevcut anatomik standartları, her bir organ. Bir istisna değil ve bir penis.

Ortalama boy erkek cinsel organı için ise 12 ila 18 bakın Bu «boyut» en yaygın olanıdır. Dahası, üye, hangi uzunluğu 10-12 cm, de bağlanabilir çeşitleri norm. Bir patoloji olarak kabul edilir mikro penis. Uzunluğu yaklaşık 10 cm bir Yana, bu seçenekleri dikkate almak gerekir ve genişliği (kapsama) organ. Bir mikro-penis eşittir az 8 cm bu durumda gerçek geçirebilirsiniz işlemi gerçekleştirmek için penis büyütme ameliyatla. Ayrıca, bu müdahale kabul edilebilir, küçük boyutlarda penis (10 ila 12 cm uzunluğunda). Orada birkaç çeşit cerrahi müdahaleler penis geliştirme. Bunlar arasında basit bir cerrahi prosedür, işgal, birkaç dakika, ve karmaşık.

Neden artırmak için erkek cinsel organ?

Gerçekleştirmek için penis büyütme cerrahi olması gerekir bunun için bir tanıklık. Geçirmek için bu işlemi sadece deneyimli bir uzman cerrah ürolog. Bu nedenle, önce, karar vermeden penis büyütme yolu cerrahi, doktora danışmak gerekir. Çoğu doktor, iletken benzer bir operasyon olduğuna inanıyoruz «küçük» cinsel organı – bu daha çok psikolojik bir sorun. Bu etkisi nedeniyle cinsel ilişki benlik saygısı. Çünkü başarısız cinsel ilişki etkileyecek ahlaki bir durumda erkekler daha güçlüdür kadınlar. Sonuç olarak «küçük» bir sorun etkiler, yaşamın birçok yönleri güçlü seks. Ancak, cerrahi penis büyütme için izin değil. Yapmak için bu işlemi bir dizi ifade. Bunların arasında:

  1. Mikro penis. Bu ihlali oldukça nadirdir. Çoğu durumda, bu bağlı yetmezliği hipofiz hormonları. Unutulmamalıdır ölçmek için uzunluk ve genişlik bir cinsel organ, gerekli olduğunda ereksiyon. Bu adam durmak gerekir. Ölçülen tüm yüzey penis: kuruluşundan itibaren sonuna kadar kafa. Eğer ek olarak küçük boyutu vardır organ fonksiyonu bozulmuş, penis büyütme cerrahi yöntem gerekir.
  2. Anormallikler, organ gelişimi ve edinsel deformiteleri. Bunlar aşağıdaki durum: hipo - ve epispadias, yaralanma ve penis kavernöz fibrozis (kavernöz) bir boğa.
  3. Puberte penis. Bu durum gelişen yaşlılık ya da yaşlılık. Çoğu zaman obezite ile ilişkili, düşük elastikiyet, doku, kas tonusu. Bu durumda cerrahi operasyon artan bir üye değil bir zorunluluk olarak kabul edilir ve yapılır sadece isteğe bağlı olarak hasta.

Bazı durumlarda prosedüre ve yokluğunda listelenen okumalar. Bunlar arasında, örneğin, erektil disfonksiyon, yok tek medikal tedaviye. Bu durumda doktor kendi karar: işlem yapmak ya da değil. Bu bağlıdır, hastanın genel durumu, karakter patolojileri diğer organ, yaş, vb

Teknikleri penis büyütme

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme cerrahi, çeşitli şekillerde gerçekleştirilir. Öncelikle karar vermeniz gerekir hangi bir düzeltme. Artırmak isterseniz sadece penis uzunluğunu, işlem yürütülür. Bu yöntem sağlar ... «germek» organ üzerinde 2-6 cm ona çare gibi durumlarda anadolu uzunluk üye oldu yakın normal yanı sıra, eğer hastada hiçbir ereksiyon sorunları. Kalınlık cinsel organ değiştirmez.

Ayrıca nispeten güvenli yolları arasında implantasyon kas dokusu ve yağ grefti. Her iki işlem için tasarlanmıştır kalınlaşma, cinsel organ veya parçalar – kafa. Penis büyütme cerrahi bazen büyük bir çaba gerektirir doktorlar, hem de bazı riskleri vardır. Örnek olarak, bir işlem, bir «Kalem». Altında veri cerrahi ima tam bir bölünme baş ve kavernöz tel Uzama gerçekleştirilir implantasyonu kıkırdak doku içinde özgür bir alan. Başka bir şekilde artan bir cinsel organ olarak kabul edilir kurulum protez. Bu yöntem uygulandığı gibi durumlarda, bozulmuş erektil fonksiyonu penis.

Hangi durumlarda çare cerrahi müdahale?

Penis büyütme cerrahi her zaman açığız ürolog. Bazı durumlarda doktor tavsiye hastalara denemek için ilk önce diğer yolları. Çünkü herhangi bir cerrahi riskleri vardır. Özellikle karmaşık cerrahi manipülasyon gibi protez ve ameliyat «Kalem». Bu durumlarda,, ne zaman cinsel organı vardır, normal boyutları, ve adam hala gerektirir artırmak için, gerekli danışmanlık psikolog. Bazen bu yöntem için bir kişi yardımcı olur gereksiz bir adım. Aynı için de geçerlidir ve hasta olan yaşlı bir adam. Çoğu durumda, bu insanlar çok sayıda, eşlik eden patolojiler, ağır bir ameliyat cinsel organ ciddi sonuçlara yol açabilir.

Bu nedenle, karar vermeden önce penis büyütme cerrahi gerekir iyi düşünmek ve tavsiye almak için deneyimli bir uzman. Okumaları için protez hizmet ağır patoloji, hastanın iç karartıcı değil, sadece penis boyutunu ve ereksiyon eksikliği. Bu ameliyat ile hastaların cinsel organ anomalileri, aktarılan yaralanmalar, yanı sıra nispeten sağlıklı yaşlı erkekler.

Bir başka gösterge, mikro penis. Böyle bir cerrahi müdahale, operasyon, daha yaygındır. Aynı için de geçerlidir yağ greftiа penis ve nakli kas dokusu. Doğal olarak, bu yordamı tavsiye edilmez değil herkes memnun «boyutu». Ancak, tanıklık verilere işlemler çok sınırlıdır.

Penis büyütme yöntemi: işlem

Bu işlem için bir amacı ile yapılır uzama, cinsel organ. Son zamanlarda yöntem yaygındır. Bunun nedeni, o nadiren komplikasyonlara yol açar, için geçerli değildir, ağır bir cerrahi manipülasyon, kullanılabilir hemen hemen her erkeğin sahip «küçük boyut» penis. Bu işlem kontrendikedir temsilcileri güçlü seks, acı erektil disfonksiyon. Özü böyle bir cerrahi müdahale etmektir kesiştiği suspensory bağ.

Eğer dikkat anatomik özellikleri erkek üreme sistemi, bir bilgi, ne penis parçası bulunur ... «rezerv». Bu kesim içinde yer alan kasık bölgesi. «Yedekleme» kısmını tevkif, özel bir grup. Ameliyat sırasında onu çapraz. Böylece vücut biraz artar. Hemen sonra ameliyat üye uzuyor 1-2 cm daha fazla elde Etmek, artırmak, organ rekor kullanarak özel ortopedik aparatı – extender. Onu giymek gerekir, birkaç ay içinde. Sonuç olarak, dokularda oluşan penis yapışkan süreci. Bu teşvik, organ uzatma ve düzeltme. Sonra eğitim yapışıklıklar penis artar 4-6 bkz.

Kalınlaşma, cinsel organ ile ameliyat

Bazı durumlarda, hastalar için tercih artırmak değil uzunluğunda penis, ve genişliği. Olarak kabul edilir, tam olarak ne elde edebilirsiniz böylece istenen değişiklikler, cinsel alanda. 2 yolu vardır, teşvik kalınlaşma, penis. Bunların arasında:

  1. Yağ grefti. Bu yöntem penis büyütme yatıyor giriş yağ dokusu cilt altı dokusu. Paralel olarak bu manipülasyon yapılan liposuction. Yağ dışarı alınır diğer vücut bölümleri (karın, kalça) ve maruz temizlik. Bundan sonra eşit bir şekilde enjekte kumaş penis ile, özel bir iğne. Sonuç penis büyütme yaklaşık 1 cm çapında. Güvenli değil, tehlikeli bir vücut için gerektirmez, uzun geri yükleme. Ancak, alınan sonuç sonrası yağ greftiа, kısa ömürlü. Bu nedenle, periyodik olarak tekrar bu manipülasyon.
  2. Nakli kas dokusu. Bu işlem geçerlidir karmaşık cerrahi işlemleri. Doku nakli için alınır aksiller fasya veya karın duvarı. Kas flep «dönüyor» etrafında bir penis, daha sonra açtı damarları. Sonuç olarak, vücut artar, 3-4 cm çapında.

Protez penis

«Klasik» penis büyütme cerrahi yöntem – bu protez. Bu işlemi yapıyorlar sadece sıkı koşullar. Bunların arasında sadece «küçük boyut», ama aynı zamanda cinsel işlev bozukluğu. Olarak protez kullanan kıkırdak doku (operasyon «Kalem») veya özel bir elastik malzeme. İşlem geçerlidir karmaşık cerrahi manipülasyon, bu nedenle kontrendikedir insanlara ağır somatik patolojiler. En iyi seçenek olarak kabul edilir implant olan şişme mekanizması. O sadece verir, cinsel olarak aktif, ama aynı zamanda bağımsız olarak ayarlanabilir ereksiyon. Ne yazık ki, göze benzer bir implant değil, birçok. Bu nedenle hastaya özel protez. Şu anda implantlar yapılır sadece esnek bir malzeme.

Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan?

cerrahi

Artan üye olmadan cerrahi müdahaleler de yaygın olarak uygulanmaktadır. Bu önerilen hastalar için kontrendikasyonlar ameliyat için. Bunun için kullanılan özel vakum cihazı ve extender. İlk durumda, uzunluk, cinsel organ hemen hemen değişmez, ama penis çapı artar. Vakum üniteleri katkıda değişikliği dolaşım kavernöz organları. Uzatmak için penis öneririz giyen özel açma – extender. Onun sayesinde penis yavaş yavaş gerilir. Elde etmek için, bu etki, yaklaşık altı ay. Sonuç olarak, boy penis artar sadece 2-3 cm bu Yüzden birleştirmek için tavsiye edilir, bu yöntem, bir işlem ile.

Penis büyütme: yorumlar doktorlar

Artan erkek cinsel organ yapan doktorlar, ürologlar, bazı durumlarda gerekli plastik cerrahlar. Doktor tavsiye edilmez cerrahi yöntemler uzatma ya da penis büyütme, eğer bu gerek yok. Doktorlara göre, böyle bir işlem yapılması gerektiğini gibi göre. Eğer penis boyutu normalin biraz altında, cerrahlar için tavsiye edilir, hastaya ilk önce denemek bezoperatsionnye penis büyütme yöntemleri. Ne zaman kaydedilmiş ereksiyon tavsiye edilir gibi işlemler operasyon ve yağ grefti. Gerekirse yapılır, takma protez. Bu yöntem, avantajları ve dezavantajları vardır. Sonuç büyük ölçüde bağlıdır implant seçimi.

Penis büyütme cerrahi: hasta yorumlar

Yorumlar geçiren hastalar için ameliyat penis büyütme, tutarsız. Büyük ölçüde erkek sonuçtan memnun. Özellikle protez kullanan iyi bir implant. Ayrıca hastalar kutluyoruz uzatma, penis büyütme ameliyattan sonra. Yağ grefti de kendisini etkili bir işlemdir. Bazı erkekler memnun sonuç kısa ömürlü. Bazı durumlarda, sonra yağ greftiа kutladı eşitsiz dağıtılması yağ dokusunda penis.