Penis büyütme evde – yollar ve yöntemler

Boyutu, cinsel organ – ürün alarm için bir genç, ama 20 yıl sonra, ne zaman vücut büyümesi durur, erkekler endişeli ve yeterince büyük penis karşılamak için bir favori. Ameliyat izin verilir ifadesine göre. Bu nedenle, hoşnutsuz bir aramaya başlamak için diğer yolları. Nasıl penis büyütmek için evde olduğunu ve bunu yapmak için gerekli yöntemleri ve teknolojinin kendi kendine uzatma bir sürü almak önemlidir, kendiniz için en uygun.

Ne kadar gerçek penis büyütmek için evde?

penis büyütme

İnternette hakkında bilgi, gerçekçi, bağımsız bir artış ile 5 cm çapında ve uzunluğunda.

Sonuç birçok faktöre bağlıdır:

 • Fizyolojik özellikler – eğer bir adam eğilimli, hızlı büyüme ve üreme organı artması daha önemli kullandığınızda, farklı şekillerde;
 • Azim – süreç germe doku yavaş, bu nedenle zaman harcamak zorunda kalacak sonucu elde etmek için;
 • Düzenli olursa olsun, hangi yöntemi seçerseniz, ona başvurmak gerekir düzenli olarak bakımları yapmayı ihmal etmeden.

Bazen yakınlaştırmak cinsel organı 1-2 cm, ama bu önemli bir başarı, aynı zamanda tüm kadınlar hedef tam boyut.

Egzersiz

Büyütmek için, cinsel organ yararlı özel bir egzersiz. Bu seçenek sizin alerjisi, kaçış uygulama penis farklı formülasyonları.

Germe

En kolay yolu, penis büyütmek için evde – germe. Penis gerekli almak için kafasını ve çekme. İçin tavsiye edilir yordamı farklı açılardan. Etki gücü önemlidir yavaş yavaş artırmak, zarar görmesini önlemek için kumaş.

Oturum germe vurgulamak gerekir 10-15 dakika, sadece bu durum için olası bir sonuç.

Çekerek oturma

Bu egzersiz için neden gerekli, penis, yarı heyecanlı bir durum. Yöntemin özü şudur ki penis yukarı çekti aşağı ve geri, ve sonra adam onun üzerine oturur.

Benzer bir jimnastik artırmak için olanak sağlar taban cinsel organ uzatmak ve artırmak boyut çapı. Etki mekanizması artan basınç kavernöz vücut.

Fleksiyon

Bu spor yöntemi de gerektirir eksik ereksiyon. Gerekir flex penis farklı yönlere dinlerken kendi duygularını – için önemli değildi, güçlü bir rahatsızlık.

Eğer manipülasyon teslim ağrısı, benzeri egzersizi derhal durdurun. Bir dahaki sefere gerekli hareket yavaşça önlemek için yaralanma, doku.

Spreyler ve jeller

Krem geliştirilen artırmak için, cinsel organ, izin uygulamak için bu işlemi kendiniz zarar vermeden, vücudun. Tüm yollarla üretilen organik bileşenlerin miktarını en aza indirir kontrendikasyonları erkekler için.

Yöntemine göre eylemler ilaçlar 3 gruba ayrılır:

 • Uzun vadeli ihtiyaç ders uygulama, daha sonra cinsel organı tutar satın alınan ölçüleri sonsuza kadar;
 • Kısa süreli eylem birkaç saat sürer ve artırmak için yardımcı olur penis ederken samimiyet;
 • Yardımcı – onların kullanımı klipler, eylem diğer ilaçlar için tasarlanmış değişiklikleri, uzunluğu ve kalınlığı çocuk taşıyan bir organ.

Penis büyütme halk ilaçları

Ayrıca egzersiz ve yenilikçi doğal geliştirme, penis büyütmek mümkün halk ilaçları.

İlk etapta tanıdık ve kabartma tozu da olur bitkisel ilaç – tabanlı araçlar, otlar ve şifalı bitkiler olarak kullanılabilir, dış, ve içki infüzyon ve decoctions.

Soda

penis büyütmek için nasıl

Kabartma tozu her yerde satılan ve bir kuruş değerinde, bu nedenle, yollar, bahçe kullanımı sadece etkili değil, aynı zamanda bir etkiye sahip önemli bir etkisi, bütçe.

 • Kompres soda ile. Pişirme karışımı soda tozu ile bal ve neden tam uzunlukta bir cinsel organ kaçınarak kafası;
 • Banyo soda çözüm. Onların yardımı ile, kan akımı geliştirmek ve gelişimini önlemek iltihabı. Prosedürü için tavsiye edilir önce cinsel eylemi, önceden elde ederek ereksiyon;
 • Soda fırçalayın. Arttırır cinsel organı ve icra önlenmesi ürolojik hastalıklar. Manipülasyon yapılmalıdır sonra sıcak bir duş, tamamlanması önemlidir neden penis nemlendirici krem;
 • Masaj uygulaması ile soda. İlk üye uygulamak için gerekli olan temel ya da zeytinyağı, sonra kabartma tozu ve masaj ile yumuşak bir sünger 5 dakika boyunca. Bekleyin 2 dakika iyice yıkayın.

İlaç alımı

Bazı otlar ve baharatlar yardım uzatmak cinsel organı, eğer düzenli olarak ağızdan infüzyon, infüzyon ve decoctions:

 • Kaynatma pelin. 10 dakika boyunca pişirin, 5 gr tohum pelin, dolu ve soğuk su mevcuttur. Beklemek çare soğuyacak ve filtre. Tüketilmesi 100 ml her gün 2 günde bir kez;
 • Sarımsak tentür. Üzerine 250 ml kaliteli alkol ısrar 200 gr sarımsak, önceden ezilmiş yoğun bir kitle. Bırakın tuval kapalı bir kavanozda 10 gün. İçme sabah ve akşam 25 damla 3 aydan uzun bir süre;
 • İnfüzyon ile kekik. 100 gr kuru otlar dökün 300 ml kaynar su ve soğutma için bekleyin doğal olarak. Kaçırmak tülbent ve içme uyandıktan sonra ve yatmadan boyunca 120 gün.

Araç dış uygulamalar

Bitki yardımcı olmak için bir yol değil sadece kullanımı içinde, ama ne zaman bir dış uygulama. Bilinen bir yöntem kullanımı, aloe suyu. Gerekli sıvı sıkmak «yetişkin», yaprak, kesme kökleri, ve ovmak suyu cinsel organı.

Aynı etkiye harçlar tentür, at kestanesi, hangi satın almak için bir eczane ya da kendinizi hazırlamak. Su infüzyonu kökü, ginseng, ginko biloba yaprak ve meyve alıç tavsiye cilde sürülür penis büyütmek için bir boyutta.

Diğer yöntemler

Değiştirmek hacim ve uzunluk penis ile de mümkündür pompası, extender ve yemler.

İlk yöntem artırır penis nedeniyle oda içinde bir vakum ortamı. Aktive kan, kan kabaran üyeye sonucunda, değişen sadece uzunluk, ama aynı zamanda çapı. Önemli seviyesini ayarlamak için basınç değil, kendine zarar verme, aşırı titizlik.

Extender – özel bir cihaz üzerinde takılı bir kemer ya da uyluk. Makine olarak adlandırılan bir alternatif cerrahi, o sadece yardımcı olur, ayarlarını değiştirmek, ancak ve ortadan kaldırmak eğriliği organ. Fikstür giyilmelidir gün birkaç saat, bu süre içinde organın doku gerilir ve başlar büyümeye kurtulmak için gerilim. Giyen extender boyutunu artırmak için yardımcı olur sonsuza kadar.

Püskürtme seçeneği erkekler için, istediğiniz uzatmak üyesi, sırasında cinsel ilişki. Silikon fikstür takılan penis, ne pahasına değiştirir boyutları. Mevcut çeşitli modeller, izin, kendiniz belirlemek için gerekli parametreler.

Bir yolu uzunluğunu değiştirmek, cinsel organ ile doğaçlama – askısı kargo. Yöntem oldukça tartışmalıdır, çünkü bir çaba daha hızlı sonuçlar elde edin erkekler genellikle de sakatlanmalara neden oluyorlar doku ve bu kavernöz vücut. Etki mekanizması yüksek olan vücut ağırlığı, etkisi altında olan üye uzar.

Bazen erkekler mutsuz değil, ortak, penis boyutu ve artırmak isteyen glans penis. Bunun için çeşitli egzersizler, biri şu şekildedir:

 • Gereken oturup bir sandalyenin kenarına ve yaygın süsleyen ayak;
 • Sıkmak penis dibinde;
 • Dönüşümlü grev onlara kalça yukarı.

Önemli bir koşul, hiçbir ağrı ya da rahatsızlık. Boyutlandırma kafası gerçekleşmesi nedeniyle katılaşma.

araçlar için penis büyütme

Her erkek kendi seçer onun için uygun bir yöntem, bu izler tamamen farkında: uzama penis – uzun prosedür. Almak için sürekli etkisi, gerekli çaba ve hatırlamak düzenlilik.