Nasıl kalınlığını artırmak için penis

Bir erkek, mutsuz bir cinsel hayat, çoğu zaman içinde değiştirmek penis boyutu. Bazı artırmak istiyorsanız, tam olarak kalınlığı üyesi. Kalınlığı elde etmek için yardımcı olur, daha canlı bir duygu seks sırasında. Ayrıca, uzunluk ve hacim üye vermek bir erkeğin özgüveni ve almak için yeteneği memnuniyeti cinsel yakınlık.

penis büyütme

Doktorlar düzenli egzersiz ve özel bir egzersiz elde edilebilir olumlu bir sonuç boyutlandırma haysiyet. Değiştirmek çapı üyenin nedeniyle belki de, artan kan dolaşımı pelvik organları. Bu durumda normalize kan, iç organlar almak gerekli besin ve oksijen başlıyor normal olarak işlev görür. Doku hücreleri aktif olarak ayrılır ve artışa neden üye tutarında.

Ayarlarını değiştirmek penis ve köklü tedbirler olmaksızın, örneğin, masaj yapma, bir ay boyunca. Bu durumda, eğer bir masaj eylemi yapacak bayan olasılığını başarılı olmak için aşağı gelir maksimum. Üye konaklamanızda özel bir hassasiyet, yani bir hareket olmalı, hafif ve yumuşak. Bir erkek bir şüphe olup olmadığını kendi kendine masaj yapmak gerekir bu sır profesyoneller.

Prosedürü için sopa gerekir, aşağıdaki adımları:

 1. Almak için kök penis, sonra yavaşça ve dikkatli bir şekilde geçirmek için el glans penis. Taşıma sırasında manipülasyon erkek çalışmalısınız streç kumaş üyesi olarak daha güçlü olabilir.
 2. İşaret parmağı ve başparmak tutmak gerekir tabanından penis ucu ve küçük streç kumaş. Böyle bir eylem neden kalınlaşma, cinsel organ, bu amacı taşıyan bir manipülasyon.
 3. Bir kez bir üyesi olacak, daha sıkı, yeniden germek için bir yandan, sonra geri başlangıç pozisyonuna bırakın, 10 saniye ve tekrar tekrar.

Zarar vermemek için yumuşak kumaş üyesi, masaj egzersiz gerekir dikkatli, ve istendiğinde, rahatsızlık ve ağrı kesilmelidir prosedürü. Hatta hafif bir rahatsızlık, bir doktora başvurun yükleyen nedenini ağrısı ve yerinize masaj, başka bir yordam.

İçin penis büyütmek ve elde artan ereksiyon, gerekli normalleştirmek hormonal arka plan. Erkeğin takip etmek için kandaki testosteron seviyesi iyiydi. O önemli bir rol oynar cinsel yaşam. Düzeyini azaltarak cinsel hormonu, hiçbiri teknikleri vermek mümkün değildir olumlu bir sonuç.

Ayrıca, izlenmesi gereken bir güç ortadan yağlı ve abur cubur yeme, egzersiz ve diyet dahil zengin gıdalar, vitaminler, mineraller ve amino asitler. Yağlı gıdalar neden kolesterol plaklar damarları engelleyen, normal kan dolaşımı. Bilmeniz gereken, hangi ürünler çıkarmaya yardımcı olur, kötü kolesterol, onları dahil etmek için diyet. Tam istisna yağlı yemek de olumsuz sonuçları ile dolu, bu yüzden bir uzmana danışmak en iyisidir, seçecektir en iyi seçenek güç özelliklerine göre organizma. Kullanımı yararlı ürün koruma fonksiyonları arttırır, vücudun yeteneği ile mücadele, dış ve iç uyaranlara olan olumsuz etkisi, kudret. Erkek cinsel gücü etkiler ve zararlı alışkanlıklar — sigara ve alkollü içecekler. Alkol bağışıklık sistemini düşürür, insan, neden, virüsler ve mikroplar neden olur herhangi bir sorun işleyişinde genital organları. Ayrıca alkol olumsuz etkiler karaciğer, vücutta oluşan toksin ve atıkların olmayan görüntüler olur ana faktör bozuklukları çalışma iç organları. Düzenli kullanımı etkili yöntemler ile mücadele erektil disfonksiyon ve uyum, sağlıklı bir yaşam mümkün, neden olumlu bir sonuç.

Yollar kalınlaşma, penis

Şu anda birçok yolu vardır kalınlaşma, penis. İstenilen sonucu elde etmek için gerekli sopa, kurs ve doktor tavsiyeleri. Etkisi daha belirgindir durumunda yordamı gerçekleştirmek düzenli olarak gözetim altında sağlık çalışanı.

Yaygın tedaviler şunlardır:

 • manuel yöntem;
 • cerrahi operasyon;
 • vakum pompası;
 • extender.

Her biri bu teknikleri vardır avantajları ve dezavantajları vardır. Ne bir yordam seçin diyecek doktor muayene sonrasında hasta. Eğer bir erkek istiyor artırmak cinsel organı, o geçmek, gerekli analizleri, doktorunuza danışın ve kendinize kontrendikasyonları. Yordam göre seçilir bireysel organizma. Örneğin, bir hastaya yaklaşım olabilir bir teknik, başka bir zarar. Bu nedenle, başlamadan önce, doktor tartıyor, olası tüm riskleri ve sonra bu gelirleri bir prosedür.

Manuel yöntem

doğru beslenme

Bu yöntem, popüler erkeklerde olmaması nedeniyle komplikasyon riskini. Buna ek olarak, bu yordamı gerçekleştirmek için kolay evde, eğer bilmek bir tekniği gerçekleştirmek. Manuel yöntem yürütülmesini içerir farklı egzersizler. Bu yöntem iyi sonuç verir, eğer egzersiz yerine getirilmesi sırasında ereksiyon. Başlangıç için yük penis en az olmalıdır, ama bir süre sonra artırabilirsiniz yoğunluğu ve karmaşıklığı egzersiz.

Büyütmek için, glans gerekir ısınmak kumaş ve ancak bundan sonra egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Hızlı bir ısınma almak kabağı, önceden sıcak suya batırılmış ve masaj başlar üyesi. Sonra penis ısınmak, onun yağlanması gerekir yağlayıcı, riskini azaltmak için hasar cilt pokrov. Bir manuel yöntemle uymak gerekir aşağıdaki:

 1. Cinsel organı başlıyor yavaşça okşayarak.
 2. Bundan sonra, ihtiyaç üzerine üye olana görünür ereksiyon.
 3. El kucaklamak taban penis, sonra yavaşça çekin kafasını üyesi. Tutmak yaklaık bir dakika sonra serbest bırakılıyor.
 4. Kafasını yavaşça çekin, yapmak kadar değil hissediyorum hafif ağrı tutmak, bu durumda, yarım dakika sonra yeniden orijinal konumuna getirin ve 10 saniye sonra tekrarlayın.

Sonra manipülasyon yapılabilir hafif bir masaj penis, kan dolaşımını normale yardımcı olacaktır.

Vakum pompası

Kalınlığı artırmak için penis kullanan bir vakum pompası satın alınabilir özel bir mağaza, bir seks shop. Etki mekanizması bu cihaz olmasıdır penis kan ile doldurulur ve artar uzunluğunda. Bu yöntem, kolaylığı rağmen, yaygın değildir. Bunun nedeni, vakum pompası veren geçici bir sonuç. Ancak uygulamak için cihaz uzun bir süre için elde edilebilir kazanç, erkek cinsel güç ve penis boyutunu artırmak.

Yararlanmak için, bu cihaz, olması gerekir, belirli bir bilgi, vakum pompası kullanımı kolaydır. Ne zaman adam fark bozulma, cinsel yaşam, o olabilir bu cihaz satın almak. Eğer erektil fonksiyon ile ilgili sorunlar, pelvik, o zaman olumlu bir sonuç görmek için kısa bir süre. Böylece, tespiti üzerine ilk belirtiler bozulan çalışma prostat başvurmanız gerekir bir ürolog atayacak tedavi.

Extender

Şu anda mevcut cihazları, yardımcı penis hacmi. Belirtildiği gibi üreticilerin zarar vermez cinsel organ ve olumlu etkileri penis, doğru kullanıldığında. Böyle bir gösterge denir extender. Bir sonuç elde etmek için, uyulması gereken bir kılavuz kullanımı:

 1. Kilitlemek penis cihaz.
 2. Üzerinden bir mekanizmayı çekin penis.
 3. Bırakın üye bu pozisyonda bir süre için streç kumaş. Böyle bir işlem yapacak, erkek bir üyesi daha uzun ve daha hacimli.
 4. Yinelenen bir yordam tercihen birkaç kez bir hafta ve zamanla yükünün artması.

Geçirmek için streç olabilir bir ay içinde, ancak, etkisi daha belirgindir sonra 2 hafta. Olmasına rağmen, bu yöntem çok popüler, o avantaj da diğer yollarla artan erkek cinsel organı. Haysiyet yöntem olduğunu kaydeder hayatı boyunca. Penis değişen uzunluğu ve çevresi için çok önemli olan, kaliteli bir cinsel yaşam. Eğer önerileri için uygun ve doğru bir şekilde cihazı kullanmak için, bir şey almak için dikkat çekici bir sonuç. Satılan extender özel mağazalarında ayrıca satın alınabilir, resmi sitelerinde. Bu maliyeti cihaz başına ortalama 50 dolar ve internet sitelerinde fiyat çok daha aşağıda olabilir. Hiçbir endişe ve güvenliği hakkında bu cihaz, genişletici onaylı ürolog.

Cerrahi operasyon

Cerrahi müdahale amaçlayan bir değişim genişliği ve uzunluğu, cinsel organ, karmaşık bir bakan bir çalışma. Bu yöntem tüm hazır başvurmak, mevcut riskleri, komplikasyon. Doktor ameliyat sırasında alır ve yağ dokusu karın ve transplatinum penis. Sırasında yapılan ameliyat, penis uzuyor birkaç santimetre. Başarı böyle bir müdahale bağımlı ve erkek vücut, bazen görünür ve olumsuz etkileri, hangi içerir:

penis büyütmek için nasıl
 • deformasyon üyesi erkekler;
 • duyu kaybı;
 • erkek hissediyorum ağrı ve ereksiyon kaybına neden kudret;
 • çile nakledilen doku.

Ameliyatın etkisi vardır ağır, bu yüzden önce cesaret taşıyan böyle bir prosedür geçmesi gerekir, tam bir muayene ve testleri. Doktor hesaplamak olası riskleri ve onlar yüksek ise, doktor yerine cerrahi müdahale için başka bir yöntem.