Meme üyesi artan

Meme penis – yapay bir fikstür olarak erkek cinsel organı. Erkekler hemen hemen her zaman karmaşık doğru, penis boyutu dönüyor ziyareti özel mağazalar erotik ürün. Sayesinde, özel ipucu, cinsel yaşam, erkekler çok daha iyiye – kadın ortağı olacak duyarlı hissetmeye üyesi, çevresi ve deneyim fırtınalı orgazm, cinsel ilişki süresi artacak birkaç kez.

Türleri ve uygulama ekleri

penis büyütme

Orada bir çok çeşit yemler, her şeyden önce, odak uzunluğunu ve kalınlığını. Bunun dışında, meme büyütme, penis farklı şekiller, renkler, daha fazla virajlı ve sivri, titreşim veren özel bir hassasiyet cinsel organlar her iki ortakları aynı zamanda bir tür malzeme hangi onlar yapılır. Bir değişiklik için, cinsel yaşam, sevgi dolu bir çift bir dizi satın alma için penis büyütme neşelenmek onları samimi bir huzur mabedi olan bu.

Meme penis büyütme kullanımı çok rahat – uygun cinsel ilişkiden önce üzerinde dik bir üyesi. Güvenilirlik için montaj yüklü özel bir yüzük, bazen birlikte paketlenir. Fikstür önceden iyice yıkanmış ılık suda kullanımı ile deterjan veya özel araçlar için silikon ve lateks. İzin uygulamak için çeşitli yağ ve kremler, prezervatif kullanmak.

Artıları ve eksileri

Eğer bir erkek, acı, küçük çaplı ya da kısa büyüklüğünde bir üye, kendisine önemli ölçüde yardımcı farklı tip memeleri, kim kurtaracak onu bu sorunu. Kullanımı kolay, elde etmek için izin inanılmaz bir heyecan, seks, doğru kullanıldığında uzun süre saklanır, herkes için erişilebilir bir adam olan erektil disfonksiyon. Dezavantajları vardır yüksek fiyatları özel armatürleri ile tamamlayıcı unsurları için anal veya diğer uyarım. Ayrıca meme büyütme için üye giymek sadece geçici, böylece sınırlamak adam olması doğal bir onuru maksimum boyutlarda rastgele ilişkileri.

Extender için penis büyütme

Çoğu erkek utanıyorum büyüklüğü penis olumsuz yönde etkileyebilir ve onları ruhsal ve duygusal bir durumdur. Tek etkili yöntem elde etmek için uzun zamandır beklenen sonuçlar cinsel bir extender. Extender – özel bir cihaz penis büyütme sayesinde istediğiniz erkeği elde etmek için iyileştirmeler ve samimi bir yaşam. Uzun giyen, bir dönem için altı ay, yetenekli bir cihazdır penis 3-4 cm uzunluğunda, yanı sıra eklemek somut ölçüleri çapı. Büyük bir popülerlik vardır, vakum extender kullanılabilecek erkek, farklı yaş, hissetmeden, herhangi bir rahatsızlık sırasında giymek için rahat. Çalışma prensibi bu fikstür dayanır üzerinden üyenin nedeniyle vakum. Ayrıca, özel araştırma doktorlar-hayata karşı duruşu olduğunu ortaya koymuştur kullanımı vakum uzatmaları yardımcı bir yöntem olarak iktidarsızlık ve erektil disfonksiyon tedavisinde erkeklerde.

Kullanımı extender ve onun etkisi

İle extender oluyor fiksasyon erkek onuru gergin pozisyonda süresi en az 6 saat gün aralıklı her yarım saatte bir 20-30 dakika. Bu süngerimsi yapısı penis, zaman zaman dolu kan, uyum, böyle bir streç, daha da artacaktır penis olmadan ters bir değişiklik. Extender sınıflandırılır çoğunlukla döngü, bel ve evrensel. Her erkek seçer aparatı artırmak için, ayrı ayrı olarak, onun isteği üzerine. Montaj expander üretilen erkek, kendi elleriyle yardımı olmadan yabancı kişilerin evde. Başlangıç için giymek gerekir, «sakin» üye alt plastik bir platform, daha sonra vidalı metal çubuklar (barlar) uzunluğuna göre dik bir organ. Silikon turnike odevaetsya bir köpük ped meme, yazdırılabilir yüzüne bir halka takılı, üst plastik platformu (bazı türleri vardır gergi halkası) bir sonra takılan uzatıcı. Kilitleme sonunda bir mekanizma değil mi etkiler glans penis çok sıkı, bu kan akışını zorlaştıracaktır. Sonra üye giyen üzerinde genişletici artırmak için, sakin bir gevşek giysiler giymek ve endişe değil, o duracak, göz çevresindeki.

Seçmek için nasıl fikstür

Erkekler her şekilde artırmak için çalıştı, kendi cinsel organı, birçok kez yanlış seçimi ve çok zaman kaybettik. Ancak, deneyimli, kendinizi çeşitli duş başlıkları ve armatür için penis büyütme, cinsel yaşamları çok daha geliştirilmiş. Rağmen, geniş bir ürün yelpazesine ev aletleri, her biri dikkatli bir çalışma gerektiren uygulama talimatları ve eğer vardı herhangi bir ciddi hastalık ile ilgili iç organlar kasık – bağlayıcı tavsiye doktor.

Unutmamak gerekir ki yapay meme vermek sadece artıran etkisi zaman, sürekli giyen imkansız. Kullanım sırasında zevk memeleri çoğunlukla alır, bir bayan, bir erkek sadece bir övdü büyüklüğü ve etkinliği. Bu zayıf ereksiyon yağma süreci, bu nedenle, önce uygulamak için ipuçları kendinize, gerekli, durumu düzeltmek için potansiyeli olan. Penis büyütme extender daha önemli. Uzun süreli kullanımı, cihazın, garanti, model istek – cinsel organı gerçekten yetenekli boyutu artırmak. Döneminde giydiği extender serbestçe hareket etmek, sokakta vakit geçirmek işte. Gerekli çekmek için cihazı önce cinsel temas ve kullanmadan önce, bir tuvalet, diğer zamanlarda değil neden rahatsızlık. Modern teknoloji sayesinde, erkekler uygulamak için umutsuz bir rüya geliştirmek için, kendi saygınlığını ve olanaklarını göstermek için samimi bir alanda.

Operasyon protez erkek penis

Penil protez — cerrahi işlemdir. Şu anda çoğu erkek iktidarsızlık muzdarip. Çoğu yardımcı iyi bilinen tedaviler, özellikle, fizyoterapi, danışmanlık, psikoterapist, farklı farmakolojik ilaçlar gibi, viagra. Ancak, bazı durumlarda bu tedavi işe yaramazsa, o zaman yardım gelir cerrahlar.

yolları penis büyütme

Doktorlar ile birlikte mühendisler tarafından geliştirilen etkili bir şekilde kurtulmak sağlar böyle bir sorunu iktidarsızlık olarak, bu protez penis. İlk sabit protez oldu çok kullanışlıdır, çünkü penis her zaman gitse ereksiyon. Daha sonra başardı önemli ölçüde geliştirmek için bu tasarım. Mevcut yumuşak protezler mükellef yönetimi ve çok farklı kendi sabit bağdaşmaz.

Protez, oluşan iki silindir içine implante edilir kavernöz vücut. Daha sonra eyleme kullanarak pompası, bir gizli skrotum. Ameliyat sonrası gerekli perhiz 2 ay boyunca.

Şu anda tıp için yardımcı olabilir, hemen hemen tüm hastalar dahil olanlar böyle umutsuz bir patoloji olarak fibrozis. Ameliyattan sonra protez kaybetti yeteneğini tekrar geri döner. Bununla birlikte, bir erkek alır bir şey değil, sınırlı bir cinsel potansiyel, çünkü protez için bir fırsat verir, çok daha tekrarlanan cinsel temas herhangi bir süre.

Protez penis olarak kabul edilir, en etkili tedavi seçeneği erektil disfonksiyon organik türü.

Geri cinsel fonksiyon mümkün olur fazla 95% hastalar.

İçin işlem başarılı bir tanımlamak gerekir tanıklık protez. Bu sayede olumlu bir sonuç ameliyat. Bu önemli değil unutmamak implantları, protez — bu son aşamaya tedavi. Eğer yanlış tespit endikasyonları, işlem sonucu işlem başarısız olabilir ve uygulama, başka bir alternatif tedavi yöntemi olacak zaten imkansız.

Türleri protez penis

Modern versiyonu protez yüksek bir güvenilirlik derecesi. En basit olan sabit protezler. Onlar daha az kullanımı kolaydır. Onları bir tasarım oluşur eşleştirilmiş elastik silikon çubuklar takmak üyeye istenen sertlik. Bu tür protezler sahip seçenekleri bulunan esnek protez farklı plastik bellek ve değişken sertlik. Bir üye devlet her zaman gerilim, taklit, ereksiyon. Bu aslında çok zor gibi, sosyal ve cinsel uyum, erkekler oluştururken, bir ön oluşturmak için komplikasyonlar. Ancak, protez bu tür bir büyük avantajı var — küçük bir maliyet. Bugüne kadar, bu tür protezler tıp hemen hemen kullanılmaz.

Aşağıdaki protez — plastik. O iki sabit silindir ve sahip plastik bir hafıza. Bu sayede, bir erkeğe kendini vermek penise doğru konuma getirin. Üye kazanır, en doğal bir görünüm ve işlevini tutar. Plastik hafıza bu tür bir protez ile sağlanır metal çubuk yüklü bulunan protez.

Şişme protez. Bu tür sürekli değişen sertlik ve bugüne kadar en mükemmel. Değişken sertlik sağlar şimdi başlaması, cinsel işlev, cinsel organı vardır ve iyi bir estetik görünüm ameliyattan sonra. Başka bir artı bir sahil protez — bu küçük bir olasılık eğitim-dekübitüs, çünkü baskı kumaş yok. Tüm şişme protez tercihi, genellikle, vermek geçirilir modelleri.

Endikasyonları protez

Bir listesi var, kanıt, hangi doktor reçete hastalar implantasyon protez penis. Bu koşullar içerir: erektil disfonksiyon, azgelişmişlik üyesi, verimsizlik, vakumlu bir araç ya da olmaması olası bir tedavi. İmplantasyon protez atanan hastaların bir endokrin iktidarsızlık (diyabet), sonra başarısız bir sonuç, bir önceki cerrahi müdahale, ameliyat sonrası prostat, rektum veya mesane. Penil protez reçete ile erkekler psikojenik erektil disfonksiyon. Bu tür bir hastalığın atipik olarak kabul edilir, bu nedenle tanı ve kendisi olmak için temel kurulum işlemlerini protez hasta.

Gerçekleştirilen operasyon protez penis hastalarda bu hastalık son derece durumlarda, hangi kişilik bozuklukları imkansız ayarlamak kullanarak birden fazla kurs bu tür klasik tedavi olarak, psikoterapi, kullanımı için özel tıbbi ilaçlar, kullanımı, vakum cihazları, özel enjeksiyon vazoaktif ilaçlar.

Ameliyattan önce

>En korkutucu komplikasyonu sonucu yapılan penis cerrahisi enfeksiyon. Çünkü, insan vücudu implante yabancı cisim, operasyon yapılmalıdır, koşullarında, mutlak kısırlık. Özellikle hasta, muzdarip diyabet, onlar yatkın, enfeksiyonlara karşı daha fazla sıradan insanlar. Onlar için ameliyat öncesi hazırlık çok önemlidir.

Ameliyattan önce hastanın kan şekeri kontrol etmek için. De yok tüm belirtiler enfeksiyonlar. Onların tedavi edilmesi gerek ameliyat öncesi. Tüm hastalar tedavi antibakteriyel ilaç. İşlemi başlamadan önce kullanılması tavsiye edilir, antiseptik sabun ve yıkama sırasında penis ve skrotum her gün ameliyattan önce.

Operasyon protez göstermektedir kısa bir süre için bulma hastanede riskini ortadan kaldırmak için, bir enfeksiyon. Operasyon sonrasında hasta uyanır girilen bir üriner kateter, bir çıkarılır hemen sonra, bir kişi olarak mümkün kalkmak ve hareket. Bandaj ve bandaj uygulanır boyunca de hastanede. Bununla birlikte kullanmanızı öneririz buz paketleri boyunca 4 gün sonra ameliyat.

Ameliyat sonrası

ameliyat artan üye

Sonra protez penis hastaya bekliyoruz küçük bir şişlik ve morarma alanında penis ve skrotum. Doktor reçete hastaya yedi günlük ders saatleri antibakteriyel ilaçlar ve ağrı kesici ilaçlar. Ameliyat sonrası yasak cinsel yaşam 2 ay içinde. Bu için yapılır kumaş tamamen iyileşti. Bir hafta sonra hasta kliniğe gelip, bir doktor için kontrol durumu dikişler. Azaltmak için, şişlik, genellikle ameliyat sonrası giyilen dar iç çamaşırı.

Genellikle, protez geçer başarılı, erkek yeni bir aşama başlamış samimi bir yaşam. Memnuniyetini protez penis, ameliyat sonucu protez üyesi yaklaşık 95%. Böyle bir cerrahi işlem çok basit bir işlemdir. Ama, buna rağmen, hastalar unutulmamalıdır deneyim cerrah ve hastane seçimi çok değişir, çünkü bu ayarlar var önemli bir rol. Kısırlık işletim varlığı işlemleri için gerekli tüm donanım ve ekipmanları, yüksek nitelikleri ve doktor tugay cerrahlar faktörler, önlemek için herhangi bir karmaşıklığı göz ardı edilmez işlemi sırasında. Listelenen faktörleri doğrudan etkiler sonuç ve kalite yapılan bir ameliyat.