Vakum pompası penis büyütme: tür seçmek için nasıl ve herhangi bir sonuç bekliyoruz

Vakum pompası cihazdır silindir şeklinde uygulanan bir artırmak için sadece değil, erkek cinsel organı, aynı zamanda tedavisinde erektil disfonksiyon.

Onu kullanmak, ne zaman standart yöntemler elde etmek için elastik bir penis yardımcı değil. Temel işlevi, cihazın artırmaktır penis uzunluğu ve kalınlığı. Uzun zamandır vakum masaj yaygın geleneksel tıpta bir kurtuluş erkek iktidarsızlık.

pompası penis büyütme

Çalışma prensibi

Pompası penis büyütme vardır basit çalışma prensibi. Etrafında erkek cinsel organı oluşturulur ve basınç yardımcı olur, kan dolaşımını artırmak doldurarak bu kavernöz vücut. Bu süreç benzer bir doğal ereksiyonolduğunda cinsel organı sağlam olur ve elastik kısa bir süre için. Hatta eksik ereksiyon, seks, çünkü uyarım için doğal bir yol sağlar penise şişmeye .

Bu makine en uygun uygulama olarak masaj. Basınç kolba uzanır bu kavernöz vücut dolaşımını artırmak ve boyutunu artırarak. Üye sonra pompa (fotoğraf aşağıda) gerçekten muhteşem görünüyor.

Yasak gereksiz güç kullanımı sırasında önlemek için kanama cavernous vücut, ortaya hematom ve diğer zarar.

Ne onlar gelir

Tüm erkekler vakum cihazları, penis büyütme benzer bir yapı, ne olursa olsun, çalışma prensibi. Temsil ettikleri şeffaf şişesi, plastik-baskılı, cetvel.

Ayrıca dahil meme mühürleyen vakum oluşturmak için ve armut sağlayan oluşturmak için gerekli basınç kolba. Bazı modellerde, ek elemanları gibi, düğme ayarı, manometre veya tetik vana.

 1. El pompası. Hava böyle bir cihaz yardımı ile kaldırılır piston veya armut. Ana avantajı erişilebilirlik, ama iyi bir etki için çok çalışmak zorunda kalacak.
 2. Otomatik pompa. Basınç kolba azalır dahili elektrikli pompa. Çoğunlukla, o iş için gerekli piller. Artan cinsel organ geçer bir çaba olmadan ve geçerli basınç görülebilir dahili ölçer. En uygun modeli ayarlanabilir emme gücü.
 3. Su pompası. Bu yeni seçenek, hangi hava yerine su kullanılır. Ampul biter kaflı ile pompa. Sonucu daha iyi ve kontrendikasyonları daha az. Ömrünü böyle pompası çok daha fazla, standart model.
seçmek için nasıl pompası

Nasıl seçmek için vakum pompası, penis

Bir cihaz seçmek için gerekli göre penis boyutu ve set gol. Satın almadan önce gerekli bazı kuralları takip arıyorsanız:

 • uzunluk ampul seçilir, en az 2-3 cm daha büyük bir erkek üye ereksiyon sırasında;
 • çapı-meli var olmak en az 1-2 cm daha kendi ereksiyon halindeki penis;
 • yeni başlayanlar için tavsiye edilir armut pompalı, hava ile çalışma kap.

Satın alırken samimi oyuncak dikkate almak gerekir hangi malzeme yapılmış bir mühür sağlayan bir tam sızdırmazlık. Pompa karşı dayanıklı olmalıdır hasara ve seçmek en iyisidir şeffaf bir şişesi sağlayan ilerlemeyi izlemek için bir egzersiz.

Avantajları ve dezavantajları

Fikstür artırır ve iyileştirir. Sonra normal bir uygulama oluşturulur miktarda erkeklik tutarak ereksiyon sırasında cinsel ilişki. Seks olur uzun azaltarak hassasiyeti üyesi. Bir organ olarak artar uzunluğunda ve genişliğinde.

Cihaz için yararlı olan erkeklerin tespit eğrilik cinsel organ. Pompası tutan penis düz bir pozisyonda, zayıflama, onun eğriliği.

Dezavantajları arasında uygulama mekanizması olabilir dikkat lekeleri yüzeyinde penis yırtılması nedeniyle kılcal, uyuşukluk, düşük güç, boşalma ve ereksiyon. Gibi etkileri olabilir gibi yanlış kullanım imkanları.

Kullanımının etkisi

Birçok potansiyel sahipleri bu buluş, sık sık sorulan kendinize aynı soruları sorun: “artırabilir miyim üyesi tantana? Gibi, penis ile pompa?” Bu makalede, Sen-ecek bulmak onları cevaplar.

Sonra altı ay düzenli kullanım şekli organı olacak sürekli. Eğer gelişmiş almak için tıbbi ilaçlar, artan üretimini ve erkeklik hormonu, sonuç daha iyi olacak.

İstatistikler gösteriyor ki erkeklerde uyulması, tüm talimatlar, üye, sonra, bir vakum pompası oldu, uzun 1-3 cm 6-12 ay kullanım mekanizması. Kalınlığı onuru artar 1-2 cm. De etkisi yaşa göre değişir, genç adam, daha iyi sonuç.

su pompası

Kullanım talimatları

İlk defa kullanmanız tavsiye edilir mekanizması değil artık 5 dakika, yan etkileri önlemek için yardımcı. Yanlış kullanıldığında bir risk bozuklukları, erektil fonksiyon ve ödem. İşte adım adım talimatlar nasıl kullanılır tantana:

 1. Çalışma kap dışarı pompalamak gerekir. hava sağlayarak kan akışını artırmak için vücut. Önce yerleştirmek üye şişesi ihtiyacınız olacak yağlamak yağlama.
 2. Bir kez vakum pompası için geçerli değil, uzun süre 20 dakika.
 3. Çalıştırmak için hava cihazı ve basınç düşürme belirli modellerde muhasebe tıklayın hava valfi, barındıran oteller armut. Bazı cihazlar bu amaç için tasarlanmış bir delik, bir süre için egzersiz kapanır parmak.
 4. Sonra başarılar, en büyük penis sertliği, taban giymek gerekir özel bir yüzük. Bu öğe teşvik sıkma, cinsel organ, o kadar uzun muhafaza praesent mümkün.

Eğer birlikte var hidrolik pompa, önünde bir süreç lazım, sıcak bir banyo almak için bir rahatlama alanı skrotum. Sonra 8 dakikada bir, bir organ, bir sürahi. Yuvarlak bezel halkası dikkatle rahatça skrotum, basıncını azaltarak bu bölgeyi. Cihaz yerleştirilir eşit olarak penis çevresi başlamadan önce bu pompalama hava. Eğer bu eylemleri gerçekleştirmek için, yaralanmaları önlemek.

Vakum oluşturmak için yapmak için tavsiye edilir bir kaç çalkalama hareketleri. Bundan sonra uygulayarak, özel bir vana, gerekli salın aşırı su. Genellikle pompa basıyorum 6-8 kez tüm istenmeyen bir sıvı çıktı.

Çıkar çıkmaz bir su, bir adam, dinlenmek için beş dakika. Eğer görünür bir duygu, basınç düştü, vakum biraz şişirmek belirli bir seviyeye kadar.

Mümkün penis pompası kullanarak, etkili bir egzersiz planı.

İlk hafta ders yapılır, günde bir kez 10 dakika, ikinci 15 dakika, üçüncü – günde iki defa 10 dakika, dördüncü – 15 dakika günde iki kez, beşinci – 20 dakika sabah, 10 dakika yatmadan önce.

Sonuçları yanlış kullanım

Masaj vakum cihazı sık sık yaralanma dokuların yanlış bunu yaparken. Burada temel sorun, karşılaştığı erkekler:

 1. Staz lenf bölgesinde son derece et. Başının etrafında oluşan tumidum yüzük. Eğer böyle bir sorun oluştu, doğru kullanıldığında, cihaz için gerekli bir süre için vazgeçmek egzersiz.
 2. Ödem. Bu oluşur, büyük bir akını lenf nedeniyle, çok alçak basınç veya uzun boşaltma.
 3. Yanlış kullanıldığında gözlenen bozulma ereksiyon.
 4. Karartma kumaşlar. Cilt daha koyu hale nedeniyle büyük bir yük.
 5. Kanama. Sorun büyük doktoru eklendi, böyle bir etki-ebilmek var olmak geri alınamaz.
 6. Kan pıhtısı oluşumu. Bu olgu, nadir görülen, ama ciddi. Masaj durdurmak gerekir.
pompa ile memeleri

Cihazın bakımı

İçin vakum pompası, penis dek kendi çalışma durumu uzun süre takip etmek gerekir tavsiye.

Cihazı kullanmadan önce gerekli yıkayın hafifçe ılık sabunlu. Tüm bileşenleri ele antibakteriyel ajan. Uygulandıktan sonra, pompası tekrar çözeltisi ile yıkanır ve silinerek kuru.

Nemlendirme satın almak için değil yağ içeren vazelin herhangi bir şekilde. Ayrıca kullanmak yasaktır krem ya da bitkisel yağ.

Kontrendikasyonları

Süreli bir vakum etkisi belirlenir sonucu germe hücreleri. Doğru kullanıldığında cihaz yani darbe etkisi ile artan olumsuz basınç. Bu adam acı hissetmiyor.

En büyük sayı vakum olmamalıdır neden ağrı, ve bir defalık bir eylem geçmemelidir 18 saniye. Maksimum günlük tedaviler ise 45 dakika.

Vakum penis büyütücü kesinlikle yasaktır uygulamak, insanların hastalıklar ile:

 • diabetes mellitus;
 • hastalık sünnet;
 • üretrit;
 • bozulması, karaciğer ve böbrek;
 • dolaşım sistemi hastalıkları;
 • tutku pıhtıları.

İçin pompası getirdi yararına, gerekli önceden bir doktora danışın.