Nasıl penis büyütmek için halk ilaçları

Nasıl penis büyütmek için halk ilaçları – böyle bir soru çok umurumda temsilcileri güçlü seks. Bile üreme organı karşılık ortalama standartları, bazı erkekler hayal artırmak.

Diye samimi bir yakınlık getirmek zevk için her iki ortaklarına, önemli değil penis büyüklüğü ve ereksiyon. Uyarılmış durum artar uzunluğu ve genişliği penis zamanlarda.

penis büyütme halk ilaçları

Güçlendirmek kudret olmadan kimya halk yöntemleri. Nasıl etkiler, artan erkeklik organı halk hekimliği uzun zamandır bilinmektedir. Daha birkaç yüzyıl önce parayı kullanmadım erkek potens artırmak için çeşitli ilaçlar – infüzyon otlar ve kökleri, özel bitkisel çaylar vb

Halk ilaçları penis büyütme çoğaldı ve günümüzde. Popüler halk yemek tarifleri uygulamak için samimi bir ilişki, daha iyi bir kalite.

Nedir etkisi uygulamalar alternatif tedavi? O bir fırsat sağlar egzersiz, doğal penis büyütme olmadan, cerrahi müdahaleler.

Tabii ki, önemli ölçüde artırmak uzunluğunu veya genişliğini erkek organ imkansız kullanırken ilaç, ne de halk yöntemleri. Ancak, eklemek, hacim ve uzunluğu birkaç milimetre olabilir. Karar bu hassas bir soru, yani halk bir şekilde.

Bütün mesele uygulamalar alternatif tıp ile sınırlı, güçlendirmek, kan akımı, erkek organ, süreçleri geliştirmek kan dolaşımı. Bu neden olur, ne üyesi, hacim artar, bir olmaya, güçlü ve esnek. Düşünün, nasıl bir artış elde etmek için erkeklik halk ilaçları.

Penis büyütme arılar

Acı ama en etkili eski bir araç olarak kabul edilir apiterapi. Kullanarak arı zehiri elde edebilirsiniz penis boyutunu artırmak.

Önemli! Bu yöntem-ebilmek başvurmak sadece bu erkek olan hiçbir alerji, arı zehiri.

Kullanarak arı sokması geçirebilirsiniz prosedürü artan üye evde׃

 • almak sıkı bir selofan çanta yerleştirilir onun arı;
 • yavaşça, böcek değil, uçtu, paket sopa üreme organı;
 • sonra arı gibi ısıracak, kaldırmak gerekir acı.

Penis artacak sadece gözleri, eğer bu işlemi gerçekleştirmek için iki ya da üç kez bir hafta. Arı sayısını artırmak mümkündür, ancak, bu-meli değil aşmak 10 kişi.

Bu ağrı hissediyor alışmak, ama sonucu göreceksiniz sonra zaten birkaç ay. Arı zehri pek çok faydalı özelliğe sahip. Sayesinde arılar geri ereksiyon׃

 • yere deldi böcek sokması, indirir, kan akışı;
 • etkisi altında enjekte zehir olur damarlarda genişleme.

Yöntem penis büyütme arılar sağlayan, uzun süreli ve uzun süreli ereksiyon.

Bu yöntemin başlıca avantajları

Böyle bir yol vardır kontrendikasyonlar sadece bireysel hoşgörüsüzlük durumunda arı zehiri. Geri kalanı için o erkeklerin hemen hemen zararsızdır.

Otlar, penis büyütme

Kullanımı özel bir bitkisel infüzyon yardımcı olur oldukça hızlı bir şekilde güçlendirmek için, penise kan akışını. Sonuç olarak, boyutları erkek cinsel organı büyük ölçüde artacaktır. Otlar kullanarak iyi sonuçlar elde edebilirsiniz güçlendirmek için ereksiyon. En etkili eylem sahip׃

 • ginseng;
 • kereviz;
 • alıç;
 • kişniş;
 • maydanoz.

İçin cinsel ilişki oldu, uzun, almak, tentür yabani yulaf.

Ayrıca önemli bir artış getirmek üyesi kekik. Tentür hazırlamak çok׃

 • kuru çim iyice öğütülür;
 • konur kekik tencereye dökün 200 gr kaynar su;
 • ısrar;
 • tüketmek, günde iki kez, yemeklerden sonra.

Birkaç daha fazla yemek tarifleri için penis büyütme otlar kullanarak.

penis büyütme
 1. Almak kurutulmuş kökleri, yaprakları ve çiçekleri alıç. İyice öğütülür. Sonra bir çorba kaşığı elde edilen karışım dökülür, iki kaynar su bardağı. Israr ve içki yerine çay. Tüketilmesi üç-dört hafta.
 2. Ginseng kökü yardımcı olur değil sadece geri getirmek, erkek gücünü artırmak, üreme organı erkek, ama uyandırmak arzusu onu. Kökü kesilmiş küçük parçalar. Daha sonra yerleştirilen üç litrelik banka alkol ile. İki hafta ısrar, daha sonra almak için günde üç kez 50 gr.
 3. Kurutulmuş kuşburnu meyvesi konur termos. Kaynar su dökülür ve sonra ısrar 5-8 saat. Kabul içecek olarak bir ay boyunca.

Temel artıları popüler tarifler bitkisel infüzyon için penis büyütme׃

 • eczane alınabilir uygun fiyata;
 • zararsız, sağlık için;
 • kalıcı bir etkisi sağlar;
 • kullanarak bitkisel infüzyon ve decoctions istikrarlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Eksileri halk yemek tarifleri

Olamaz anında sonuç almak. Çok beklemen gerekecek ve birkaç ay bekleyin.

Önemli! Otlar alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Ayrıca bazı kronik hastalıkları ortadan kullanımı decoctions ve infüzyon meyve ve bitki yaprakları.

Penis büyütme vazelin

Penis büyütmek için kullanabilirsiniz vazelin. Basitliğine rağmen, bu yöntem, kullanılan memnunuz.

İlk olarak, prosedür kendisi hoş olmayan duyumlar neden olur. Üye geçirdiklerini gerekçesiyle. Sonra kullanarak bir şırınga vazelin deri altına enjekte edilerek penis.

İkinci olarak, bu yordamı yapmak gerekir sağlık çalışanı ile büyük bir deneyim – eğer vazelin dağıtılmış düzensiz, bu yaralanmalara neden olabilir.

Doktorlar tavsiye etmiyorum bu yöntemi kullanmak için penis büyütme. O tehlikeli bir׃

 • içine, deri altına herhangi bir yabancı cisim neden olabilir bir enfeksiyon veya sebep eğitim tümörler;
 • kan sızmak olabilir hastalığa neden olan mikroorganizmalar;
 • vazelin ortaya çıkmasına katkıda bulunabilir alerjik reaksiyonlar.

Yukarıdaki tüm faktörler neden olabilir ciddi komplikasyonlar ile değil, sadece kudret değil, aynı zamanda sağlık.

Penis büyütmek için nasıl iyot

Çok riskli bir erkek merak׃ «iyot artırmak üyesi». İnternette kolayca farklı «samimi forumlarda ipuçları» hakkında bir penis boyutu ile iyot. Ancak tüm sorumluluğu devlet – iyot üye artırmak için uygun değildir. Bu yoldan yol açabilir ve ciddi yaralanmalara neden olabilir yanık çocuk taşıyan bir organ. Tabii ki, iyot örgü neden olur, gelgit kan, ve penis büyümesi boyutu. Ancak, elde edilen yanık yapacak vazgeçmek için bir samimiyet, bir ay boyunca.

Penis büyütmek için nasıl bir diş macunu

Yöntem penis büyütme diş macunu hizmet sadece sevenler için denemeye sağlık, mükemmel sonuçlarını düşünmeden. Diş macunu uygulanır kafasını. Çeşitli takviyeleri başlar onu kısma sağlayarak, kan akışını.

Önemli! Makarna olabilir altına almak için sünnet veya üriner kanal, neden olur istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Zencefil penis büyütme

Zencefil çözmek için yardımcı olur kudret ile sorunlar artar, erkek gücünü artırır, kan dolaşımını ve testosteron düzeyleri. Düşünün neredeyse Viagra. Alımı zencefil tentürü sağlar, daha uzun süreli etkisi, ancak o kendini zamanla. Yemek׃

 • soyulmuş kök ince ince kesilir;
 • yerleştirilen parçalar termos;
 • oraya konur yarım limon;
 • malzemeler su dökün ve ısrar geceler.

Değişebilir tarifi kullanarak, bal, baharat, melisa, baharat ya da nane.

Kullanımı vietnam melisa yıldız için penis büyütme

Bilinen tüm vietnamese «yıldız» için kullanılan penis büyütme. Bu yöntem oldukça yaygın doğu tıbbı. Bu balsamı mevcut birçok temel yağlar şifalı bitkiler. Kazanç için kudret yıldız uygul, manuel terapi.

Sonra rahatlatıcı bir banyo, bir merhem ovuşturdu küçük dozlarda arasında 2. ve 3. lomber vertebra. Aktif özel noktaları, sorumlu erkek gücü. Seans yaklaşık 20 dk. ilerleme sağlamak İçin, yapmak gerekir, daha 10 prosedürleri.

Penis büyütme bal

araçlar için penis büyütme

Artış, erkek organ ile bal — en etkili halk yöntemleri. Yemek tarifi mucizevi araçları oldukça basit. Ücret eşit oranda ezilmiş çekirdek ceviz ve bal arısı. Bileşenleri iyice karıştırılır ve yerleştirilen cam veya emaye tencere. Kullanımı, 1 çorba kaşığı uygulanır. Hızlandırmak için bir saldırı sonucu almak için günde üç kez bir hafta.

Temel dezavantajları, bu yöntem

Etkili olmasına rağmen, bu yöntem, dikkatle kullanılmalıdır. Bal kontrendikedir׃

 • varsa, ağır kalp-damar hastalıkları;
 • eğer kişi hasta diyabet;
 • alerji için bal;
 • ile ilgili sorunlarına ışık;
 • eğer ciddi bir sindirim sistemi hastalıkları;
 • bir cilt hastalıkları.

Bu nedenle, bal yardımcı olabilir, ve belki de zarar.

Sonuç

Başlamak için penis büyütme halk ilaçları kullanarak, dikkatle tartmak «için» ve «karşı». Unutmamalıyız bireysel vücut özellikleri de güvenliği bu şekilde sağlık.

Kullanılamaz her şey, tavsiye ediyorum, şanslı aşık bir komşu. Bir kişiye herhangi bir yöntem iyi olur, başka bir zarar vermez.

Tedavi için büyük bir saygı ile kendi sağlığı için, ve bu, mutlaka bunun için sizi ödüllendirecektir.