Egzersizleri penis büyütme

Günümüzde, şehrin geniş bir reklam ve ilgi üreticileri haline gelmiştir, özellikle popüler tema büyüklüğü erkek penis, ve bu nedenle aynı şekilde ortaya sunduğu bir talep için farklı yöntemler artan bir üye. Onlar çok farklı ve çeşitlidir krem-merhem, hap, diyet takviyeleri ve işlem kadar basit egzersiz onlar hakkında bir şey ve tartışılacaktır.

Son derece dikkatli ile genişletilmiş görüntüler ve süspansiyon penise çeşitli malların, bu korkunç sonuçlara yol açabilir. Doktorunuza danışın!

penis büyütmek için nasıl

Ama bu ne kadar etkili? Gerçekten bu artırmak için yardımcı olabilir, üyesi veya başka bir şekilde para çekmek saf bir müşteri? Görüş değişir taban tabana zıt, bu konuda söz makalede, tahmini verilmiştir en popüler egzersiz artırmak üyesi.

Penis büyütme egzersizleri: yıkım efsane

Penis büyütme egzersizleri yönelik uzatma ve penis dokusu. Bu egzersizleri yapılabilir gibi manuel olarak ve farklı yardımcı cihazlar.

Ancak, dikkatli olun — rağmen arasında yaygın bir yanlış kanı penis kırmak için bir şey, zarar, tamamen mahrum işlevselliği, bu mümkün!

Nelerdir, için egzersizler, penis

Büyütmek için penis, iki yönü:

 1. güçlendirme egzersizleri için destekleyen kasların, penis (pelvik taban kasları);
 2. germe ve uzatma kumaş, en penis, amacı yeni hücre dokusu.

Penis büyütme egzersizleri: yıkım efsane

Yani, yerle bir efsane şimdi: gövde penis içermez, doku yeteneğine sahip, satın almak için daha fazla hacim sağlayarak, fiziksel egzersiz ve egzersiz. Bak tipik video hakkında penis büyütme, ona gösterilen en popüler yöntem penis büyütme:

Bildiğiniz gibi, böyle bir «masaj» artışa neden olmayacak boyutlarda bir penis.

Öte yandan, bu tür eylemleri kullanmak olabilir — normal sınıflar gibi egzersizleri azaltmak mümkün penisin duyarlılığı ve bunu uzatmak sizin cinsel ilişki ve önlemek için yardımcı olur, erken boşalma. Ama tekrar ediyorum, artan boyutlarda penis saymak gerekir.

Penis büyütme cihazları ile

Cihaz için penis büyütme ayrılabilir iki tür: gerilme ve vakum.

İlk temsil için farklı konaklama armatürleri, amacı penis uzatmak oluşturarak sürekli çekme yükü.

 • Teorik olarak, bir kişi yapabiliyor yeniden boyutlandırmak için vücudunun bu nedenle, en parlak örnek — kadın bu padaung olan çok uzun bir boyun boğmak, eğer çekilecek onları destekleyen yüzük.
 • Ancak, böyle bir sonuca ulaşmak için gerekli başlangıç maruz kalma, erken çocukluk ve sonuç değil, bir güzellik ve patoloji.
 • İnsan vücudu hiç meyilli iyi yanıt değiştirme sözü ona doğa mekanizmaları ve süreçleri.

Bu nedenle, teorik olarak, sen, uzatmak penis içinde uzanan, çok uzun bir süre, ama olacağını sanmıyorum, ve penis dokusu zarar verebilecek bir şans var.

İkinci tip cihazlar için penis büyütme, vakum prensibine göre çalışır, pompa, pompa havayı kapasite oluşturarak onun içinde bir negatif basınç. Penise yerleştirildiğinde, çalışma alanı extender başlıyor, heyecanlı, kan doldurma.

Bu tür cihazlar daha popüler, çünkü bir sonucu olarak ereksiyon görünür, hemen, daha, bu cihazlar elde edilmesine yardımcı hızlı ereksiyon sırasında erektil bozuklukları.

Özelliği uzatmaları ki, onları kullanamazsınız uzun bir süre, — sen-ebilmek kolayca aşırıya elde etmek için, kanama.

Bu kavernöz vücut penis için tasarlanmamıştır ve sürekli bir yük, bu nedenle, «belirtir» kendi kullanımı için iyi bir şey, onlara vaat etmiyor.

Doğru penis büyütme egzersizleri

Birçok erkek, seven, spor yapmak, merak ettik: acaba bir pompa penis ve daha büyük yapmak ve grafik? Bu soruyu cevaplamak için, gerekli başlamak için konuşmak anatomisi erkek. Her şeyden önce: penis değil oluşur kas dokusu, kıkırdak sürgünleri.

Bu durumda bağlı penise katı durum? Heyecanlı bir görünüm penis alır nedeniyle, gelgit kan pahasına, bu bir penis çıkıyor dik mümkün ve önemli ölçüde büyür.

Yani pompa, penis ve böylece artırmak mümkün, ancak, belki daha büyük yapmak için kullanarak, özel egzersizler, rahat gerçekleştirmek için evde. Bu makalede, biz nasıl anlatacağım bunu.

Ön ısınma

Çünkü birçok egzersizleri penis büyütme için biraz travmatik gerekir kapsamlı bir ısınma corpora cavernosa önce eğitim.

 • Bunu yapmak için, sen-meli batırılmış havlu, sıcak su, için, oldu, ıslak ve sıcak.
 • İleri iyice sıkın havlu ve rüzgar penis tamamen 2-3 dakika.
 • Deri ve kan damarları olacak daha esnek, azaltmak için yardımcı olur yaralanma olasılığını sıfıra.

İlk egzersiz

yolları penis büyütme

İlk ihtiyacınız olacak, bu yağ. Kullanarak onu gerçekleştirebilirsiniz egzersizleri zarar vermeden ve penis. Rahat oturun yatağın kenarına ya da sandalye ve yağ penis yağlanır.

İleri ile başparmak ve işaret parmağı olun yakalama penis var tabanı ve yavaş yavaş başlayın kenara cildi kafası, orada en germe ve bu kavernöz vücut penis.

 • Bir süre sonra penis elde uyarılmış durum ve artacak boyutu.
 • Olması gereken de bu gerekli koşullar egzersiz.
 • Artışa rağmen penis boyutu tutmak, egzersiz yapmak, rahatlatıcı bir kavrama dibinde.
 • Bu durumda, gerekir hızını artırmak için ileri-ilerici hareketleri penis tabanına onun kafası.

Yaparak, bu egzersiz deneyin tutmak için daha fazla kan kavernöz başta penis.

Sonra 10 dakikada bir ereksiyon elde etmek için gerekir en fazla sıkmak penis dibinde amacı ile gelen gecikme, penise kan, o streç kavernöz vücut.

Tutun penis, böyle bir durumda 1 dakika sonra bırakın.

Eğer egzersiz sırasında hissediyorum küçük bir rahatsızlık ya da ağrı – derhal durdurun gerçekleştirmek için eğitim ve yeniden talimatlarını okuyun bunu yaparken.

Eğer düzenli olarak bu egzersizi tekrarlayın her gün artırmak mümkün olacak penis 3 cm 1 ay.

İkinci egzersiz

Temel amacı, belirli bir egzersiz, germe, penis uzunluğunda bir ilk değil, heyecanlı, ve sonra dik mümkün.

Sonra gerekli eğitim ve ısıtılan penis gerekir kapsayacak şekilde kafası, böylece engelleyici, kan ve başlangıç gerçekleştirmek pistonlu hareket, yani: doğru ve streç penis sırayla. Bu egzersiz size ulaşacaktır flamalar corpora cavernosa, oluşan penis.

Her seferinde itiyor çalışın, streç penis görünene kadar küçük bir ağrı ve her zaman çekme daha fazla. Ama dikkatli olun: bu egzersiz neden olabilir, küçük yaralanmalar, istenmeyen bir başarı için egzersiz.

Ne zaman ulaştınız maksimum germe penis, çalışın, 10 saniye gecikme, böyle bir durumda, ilk önce, germe, önce kendine, sonra yukarı kaldırın ve aynı şekilde basılı tutun 10-15 saniye maksimum genişletilmiş mümkün değil, rahatlatıcı bir kavrama el.

Üçüncü bir egzersiz

Bu yatıyor egzersiz değil, heyecanlı bir üyenin rahat bir durumda. Bunun için ihtiyacınız almak için parmak penis ve denemek uygulayarak ılımlı bir miktar güç, streç başlar, onun uzunluğu. Yapmak her tekrarı için tavsiye edilir, 10-15 saniye.

 • Çalıştırdıktan sonra 10 tekrar konumunu değiştirin penis ve germe yukarı kaldırın, böylece kucağında onun kasık kemiğine.
 • Daha sonra başlayın streç penis döndürerek 360 derece streç yardımcı kıkırdak çıkıntıları var, penis tabanı.
 • Sonunda egzersiz gerekir geçirmek için rahatlatıcı bir masaj amacı ile kurtarma çalışması dolaşım sistemi.
 • Ayrıca sıcak bir banyo almak, bu olumlu etkiler sadece egzersiz, ama testisler.
 • Isınma yardımcı olacak dinlenmek ve başa çıkma deneyimleri, aldığınız egzersiz yaparken.

Masaj – egzersiz penis

Masaj – egzersiz, penis (SÜRÜCÜ), geliştirmek için tasarlanmış özellikler. Bu yöntem, ödünç, araplar, nesilden nesil babadan oğula aktarılır, pratik bu egzersizler.

Daha yararlı masaj?

Olumlu tarafı, bu egzersiz vurgulamak gerekir aşağıdaki:

 1. Büyütme, penis (uzunluk ve genişlik);
 2. İyileştirme nüfus yoğunluğu azalma ile kan IF (iyileştirme ereksiyon sertlik, daha fazla bağlantıya bakınız);
 3. Üstesinden durgun işlemleri IF.

Özü egzersiz

Ana görevi masaj oluşur enjeksiyon büyük miktarda kan penis. Nedeniyle oluşan basınç oluşabilir mikrotravma yapısında IF. Kural olarak, bu tür yaralanmalar çabuk iyileşir ve bu neden olur, bir yerde eski doku oluşmuş yeni, ama zaten daha fazla sayıda.

Bu özelliği kullanmak için penis büyütme, hangi özü yatıyor süper tazminat vücut tarafından yaralı doku.

Örneğin, bir masaj eylemi amaçlayan penis büyütme karşılaştırabilirsiniz artan kas: bu egzersiz kas lifleri tamir ediliyor, ve tatil sırasında onları yerinde oluşan diğer kas lifleri, ama zaten daha önceki.

Tekniği gerçekleştirmek ıslak masaj (önceden fırçalama IF yağlanmış):

 1. Elde derecede ereksiyon 50-75% (optimum değerleri olduğundan daha fazla — travmatik, daha az verimsiz);
 2. Bükerek, başparmak ve işaret parmağı yüzük (çıtçıt tamam), kavramak üyesi, yakın tabanına;
 3. Sıkmak zekası ve yavaş yavaş, yaklaşık 3 saniye, kurşun yakalama kafasına IF tutan penis, zemine paralel olarak;
 4. Her bir yakalama çıkarsa dibinde kafası, yakalamak kurucu üyenin, diğer eliyle de sımsıkı oteller kafaları bırakın;
 5. Tekrarlayın adım 1-4 diğer elinizle.

Sonra masaj yapmak için IF sakin bir duruma bakmak gerekir, daha fazla, çok büyük bir işaretidir, masaj başarıyla geçti.

Görünüm değil, karmaşık bir egzersiz, ama için biraz zamana ihtiyacım olacak tamamen onun usta. Masaj sonra yararlı egzersizler yapmak inguinal kas.

Isınma

egzersiz, penis büyütme

Ön koşul ön ısınma IF – bu en aza indirir alma yaralanma ve hazırlayacak, üye egzersiz. Sonlandır masaj prosedür de gerekli ısınma.

Yollar ısınma:

 • Duş;
 • Kompres. Buna ek olarak, bazı sıcak kompres SÜRÜCÜ ile bir parça kumaş. Korumak istenen doku sıcaklığı en az onun soğuduktan;
 • Kapasite sıcak su ile. Dip FREKANS kapasitesi ile sıcak su – o-meli var olmak için yeterince sıcak ısınma ve olmamalıdır teslim rahatsızlık (çok sıcak).

Isınma sürmelidir en az 5 dakika. Sonra ısınma SÜRÜCÜ olmak zorundadır yumuşak rahat ve büyük – açık işaretidir ısınma başarılı oldu.

Golleri masaj

Ne ilk etapta dikkat çalıştırdığınızda masaj:

 • Simetrik hareketi iki elinizle. Gibi egzersizleri gerektirir alternatif iş eller, dikkat edin kavrama, hareket ve kuvvet zekası aynı oldu için iki el. Eğer bu saygı, asimetri gelişebilir penis ve onun eğriliği, taraflardan biri, bir sonucu olarak, taraflardan biri daha hızlı büyüyecek;
 • Aynı basınç çapında gövde penis. Çok eğimli basıncı artırabilir sonuna kadar kafa etkilere yol açabilir «beyzbol sopası» ne zaman bir üye tabanına, daha az başlangıç kafası IF;
 • Süresi hareket. Daha iyi tetkik edilmelidir hareket süresi en az 3 saniye;
 • Derecesi ereksiyon. Dikkat edin seviye ereksiyon oldu alan 50-70%. Eğer seviye ereksiyon arttı, kısa bir mola vermek için o uyudu istediğiniz aralığı. Aynen çok düşük düzeyde ereksiyon – masaj bu durumda etkili değildir.

Çalışmaları, overtraining

Sonra masaj yapmak penis görünebilir kırmızı veya siyah noktalar, morarma yer kırık kılcal damarlar. Gereken bir mola için ideal ve geniş donanımlı tam bir yaralanma kurtarma.

Bozulma ereksiyon ya da yokluğu, sabah ereksiyon göstermektedir yapmanız küçük bir mola ve yoğunluğunu azaltmak için egzersiz.

Derecesi ereksiyon

Derecesi ereksiyon etkiler, hangi ayarları işe yaradı daha iyi: daha düşük seviyede ereksiyon gider çalışma uzunluğu, yüksek – kolan. Başlangıçta önlemek için gerekli düzeyde ereksiyon, %70'den fazla, SÜRÜCÜ henüz adapte yüklerine ve büyük ihtimalle yaralanabilirsiniz.

Ama belirli bir süre sonra egzersiz, sizin öncelikli bir artış çevresi IF, bu durumda yapılması gereken masaj ile 80-90% ereksiyon.

Bu oranda ereksiyon yaralanmaları önlemek için, başlamak için kolay baskı, yavaş yavaş, bir sonraki egzersiz, biraz artan yoğunluğu.