Yapmak için üye devamı kabartma tozu ipuçları:

Birçok erkek böyle bir sorun muzdarip, çok kompakt boyutları «erkek». Tabii ki, en etkin ve verimli bir şekilde cerrahi müdahale. Aynı işlemleri boyutları artar birkaç santimetre. Ama çok değil, herkes gelemez bu prosedür, aynı zamanda o çok acı ve ondan sonra uzun bir süre kurtarmak. Bu yüzden erkeklerin kullanımına başvurdular halk ilaçları, hatta en sıradışı. Böyle bir para – normal bir kabartma tozu, bir kuruş değerinde. Ama çok etkilidir ve nasıl kullanılır?

Penis büyütmek için nasıl kabartma tozu ile: yararlı bilgiler

penis büyütme soda

Herkes sahip böyle bir cesaret denemek için bu bir yöntem. Onun popülerlik rağmen, konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz onun hakkında çok az. Eğer umutsuz ve risk hazır, deneyin bu basit bir yoludur.

Etkili mi bu? Hemen uyarmak istiyorum, ne devasa sonuçlar beklenebilir. Bazı soda gerçekten yardımcı artırmak için ayarlar onun «arkadaşı» (uzunluğunu ve kalınlığını. Ama sonuç memnun sadece birkaç saat sonra, aynı o minik sadece 3-4 mm daha fazla. Bu yüzden dikkatlice düşünün önce, deney ve işlem yapmak.

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu ne bir sonuç, mutlu, uzun ve tekrar üye olma boyutunu. Ayrıca bazı belirtiyorlar uygulandıktan sonra gözlenen kızarıklık ve hatta bazı ağrı. Bu bağlıdır ne kadar hassas bir cilt.

Kontrol etmek için nasıl hassasiyet?

Başlamadan önce, prosedür, kontrol ediniz duyarlılık derecesi. Uygulayın, cildin küçük bir yama üzerinde üyeye hamur kabartma tozu. Makarna pişirmek kolay, sadece, ekle, kabartma tozu bir kaç damla su olsun kalın bir karışım. Gres onu cilt ve 20 dakika bırakın, sonra ılık su ile durulayın. Varsa, onu da ortaya çıktı kızarıklık ya da yanma hissi, pratik bir yöntem.

Devam prosedürü

Kendisi dışında soda ihtiyacınız olacak, yumuşak bir sünger, onu satın almak için herhangi bir kozmetik bölümü. O yavaşça etkiler ve çizik yok. Ayrıca almak gerekir herhangi bir bitkisel yağ, bu engeller, kuruluk ve rahatsızlık. Sıcak bir duş ya da banyo için buhar cildi.

Yağ horoz tüm uzunluğu boyunca yağ, sonra serpin onun az miktarda kabartma tozu. Başlayın ve hafifçe masaj yapın, onu bir sünger ile dairesel hareketlerle tüm uzunluğu. Bunu yapmak için devam edin 3-4 dakika, sonra bırakın, kabartma tozu, başka bir 2 dakika su ile durulayın.

Artış birkaç milimetre eşlik edebilir, hafif bir kızarıklık ve şişme. Gidermek için gerginlik hissi ve kuruluk, yağ üye besleyici bir krem. İşlem yapmak için arzu edilir 1-2 saat güle güle, etkisi sizi memnun edecek çok uzun değil.

Doktorlar değil, deneme değil, kullanmak için bu yöntem o kadar zarar verir sümüklü. Aynı değmez feda sağlık uğruna birkaç milimetre hacmi ve uzunluğu. Bu yöntemi kullanmak ya da değil – sadece bir karar. İyi şanslar!