Nasıl artırmak hacmi, kalınlığı ve çapı?

Hacim artışı üyenin biridir en karmaşık, ama en çok aranan yönleri değişen boyutlarda erkeklik. Bu şaşırtıcı değildir, çünkü uzun, ama ince, penis verir, hissi, dolgunluk, kadın.

Kalınlık artışı üyesi de yardımcı olur ve erkek daha canlı bir duygu ve etkisini önlemek için «bir kalem bir bardak». Kalınlaştırıcı penis olarak kabul edilir çok daha popüler bir prosedür daha artan uzunlukta da olsa, yapılan daha karmaşık bir yol.

Endikasyonları düğün prosedürleri

hacim artışı üyesi

Er ya da geç her erkek merak ediyor nasıl kalınlığını artırmak için penis. Ama gerçekten böyle bir prosedür gerekli son derece küçük, yüzde temsilcileri bir erkek. Diğer durumlarda, kalınlaşma, penis bu, sadece bir dilek, kendisi erkek.

Orada standart bir boyutu olarak kabul edilir bir norm. Normal bir penis vardır yaklaşık 16 cm uzunluğunda ve 8 – çevresi. İzin verilen hata gibi daha büyük ve daha küçük yan. Mikro penis olarak kabul edilir bu rakam 8 cm uzunlukta ve daha az dik mümkün. Böyle bir boyut erkeklik zaten gerekli müdahale ve düzeltmeyi.

Kalınlaşma, penis büyütme yapılır genellikle daha zor, daha uzunluğunu değiştirme ameliyatla. Ama bu noktada birkaç farklı teknikleri, büyütme, penis çapı. Uygulama tutmak yardımcı olacak bir hacim artışı penis, hem evde, hem de uzmanlar gözetiminde.

Artış penis kalınlığı düzenlenen çeşitli yöntemleri. Göründüğü ancak erkekler sahip olan küçük boyutlu bir erkeklik ve anlamak istiyorum, nasıl kalınlığını artırmak için penis. Çünkü bilinmektedir ki, uzun süreli memnuniyeti kullanarak küçük çaplarda yapılabilir hacim üyesi az.

Yani yollar vardır, kalınlığı artırmak üyesi.

Yollar kalınlığı değişiklikleri

Orada birkaç en popüler yöntemlerden genişliğini artırmak penis. Bazı gerektiren izlem ve diğerleri, tam tersine, kendi düzenlenen evde.

Bir operasyonel müdahale birkaç temel prosedürleri olan sonuçlar önemli olabilir kolan artırmak üyesi:

 • yağ dolgusu;
 • nakli kas dokusu;
 • operasyon «Kalem»;
 • implantasyonu toplar.

Ayrıca birkaç yolu vardır penis büyütme çapı olmadan bu operasyon için:

 • masaj;
 • uzatma penis ile extender;
 • uygulama vakum pompası;
 • hap kullanımı;
 • uygulama farklı bir tür merhem ve jel.

Bu aletleri almak için en iyi yolu ve penis hacmi, hem de duyarlılığını artırabilir.

Cerrahi yöntemler

Yürütme penis büyütme genişliği ile cerrahi teknikleri, en riskli ama en etkili yolu. Onların yardımı ile, kalınlığını artırmak üyesi ve pekiştirmek, elde edilen etkiye sahiptir.

Temel dezavantajları yollardan penis büyütme çapı cerrahi şekilde:

 • uzun bir iyileşme süresi;
 • riski yüksek yan etkileri;
 • çok sayıda test yapmadan önce;
 • nispeten büyük bir karmaşıklık bir mekan.

Anlatacağım hakkında daha fazla bilgi penis büyütmek için nasıl genişliğinde ameliyatla. Onlar farklı ve kullanılan malzeme, tekniği, zamanı ve süresi iyileşme süresi. Taşıma gibi işlemleri sık sık yaktı video klinikleri plastik cerrahi.

Yağ dolgusu

Yol kalınlığı artan, penis dayalı olan nakli, kendi yağ dokusu. Çit kumaş ile yapılır, sorunlu araziler ve enjeksiyon bölmek deri altında penis. Bu yöntem uygun, kullanılan rezerv vücudun kendi, çünkü reddetme ihtimali olduğunda, böyle bir müdahale çok az.

Operasyon kalınlaşma üyesi ile bir yordam vardır ve dezavantajları vardır. Subkutan yağ özelliği kendiliğinden daĞılacak zamanla. Sonucu olur ortaya çıkması, darbelere ve usulsüzlük cilt altında cinsel organ. Buna ek olarak, üye sonra kalınlaşma, bir süre devlet ödem ve çünkü kaçınmalıdır cinsel ilişkiler.

Böyle bir müdahale sağlar en az bir yara izi ve sivilce izleri, çünkü açısından estetik, en kabul edilebilir. Doktorlar tercih sonucun kalınlaşma üye fotoğraf – resim fark boyutları büyüyebilir 1,5 santimetre genişliğinde.

Kas dokusu nakli

yolları penis büyütme

Bu teknik, yardımcı genişliğini artırmak penis 3 cm. O farklı bir yordam ne uzun iyileşme süresi ve 6-8 ay çalıştırdıktan sonra yara izi kalır bir yerde, bir çitin bu malzeme.

Böyle bir işlem, kalınlaşma, penis ima çit çizgili kas dokusu ve sarma onu deri altında vücudun etrafında penis. Etkisi girişim böyle devam ederse bir ömür boyu. Aynı zamanda dikkat etmelidir, bu hazırlık, bu işlem ve süresi, tam kurtarma kadar sürer bir yıl.

Çit kumaş yapılır pürüzsüz, karın kasları ya da kullanılan fiber aksiller fasya. Penis büyütme çapı kullanılarak elde edilir «sarma» bu liflerin etrafında kavernöz tel. Bu işlem uzun bir iyileşme dönemi – 9 ay.

Temel rahatsızlık neden olur ve skar yerinde çit kas hasta – o kadar sürer, altı ay sonra farkedilemez olur. Video ile benzer bir operasyon görünüyor yeterince ürkütücü değil çünkü değil izlemeye değer özellikle etkilenen insanlar.

Tekniği «Kalem»

Artış ve kalınlaşma üye tekniği ile «Kalem» en karmaşık işlemi yerine getirmek için. O ima bölümü tüm doku penis ve implantasyonu arasındaki araziler kıkırdak doku. Böyle bir yöntem, kalınlaşma ve uzama penis yardımcı olur ayarlamak için, şekil, hacim ekleyin.

En büyük dezavantajı uygulama bu tekniğin karmaşıklığı gerçekleştirmek durumunda olan komplikasyonlara neden olabilir, bu değişiklikler:

 • duyu kaybı;
 • hiçbir ereksiyon;
 • iltihabı;
 • ret kumaş;
 • gangren;
 • yanlış dokuların iyileşmesi;
 • oluşumu, yara izi.

Ayrıca tek olumsuz yanı diyebileceğimiz uzun iyileşme süresi, hangi-ebilmek son ila 12 ay. Doğru işlemi ve saygı ile tüm doktor tavsiyeleri bu artış penis çapı verir istikrarlı bir sonuç kaydedilir, bir ömür boyu.

Daha sonra, eğer bakmak için fotoğraf izleri tamamen görünmez. Video kalınlaşma üyesi bu tekniği kullanarak daha iyi bakmak için değil, vatandaşlar ile dengesiz bir ruh.

İmplantasyonu topları

Bir büyütme yöntemleri penis çapı, daha fazla popülerlik kazanıyor. Yöntemin özü oluşur implantasyon cilt altında erkek cinsel organı için özel topları antialerjik malzeme. Bu yordamı gerçekleştirir sadece bir cerrah, aynı zamanda uzman vücut modifikasyon.

Kullanımı özel topları yapmak için yardımcı olur genişliğine üye daha bazı sitelerde. Bu sağlar ve ekstra stimülasyon için partner nedeniyle mühür.

Unutulmamalıdır ki, bu yöntemle, seks sadece belirli teşkil etmektedir. Aşırı uzun süreli cinsel temas neden olabilir sürtünme ve yaralanma dokuların üyesi.

Bezoperatsionnye yöntemleri

Hacmi artan, penis büyütme yöntemleri işlemleri olmadan değiştirmek için yardımcı olur boyutlar erkeklik sağlığına zarar vermeden. Bu yöntemleri kullanmak için bir fırsat verir, kendi zevk yollarla evde, olmadan bir izleme, kontrol ve bağlama belirli bir konuma.

Masaj ve egzersiz

Yürütme masaj artırmada yardımcı olur çevresi üyenin uyarılması nedeniyle penise kan akışını. Sonucu böyle bir masaj olur ereksiyon güçlendirilmesi ve germe kavernöz tel arttıkça boyutları corpus cavernosum kan hacmi doldurur bir penis ereksiyon artırır, neden olur, boyutlandırma.

Rahatsızlık, masaj ve egzersiz olduğunu kolayca zarar vücut. Masaj yapmak gerekir, her gün belirli bir süre için. Böyle bir egzersiz için kalınlığı artırmak üyesi yardımcı kalıcı sonuçlar elde minimum zarar için sağlık.

Extender

Giyen extender yardımcı olur egzersiz, penis büyütme genişliğinde ve elde uzatma. Etkinin bir sonucu olarak sürekli germe, doku, penis, neden kendi büyüme ve, sonuç olarak, değişim hacmi.

Giyen extender artırmak için yardımcı olur çevresi penis üzerinde uzun bir süre için ve herhangi bir müdahale olmadan, normal işleyen bir organ. Dezavantajları arasında böyle bir yöntem gibi olanaklar uzun bir uygulama gelişiyle önce herhangi bir sonuç.

Vakum pompası

Vakum pompası – bu da başka bir yöntem büyüme stimülasyon penis uzama kullanır prensibi interleaving basınç. Kapalı kullanıldığında penis flask, oluşturulan negatif basınç. Bu uyarılması neden olur, gelgit kan bir penis. Nedeniyle uyarılması dolaşımını artırır, kan dolaşımını alanında pelvik teşvik önleme oluşumu durgun olayları.

ameliyat artan üye

Pompası penis büyütme tayin gibi durumlarda:

 • yeterince parlak hissi, cinsel ilişki sırasında;
 • zayıf ereksiyon;
 • kan staz, genital bölgeye ve pelvis.

Düzenli kullanıldığında vakum pompası iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle belirgin bir etki elde edilir birleştirerek pompa eylem ile merhem ve jel.

Merhem ve kremler

Merhem kalınlaşması için üye güçlendirirken kan akımı uygulama alanında. Onlar-si olmak mestnorazdrajatee etkileri ve etkisi kullanımı zaten görünür hemen sonra kullanın. Uygulama merhemler ve jeller penis elde etmek için yardımcı olur daha fazla hisler cinsel ilişki yapmak ve ereksiyon daha güçlü.

Merhem ve kremler içerebilir hormon bileşeni, çünkü bunları kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Dikkat de alıcılar bu fonların kurbanı olabilir sahte. Bu nedenle satın alırken kontrol etmek önemlidir ambalaj bütünlüğü ve yazım başlıkları.

Hormon hapları

Hormonal ilaçlar, yüksek miktarda içerir testosteron, büyüme uyarıcı penis. Ama uygulama olmalı sürekli gözetim altında önlemek için belirtileri yan etkileri.

Seçim yöntemi miktarını artırmak erkek cinsel organ yapmak zor. Her erkek bir çare bulmak irade ve yetenekleri. Uygulama, bu tür araçlar için bir şans verir gurur boyutları üyesi.