Nasıl kalınlığını artırmak için penis

Bugün mikrocerrahi aletleri ve cerrahi teknikleri ile böyle bir amaç için kullanmak, aktarma, doku ve diğer vücut parçaları, erkek ve implantasyonu onların deri altında penis. Seçeneklerden biri böyle bir ameliyat — aktarma kompleksi cilt altı yağ doku, gluteal kıvrımlar. Bu şekilde artırabilirsiniz çapı idaresinin bir, en fazla iki santimetre.

Kumaş cerrah yerleştirir deri altında penis uzunluğu boyunca. Yani bir tür onun sarma. Özel çit cilt dikildi, böylece onlar neredeyse görünmez. Dikiş üst üste deri içinden tatbik edilmek. Bu nedenle, kalınlaşma sağlanır eklemek organ cilt ile vücudun başka bir yerinde. Eğer hasta istediği kalınlığını artırmak için penis daha fazla bir santimetre, cerrah kullanan başka bir seçenek bir müdahale. Bu mikrocerrahi kalınlaşma yöntemi taşıma kas dokusu. Operasyon, önceki ile karşılaştırıldığında, çok daha zor. Süren o uzun, ve iyileşme süresi ondan sonra zor. Ama daha karmaşık bir görev, daha zor bir başarı.

Bu nedenle, karar verirken yapılması gibi işlemler gerekir düşünmek, dikkate almak, onların karmaşıklığı, yüksek maliyet, süre ve iyileşme döneminde. Almalıdır ve komplikasyon riskini de sonra müdahale. Çünkü doğa sevmez benzer bir saldırı, evet hala böyle ince bir küre. Bazen bir sonucu olarak böyle bir düzeltme penis görünebilir tüberkül. En sık komplikasyonlar ortaya olarak yara enfeksiyonu, kanama, uzun bir şişme penis. Belki de geçici ya da kalıcı hassasiyet azaltma kafası, cinsel organ, görünüm ağrısı sırasında ereksiyon.

penis büyütme

Geç komplikasyonları olan bu işlemlerin kabul kısalma organ açısını değiştirme ereksiyon, dengesizlik, penis, cinsel ilişki sırasında, çile girilen doku (kas ve deri altı yağ). Sık sık bir adam şikayet ereksiyon bozuklukları, deformasyonu penis.

Ve en önemlisi. Olguların yarısında erkekler hakkında konuşmak, bu işlem sonucu değil, onların beklentilerini.

Ancak isteyen bir girişim var. Ve uyarılara rağmen cerrahlar bu hastaların inanıyorum onların tüm bu uyarılar etkilenmeyecektir.

Artış penis kalınlığı extender

Bu yol daha güvenli. Extender — bu özel bir cihaz artıran bir penis. Oluşturulan bu verilen gelişmeler, seçkin hayata karşı duruşu, yıllardır aranan çözüm yukarıdaki sorunu. Orijinal oluşturmak amacıyla extender artış oldu uzunlukta erkeklik. Ama uygulama ile birlikte uzama artar ve penis kalınlığı. Bu davranış nedeniyle şişirme kas dokusu. Aslında, artan orantılıdır. İmkansız uzatmak organı olmadan eşlik eden artan, çapı.

İşin özü extender basit. Penis kuru kalmak gerekir, sayesinde özel olarak geliştirilen mekanizma. Eğer tam olarak takip talimatları prosedür ağrısız. Değişiklikler sayesinde elde edilir doğal vücut fonksiyonları sayısını artırmak için bu hücre üzerinde çıkıyor etkileri.

Egzersiz ve masaj

En uygun ve güvenli şekilde hedefe ulaşmak.

Gerçekleştirmek için özel bir egzersiz emin olmak için, kullanmak için yağlama zarar üyesi. İşlem yapmak gerekir bir eksik ereksiyon kaçınarak, akut ağrı. Gerek sol elini sıkmak taban ve penis yavaş tempoda ilerlemek, doğru kafa. Ne zaman bir yürüyüşle onun taç, alın üyesi sağ kolu ve aynı şekilde ileri hareket ettirin. Yani elinizle oluşturduğunuz etkisi sağım (çekerek). Gerek bu konsantre istenilen sonucu.

Masaj — daha basit bir işlemdir. Bu dairesel dönme hareketleri gerekçesiyle kafasına bir organ. Bunları yapmak gerekir sonra bir ön yağlama organ. Müdahalede her gün, sistematik olarak. Bunu gerçekleştirmek için gerekli iki ay. Önerilen paralel diyet takviyeleri alarak uyarmak için vücudun metabolik süreçleri.