Penis büyütmek için nasıl soda: ana yemek tarifleri ve yollar

İnternette çeşitli forumlarda bir sürü bulabilirsiniz değişim teknikleri penis boyutu. Her ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır. Bazı eşliğinde belirgin bir rahatsızlık, diğer gerektiren ciddi bir zaman maliyeti veya herhangi bir yardım. Ancak nispeten son zamanlarda ortaya çıktı oku, penis büyütmek için nasıl soda. Birçok erkek bu test aracı, kendisi ve tarif çarpıcı etkisi. Puanına, zaten bir ay sonra kullanımı penis büyüklüğü başlamıştı birkaç santimetre daha fazla.

penis büyütme soda

Görünüşte, gibi olabilir, normal soda (sodyum bikarbonat) etkisi bir bütün olarak vücut uzunluğu erkek penis özellikle. Mesele şu ki, kan akış hızı ve durumu metabolizması büyük ölçüde bağlıdır. ph seviyesi. Bazı uzmanlara göre, profesyoneller, değişim, asit-baz dengesi, hatta kışkırtmak büyüme malign ve benign tümörler.

Uygulama soda normale yardımcı olur, ph. Sonuç olarak uyarılır, kan ve lenf akışını geliştirir, metabolizma pelvik organları. Bununla birlikte, normal hormonal arka plan, uyarılır üretimi testosteron ve onun dönüşüm prostat bezi. Ayrıca soda aktive hücre bölünmesi süreçler penis, ve doğru kullanıldığında katkıda uzunluğu ve çapı.

Bu ürün, sadece üzerinde etkisi boyut üyesi. Onun yaygın olarak kullanılan ve çözmek için diğer sağlık sorunları.

Bu yüzden, sodyum hidrojen kullanmak için:

 • kurtulmak aşırı kilo;
 • mücadele ile acı hissi ve rahatsızlık ortaya çıkan bir mide ekşimesi;
 • düzeltme göstergeleri asit sindirim sistemi;
 • tedavi dermatozlar farklı nedenleri de dahil olmak üzere inflamatuar süreci yanık sonrası;
 • renk iyileştirme ve düzeltme oval yüz, pull-up ve cilt gençleştirme, streç işaretleri önlemek;
 • geri yükleme döviz işlemleri;
 • detoks toksinler ve toksinler.

Doktor tavsiye düşünmek artan penis, eğer boyutu ereksiyon ise en az 10 cm

Başlamak için en iyi ve güvenli yolu bu:

 • masaj ve özel egzersizler;
 • germe penis uzunluğunu kullanarak, bu amaç için tasarlanmış uzatmaları veya takmak ağırlık;
 • uygulama cilt penis, çeşitli kremler ve merhemler, içerir gibi doğal ve sentetik bileşikler, uyarıcı, kan akışını ve kolaylaştırma süreci bölünmesi ve hücre yenilenmesi.

Yeterince acı, ama aynı zamanda garanti etmek için %100 sonuç, yöntem değişiklikleri, büyüklüğü ve şekli, penis hizmet veren bir işlemdir. Bu yeterince ağır bir cerrahi müdahale gerektiren ciddi bir eğitim ve rehabilitasyon. Ayrıca, işlem sırasında hastaya genel anestezi genişler listesi kontrendikasyonlar düğün yaptırabilirsiniz.

İle karşılaştırıldığında, bu metotları, yöntem, penis büyütmek için nasıl kabartma tozu, tamamen güvenli ve acısız. Buna ek olarak, uygulama bu araçları gerektirmez ciddi finansal maliyetler.

Penis büyütmek için nasıl bir bakım tozu: farklı şekillerde uygulama araçları

Uygulamak için kabartma tozu içine bazı kısıtlamalar vardır veya kontrendikasyonları. Bu nedenle, başlangıç büyütme, penis yardımıyla bir gıda ürünü ile daha iyi bir dış prosedürleri.

İlk önce bir taşım kaynatın 5 lt su dökmek, içine 0,5 kg kabartma tozu. Sonra hepsi karıştırılır ve dökülür önceden pişmiş bir banyo. Aynı ilke hazırlayabilirsiniz çözümler ve ortak banyolar. Doğru orantı yaklaşık 100 gr soda litre kaynar su. Daha sonra hacim ve sıcaklık ayarlanabilir istenen değerlerin.

Tedavi süresi geçmemelidir 15 dakika.

Pişirme karışımı karıştırmak için gerekli, kabartma tozu, su ile 1:1 oranında almadan önce mantı kıvamında.

Ayrıca bu karışımı ekleyebilirsiniz:

 • bir çay kaşığı bal;
 • uçucu yağlar tercih edilmelidir doğal sistemini uyarıcı, kan akışını bu başlık nane, kekik, biberiye, adaçayı.

Pişirme işlemi sırasında karışımı fırçalayın su yerine kullanabilirsiniz ve bitkisel yağlar dışında (ayçiçeği). Onlar, cildi nemlendirmek teşvik doku rejenerasyonu, anti-inflamatuar etkisi ve normale metabolizma. Mükemmel üzüm çekirdeği, badem, susam, keten tohumu.

Karışımı eşit olarak uygulanan penis deri ve hafifçe toprak dairesel hareketlerle. Yordamı yinelenen öneririz en fazla üç kez bir hafta.

Önemli bu geçici çözüm, penis büyütmek için nasıl bir yardım soda, birleştirir iki tekniği: olumlu etkisi, sodyum bikarbonat ve doğrudan uyarılması, kan dolaşımı ve metabolizma kullanarak masaj.

Gerçekleştirmek, prosedür bu şekilde:

 • buhar cilt, cinsel organ, bu uyum için önceden sıcak tuz, sadece batırılmış kaynar suda yumuşak bir havlu veya kumaş kesim;
 • biraz ıslak eller ve hatta avuç içine biraz soda;
 • masaj penis sürtünme hareketleri tabanı kadar alanda dizgin;
 • kabartma tozu, ılık su ile durulayın.

Masaj soda ile penis boyutunu artırmak için daha iyi yapmak için yatmadan önce akşam, sonra prosedür tavsiye biraz uzan ve rahatla. Tekrar manipülasyon haftada iki kez.

Çözüm için 10 yemek kaşığı sodyum bikarbonat yetiştirilmiş bir litre sıcak su. Daha sonra karışımı nemlendirin çizgili kumaş doğal malzeme (ideal — has flanelette lif). Kumaş sarılmış etrafında penis ve zaman 15 — 20 dakika sonra yıkama penis ılık su. Losyon yapmak için bir kez 3 — 4 gün.

soda

Sırasında yordamlar sorunu çözmek için nasıl için büyütmek penis kullanarak soda, dikkat etmek gerekir çeşitli yönleri. Çözeltisi ile sodyum bikarbonat olamaz. daha fazla alana kafası bu neden olabilir cilt tahriş ve rahatsızlık.

Verimliliği artırmak için dış yordam, önceden grev alanı lumbosakral vertebral kolon bilinen tüm balsam «Yıldız». Bu nedenle, önemli ölçüde kan damarları, pelvis.

Kendisi soda hemen hemen hiç tahriş edici veya diğer bir belirti, delil hakkında bireysel hoşgörüsüzlük. Ancak, eğim, alerjik reaksiyonlara kaçınmak daha iyidir eklemeden önce, temel yağlar veya bal.

Geniş popülerlik alımı sodyum bikarbonat içeri kazanmıştır konuşmasının ardından profesör. O alarak önerir kabartma tozu gibidir. Başlangıç dozu üçte biri çay kaşığı istediğiniz yetiştirilmiş bir bardak su veya süt, oda sıcaklığında.

Elde edilen karışım içilir günde iki kez (sabah ve akşam) yemeklerden önce yarım saat. Böyle bir düzeni sodyum hidrojen alarak üç gün üst üste. Daha sonra yapmak üç günlük bir mola. Herhangi bir şikayet varsa sağlık, doz kademeli olarak artan bir çorba kaşığı günde iki kez (isteğe bağlı olarak içme, çamaşır sodası ve öğle yemeği). Bu durumda dayanmak için gerekli düzeni resepsiyon (üç gün tedavisi ve aynı süre mola).

Penis büyütme soda: kontrendikasyonları, olası komplikasyonlar

Sodyum bikarbonat katılır, her mutfakta. Hostes kıyafet sürecinde yemek ve sık sık temiz su tesisatı, mutfak aletleri, kötü nefes kurtulmak buzdolabında. Ama buna rağmen, çok geniş bir dağıtım, dış ve iç uygulama bu aracın bazı sınırlamaları vardır.

Penis büyütme ve kabartma tozu kullanarak banyolar ve losyonlar kontrendikedir:

 • hasar deri kapak;
 • dermatit bilinmeyen etiyoloji;
 • bulaşıcı üretrit, mesele sodyum bikarbonat üstün kurtulmak için yardımcı olur mantar mantar bir tür Candida, ancak değişim ph değeri cilt ve mukoza kötüleştirebilir boyunca bakteriyel iltihabı.

Ancak, bu kontrendikasyonları göredir. Penis büyütme kabartma tozu ile devam edebilirsiniz sonra tam kür bu hastalık.

Alımı, sodyum bikarbonat içeri değil tavsiye edilir:

 • akut gastrik ülser ve 12 duodenal ülser;
 • ağır kronik patolojiler, özellikle etkileyen, karaciğer, böbrek, kalp-damar sistemi;
 • malign ve benign tümörler dışında lokalizasyonuna göre;
 • böbrek taşı hastalığı;
 • diyabet.

Bir patoloji sindirim sistemi bozukluğu ile ilişkili asit, almadan önce soda doktorunuza danışmalısınız.

Tabi kuralları uygulama ve dozaj, herhangi bir komplikasyon kabartma tozu kullanın, penis boyutunu artırmak için oluşmaz. Ancak aşıldığında, önerilen miktarlarda yenmesi mide bulantısı neden olabilir, ve yerel kullanım — cilt tahrişi ve döküntüleri.

Buna ek olarak, üreme için soda hiçbir şekilde kullanamazsınız soğuk su veya süt. Ayrıca bir tavsiye hemen sonra böyle bir içecek. Tutulmalıdır aralığı en az 20 dakika. Sağlık bozulma uygulama sodyum bikarbonat gerekir, hemen durdurmak ve gerekirse tıbbi yardım isteyin.