Penis büyütmek için nasıl soda: kuralları teknikleri

Farklı bilgi, etkileri penis büyütmek için nasıl soda kullanarak, world wide web üzerinde bulabilirsiniz bir sürü. Bazı iddia sodyum bikarbonat, zararsız ve etkili bir üründür, diğerleri ısrar kullanımı, ince beyaz bir toz gibi zarar sağlık ve getiremez beklenen etkiyi. Sonuç olarak, bir soruyu akla getiriyor: artırabilir miyim erkek üyesi soda? Cevap için gereken tüm ayrıntılı olarak anlamak için.

Penis büyütme ile soda – efsane ya da gerçek?

penis büyütme soda

Rağmen çelişkili yorumlar dikkat etmelidir, ne sodyum bikarbonat yeteneğine sahip ince kan, hızla nüfuz kumaş çocuk taşıyan bir organ. Ancak, kabartma tozu övünme değil, onun bir parçası olarak bileşenleri, hangi-ebil doğrudan etkileyen uzunluğunda bir penis. Ancak, soda artırmak için yardımcı olur bir üyesi, ancak, kurumun yürüttüğü teknikleri büyük ölçüde kendi türüne bağlıdır, periyodik ve bireysel özellikleri vücudu erkek.

Biz zaten belirtmiştik, kabartma tozu sağlar, kan dolaşımını artırmak. Bu davranış, otelin temizliği, bir vücut toksinler. Hiçbir zararlı maddeler olumlu etkiler kudret ve ölçüleri penis. Sonuç olarak, erkek ve partner izlenim penis ekledi uzunluğu ve genişliği.

Savunucuları bu yöntemin iddia penis büyütme soda rasyonel kullanmak ile kompleks çekme egzersizleri gibi jelcing. Eğer inanıyorsanız, bu değerlendirme, uygulama, kabartma tozu ve geçişini düzenli egzersiz üzerinde olumlu bir etkisi esneklik ve doku penis. Bu tecelli uzatma çocuk doğurma organı paralel geliştirmeye yoğunluğu kan akımı.

Artırmak için nasıl bir erkek üyesi, soda

Daha az popüler bir yöntem penis büyütme olarak kabul edilir bir karşılama kabartma tozu içeri. Mesele şu ki, o merkezli iyileşme sürecinde vücudun toksinler, bu nedenle garanti etmez ve göz kamaştırıcı sonuçlar. Ancak, böyle bir yöntem üzerinde olumlu bir etkisi olabilir vücut, erkek, boşaltma, hastalık, bir nedenle veya başka için izin vermez penise şehir merkezine yakın maksimum uyarılmış durum.

Kabul sodyum bikarbonat aç karnına sabah, ehl-0,5 tsp 100-150 ml su ya da ¼ çay kaşığı toz öğün (sabah ve akşam). Sırasında belirgin bir iyileşme alımı kabartma tozu artan 1 tsp., ve hatta bazı durumlarda 1 yemek kaşığı

Ancak, böyle bir yöntemi uygun değildir erkekler, kendilerine özel intoleransı, sodyum bikarbonat ya da sorununuz varsa, asit, mide, fonksiyonel SİNDİRİM sistemi. Bu nedenle, varsa, inflamatuar değişiklikler mukoza veya mide ülser ve şeker hastalığı veya malign oluşumlar, böyle bir tarifi uygun değildir. Rakipler bu yöntemin iddia kullanılması, zararsız bir bakışta ürün yeteneğine zarar vermek yararlı mikroflorası mide, olumsuz bir asit-alkali dengesi.

Harici kullanım kabartma tozu uygulamaktır banyolar, scrubs, merhemler, sıkıştırır. Bunların kullanımı tavsiye edilmez alerjik reaksiyonlar, piyasalar üyeye, kuru cilt patolojik değişiklikler bir penis.

İçin ayak gerekir çözülür her 200 ml ılık su yaklaşık 1 tsp. kabartma tozu. Üye daldırma sıvı 10-15 dakika. Bu banyolar yararlı olacaktır önce egzersizleri ve germe penis. Bu işlemi yaparlar en fazla iki kez bir gün. Zaten bir ay boyunca bir erkek bir kıza bir sonuç, ancak yer almak için bu prosedürleri değmez. İstendiğinde, rahatsızlık, kızarıklık veya tahriş banyolar terk edilmesi. Yorumlar destekçileri geleneksel olmayan yöntemleri penis büyütme hakkında konuşmak, ne bir ayak için etkili 40-50 dakika önce cinsel ilişki. Sodyum bikarbonat verir üyesi elastikiyetini artırır ve uyarılmış durum.

Diğer teklif, yavaş durulama üyesi, böyle bir su ile seyreltilmiş. Son gerekir demleyin, 5 dakika. Sadece bundan önce alınması gereken sıcak bir duş, sonra üreme organı iyice kurutulur. Yıkadıktan sonra kabartma tozu, çözünmüş, suda penis mi kurumaya bırakın. İleri yıkayın, normal su değmez. Tavsiye koymak için uygun bir iç çamaşırı ve bir saat boyunca önlemek için kuru.

Başka nasıl penis büyütmek için soda? Yapmak ,sıkıştırmak, 2 yemek kaşığı kabartma tozu ile karıştırılır 100 ml ılık su. Sonra çözünmüş bikarbonat bandaj veya gazlı bez ile sarılır ve tüm penis. Erkek bu noktada olabilir rahat bir durumda. Eğer bu konuda zorluk yaşıyorsanız, yardım için gelecek aromatik mum lavanta esansiyel yağı, kakule ya da selvi (bunları uygulayın üyesi hiçbir şekilde mümkün değildir). Süresi böyle bir prosedür ise 10-15 dakika. Notları sonucu yapılan prosedürler gözlenen bir ay.

Başka bir tarifi penis büyütme soda kullanmaktır pişmiş, evde merhem. Sodyum bikarbonat ile karıştırılır ve bir miktar su kurulmasından önce, kalın bir bulamaç. Böyle bir tutarlılık kabartma tozu yavaşça cilt sürtünme üyesi. Üretmek prosedürü yavaş yavaş, çünkü riskler zarar cilt. Merhem boyunca 10 dakika önce, günde üç kez. İstendiğinde, yanma hissi ve tahriş bu yöntemin terk edilmesi.

Artırmak deneyebilirsiniz üyesi, soda ve bal, enerjik doğal peeling onlara göre. Malzemeler karıştırılır eşit miktarda. Böyle bir penis büyütme aracı dövülerek cilt çocuk doğurma organı düzgün masaj hareketleri. Yorumlar gösteriyor ki, bal kullanımını ile birlikte beyaz toz üzerinde olumlu bir dik mümkün artırır ve ten rengi penis.

Avantajları ve dezavantajları teknikleri penis büyütme soda

soda için penis büyütme

Herhangi bir yöntem kullanımı da dahil olmak üzere kabartma tozu, ima izlenecek bir dizi test yolda büyütme ayarları penis. Burada mevcut ve şüphecilik, ve riskleri yaralandı. Buna paralel olarak, bu eşlik ucuzluğu ve düşük zaman harcama, ancak yüzde yüz bir garanti kimse vermez.

Yalnız iddia ile soda penis büyütmek başardı birkaç santimetre, diğer aynı şikayet var düşük verimlilik teknikleri. Belki de önemli bir rol oynayan bireysel vücut özellikleri. Öte yandan, deneyene kadar kendini tanımadın tüm artılarını ve eksilerini teknikleri ve penis büyütme.

Avantajları ve dezavantajları penis büyütme kabartma tozu içermelidir:

  • minimum finansman maliyeti;
  • yürütme tekniği çok zaman harcamak gerekmez;
  • kan akışını artırmak ve kalitesini artırmak için ereksiyon;
  • vücut temizliği detoks tüketildiği zaman içinde.

Dezavantajları

  • etkiyi elde etmek için gerekir en az bir ay;
  • yaralanma riskini kristal soda;
  • prosedür eşlik edebilir yanma;
  • dikkat ederek, varlığı bir kontrendikasyon.