Penis büyütmek için nasıl, evde

Tüm sorunlarla karşı karşıya - bu bir gerçektir. Bu durumda karşılaşılan bu tür bakım, hakkında kabul edilemez olan diğer insanlara yayılabilir. Bir örnek verelim.

Erkekler için boyut makam - soru bir onur, prestij ve saygı. Eğer o karşılık normal (ve hatta daha iyi aşıyor), iç benlik duygusu yükselir göklere. Eğer aynı durum ters yönde, güçlü seks temsilcisi olması muhtemel bu konuda konuşmak. Bazen koparmaya kelime olabilir ve bir tıp uzmanı, yani ruhsal deneyimler sağladı. Bunların arasında en yaygın pişmanlık: alışveriş merkezi, doğa geçmişti böyle bir penis, ve bu konuda yapılacak bir şey yok. Meğer, sorun tamamen çözüldü!

Tabii ki, birçok okuyucu için, özellikle şüpheciler için - kulağa masal gibi. Aslında, penis büyütme, evde gerçek. Üzerinde durulacak yaygın ve etkili yolları.

Geleneksel tıp vs boyutu

penis büyütmek için nasıl

«Çevre dostu» araçlar arasında iki grup:

 • sadece fiziksel egzersiz, uygun olmayan diyetler;
 • içme araçları (otlar, tentürler, farklı çay çeşitleri).

Egzersiz

Birinci grupta birçok teknikleri. Tüm bunlar olup odalarında masaj. Bu yapmak için yardımcı olur penis uzun ve kalın, güçlendirir kendisi libido - cinsel dürtü. Biri popüler formları masaj - jelcing. Özünde dolum kan corpus cavernosum penis.

Etkisi tarafından oluşturulan basit manipülasyon kurumu ile yaptığı gerekçesiyle kafası dönüşümlü olarak her iki elinizle. Bu başparmak ve işaret parmağı ettirecek bir yüzük, bir sabitlenmiş bir üyesi. Süreç benzer sağım inek (affet bizi erkekler bu çirkin karşılaştırma). Organ germe, kan ile doldurulur. Bu ereksiyon olmalıdır kısmi. Zaman her manipülasyon başına yaklaşık üç saniye. Jelcing, yağ, krem ya da sprey olarak adlandırılan, ıslak, kuru. İlk olarak kabul edilir, daha verimli, aynı zamanda daha az risk «rendeleyin üyesi». Düzenli derslere gösterecektir sonucu 2-3 ay.

Masaj sayesinde:

 • uyarılan kan dolaşımı;
 • artar içindeki basınç üyesi;
 • olur büyüme kavernöz lifleri;
 • oluşan yeni hücreler.

Bir daha benzer bir şekilde penis büyütmek için doğrudan ev - germe. İma yavaş ve düzenli maruz kalma cinsel organı olmayan bir heyecanlı durumda. Bu egzersiz içerebilir katlanmış neredeyse 360° hareket türüne göre sarkaç. Genellikle onun tekrar on defa (döngü - 15 saniye).

Artan organ olabilir olması ve kullanımı ile ek gösterge - örneğin, yük. Onları asılı bir dize ve insanların bu yüzden biraz zaman alabilir. Güvenlik için bir yük olmak zorunda değildir, çok ağır ilk başta. Ekleme ağırlık yavaş yavaş, en azından «alışma» üyesi. Bu egzersiz, hala popülaritesini kaybetmiş, ama oldukça travmatik.

Daha karmaşık bir yol almak için nispeten büyük bir cinsel organı - kullanım vakum pompası. Onun ilke - oluştururken alçak basınç alanının çevresinde üyesi. Bu tuhaf cihaz, silindirik bir form donatılmış pompa. Oraya yerleştirilmiş bir organdır. İçindeki hava dışarı pompalanır nedeniyle ortaya çıkan basınç artar ve kan akışı oluyor «şişme».

Kullanışlı gelebilir ve böyle bir seçenek gibi genişletici. Bu cihaz şeklinde başlıkları olan uzanır doku organ. Sonuç uygulama oldukça uzun ömürlü ve pratik bir yöntem bir tür günlük.

Bunun dışında, vardır ve farklı cihazlar için kullanılan, doğrudan cinsel ilişki sırasında. Onlar anında artırmak, uzunluk ve hacim üyesi, ama eylem daha sık kısa.

Unutmayın! Önce başvurmak herhangi bir seçilen egzersiz, gözden geçirin ve onlara bakarak özel bir video internette. Eğer çalışma sırasında herhangi bir belirtilen seçenek çıktı, acı hissi, hemen durdurun eylemleri!

Özel araçlar

Artan cinsel organı halk yöntemler ile sınırlı değil çalışmaları. Onları birleştirmek için kullanarak, ek bir araç.Örneğin, bazı ustalar artırmak için penis geliştirmek ve elastikiyet kabartma tozu kullanın. Saat önce iddia edilen seks yapmak özel bir tepsi ve indirirler ve ona üye. Mükemmel bir alternatif olacak kompres tozu ve bal. Elde edilen karışım gerekir neden tüm uzunluğu organ, etkileyen baş. Aksi takdirde çözüm çok «kıstırma».

Birçok kabul farklı çaylar ile birlikte egzersiz artırmak için pozitif bir etkiye sahiptir. Listede en popüler:

 • alıç;
 • ginseng;
 • dubrovnik;
 • st john's wort;

Tıbbi ilaçlar

penis büyütme evde

Tek başına sorunların çözümünde küçük üyesi stand kremler, jeller, merhemler ve spreyler. Süre etkisi bunlar:

 • geçici;
 • uzun vadeli;
 • yardımcı.

İlk doğrudan uygulanan cinsel ilişkiden önce, çünkü hareket en fazla iki saat. Uzun vadeli kullanımı uzun bir süre için ve belirli bir desen. Üçüncü grup ile uyum için herhangi bir seçenek vardır.

Masaj

Aşağıdaki yöntem, penis büyütmek için nasıl bir masaj. Etkisi nedeniyle iyileşme dokuların kan dolaşımını erkeklik:

 • Masaj ve egzersiz için de geçerlidir teknikleri, penis büyütmek için nasıl, evde, yani herkes için ulaşılabilir;
 • Size hiç ihtiyacınız olacak daha fazla fikstür;
 • Eğer açıkça yönergeleri izleyin, penis büyütmek için nasıl masaj, hariç yan etkileri riskini;
 • Buna uzama penis erkeklerde artmış cinsel dayanıklılık geliştirir, kudret;
 • Geniş seçenek teknikler sağlar ve seçmek en etkili için her erkek;
 • En iyi sonucu almak için kombine edilebilir masaj ve krem penis büyütme için;

Ana bu yöntemin dezavantajı, büyük maliyetler yürütme zamanı.

Kremler ve merhemler

Çok popüler bir şekilde artırmak tutarında erkeklik son zamanlarda oldu, krem penis. Geniş bir ürün yelpazesine bu araçların sundu seçmek için bir fırsat, her zevke ve cüzdan. Penis büyütme nedeniyle maruz kalma aktif bileşenleri krem doku. Etki mekanizması ayrılır:

 1. Büyütme kremi penis kısa etkili. Etkisi birkaç saat sürer. Daha fazla bilgi daha kısa bir süre önce cinsel ilişki. En iyi seçenek, hızlı bir şekilde penis büyütmek için;
 2. Krem uzun süreli bir eylem. Etkisi görülmektedir bir süre sonra normal bir uygulama. Üreticiler, söz uzun süreli bir artış uzunluk ve hacim cinsel organ;
 3. İçin yardımcı bir araç penis büyütme. Böyle bir krem ile birlikte kullanın, egzersiz, masaj ya da diğer yollarla penis büyütme. Bağımsız bir uygulama, bu tür bir krem verimsiz;

Uygulamadan önce herhangi bir krem veya merhem penis büyütme için mutlaka kullanım kılavuzunu inceleyin. belirtisi olabilir alerji. Böyle bir durumda terk etmek daha iyidir uygulamalar bu aracı. Ana dezavantajı bu yöntem, penis büyütmek, yüksek maliyetidir. Kaliteli bir krem veya merhem seks dükkanlarında pahalı ve kullanımı ucuz ürünler sadece etkisiz değil, aynı zamanda sağlık için tehlikeli.

Vakum pompası

Penis büyütme kullanılarak vakum pompası oldukça yaygındır bugüne kadar. Bu cihaz için de geçerlidir iktidarsızlık tedavisi ve . Vakum pompası penis büyütme temsil oval bir plastik silindir ile pompa için hava enjeksiyon. Penis büyütme aşağıdaki gibidir:

 • İlk cinsel organı neden yardımcı krem;
 • Üye yerleştirilir silindir pompaları ve hava bir pompa ile. Basıncı kontrol edilebilir dahili manometre;
 • Basınçlı hava dilate boşluğu corpus cavernosum, oluşturur ve ekstra kan akımı, bu nedenle, uzunluğu artar ve hacim penis;

Dezavantajı bu teknikler penis büyütme, onu da kısa süreli. Yordamı yürütmek için, hemen ilişkiden önce.

Kullanımı extender

Başka bir araç için penis büyütme – bu kullanım uzatmaları. Mekanizma, kendi etki etmektir direnci dokuların belirli bir ağırlık. Ağırlık dalgalanma 400 ila 1100 gram . Artan hacim ve uzunluk oluyor nasıl telafi vücudun tepki etkisi kilo. Extender penis büyütme ait uzun vadeli yöntemlere, kendi etki devam ederse uzun bir süre. Bu cihazlar da ortadan eğriliği penis. Ancak, elde etmek için olumlu bir sonuç uygulamak gerekir extender düzenli ve oldukça uzun bir süre. Konfigürasyon, göstergeler vardır:

 • Extender ile kemer;
 • Extender döngü türü;
 • Evrensel extender;

Yanlış uygulama extender penis büyütme yaralanmalara neden olabilir sünnet.

Operasyon

En etkili yolu, gerçek penis – cerrahi . Herkes erkek olabilir korkusu üstesinden gelmek için, önce doktorlar tarafından, ancak, karar vermek, ameliyat artan üye almak için iyi bir sonuç. Tüm operatif müdahaleler üç gruba ayrılır:

 • Büyütme operasyonu penis uzunluğu;
 • İşlem hacmini artırmak için;

Operasyon artırmak için penis uzunluğu tarafından gerçekleştirilir kırması lif aparatı penis. Bu durumda, cerrah kullanır Y-şekilli veya dikey bir kesi. Bu şekilde, penise erkekler ekleyebilir, yaklaşık 4 cm . Ameliyattan sonra üye ereksiyon sırasında işgal edecek, daha yatay konuma getirin. Sonra da cerrahi müdahale gerekebilir giyen extender.

yolları penis büyütme

Kalınlık artışı üyesi ameliyatla yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Yağ dokusu hastanın (genellikle femoral bölge) subkutan olarak enjekte penis. Seçenek yöntemler çoğu durumda, bağlı mali yetenekleri erkekler, hem de varlığı veya yokluğu tıbbi kontrendikasyonları.

Daha fazla açıklık için bir video görebilirsiniz büyütme operasyonu üye çevrimiçi.

Uygulamadan önce herhangi bir yolu, penis büyütme olun, o gerçekten etkili ve sağlığınız için tehlikeli olabilir.

Erkeklerde slav tipi norm olarak kabul penis uzunluğu 14 cm, ajite. Alt sınırı 9,5 bkz: Bir cinsel organ vardır, daha küçük boyutları – bu patoloji denir «mikro-penis».