Masaj penis büyütme yolu, erkek sağlığı

Günümüzde birçok erkek küçük üyesi gelişebilir belirli bir aşağılık kompleksi. Özellikle, onlar üretmeye başlar karşılaştırması, cinsel organları ile diğer daha güçlü seks.

Sözde «kompleksi soyunma odaları» oldukça yaygın. Burada iki seçenek var ya kabul etmek, ya da aynı durumun kontrolünü eline al (hem mecazi hem gerçek anlamda).

Yani, kalıcı olarak kapatmak için bir soru ile küçük boyutlu yardımcı olur normal bir masaj ile penis büyütme. Bu, bir dizi etkili bir egzersiz olan en kısa sürede sağlayacak değil sadece artırmak için penis boyutu, ama aynı zamanda kan dolaşımını artırmak için, beden gücünü artırmak ve çözmek için diğer birçok bu konu ile ilgili bir sorun.

Unutmayın ki, bu kurum, çok kırılgan hissediyorum. Oluşur bu süngerimsi vücut bir zaman ereksiyon kan ile doldurulur – görünür uyarma, şeklini değiştirir. Bu fazlalaştı, bu masaj penis büyütme getirmez anlık sonuçlar. Çalışmak gerekir, en az altı-sekiz ay, elde etmek için gerçek bir penis büyütme. Dahası, açıkça gözlemlemek için öneriler verilmiştir bu makalede.

Masaj üye. Hazırlık

penis büyütme

Önce herhangi bir manipülasyon gerçekleştirmek için, cinsel organı gerekir iyi bir gelecek hazırlamak yük, çünkü penis büyütme evde bu oldukça önemli bir konudur. Yapılması gereken ilk şey, bu bulmak için temiz ve yumuşak bir bez, ıslak onun ılık, temiz su, hafifçe sıkmak ve uygulamak üyesi olursa olsun, hangi durumda yer almaktadır. Masaj penis büyütme başlayabilirsiniz, sadece iki dakika sonra, benzer ısınma. Başlamadan önce manipülasyon vücut için gerekli kurulayın.

Böyle bir hazırlık masaj penis kesinlikle ağrısız bir erkek için ve daha etkilidir. Önceliğimiz bu durumda, kan dolaşımını artırmak ve yumuşatma doku başlamadan önce, prosedürler, sıkıştırma ve germe.

Masaj penis. Egzersiz no. 1

Bu teknik çok basit. Egzersiz yapmak hem oturan, hem de ayakta. Gerekli sağ elinizle sıkıca kucaklamak organ ve başlatmak için onu germek. Egzersizleri yapılır 10-15 saniye tekrar sayısı – en az on. Benzer bir eylem yapılması gerekiyor sol ve sağ (tekrar sayısı ve süresi aynı kalır).

Böyle bir masaj penis büyütme neden emin ereksiyon. Bundan sonra çekeceği iki parmak tabanı organ ve unclenching izi, yudum ileri 3-5 cm Burada tekrar sayısı benzer – on kez.

Masaj üye. Egzersiz no. 2

Bu egzersiz, çok çeşitli avantajlar vardır. İlk olarak, tüm manipülasyon gider en fazla beş dakika. İkinci olarak, yapmak için onu birkaç kez bir gün. Üçüncü olarak, bu en etkili. Ve tüm iyi olurdu, ama herkes erkek çıkıyor gerçekleştirmek için bu masaj penis büyütme, doğru.

Peki, hem rahat oturmak, iyi yağlanmış bir organımı, onu almak için iki parmak arasında ve hareket yaparak aşağı ve yukarı. Bu yakalama yapmak, böylece güçlü bir pinch kan damarları. Yürütme sırasında egzersiz için kabul edilemez ağır deri germek için daha fazla dikkat, sertlik yakalamak. Geri tabanına nöbet mi biraz güçlenir.

Bu egzersiz tutacak organı, daha fazla kan. Bir kez ereksiyon ulaşılır, kapak gereken penis dibinde değil, vermek, kan gitmek. Tutmak yakalamak gerekir, mümkün olduğunca uzun süre. O zaman diğer elin parmakları gerek kucaklamak kafasını üyesi ve streç kurumu (görüntülenene kadar hafif bir ağrı). Her aşamada olmalıdır gecikme süresi yaklaşık 10 saniyedir.

Tamamlandığında, egzersiz kapsama gevşetin, (bu durumda, kan gidecek, organ). Eğer gerçekleşirse, boşalma, korkunç bir şey.

Masaj penis. Egzersiz no 3

Üçüncü egzersiz yapmak, oturarak veya ayakta. Gerek kafa üye ve mümkün olduğunca çekin kendinizi görene kadar ilk rahatsızlık veya ağrı. Böyle bir durumda tutun üyesi üç-beş dakika. Sonra bu kapsama gevşetin ve üretmek için hafif bir masaj üye 20-30 saniye boyunca. Böyle bir mola, geri verir, kan dolaşımını. Sonra bir dakikalık dinlenme başlayabilirsiniz germe farklı yönlere.

Eğer yukarıdaki yöntemler işe uygun sonuç getirdi, o zaman denemek için başka yöntemler ya da vermek, onlara tercihi en başından beri. Örneğin, etkinliğini gösterdi eğitimi penisbuilding bir hak bağlıyor birine en güvenilir, güvenli ve etkili bir yöntem penis büyütme.