Nasıl penis büyütmek için işlemleri olmadan?

Pek çok insan yaşamak yerine, mutlu bir hayat ve tamamen memnun değilseniz, boyutları üyesi ve sürekli yollar arıyoruz, onun için biraz artırmak. Çünkü bu çok utanç verici bir soru, hiç şaşırtıcı değil, ne öyle, sanki dünyadaki tek dertli küçük üyesi (en az 15 cm).

penis büyütmek için nasıl

Ben çok iyi anlıyorum, hissediyorum bu insanlar. Bu yüzden yazdım bu yazıyı dayalı bir kişisel deneyim sonra, çok sayıda deneme ve yanılma. Tabii ki bekliyordum, ne zaman ulaşmak cinsel olgunluk ve benim «dostum» artacak. Ama o büyüdü. Ya büyürken aktif değil gibi istiyorum. Para var, o zaman pek yoktu, bu yüzden işlemi hakkında düşünmek zorunda. Ve her türlü forumları ve siteleri tam anlamıyla kamaştırdı bilgileri hakkında her türlü tablet penis büyütme ve bu oldukça tehlikelidir.

Ben aramaya başladı hakkında bilgi, nasıl penis büyütmek için bulundu, bazı insanlar ne hakkında yazmak artırmayı başardık yaklaşık 6 cm gibi özel egzersizler. Ben çalışmaya başladı, halka ve buldum dizi teknisyen uygundur, yeni başlayanlar, yanı sıra bir dizi daha karmaşık teknikler olanlar için zaten uzun zaman önce bu konu ile ilgili.

En karmaşık aletleri için tasarlanmış olanlar, eğri penis ile ilgili sorunları veya boşalma. Ama neyse ki, ben bu tür sorunları yok. Bu yüzden başlamak için karar en basit öneriler.

İnanmak istiyorum – hayır, ama başardı artırmak için cihaz yaklaşık 6 cm sadece 3 ay. Evet beyler, o kadar! Önce başladım boy benim üyesi oldu biraz daha az 15 cm, ama şimdi o kadar 17,5 cm. Ve bu bir zafer!

İlham gibi başarılarını yazmaya karar verdim bu yazıyı ve ayrıntılı anahat bir antrenman programı. Başlamak için herhangi bir deneyim gerekmez. Bu program oldukça güvenlidir ve herkes uyuyor.

Madde anlatacağım en basit ve hızlı bir şekilde artırmak için boyutları başvurmadan neşter cerrah. Başlamak için, anlatırım nasıl doğru bir şekilde ölçmek cinsel organı. Sonra anlatırım hakkında çıkarılan sağlayacak en etkili bir sonuç, hem de anlatacağız, kendi deneyim bu alanda.

Doğru ölçmek penis

Çok az kişi bilir, doğru bir şekilde ölçmek için «tarım». Ama bu çok önemlidir, çünkü bu bilgiler size yardımcı olacaktır gelecekte elde en iyi ve gözle görülür sonuçlar. En doğru ölçüm elde edilir, eğer esnek bir kumaş m, ama yoksa da önemli değil. Uygun ve normal bir cetvel ve bir parça iplik.

Ölçüm penis uzunluğu normal bir durumda (ereksiyon olmadan)

En büyük sorun, uzunluk heyecansız durum sürekli değişiyor. Kelimenin tam anlamıyla her saat. Boyutu değil heyecanlı bir penis etkisi çeşitli faktörler, örneğin, sıcaklık değişimi, çevre ya da şiddeti, kan dolaşımını pelvik bölgede. Tavsiye uzunluğunu ölçmek değil, heyecanlı penis şöyle:

 • Düz durun ve alın üyesi eli önünde. (Germek değil, aksi takdirde bu tahrif ölçüm sonucu).
 • Serbest elinizle ölçüm bandı veya cetvel ve uzunluğunu ölçün arkadaş.
 • Çıkan sonucu not edin bir kağıt parçası üzerinde.

Uzunluk ölçümü penisin, uyarılmış durum

Uzunluk, uyarılmış durum önemlidir, çünkü çoğu erkek endişeli bu konuda. Önce ölçmek için emin olun, tamamen heyecanlı. Bak erotik videolar gibi. Uyarıldın mı? Mükemmel. Şimdi alıyoruz ölçüm bandı veya bir cetvel ile ölçün ve tekrar kaydedeceğiz.

 1. Koyun cetvel veya ölçüm bandı tabanına heyecanlı penis, tam da başında kasık bölgesi.
 2. Yavaş yavaş bastırın kasık kemiği ne kadar mümkün olacak, o zamana kadar vurmak kadar bir kemik. Bu özellikle önemlidir, eğer var karın yağ bir sürü. Ama aşırıya kaçmayın!
 3. Ölçün tabanı sonuna kadar kafa.
 4. Penisin ortalama uzunluğu yaklaşık 13,9 ila 16 cm.

Kullanmak önemlidir, aynı ölçüm cihazı, hangi ölçülen değil, heyecanlı bir penis. Bu-ecek vermek en doğru sonuçlar.

Çevresi ölçümü (kalınlığı) penisin, uyarılmış durum

Ölçme kalınlığı penis kullanarak bir ölçüm bandı veya yardım konuları (sonra sadece ölçmek dişli cetvel). Performans sırasında elde edilen ölçüm penis kalınlığı, birçok insan için çok farklıdır, çünkü her ölçen farklı.

 • Eğer seçtiğiniz iplik, emin olun o hiçbir streç işaretleri.
 • Yavaşça sarın, şeridi veya iplik bir kez etrafında en kalın kısmı vücut uyarılmış penis.
 • Dikkat edin, nerede biter şerit bulunur, bu numarayı bir yere yaz. Kullanıyorsanız, iplik, kene nerede uç iplik geri kalanı ile eşleşen, daha sonra doldurma tutamacını alın ve onu kullanın ölçmek için bir cetvel mesafe etiketleme sonuna kadar.
 • Not ölçüm sonuçları.
 • Orta boy penis kolan ise yer 11,4 12,9 cm.

Saç kahrolsun!

Egzersiz öncesi olduğundan emin olun üye saçı yok, çünkü saç neden olabilir tahriş ve rahatsızlık. Bu arada kaldırdığınızda saç olduğunu göreceksiniz üyesi oldu bakmak için daha fazla ve daha uzun.

Isınma – ilk adım başı

Isınma da çok önemli bir kısmı eğitim, çünkü bu şekilde sen yaralanma riskini azaltmak durumunda, yoğun bir çalışma. Isınma – ısınma sporcu için. Onsuz hiç bir yere. Isıtır üyesi en az 6-8 dakika başlamadan önce egzersiz.

Prosedürü başlatmak için ısınma alın ve küçük bir havlu ya da bez ve ıslak ılık suda. Sıkın ve havlu ile sarın onun bir üyesi. Tutun ve havlu boyunca 2 dakikasonra çıkarın bir havlu. Üzerinden 2 dakika tekrarlayın.

Bu işlemi tekrarlayın 3 kez, daha sonra kurulayın penis yumuşak bir havlu ile kurulayın. Bu sadece bir ilk aşama, bir hazırlık.

Egzersizleri penis büyütme

Daha önce medya, doktorlar ve uzmanlar tarafından daha ciddiye alınması bu kural, çünkü iman onların verimlilik. Ama bugün MEDYA fikirlerini değiştirdiklerini çünkü gördük onların gerçek yararları.

gevşeme

Bugün piyasada pek çok ticari yazılımlara göre daha fazla erkek cinsel organı ve daha sık bir adam seçim yapmak zor. Ama tüm bu emzik-program odaklı bir kar yapmak için kendi sahiplerinin ve bu durumda herhangi bir iyi yapmaz.

Geliştiriciler bu tür programlar hakkında hiçbir fikrim yok, ne hakkında yazmak. Onlar kendi kendilerini test etmedim. İşte bu yüzden işe yaramaz ve herhangi bir iyi yapmaz.

Ben dikkatle okudu konuda bilgi, geçirdi, bazı deneyler ve bir sonuca vardım, ki, üç tür egzersizler gerçekten işe. Bakalım onları daha fazla bilgi edinin!

Teknik kaslarını güçlendirmek için çok etkili, çünkü onlar artırmak için izin uzunluğunu ve kalınlığını aynı anda. Buna ek olarak, bu yardımcı olur daha iyi bir boşalma kontrolü. Onlar sayesinde, üye değil, sadece artacak, uzun ve kalın olacak.

Birçok erkek bunu yapmak için daha iyi bir boşalma kontrolü.

Bazı uzmanlar bu tekniğin de yardımcı formunu düzeltmek için üreme organı. Başka bir deyişle, zarar, sadece pratik faydaları.

Egzersiz yapmak için boyutunu artırmak, cinsel penis?

İlk adım yapmak için gerekli olan bu bulmak için samimi kas. Sorun bu kas gibi temizler anüs ve testis, bu yüzden onları bazen bulmak zor.

Gitmek gerekir tuvalet ve yazmaya başlayın. Eğer keskin bir süreci durdurmak ortasında yer alan, kasları gerildi edildi. Bu samimi kas.

1 işi. Egzersiz kasları güçlendirmek için.

Bu basit, ama çok etkili bir egzersiz odaklanarak uzunluğunda. Ana görevi bir yöntem kan akışını artırmak penis ereksiyon sırasında. Daha fazla kan gelir, daha fazla ve daha sıkı hale gelir bir üyesi. İçin bu ders tamamlamak için çok fazla zaman gerekmez, ve çok basittir. Size sadece dokunmak ve pc kuyruk sokumu kas ve hemen onun gitmesine izin.

Göre benim çalışkan, 24 kez bu optimum sayı dokunur erkekler için herhangi bir yaş. Yapmanız gereken 5 takım, 24 dokunmatik. Dinlenme arasında dokunuşla ise 1-2 saniye. Eğer bu sizin için çok fazla bir şey ile başlayın 16 dokunur ve yavaş yavaş artırın sayısı.

İş 2. Kasılma ve gevşeme.

İşi, konsantrasyon ve gevşeme bağlıdır nefes. Dinlenmek gerekir ve emin olun ne bir nefes hiç zor değil.

Yavaş yavaş başlayın ve yavaşça dokunmak ve pc kuyruk sokumu kaslarının, her zaman yapma bir dokunuş daha somut hissedene kadar, ne dokundu en uzak noktası. Şimdi nefesinizi tutun ve sessizce regard 20. Azaltın kas boyunca 1 dakika, sonra rahatlayın.

İşi 3. Yukarı yol.

Bu gücü geliştirmek için yardımcı olur ve pc kuyruk sokumu kas. Yavaşça sıkın ve tutun yaklaşık 5 saniyesonra bırakın ve tekrarlayın, ancak bu kez reçel biraz daha güçlü. Bir kez sen sıkmak bir pc kuyruk sokumu kas imkanlar, tutun onu yani içerisinde 2 dakika. Sonra dinlenin ve tekrar döngü en başından beri. Kolay değil, katılıyorum!

İşi 4. Deprem dalgası

Bu yöntem, önceki biraz farklı. Bu sefer size küçültmeye gerek kas, ama dinlenmek için değil, kesimler arasındaki, ya da tam tersi, yavaş yavaş yoğunluğunu arttırmak yük. Tekrarlayın egzersiz boyunca 3-4 dakika. Kısaltmak için çalışın, kas üzerinde 30 saniye.

Veri türleri, teknikleri iyi, ancak bunları yapmak için her zaman ve her yerde. Ve gerçekleştirmek için onları mutlaka bir kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Egzersiz germe penis

Unutulmamalıdır kalınlığı üyesi gibi manipülasyon özel bir etkisi yoktur.

Çekmeden önce, emin olun size iyi yaptığı yağlama. Her zaman gres kullanın, çünkü bazı durumlarda oluşabilir tahriş ve kızarıklık.

Deneyim gösterdi ki, orada 2 en etkili egzersiz germe bir üyesi.

Egzersiz 1. Fırıldak.

Adı kendisi için konuşur, başlıyoruz:

 1. İhtiyacınız olduğunda yardım başparmak ve işaret parmağı sol elin bir işareti yapmak TAMAM.
 2. Dikkatlice ve yavaşça karşılamak için en penis ucuna ve başlayın döndürmek için bir daire.
 3. Tekrarlayın bu egzersiz 10 kat: 5 kez saat yönünde ve 5 kez saat yönünün tersine.

Egzersiz 2. Esneme ve pat.

Tekrarlamak gerekir, aşağıdaki algoritma:

 1. İhtiyacınız olduğunda yardım başparmak ve işaret parmağı sol elin bir işareti yapmak TAMAM.
 2. Dikkatlice ve yavaşça karşılamak için en penis ucuna ve başlayın döndürmek için bir daire.
 3. Bundan sonra, bir mola 20 saniye.
 4. Ve sonra başlar onun Pat: 15 vuruş, sol el ve 15 vuruş sol ayak.

3 egzersiz. Fırıldak ve pat.

egzersiz için üye

Bu arada iki önceki. Başlamadan önce bunu yapmak gerçekleştirmek için en iyi ilk iki egzersiz için ayrı ayrı:

 1. İhtiyacınız olduğunda yardım başparmak ve işaret parmağı sol elin bir işareti yapmak TAMAM.
 2. Dikkatlice ve yavaşça karşılamak için en penis ucuna ve başlayın döndürmek için bir daire.
 3. Tekrarlayın bu tekniği 15 kez saat yönünde 15 kez saat yönünün tersine.
 4. Sonra başlayın Pat üyesi 30 kez sağ ayak ve 30 kez sol ayak.
 5. Tüketimi yapılan egzersiz 1 kez. Bunu tekrarlamaya gerek yok.

Nasıl kendiniz yapmak jelcing

Jelcing başka bir popüler tür penis büyütme egzersizleri de bilinir halk arasında denilen «sağım». Bu paket ortaya bir rastlantı değildir, çünkü ilke jelqing çok benzer bir süreç, sağım inekler. Bu teknik aynı zamanda gerçek etkisi verir ve birçok uzmanlar onun hakkında, hatta üreticiler farklı ekipman artırmak için «erkeklik».

En güzel şey, sonuç gibi bile pas tutucuya top atmak -- yürütme.

En önemlisi, gerçekleştirmek için tüm manipülasyon, dikkatli ve aktif, gres kullanabilirsiniz başlamadan hemen önce.

Unutma ısınma yordamı önce masaj. Orada birçok teknisyen çalıştırmak, ama en etkili teknik, ıslak teknik ve kuru jelqing.

Tekniği gerçekleştirmek — ıslak Jelcing

Başlamak için:

 1. Bolca gres sürün üyesi. Eğer egzersiz sırasında yağ kurur, durdurmak gerekli egzersizleri yapmak ve uygulamak, ek yağlama.
 2. Kullanarak başparmak ve işaret parmağı sol elin bir işareti yapmak TAMAM.
 3. Alın üyesi, standart OK – zekası, kurşun boğazından yavaş yavaş ileri.
 4. Başarı kafası bırakmak gerekir yaklaşık 2-3 sn.
 5. Gibi sadece ilk kavrama yaklaşım baş, ikinci el sıkmak taban penis de – standart OK - zekası.
 6. Bırakın ilk el,, ikinci, unclenching zekası kurşun kafasına.
 7. Ne zaman el yaklaşım baş, başka, tekrar tutun ve taban bir vücut.
 8. Döngüsünü tekrarlayın birkaç kez.

Önemli olarak, iyi, ama sonuna kadar heyecanlı zamanında bu egzersizleri (ereksiyon 50-70%). Eğer yakın, ne uyarıldın 100 %, kendinize biraz soğumasını bekleyin.

İyi bir eğitim oturumu sırasında istediğiniz bir tuvalet. O zaman sonuç en aşikar.

Tekniği gerçekleştirmek — kuru Jelcing

Kuru jelcing çok benzer önceki yöntem, fark ile ihtiyacınız yağlama değil temizlemek zorunda onu aşırı işlem sonrası. Çekmeden önce, mutlaka kaydırın ısınma rutinleri ve egzersizleri germe üyesi.

İşte yapmanız gereken:

 • Isınma — 5 dakika;
 • Germe — 5 dakika;
 • Jelcing — 10 dakika;
 • Isınma — 5 dakika.

Genel bir kural olarak verileri kullanabilirsiniz derslere düzenli. Gerek yok bunları gerçekleştirmek için her gün. Dört haftada bir kez yeterli olacaktır.

İzleyin her egzersiz için dikkatli bir şekilde kendinizi incitme!

Düzenli egzersiz sonucu göreceksiniz zaten 6 hafta. Eğer gözlemlemek için öneriler artırabilirsiniz boyutları 4,5 – 6 cm en az bir ay.