Penis büyütmek için nasıl ile kabartma tozu

Artan erkeklik soda – bu en güncel bir şekilde bugüne kadar. Gibi göstermek, yorumları, yöntemi, herhangi bir finansal yatırım gerektirmez, bu büyüme üyesi olur mutlaka.

Soda değil, sadece bir toz var mutfakta her insan, aynı zamanda bir araç gerçekten artırabilir üyesi. Ancak, kabartma tozu, yardımcı bir araç, kullanmak istediğiniz bir komplekste diğer yöntemler ile penis büyütme.

penis büyütme soda

Nasıl kabartma tozu etkiler penis? Özü böyle bir yöntem büyütme cinsel organ etmektir özelliklerinde bir toz hızlı bir şekilde nüfuz ederek vücudun doku ve sıvılaşma katkıda bulunur, kan sonucunda dolaşımını artırır, vücutta.

İşte bu özellik, kabartma tozu ve bir daha yardımcı bir anı, bir yardımcı ek bir artış, ve yapacak imkanlar sunuyor. Peki, soda kullanarak penis boyutunu artırmak, ve katkıda bulunmak büyüme? Ve hangi yöntem kullanımı için en etkili?

Etkiler soda büyüme, penis ya da değil?

Memnuniyetsizliği boyutları onun penis – bu oldukça güncel bir sorun toplumda. Olmasına rağmen çeşitli yollar vardır, teşvik bu süreci çok vermek tercihleri yenilikleri umuduyla, «işte onlar doğru çalışır».

Ancak, bu yöntem talep arasında erkek nüfusun olsa konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz onun hakkında hala çok az. Ne demek erkekler bu konuda?

Olanlar risk kontrol artış, kabartma tozu, kendisi için zaman oldukça çelişkili görüşler. Kimilerine göre işlem penis büyüme hızlandı, ve diğer yöntemler ile birlikte, kazançları önemli.

Diğer aynı yöntemi değil, yardımcı oldu. Öğrenmek için mi, etkisiz, ya da bir sorun yatıyor, başka bir nuance, ne yazık ki, mümkün değildir. Bu nedenle şunu söyleyebiliriz:

 • Kullanabilirsiniz artırarak, tüm tavsiyelerine uygun olmalıdır.
 • Beklemek yok devasa artış, daha sonra sinirli almak.

Kabartma tozu, dedikleri gibi erkekler, bu kapsamlı bir yardımcısı değil kendisi tarafından çalıştırabilirsiniz. Zorunlu gerekir onu eklemek ve diğer yöntemler de yönelik büyüme penis. Doktorlar, hiç yorum yok, etkiler mi, büyüme üyesi kabartma tozu.

Kullanmak, kabartma tozu, büyümesini hızlandırmak için penis farklı olabilir. Yollarından biri, onu bir addicting içine. Bu husus, gerekli seslendirmek kontrendikasyonlar böyle bir yöntemi:

 1. Ülser hastalığı mide.
 2. Patoloji gastrointestinal sistem.
 3. Gastrit.

Eğer bir erkek istediği artırmak üyesi soda kullanarak, bu yordam için gerekli yaklaşım, akıllıca ederek, tüm öneriler, kurallar ve ipuçları.

Teknikleri ve artırmak için yollar

Büyümesini hızlandırmak için penis, soda alabilir içine yarım çay kaşığı günde bir kez. Toz karışık 250 ml ılık sıvı, sonra da tüm sarhoş.

Benzersiz alımı ile ilgili, soda iç, sonra inanmak zor. Ama internette yorumları ile fotoğraf, erkek yazdı, bu gerçekten çalışıyor. Ortalama olarak, «tabii böyle bir tedavi» yaklaşık 2 hafta. Almak tavsiye edilir kabartma tozu daha fazla bir süre, aksi takdirde sorun olacak bir çalışma ile sindirim sistemi.

İkinci yöntem için büyüme üyesi – bu merhem dayalı bir soda hazırlanıyor evde. Orada birçok tarifleri merhemler değişir çok iyi bir kompozisyon.

En popüler tarifi şöyledir:

 • Karıştırmak normal kaynamış su ve soda elde etmek için böylece bulamaç kalın tutarlılık.
 • Su dökmek, yavaş yavaş, sürekli engel.
 • Bir araç olarak kullanılabilir bağımsız bir şekilde, hem de egzersizler ile birlikte çekme üyesi.

Anasayfa merhem uygulanır üyesi, sonra onu ovmak için 10 dakika boyunca. Unutulmamalıdır ki cinsel organı – bu hassas bir alandır, bu nedenle değil, abartmak ve onu yaralama.

Başka bir reçete merhem. Eşit oranlarda karıştırılır bal ve soda, ve daha sonra bu aracı ovuşturdu penis. Yorumlar temsilcileri güçlü seks söylüyorlar böyle bir iyi bir yol değil sadece büyüme üyesi, aynı zamanda yükseltmek için yardımcı olur ereksiyon süresini artırır, cinsel ilişki.

Soda ile yapabilirsiniz ve banyo için üye. Bu yöntemde, soda benzer bir şekilde çalışır. Bir litre su ilave edilir ve 100 gram toz. Tüm bu karışımı rahat ve derin hazne, sonra ona iner cinsel organı.

Özellikleri banyolar için üye:

 1. Süresi bir prosedür 15 dakika.
 2. Su-meli var olmak vücut ısısı.
 3. Yapmak için her gün boyunca, 3 ay.
 4. İşlem sonrası üye, temiz su ile durulayın.

Özel bir etkisi belirgindir, eğer böyle bir işlem yapmak için önce herhangi bir egzersiz penis büyütme. Ancak bu durumda, yapmak için gerekli çözüm daha sıcak, iyi ısıttı cinsel organı.

Eğer bu yöntemler erkeklerde neden şüphe, yani başka bir yöntem olan penis büyütme yapar şüphe yok.

Önlemler

önlem

Rağmen coşkulu bir görüş gibi yöntemler, penis büyütme, kolay kullanım, ayrıca belirli bir takım kurallar ve öneriler, sopa, ortadan kaldırmak için olumsuz bir etkisi.

Yenmesi gereken dikkatli olmalıdır. Eğer uyguladıktan sonra soda olmazsa hoş olmayan belirtiler ağrı, mide ekşimesi ve diğer, daha sonra bu yöntemi terk edilmelidir.

Kontrendikasyon görür ve diyabet varlığı, bu durumda bile olamaz. daha fazla kabartma tozu genital organ, eylem yönelik kan yuvarları. Çare olamaz, bu yöntem, bir öyküsü onkolojik patoloji.

Yüksek cilt hassasiyeti – penis büyütme trajik sona erebilir. Üyesi hasta, o allık ve epidermisin üst tabakası oluşan mikrotravma, iyileşir uzun bir süre.

Gelince son ana, kontrol hassasiyeti. Yapmak merhem dayalı soda, ve neden onun herhangi bir bölümünün kendi cilt. Sonra 30 dakika yıkayın. Cildiniz kızardı, ve onunla ortaya çıktı tahriş, daha iyi kullanım, toz, çöp.

Herhangi bir durumda, penis büyütme yoluyla soda – bu yöntem kesinlikle denemeye değer, çünkü bir erkek bir şey kaybetmez ve satın almak olabilir uzun zamandır beklenen santimetre.