Nasıl penis büyütmek için halk ilaçları ev

Milyonlarca erkek arayışı içinde güvenli ve etkili bir şekilde yardımcı olan penis büyütmek için evde. Çoğu zaman denemek için kendinize popüler yöntemleri bugüne kadar. Birisi kaldı onları memnun. Diğerleri aynı kaldı aramaya çözmek için tatsız bir sorunu daha radikal seçenekler.

Popüler yolları penis büyütme

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme – bu prosedür oldukça geçirebilirsiniz evde. Sadece bilmek, bunu yapabilirsiniz. Verimliliği seçilen tedavi bağlıdır düzenlilik kullanımı ve çekme işlemi için bilinen büyüme uyarıcı. En çok erkekler tercih ediyor, aşağıdaki popüler yöntemlere artırmak:

 • Askısı ağırlık;
 • Fitoterapi;
 • Masaj terapisi;
 • Vakum vakum;
 • Uygulama kozmetik ürün olarak kremler ve jeller.

İstenilen sonucu elde etmek için yardımcı olur ve uyum için belirli bir diyet. Verimliliği artırmak için prosedürler gerekir bunları gerçekleştirmek için karmaşık birbirleri ile.

Başlamadan önce önlem almak, artırmak için yardımcı olacak boyutlar üyesi, gerekli detay kuralları, bunları gerçekleştirmek. Sadece bu durumda, bir adam olacak emin seçilen yöntemi değil zarar getirecek, onun makam ve olumsuz bir etkisi olmayacaktır, cinsel yaşam.

Masaj

Bu seçenek, penis büyütme olarak kabul edilir en basit, uygun fiyatlı ve keyifli.

Ayrıca düzenlenen ücretsiz ve katılımı olmadan yabancı bir insan, bu çok önemli çoğu erkek için.

Masaj sadece olumlu etkiler üyesi, aynı zamanda olumlu yansıyan cinsel özellikleri.

Masaj en etkili, eğer kombine tedavi ile organın özel kremler ve jeller için tasarlanmış aktivasyon büyüme üyesi. Ama hiç bir sonuç görülebilir.

Masaj terapisi birçok avantajı vardır:

 • Gerektirmez finansal yatırımlar;
 • Sizin kan akışını uyarır, böylece önemli ölçüde geliştirilmiş ereksiyon ve engeller ortaya çıkması durgun işlemleri pelvis;
 • Büyümesini uyarır üyesi ve artar kalınlığı;
 • Üzerinde olumlu etkisi vardır güç;
 • Gelişimini engeller, neoplazmlar malign karakter;
 • Teşvik deşarj hassas bölgeleri vücut ve cilt.

Uzmanlar tarafından geliştirilen çeşitli yöntemler kendi kendine masaj. Çoğu kullanan önlemek için uyarı aşırı dilatasyon kapak ve yaralanma üyesi.

Yöntem Jelcing

Jelcing – en popüler seçenek, masaj terapisi, bir garanti elde olumlu bir sonuç. Bu yordamı kullandığınızda, bir erkeğin aşağıdaki önerileri:

 1. Çalışma zamanı sırasında bir masaj hareketi sürekli olmalıdır.
 2. Eğer bir erkek bir kıza bir yaklaşım boşalma, onu izler bir süre için durdurmak. Aksi takdirde bu mümkün değil, hızlı bir şekilde geri organ heyecanlı bir pozisyon için gerekli egzersizleri.
 3. Yapılması gereken prosedür her gün. Sadece bu koşul doğruysa adama yönetmek, istenilen sonucu elde etmek ve pekiştirmek için uzun bir süre.
 4. Masaj sırasında kullanmak gerekir TAMAM-yakalama. Yani, başparmak ve işaret parmağı olmalı, amerika birleşik devletleri birbirleri ile. Bu pozisyonda onları yay üyesi.
 5. Yakalama olmalıdır için yeterince güçlü geciktirmek için kan cinsel organ. Ama unutmamak gerekir ki, çok güçlü bir sıkıştırma oluşmasına hematom.
 6. Üye yöneltilmelidir yukarı veya aşağı. İlk durumda ana yük çıkıyor kabuk organ, ne pahasına başlar, hızla büyür. İkinci seçenek, yön verir, esneme, üst, jartiyer.

Bir masaj gerekir görmek için döndü, normal bir mastürbasyon. Bu çok zor olamaz zayıflatmak yakalama penis. Çünkü o masaj etkisini ve elde değil.

Fito terapi

Şifalı bitkiler doğru kullanıldığında yardımcı olur sorunu çözmek için çok küçük bir üyesi. Orada 100'den fazla farklı tarifleri hazırlamak için etkili bir araç. Özellikle kendini kanıtlamış bitkisel infüzyon ve decoctions. Onlar olumlu etkiler erektil fonksiyon.

İçin beklenen sonucu elde etmek için, gerekli ders alma bitkisel ilaçları hazırlanan bu bitkisel bileşenleri:

masaj
 1. Tribulus. Onun sayesinde oluyor stimülasyon üretmek için özel bir neden hormon salınımı testosteron kan.
 2. Ginseng kökü. O sentezini engeller, bu tür maddeler, kortizol gibi bir olumsuz işçiliği, erkeklik hormonu.
 3. Zencefil kökü. Doğal bir ürün kandaki kolesterol seviyesini azaltır ve önler tıkanma dorsal arter plaklar.
 4. Pelin. ... ... Çim üzerinde olumlu bir tonda kan damarları. Bu sayede kan akışını artırır üyesi bir ereksiyon.
 5. Aloe vera suyu. O yol normal metabolik süreçleri sayesinde geliştirir, yeni hücre oluşumunu erektil doku.

Halk ilaçları, aktive süreci uzatma penis, gelişmiş erkek doğurganlık artırmak. Ayrıca, birçok böyle bir aracı olarak hareket ve biyolojik uyarıcılar etkileyen ereksiyon önünde yakınlık.

Alarak bitkisel içecekler, erkek artırır ve dayanıklılık sağlar, maksimum doldurma kan kavernöz tel tam makaleyi Okuyun hakkında halk araçlarında artan erkeklik.

Vakum pompası ve genişletici

Erkekler, pratik kullanımı, vakum pompası, başardık rüya yerine getirmek ve sahipleri olmak büyük üyesi.

Böyle bir tedavi bugüne kadar kabul hemen hemen en güvenilir, güvenli ve verimli.

Geleneksel artırmak için penis kullanılan özel pompa.

Oluşturdukları alçak basınç çevresinde bir organ, ne dokuları oluşturuyor, içine bir sürü kan.

Bu basit bir yöntem uygulanmaktadır germe corpus cavernosum artırmak çapı üyesi yaklaşık 1-2 cm

Vakum pompası satın alınabilir özel bir mağaza, örneğin, seks shop, veya elleriyle yapmak. Olarak pompa sık sık kullanır, normal bir cam kavanoz. Bu durumda, uygulama kutu artırmak için, üye evde yapılır ilkesine sağlık ve performans pek aşağı geleneksel yöntemlere.

Sonuç elde uzun mutlu bir adam, eğer o başlar, uygulama yöntemi, her geçen gün artırmak. Cihaz giymek gereklidir ve bir üye en az 3 saat.

Onu rahatlatmak gibi gerekirse tuvalet ve banyo sırasında. Mümkünse giymek gerekir, genişletici kalıcı.

Makale konu – doğru giymek extender.

Kullanımı kargo

Başka bir basit yöntem penis uzunluğunu artırmak için. Olarak ağırlık kullanabileceğiniz kullanışlı nesneler, örneğin, bir su şişesi. Daha önce, nasıl bir yükü kaldırmak için gerekli ısınmak kumaş üyenin hafif masaj. De uyulması gereken bir dizi kuralları:

 1. Egzersiz sırasında tercihen yer alan özel bir yatak ve biraz sulandırmak ayak;
 2. Varil üyesi ve bölge başkanları sarmak gerekir elastik bandaj;
 3. İlk ipin ucunu bağlamak için boynu dolu bir şişe, ikinci yapıştırılmış metal kelepçe;
 4. Boyunduruk gerekir sabitlemek üzerinde elastik bandaj;
 5. Şimdi yavaşça ayağa kalk. Bu noktada bir streç kumaşlar üyesi.

Bu yordamı tavsiye en fazla 15 dakika bir gün. Bu zaman sınırı karşı bir adam, güçlü germe.

Kozmetik ürünleri

Seçilen yollar büyütme penis tavsiye tamamlayıcı malzemeleri, ilaçlar, hızlandıran büyüme üyesi. Modern şirketler çok sayıda farklı araçlar.

Ancak bunların çoğu, kendilerini aptallar, üretmeyen, tamamen hiçbir sonuç.

Kozmetik ilaçlar, izin üyeye eklemek uzunluk ve hacim genişliği, serbest formda bir krem, merhem veya jel. Onlar birbirinden farklı kompozisyon ve süren eylem. Son gösterge, veri araçları birkaç gruba ayrılır:

 1. Uzun vadeli. Ürünü uygulamak için gerekli en az 1 ay her gün. Eylem sürer yaklaşık altı ay kurs tamamlandıktan sonra.
 2. Hızlı hareket eden. Mükemmel artırmak için vücut önce yakınlık. Bu tür araçları kullanarak istenilen sonucu elde etmek için 5 dakika. Kendi etkisini korumak değil, daha uzun süre 3 saat.
 3. Yardımcı. Onları kullanmanızı tavsiye ederiz karmaşık aygıtları ile, artırmak için tasarlanmış bir penis.

Satın almadan önce beğendiğiniz aracı yakından inceleyin kompozisyon, hem de deyim. Hemen özellikleri aşina olmak için ilaç kullandıktan sonra tam olarak bilmek, neyi bekliyoruz.

Tüm kozmetik ayrılır bir kaç grup kompozisyonu. Bir araç şeklinde merhemler ve jeller vardır:

 • Protein. Bunlar temel amino asit konsantresi.
 • Hormonal. Hazırlıkları içeren analogları testosteron, yeniden yapay bir şekilde.
 • Doğal kökenli. Onlar kabul edilir, en güvenli, içermez sentetik katkı maddeleri.
extender

Hemen hemen tüm modern ilaçlar içerir sadece doğal bileşenler. Onlar daha güvenli ve olumlu bir sonuç elde etmek için izin. Hormonal ilaçlar artık popüler olmak gibi farklı kütle yan etkileri.