Nasıl penis büyütmek — gerçek yöntemleri

Önce bir arama geçmek için en etkili yollardan penis büyütme, öğrenmek gerekir gerçek mi temelde.

Penis temsil organı oluşan özel yapı elemanları – tel Erkek cinsel organı çok hassastır olumsuz bulgular çevre. Araştırmalar göstermiştir ki, eğer bir adam karşılamak için kendi cinsel istek cihazlar ile dar çaplı, penis küçülür, onun miktarı kelimenin tam anlamıyla iki ay. Olabilir mi bu süreç, ortaya ters yönde?

penis büyütmek için nasıl

Aslında birçok temsilcileri güçlü seks bile gerek yok arama artırmak için en iyi yolu bir üyesi, çünkü o tamamen uyumlu, normal, ve bazı bile daha fazla. Arasında kafkas ırkı ortalama boyutu ise 12-16 cm, çevresi yaklaşık 3-4 cm.

Eğer boyut girer bu dizi, o zaman sorun psikolojik bir karakter. Olanlar için gerçekten küçük bir organ olan sonucu genetik patoloji veya herhangi bir hastalık, uzmanları geçirebilirsiniz estetik ameliyat. Ama bu kadar tek sorunu çözmek için bir yoldur.

Daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz, sadece nedeniyle kapsamlı bir uygulama bu araçları. Ancak beklemek anlık etkisi yok. Elde etmek için olumlu bir sonuç ihtiyacınız olacak biraz zaman ve azim sırasında tam uyum tüm öneriler ve yönetmelikler.

Kompleksleri yüzünden «çok küçük» bir penis çelik yaygın olarak modern dünyada. Ve bu, hiç şüphesiz, orada şarap, medya, kendi fikri erkeklik büyük olmalıdır.

Hatta bulmak hakkında bilgi, ne, boyutları, penis büyütme yeteneğine bağlıdır erkekler gebe. Bu iddiaları inanmak için hiçbir şekilde mümkün değildir. Bu sadece bir spekülasyon olmayan bir neden yok.

Yeteneği, başarılı bir döllenme bağlıdır sperm aktivitesi ve erkek hormonal süreçleri vücudunda, ama büyüklüğü onun penis. Bu organ sadece bir işlevi kanalı.

Ayrıca, bir algı sahibinin, küçük bir «haysiyet» mümkün değil düzgün bir şekilde karşılamak, onların cinsel parter. Kabul edilir, kadın zevk bağlıdır, her şeyden önce, boyutları erkek üyesi.

Bu nedenle birçok erkek görünür, belirgin psikolojik sorunlar. Kompleksleri geliştirmek, büyük ölçüde yaşam kalitesini etkileyen. Bazı temsilcileri güçlü seks uğruna penis büyütme bile hazır karar vermeden cerrahi bir müdahale olabilir dolu komplikasyonlar.

Çok erkekleri ilgilendiren bir soru var: nasıl olmalı, boyutu, cinsel organ sakin bir durumda? Ortalama olarak, bu oran içinde 6-10 bkz: Ama o ana ve fırsatlar verir hakkında sonuçlara varmak için, boyutu ne olacak, penis ereksiyon sırasında.

Bazen küçük heyecansız durumda penis ereksiyon sırasında büyük bir artış gösterir. Ve olur ve tersi – bir penis ile büyük göstergesi istirahat uyarıldığında daha az artar.

Bu nedenle tıbbi uygulamada dikkate alınır uzunluk organ dik mümkün. Dışında uyarılma, penis boyutunu herhangi biri olabilir ve bu değer dikkat. Küçük boyutları üyesi dışında ereksiyon sadece utandırmak, onların sahibi, plajda, böyle bir durumda tavsiye edebilir giyen geniş eritme.

Ne kadar uzunluk santimetre olmalıdır ereksiyon halindeki bir penis soru gerekli her erkek. Ortalama boy penis erkek eşittir 12 – 18 cm Göstergeler içinde kalan bu değerler, en yaygın ve kabul edilir bir norm.

Ama bile organları küçük ölçekli (10-12 cm) olarak kabul edilir bir seçenek çıkmış. Hakkında konuşmak patoloji, yalnızca vücut uzunluğu en az 10 cm Olurdu penis var adı «mikro-penis». Bu dikkate alınır ve kapsama organ.

Yaş Boy penis, cm Uzunluk ekseni testis cm
mesafede, 0-2 yıl 2,7 ± 0,5 1,6 ± 0,4
2-4 yıl 3,3 ± 0,4 1,2 ± 0,4
4-6 det 3,9 ± 0,9 1,5 ± 0,6
6-8 yıl 4,2 ± 0,8 1,8 ± 0,3
8-10 yıl 4,9 ± 1,0 2,0 ± 0,5
10-12 yıl 5,2 ± 1,3 2,7 ± 0,7
12-14 yıl 6,2 ± 2,0 3,4 ± 0,8
14-16 yıl 8,6 ± 2,4 4,1 ± 1,0
16-18 yaş 9,9 ± 1,7 5,0 ± 0,5
18-20 yaşında 11,0 ± 1,1 5,5 ± 0,8
Yetişkin erkekler 12,4 ± 1,6 5,2 ± 0,6

Geçen uyarılma durumu, erkek organ olur, daha uzun ve daha kalın. Ortalama uzunluğu 15 cm, genişliği ise yaklaşık 5. Unutulmamalıdır 9 10 erkek ereksiyon sırasında daha fazla birkaç santimetre (3 ila 5).

Bu nedenle uzunluk, cinsel organ ulaşabilirsiniz 18 cm Ama bu sınırı değildir. Bazı erkekler «övünme» özel boyutları – 24-26 bakın Ve kayıtlı tıp literatüründe bir rekor ulaşır 30 cm

Belirli koşullar altında erkek cinsel organı olabilir, tam tersi olmak, normalden kısa.

— Soğuk su terapisi.

— Hipotermi, vücudun.

Güçlü bir yorgunluk.

— Ruhsal sorunlar.

— Kronik bir hastalık.

— Bir süre sonra boşalma.

Tıbbi uzmanlar, çok daha sık bir yere sahip değil, fiziksel bir patoloji ve sorun psikolojik. Birçok durumda yeterli yetkili danışmanlık yardım için bir adam kurtulmak kompleksleri, düşünce hakkında, penis büyütmek için nasıl başlar dolu bir hayat. Ama bazen, ne yazık ki, durum, zaman, penis büyütme gerçekten gerekli.

Sendromu küçük erkek üye (en az 10 cm uyarıldığında).

— Komplikasyonlar, travma, penil.

— Epispadias (konjenital anomalileri, duvarı üretra).

— Hipospadias (anormal gelişimi penis ile yanlış tercih idrar deliği).

— Kavernöz fibrozis (mühür veya sertleşme of corpus cavernosum penis, ve yerine onları bağ dokusu neden olan bir deformasyon ve penis kırılması cinsel işlev).

Azaltarak elastikiyeti, yağ tabakası, yani sözde «sendromu, yaşlanan erkek».

— Perdeli veya gizli bir üyesi.

penis büyütme

Estetik nedenlerle ameliyat geçirmek bir özel vücut dismorfik bozukluğu zaman erkeklerde ortaya çıkar, ciddi psikolojik sorunlar hakkında bir penis boyutu ve memnuniyetsizlik penis boyutuna başarısız tashih yöntemleri işlemleri olmadan.

Yaygın olarak kullanılan bir kavram mikro penis bir kolektif. Böyle bir sorun ile genellikle erkekler, sahip konjenital endokrin bozukluklar (önde gelen sorunlarına üretimi testosteron).

Tüm hastalara küçük penis özel bir yaklaşım gerektirir. Gerekli geçirmek için kapsamlı bir tanı için hangi nedenler yol açmıştır kötü gelişmesine penis.

Çoğu erkek, istişare gelip bir uzmana acı bu küçük üyesi, erkeklerin yüzdesi gibi özellikler hizmetinizde olan geçerlidir yardıma ihtiyacı oldukça düşüktür.

Penis büyütmek için mümkün olduğunca konservatif ve cerrahi yöntemler. Muhafazakar yollar öneririz sistematik yürütme, belirli prosedürler veya egzersiz, amacı, büyüme stimülasyonu doku penis.

Jelcing

Jelcing (yani «sağım») — mevcut her erkeğin bir şekilde penis büyütmek için evde. Bu teknik, aslında, bir kendine masaj ayak mı, cinsel organ. Öğrenmek için bu prosedürleri kolaydır, önemli olan bulmak onlar için zaman ve uygun koşullar.

Boyutu normal üye dik durum 10-18 cm, gibi çoğu. Ortalama uzunluk — 13,12 bkz Dağılım büyük, ve değil göz önüne alındığında, kalınlığı ve şekli. Patolojik olarak küçük organlar (az 7,5 cm ereksiyon) son derece nadirdir. Bu yüzden, büyük olasılıkla, erkek, rüya eklemek santimetre, boşuna endişeleniyor.

92 kişi, şikayet üzerine en küçük üyesi döndü ve Kahire üniversitesi, sahibi gerçekten kısa bir organ değildi hiçbiri. Yani 92 tamamen normal bir adam için karar verdi, onlar küçük cinsel organları, zaman öyle değildi.

Bu kategoriye dahil, vakum pompası, extender vb

Extender penis için doğrudan yapıştırılmış zeminler üye. Nasıl için büyütmek penis çapı kullanarak, bu cihazlar? Bu onlar için penis daha fazla oldu, uzunluk ve genişlik, onlar da yardımcı düzeltin cinsel organı.

Eğer bir erkek ilgi, penis boyutunu artırmak için nasıl hemen önce yakınlık kısa bir süre için kullanabilirsiniz vakum pompası. Çalışma prensibi onun basit: cinsel organı yerleştirilir şeffaf silindir, nereden pompa ile hava dışarı pompalanır.

Çıkan sonuçta vakum artmasına yol açar doldurmak corpus cavernosum, artan parametreleri. Uzun süre uygulamak pompası olamaz, en fazla 20-30 dakika. Etkisi kullanımı olsa geçici, ama tam uzunlukta. Önce geçirmek manipülasyon, baz organ don halkaları tutmak için bir ereksiyon.