Egzersiz kalınlığı artırmak için penis

Sorun cinsel üyesi ilgili birçok temsilcileri insanlığın güçlü yarısında. Yorgunluk, uyku eksikliği, kötü beslenme, sık değişim ortakları, geliştirilmesi, hastalık ve enfeksiyonlara engel değil, sadece sağlık, cinsel organ, ama neden bozulmuş büyüme. Sonuç olarak, gelişimi, cinsel organ, önemli ölçüde yavaşlar ve bazı durumlarda tamamen durur, bozulmasına yol açar cinsel işlev ve cinsel sorunlara. Artırmak için cinsel organı vardır ve birçok etkili bir yolu. En iyi ve tamamen güvenli bir şekilde için egzersiz kalınlığı artırmak için penis , ile birlikte onun mutlak zararsız getirebilir belirgin ve uzun ömürlü bir sonuç.

Neden uzatmak gerek cinsel organı

penis büyütme

Büyütmek, cinsel organ büyüklüğü ve kalınlığı, derin bir arzu, birçok erkek. Nedenlerden böyle bir çabası olabilir sadece cinsel üstünlük, ancak diğer faktörler:

 • vermek penise doğru anatomik formu;
 • güçlendirmek, cinsel gücü ve libido teşvik;
 • elde etmek için direniyor ve uzun süreli ereksiyon;
 • süresini artırmak için cinsel ilişki elde etmek için, uzun bir orgazm;
 • zevk, tatmin edici bir cinsel yaşam;
 • unutmak yaşa bağlı değişiklikler ve sorunlar kudret ile;
 • kesim zamanı arasındaki seks kadar geriledi.

Rağmen hava arzular, ister, olmak arzusu, cinsel bir dev ya da sadece korumak için erkek sağlığı, başlamadan önce bir eylem, iyi bir danışmanlık hizmeti almak bir doktor, çünkü kullanımı uygun olmayan yöntemler ve zehirli ilaçlar zarar iş yerinde cinsel organ olma nedeni, gelişim anormallikleri ve ciddi bir sapma.

Bu etkiler büyüme, penis

Önce, devam etmek için etkin önlemler, bilmeniz gereken önemli yönleri ve alışkanlıkları üzerinde doğrudan bir etkiye sahip büyüme uzunluğu ve kalınlığı üyesi olan, aynı zamanda engelleyebilir ve size ulaşmak istenilen sonuç. Bu tür faktörlerin etkisi ayırt edilebilir:

 • sigara – nikotin yardımcı kutlamak ile sinir ve depresyon, ancak, aynı zamanda olumsuz bir durumu ve cinsel aktivite organı, köreltiyor libido, testosteron üretimini azaltır, hem de hız heyecan ve ereksiyon süresini;
 • beslenme – yanlış beslenme, sık sık aşırı yemek yeme, az sayıda yararlı mineral ve vitamin eksikliğine yol açar hayati maddeler için iş parçası üzerinde üreme sistemi, bir sonucu olarak, üretimi erkeklik hormonu azalır, doğal büyüme, cinsel organ yavaşlar veya durur, bozulur, kan akımı, bir sorun ereksiyon;
 • hastalık – kanıtlanmış hastalıkları bağışıklık karakter, endokrin, üriner ve sinir sistemi fonksiyonları penis ihlal etkiler daha sonra sadece yavaş büyüme, ama aynı zamanda cinsel özellikleri, yetenekleri, gebe ve kalitede sperm ve gelişmesine yol açabilir ciddi bir hastalık gelecek.

Doğru beslenme ilavesi ile en yararlı maddeler ve ürünler için çalışma, cinsel organ, hem de birleştirmek için diğer etkili yöntemlerden olumlu sonuçlar verebilir ve yardımcı oldukça hızlı bir şekilde yeniden sağlıklı bir büyüme, cinsel organ.

Modern yollar ile penis büyütme

araçlar için penis büyütme

Şu anda orada çok sayıda teknikleri, yardımcı büyümesini hızlandırmak, cinsel organ ve görünür sonuçlar elde etmek için oldukça kısa bir süre. Tüm yolları üç kategoriye ayrılabilir: basit ev yapımı ve radikal. İlk kategori için değer atfedilen kullanımı, çeşitli ilaçlar ve uyarıcı ilaçlar, merhemler, kremler ve tabletler ile farklı bir eylem. Bu kategori için de geçerlidir kullanarak farklı pompe, ekipman ve demirbaşlar artırmak için gerçek büyüme üyesi.

Radikal yöntemleri penis boyutunu artırmak için ilgili implantlar ve cerrahi müdahale, olan, rağmen, erişilebilirlik, hız ve etkisi kalacak Bir ömür boyu ciddi hasara neden olabilir erkek sağlığı. Sonucu böyle bir müdahale olabilir iktidarsızlık, bulaşıcı enfeksiyon, kısırlık ve diğerleri. En güvenli ve oldukça etkili olan ev artırmak için yollar, bunların arasında özellikle dikkat zevk entegre egzersiz ve masaj.

Faydaları ve özelliği egzersiz

Egzersiz ve özel olarak tasarlanmış masaj penis gelemez streç kumaş ve böylece artırmak için organ boyutu. Genellikle, bu tür egzersizleri gerçekleştirmek kolay değildir ve zaman alıcı, bu nedenle, kolaylıkla yapılabilir evde. Kullanımı benzer bir teknisyen günlük yaşamda yardımcı vermek, cinsel organ, doğru, doğru şekil, esneklik ve hünerle birleştirir. Diğer karakteristik avantajı bu yolu tam bir güvenlik, ne garanti edilemez alırken, destekleyici hap ve diğer ilaçlar. Orada birçok çeşidi özel olarak tasarlanmış kompleksleri, günlük yürütülmesini sağlayacak olan kan dolaşımını artırmak için, penise yapmak için kumaş daha esnek, daha güçlü, daha sıkı. Bu nedenle, tüm egzersizleri ayrılabilir çekme ve güçlendirme. Sadelik, çalışma kolaylığı ve sadece birkaç dakika bir gün yapmak için bu yolu penis büyütme, çok yönlü, aynı ile özel olarak geliştirilen bir kompleks belirgin duvarlarını güçlendirmek, eklemleri korumak geliştirme bozulma, hastalık ve başka bir tür kusurlar.

Egzersizleri artırmak için organ

Şu anda orada çok sayıda farklı egzersiz artırmak için büyüme ve flamalar üyesi. Bunların çoğu sade ve kolay bir çalışma, çaba gerektirmeden, diğer şart, kullanımı, yan parçaları, krem, yağ, vb

İşte en popüler egzersiz için artan uzunluğu ve kalınlığı, cinsel organ evde:

cihazları, penis büyütme
 • Egzersiz esneme

  Açıklama: oturur pozisyonda dinlenmek, almak, cinsel organı için kafasını, yavaş yavaş geri çekerek bir kenara, kendinizi içerisinde 5-7 saniye dinlenmek, sonra çekin sağ tarafa gevşer, çekin sol tarafında, tüm aralıklarla 5-6 saniye duraklatma konumunda çekerek.

 • Egzersiz havlu ile

  Açıklama: küçük boyutları, havlu, ıslak, sıcak su, aşırı sıvı sıkmak, sarmak için bir havlu ile penis uzunluğu boyunca bırakarak, baş açık, ısınmak cinsel organı 7-10 dakika, kaldırmak için bir havlu silip organ kadar süha.

 • Egzersiz germe

  Açıklama: streç pozisyonda oturan, dinlenmek, egzersiz yapmak için gerekli elde etmek için kolay bir ereksiyon, daha sonra cinsel organı kolay hareket için gerekli çekme kalça altında, çömelmiş neg üst, egzersiz yardımcı olur iç basıncı artırmak için özel bir vücut artırmak için yardımcı olacak boyutlarda.

 • Masaj büyümesini teşvik etmek için

  Açıklama: gerçekleştirmek için uyarıcı bir masaj gerekir kullanmak için yağlı krem yağ elde etmek için gerekir, kolay ereksiyon, cinsel organı almak için parmaklarınızı yerleştirerek dibinde, başlamak kolay hareket ileriye ve geriye doğru, kilitlemek için ayak taban ve baş, teşvik kan akışını ve streç kumaşlar.

 • Egzersizleri «sağım»

  Açıklama: yapılan eksik bir ereksiyon için, zarar yüzey ve iç kılcal almak, cinsel organı parmak, işaret parmağı ve geniş düzenlemek bağlanan bir halka, kapsayan, üst vücut, çalışır, yavaş hareket, esneme, hangi parmaklar ulaşmak kenarına kafası, daha sonra el değiştiren ve egzersiz tekrarlanır.

 • Egzersiz artırmak için kafa

  Açıklama: için güçlendirmek ve artırmak ucu, cinsel organ gerçekleştirmek için gerekli en az 1-2 kez bir gün sonraki egzersiz, başlangıç pozisyonuna oturarak, ayaklar omuz genişliği, gerçekleştirmeden önce, elde etmek için gerekir 80% ereksiyon, daha sonra kucaklamak taban, üye, çekin yukarı doğru başı bir organ yapmak, 30-50 dairesel hareketlerle sağa ve sonra değiştir elini ve tekrar egzersiz hareketi ile sol yan kasları, egzersiz yapmak için kullanılması, özel bir krem veya yağlama gerektirmez.