Hem 14 yaş penis büyütmek için evde

Birçok erkek rüya gibi, boyutunu değiştirmek için, onun bir üyesi. Ameliyat çok ciddi bir adım, bir neden olabilir ve üzücü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, güçlü seks ilgilendiren, nasıl penis büyütmek için evde hangi yöntem en etkilidir.

Teknikleri penis büyütme

penis büyütmek için nasıl

Genellikle sorun, küçük penis doğada psikolojiktir. Uzun zamandır bilinen, önemli olan boyutu değil kalitesi. Bu nedenle önce penis büyütmek için evde kendiniz emin olmalısınız bir sorun gerçekten var.

Orada çeşitli yöntemler sağlayan kendiniz değiştirmek uzunluğunu ve kalınlığını cinsel organ. Hepsi mükemmel ev kullanımı için. Bunlar:

 • Pompası, genişletici.
 • Kozmetik ve tabletler.
 • Masaj.
 • Kendi kendine telkin.

Beklemek yok anında sonuç. Bu gerçekten önemli bir düzenlilik. En iyi etkiyi elde edebilirsiniz karmaşık etkileri penis. Örneğin, birleştirmek sprey ile masaj. Tavsiye yakından incelemek için seçilen bir yöntem uygulamadan önce.

Vakum pompası ve genişletici

Vakum pompası büyütmek için penis uzunluğunu ve kalınlığını artırmak kudret. Bu temsil silindir ile pompa, nereye yerleştirilir üyesi. Pompası, pompaları, hava silindir, nedeniyle basınç oluşur, artan kan akımı, artan çocuk taşıyan bir organ. Etkisi kısa bir süre için kaydedilir.

Genişletici daha az popüler, daha vakum pompası. O yapar bir üye daha kalın, daha uzun ve ona bağlı doğru şekli, germe, kumaş, cinsel organ. Sonucu extender oldukça uzun bir aleti kullanmak için her gün.

Diğer yöntemler uzatma penis ile evde asılı farklı ağırlık kaldırma. Kargo için yeteneğine sahiptir, cildi germek yaparak vücut uzun, ama kalınlığı o, hiçbir etkisi olmaz. Bu çok tehlikeli bir işlemdir, bir yaralanma meydana gelebilir.

Popüler ve çeşitli ipuçları erkeklik, uzatmak, sıkı yapmak, geliştirmek, kudret. Meme gecikme boşalma uzatmak ve cinsel ilişki.

Jeller, merhem ve hap

Jel, krem ve merhem için penis büyütme var çelişkili yorumlar ve belirsiz bir etkiye sahiptir. Sonuç, bu ilaçların kesinlikle var, ama o da çok kısa. Kozmetik ilaçlar kullanılması tavsiye edilir ile birlikte pompa veya extender.

Araştırmalarla kanıtlanmış bir eylem tabletler ve kapsüller. Birçoğu için Badami ve yüksek dozlarda zarar vücut. Eğer söz konusu gibi uyarıcılar, Viagra gibi, onlar geliştirmek kudret, neden cinsel istek, artan erkeklik oluyor sadece nedeniyle ereksiyon.

Kendi kendine masaj

Çeşitli masajlar için kullanılan artan erkek üye evde. Çalıştırdığınızda tavsiye uygulamak için özel jeller ve kremler, doğrudan işlem öncesi ısınmak sıcak bir banyo. Daha iyi bir kan akışı pelvik organları, hem verimli bir iş parçası üzerinde üreme sistemi. En etkili olarak kabul edilir masaj üye elleriyle ereksiyon.

Masaj yapar, kullanışlı bir dizi özellik vardır:

 • yardımcı olur, penis uzatmak, kilolu yapmak;
 • artırır cinsel dürtü;
 • artırır ve kudret;
 • sizin ereksiyon daha uzun.

İncelik, bu yöntemi uygun tekniği ve özel durum yaralanma. Çünkü erkeklik, hassas ve çok hassas bir organdır, gerektiren, düzgün bir ilişki vardır.

Özellikle popüler teknik Jelcing amaçlayan penis büyütme. Hareket böyle bir masajı andırır sağım inek. Jelcing kendi çalışma prensibi, hangi ile okumak gerekiyor yapmadan önce. Düzenli derslere izin sonucu görmek için 2-3 ay.

Kendi kendine telkin

yollar artan üye 14 yaşında

Uzmanlar, ciddi psikolojik etkileri. Dayanır görselleştirme sahip bir büyük güç. Almak gerekir kendinize bir kural sürekli olarak temsil etmek en büyük organı. Bu artırmak için yardımcı olur, hormon düzeyleri, sorumlu büyüme üyesi. Bu teknik değil bir çaba gerektirir ve zaman ve sonuç oldukça etkili olabilir.

Bitki

Ve burada yapamaz olmadan, halk yemek tarifleri. Büyüme üyesi uyarabilir kullanımı, özel çaylar. Kadrolar onların çeşitli gelir. Otlar, vermek, insan etkisi şunlardır:

 • alıç;
 • ginseng;
 • dubrovnik;
 • st john's wort.

Uzman görüşü

Dr. emin artırmak cinsel organı kuvvet altında sadece cerrahlara. Karmaşık ve pahalı bir işlem olduğunu için giriş yağ dokusu deri altında bir organ. Böyle tehlikeli bir yöntem penis büyütme verir, geçici bir etkisi, çünkü arsa yağ dokusu bir süre sonra gidermek. Ne o zaman hakkında konuşmak için diğer teknikler, yapılan ameliyat olmadan. Onların etkisi altında, büyük bir şüphe.

Doktorlar tavsiye tembellik değil, vücudun çeşitli ilaçlar ve kendini sevdirmek ve kabul onuru, bu gururu boyutu ne olursa olsun. Eğer sorun, gerçekten, ganimet hayat, gerek bir uzmana yardımcı olacak bir çıkış yolu bulmak için konum. Büyük olasılıkla, hiçbir işlem yapamaz.