Nasıl kalınlığını artırmak üyesi değil, kendinize zarar mı?

Elde edilen veriler, doğa, her zaman tamamen memnun bir insan. Erkekler için büyük bir değer boyutları var, cinsel organ. Bir algı olduğu, kalınlığı ve uzunluğu penis bağlıdır ve kaliteli bir cinsel yaşam. Bu yüzden birçok temsilcileri güçlü seks arzusu artırmak için nasıl bilmek kalınlığı üyesi. Vardır tıbbi, cerrahi ve manuel teknikleri değişiklikleri yapının bir organ. Her biri kendine özgü özelliklere sahiptir ve liste kontrendikasyonları. Başlamadan önce bu kullanım yollarından biri okumanızı öneririz tüm nüansları.

Endikasyonları düğün prosedürleri

penis büyütme

Öz değerlendirme boyutlarda penis çoğu zaman özneldir. Bu nedenle eğer herhangi bir şüpheniz varsa, bir doktora başvurun.

Küçük yanlışlıklar için kaydırma yeterince muhafazakar önlemler almak. Hangi bağlıyor kullanarak çeşitli kremler ve biyolojik olarak aktif katkı maddeleri. Zor durumlarda cerrahi müdahale gerektirir.

Endikasyonları prosedürleri ve miktarını düzenlemek için aşağıdaki:

 • memnuniyetsizlik ortakları yakınlık;
 • psikolojik bozukluklar arka plan üzerinde yetersiz bir penis boyutu;
 • gecikme, fiziksel gelişimi;
 • hormonal bozukluklar.

Yollar kalınlığı değişiklikleri

Bir şekilde kalınlaşma, penis seçilmiş, ayrı ayrı. Ne olursa olsun seçtiğiniz hangi seçeneği uymanız gerekir uzmanların önerileri. Ancak o zaman fark sonuç.

Tüm olası yolları shareware paylaşmak, aşağıdaki gruplar:

 • egzersizleri ve masaj;
 • cerrahi yöntemler;
 • ilaç alımı;
 • vakum pompası.

Cerrahi yöntemler

Cerrahi bir müdahale yapılır gibi durumda, eğer diğer yöntemler getirdi istenen sonuçları. Nasıl artırmak için çapı üyesi ayrıntılı anlatacak bir cerrah.

Birçok yolu cerrahi düzeltme penis. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır.

Yağ dolgusu

Kapsamında işlem cinsel organı kalınlaşır enjekte edilerek yağ dokusu alınan vücudun diğer alanlarında erkekler. Ana avantajı, bir ameliyat olarak kabul edilir düşük bir olasılık ret malzeme.

Çoğu durumda, sonuç kaydedilir hayatının sonuna kadar. Ama zamanla girilen dokusu yıkmak. Bir süre sonra yeniden ayarlamanız gerekebilir işlemi.

Güvenli aşamada gerçekleştirilir:

 1. Hazırlık dahil olmak üzere, teslim için gerekli analizleri ve geçişini çeşitli uzmanlar.
 2. Çit yağ hücrelerinin kalça ve kalça için;
 3. Temizlik alınan hücrelerin.
 4. Düzgün bir giriş hücre penis.
 5. Giyen pansuman, rehabilitasyon döneminde.

Kas dokusu nakli

Nakli, kas dokusu alırlar alanı ile karın korse veya aksiller. Hacim artışı üyesi gerçekleştirilir yöntemi «sarmak» hazırlanmış kumaş.

Onları sabitleme tarafından üretilen çapraz bağlama damar. Prosedürün bir sonucu olarak kalınlığı organ artar 3-4 cm

Tekniği «Kalem»

En zor işlem bilgileri «kalem». O anlamına gelir, tam bir ayrılık, adet, cinsel organ amacıyla çeneye arasında iskelet kıkırdak doku. Böyle bir işlem yapıyorlar aşırı durumlarda. Bu durum yüksek bir olasılık komplikasyon.

Onlara atfedilen özellikleri:

 • eğitim izleri;
 • inflamatuar süreci;
 • ret yabancı doku;
 • duyarlılığı azalmış organ;
 • yanlış doku iyileşmesi.

Kurtarma işlemi, ameliyat sonrası uzun süreli – yaklaşık 12 ay. Önlemek için iltihabı ilk kez antibiyotik almak zorunda. Cinsel aktivite kısıtlamak gerekir. Ortaya çıktığında en ufak bir işaret komplikasyonlara gerekli tıbbi yardım isteyin.

İmplantasyonu topları

Özgül, ancak daha az yaygın bir yöntem kolan artırmak erkek organ olarak kabul edilir implantasyonu toplar. Onlar yerine antialerjik malzeme. Yordam sağlar kalınlığını artırmak için penis, belirli alanlarda.

İmplantasyon yabancı cisimlerin sadece bir yapan cerrah, aynı zamanda alanında uzman vücut modifikasyon.

Enjekte edildiğinde cilt altında farklı malzemelerin bir erkek bilinçli olması gerekir komplikasyon riski. Mevcut olasılık görünüm inflamatuar süreci ve ret malzeme.

Bezoperatsionnye yöntemleri

cerrahi penis büyütme

Avantajı bezoperatsionnaya yöntemleri kalınlaşma, penis sağlığı güvenliği ve düşük komplikasyon geliştirme şansını. Mümkün olduğunca rampa ölçüleri ve kalınlığını artırmak için üye isteyecektir doktor. Çalışma öyküsü ve seçecektir en uygun tedavi şeması. Kendi karar son derece tavsiye edilmez.

Masaj ve egzersiz

Görev, egzersiz ve masaj bir cinsel organ genişletmektir kavernöz tel uyarılma Sırasında onlar büyür, birleştirmek kendine gelen kan. Daha fazla kişi sayısı organları, daha geniş kalınlığı, cinsel organ.

Egzersiz yapılmalıdır ederek, özel bir teknik. Onun ihlali sonucu yaralanmaya organ. Egzersiz etkinliğini bağlıdır düzenli egzersiz artırır penis. Yük egzersiz sırasında zamanla artırmak gerekir.

En yaygın ve etkili egzersizleri içerir aşağıdaki:

 1. Gereken imkanlar çekmek üyesi, ileri, ve sonra açmak farklı yönlere. Bunların her biri bir vücut sabit 10 saniye.
 2. Sıkı sıkı tutan parmakları dibinde penis gerekir ilerlemek kafasına sıkmak ve onu daha da güçlü bir kaç saniye. Bu egzersiz tekrarlanır en az 10 kez.
 3. İle işaret parmağı ve büyük bir izi takip, masaj için üye tabanına iyice germe, cilt. Yavaş yavaş hareket değiştirilmektedir.

Extender

Extender temsil modern fikstür için tasarlanmış çekiş penis uygulama ile özel bir kargo. Toplam süresi giyen extender ise 2 ay. Daha uzun bir taşıma kapasitesine sahip sağlığına zarar olduğu ortaya çıkıyor basıncı cinsel organı.

Süreç çekiş üye esnekliğini artırır, dokuların ve cildin hücre artışı. Bulma organ ereksiyon oluyor şişmesi sonucu kan akımı.

Bu artan hacmi. Ortalama aylık kazanç parametreleri ise 5 ml. 2 ay sonra giydiği cihazın üyesi artar: 1 olası sonucu (tabi uzun süreli kullanım extender) – 4 cm

Performansı için prosedürleri etkisi aşağıdaki faktörler:

 1. Düzenlilik takılma cihaz. İstenen etkiyi elde etmek için onu giymek gerekir her gün.
 2. Hormonal bir durum. Sorun provoke sıkıntısı testosteron, giyen extender işe yaramaz.
 3. İlkel yapı, organ.
 4. Yaş erkek. Daha ileri yaşta değiştirmek anatomik verileri daha genç.

Extender gelir döngü, vakum, ile elastik kemerler ve vakum ıyi yapışma.

Vakum pompası

Eylem vakum pompası dayalı bir değişim içerisinde basınç cinsel organı. Pompası teşkil cihaz, oluşan, ampul, penis ve kolu için hava besleme.

Yerleştirdikten sonra üye kolba yapılır, bir negatif basınç kan akışını uyarır pelvik organlara. Bu nedeniyle ortadan durgunluk.

Kullanılması sonucu ortadan kalkar ereksiyon sorunu ve kalınlığı artar, cinsel organ. Olumsuz yönleri dahil kısa bir süre için sonucu kaydedin.

Seçerken pompası tavsiye edilir dikkat bu neden yapılmıştır. En uygun anti-alerjik malzeme. Arzu bu durumda tasarruf uygunsuz. Ayrıntılar cihaz olmalı, sağlam ve dayanıklı kullanımı.

Merhem ve kremler

Ana avantajı, krem ve merhem için, kalınlaşma üyesi – yerel bir kullanım şekli. Aktif bileşenler düşmek değil, dolaşım sistemi. Bu nedenle, yan etkiler gelişebilir nadir durumlarda.

Uygulamadan sonra böyle bir para çıkıyor rahatsız edici eylem. Bu, kan dolaşımını teşvik, kan akışını cinsel organa.

Olarak aktif bileşenlerin hareket, bitki özleri ve egzotik bir madde. Etkisi fonların kullanımı için yerel uygulamalar neredeyse anlık. Bunları neden hemen ilişkiden önce. Üye olur daha üç boyutlu, gelişmiş ereksiyon ve artar dayanıklılık erkek.

Dezavantajları kremler ve merhemler atfedilen kısa bir etkiye sahiptir. Onun eksikliği en fazla 1-2 gün. Uygulamadan önce tercihen tam listesi için kontrendikasyonlar ve yeteneği ortaya yan etkileri. Bunlar arasında, gibi özellikler alerjik bir reaksiyon oluşturan bileşenler.

Penis boyutunu artırmak için yardımcı olacak kapsamlı bir yaklaşım. Etkisi daha belirgin bir kombinasyonu ile, çeşitli teknikler.

Hormon hapları

cihazları, penis büyütme

En güncel konu, heyecan verici birçok erkek gibi kalınlığını artırmak penis ile, hormonal tabletler. Onların etkinliğini artırmak yeteneği nedeniyle vücuttaki testosteron düzeylerini.

Tedavi anlamına gelmez manuel ve cerrahi maruz kalma cinsel organı. Artış cinsel organ oluyor doğal olarak etkisi altında iç süreçlerden.

Eksiklikleri hormonal fonlar dahil yüksek riski yan belirtiler. Yanlış uygulama tablet yol açar aşırı koydu kapağı vücut saç, sert bir ses ve artan sinirlilik.

Kullanmadan önce tablet teslim edilmelidir analiz, belirleyen hormonal bir durum. Hormon alımı beraat varsa ilgili bir sorun. Eğer testosteron normal, bu tür ilaçlar üretmek için ters bir etkiye sahiptir.

Seçim yöntemini değiştirmek miktarda penis dayanmalıdır zorluk bir durum. O ayrı ayrı belirlenir. Küçük yanlışlıklar için kaydırma tavsiye başvurmak tedavi krem veya merhem. Bu durumda hormonal bozukluklar yapılır hap. Cerrahi girişim endikasyonu sadece şiddetli durumlarda diğer yöntemler etkisizdir.