Penis boyutu - egzersiz

Mutlaka okuyunuz ve tüm talimatları başlamadan önce yerine getirilmesi için herhangi bir egzersiz veya teknisyen, onları anlamak için özgüllük ve tutarlılık, hem de olası istenmeyen etkileri nedeniyle olabilir, yanlış performans programları. Denemeyin kadar hiçbir şey size tamamen aşina bilgiler. Bu zorunlu bir koşul!

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme — bu sadece buzdağının görünen kısmı, bizim program. Biz hayatınızı değiştirmek eğer sadece istediğiniz bu. Bizim program sunacak kendine güven artar, benlik saygısı.

Biraz sabır, ve emin olun bizim rezervasyon sistemi çalışıyor! Beklemeyin, sonuçlar ne fark olacak zaten birkaç gün, ama sonra 1-3 ay düzenli egzersiz ulaşmak gibi bir başarı, herhangi yapamadık varsayalım. Biz istiyoruz ki, hayat ve yaşam milyon, diğer erkekler ve çiftler vardı ... güzel ve doyurucu, mümkün olduğunca. Bu amacımız hayatınızı geliştirmek. Biz size yardımcı olacaktır ayıklamak için en eğlenceli. Teşekkür ederim, bu dünya bizim programı.

Hazırlık

Islak, yumuşak bir bez ve ılık su sıkın. Sarın onun gövde etrafında üyenin (durumu ne olursa olsun, istirahat veya ereksiyon) ve üç dakika bekletin. Daha sonra bir bez çıkarın. Tekrarlayın egzersiz en az iki kez. Bundan sonra iyice kurulayın üyesi. Başlayın ve düzenli egzersiz ile bu yordamı. Sıcak kompres hem kan acele ve böylece kan dolaşımını hızlandırır yer alan penis ve aynı zamanda bilgisayarınızın cildinizi daha esnek. Bunun dışında, bu iş için en iyi yakalama için egzersizler yerine getirmek zorunda.

Germe tekniği

Sonra sıcak kompres-meli başlamak bir çekme teknikleri. Sıkıştırma ve germe, üyenin ve düzenli bir program vermek mümkün inanılmaz sonuçlar gibi egzersiz kas yapmak için daha fazla ve daha güçlü. Bu egzersizler, uzat penis, aynı zamanda, bir artış sağlayan boyutları ereksiyon. Bu teknik, uzatma penis sarkık ve uyarılmış durumları. Birini seçin çekme teknisyen ve açın programı.

Bir Seçenek

Bu tekniği tavsiye ediyoruz, ve onu seçti, kendisi için müşterilerimizin çoğu. Bunu gerçekleştirmek için hem ayakta, hem de oturarak.

1. Üye rahat bir durumda. Onu alın ve bir elinizle sıkıca sıkma kafası, ama engelleyici üniversite kan.

2. Çekin sikini bir kenara. Uzatma imkanlar kadar hiçbir ağrı veya rahatsızlık hissediyorum. Tutun bu durumda 5 dakika. Sonra her dakika için çalışın biraz artırmak için germe egzersizleri. Unutmayın, bir egzersiz neden olmamalıdır ağrı.

3. Dinlenin 1 dakika. Masaj aletini dairesel hareketlerle yaklaşık 30 kez. Bu işlem normal bir kan dolaşımı.

4. Tekrarlayın ikinci egzersiz 4 kez germe üyesi farklı yön vardır: yukarı, aşağı, sola ve sağa. Sonra her 5 dakika için streç tekrarlayın egzersiz 3.

5. Sonra yeniden 5 çatlakları (5 dakika her biri), yeniden çizin üye sağ. Bunun için, 1 dakika, daha sonra 10 kez hafifçe sıkmak değil, neden kendine acı.

Manuel germe üye verir, aynı sonuçlar, geleneksel sistem yük penis. En güvenli yolu kavrama eksikliği içerir basınç sadece spinal sinir, çalışır boyunca düşer; çok soğuk: üye. Sen icat kendi yollarını yakalama, çünkü size daha iyi diğer açık duyumları. En önemlisi, sıkıştırmayın çok fazla, aksi takdirde kan dolaşımını bozabilir.

Bu egzersiz hem artan uzunlukta penis zaten iki hafta aktiviteler, ancak sadece sonra 3-4 ay içinde mümkün olacak gerçekten takdir ölçek.

Seçenek İki

1. Tut üyesi, rahat edebilmek için kafasını bir elinizle sıkıştırın. Unutmayın hissetmek zorunda rahatsızlığı ve müdahale, kan dolaşımına.

2. Uzatma yönünde doğrudan kendini yeterince güçlü hissetmek için ağrısız germe. Tutun onu devlet 30 saniye — 1 dakika dinlenebilirsiniz.

3. Devam streç üyesi 15-20 dakikalık bir oturum. Oturumları arasında dinlenin en az 10-20 dakika.

Üç Seçenek

Bu teknik, ait, eski bilgeler. İçerir germe penis ve rahat ve dik mümkün. Eski yöntemler çok orijinal, bu nedenle bunların kullanımı görünebilir size yabancı. Biz bunları yayımlamak teknik olarak nasıl kuruldu bilgeler. Derin bir nefes hava bir burun, onu oyala, boğaz, ve sonra bir bardak suyun içerisindeki, takip karnına. Ne zaman hava ulaşacak alt karın, gelin penis. Üç orta parmak sol el üzerine dokunun noktası Hu-Yun, ortada bulunan anüs ve testis arasında. Bu güçlendirmek gücünü bir üyesi. Geri normal nefes devam, parmak tutmak noktasında.

yolları penis büyütme

Sağ elinizle başlayın streç penis ileri geri çekerek onun hafif ritmik hareketlerle 36 kez. Başparmak Pat kafası kadar üye enstantane. Sağ eliyle sıkıca kap üyesi dibinde. Tutup yakalama, elinizi 3-4 cm ileri. Yani içine penis, enerji, hava, iterek kafasına. Çekin tüm üye ve soldan başlayın döndürmek 36 kez saat yönünde ve karşı 36. Daha sonra eğin sola ve tekrar egzersiz. Enerji birçok vücut organları akacak üyesi, takviye ve güçlendirilmesi. Yapılır, egzersiz, hafifçe dokunarak 36 kez heyecanlı bir üyesi ilk olarak, iç tarafında sağ kalça, sonra sol kalça.

Dört Seçenek

Bu çekiş tekniği açıklanan en çok satan kitap hakkında erkek cinselliği. İçerir germe rahat ve dik mümkün. Sanırım bu biraz değiştirilmiş bir teknik, eski bilgeler.

1. Sağ elini tut sikini başlayın ritmik germek için onu ve kendinizi. Tekrarlayın 10 kez (her bir esneme yaklaşık 15 saniye).

2. Tekrar germe sağa 10 defa sola 10 kez aşağı — 10 kez.

3. Pat kafasını üye başparmak kadar olmaz ereksiyon. Tut üyesi tabanında başparmak ve işaret parmağı. Clasping, kaydırın parmaklarınızı öne doğru 3-4 cm 10 kez.

4. Çekin üyesi ve sağa döndürerek küçük bir daire, devam, streç 10 kez. Tekrarlayın egzersiz sol 10 kez.

5. Kolayca yendi heyecanlı bir üyesi ve iç uyluk yan 10 kat uzanan, farklı yönlere.

Teknik yakalama ve flamalar için bir yol olarak penis büyütme

Bu teknik, muhteşem olanlar için hasret için zaman ayırmak, her gün en az bir saat düzenli bir egzersiz programına. Bu egzersizleri uzak değil daha 5 dakika, ama mümkün artırmak üyesi 3 cm birkaç ay. Bu egzersizler uygundur, sen-ebilmek yapmak onları günde birkaç kez. Çekinmeyin bunları tekrar iki veya üç kez her gün. Amacı, bu tekniğin oluşturma gerilim özel kumaş germe cilt penis bulunan bir heyecanlı durumda. Bu sadece cildi penis daha esnek, ama hacmi artar kameralar penis, sözde corpora cavernosa. Artan kan hacmi otomatik olarak beraberinde bir artış toplam ağırlığı penis.

Yağ penisini. Kenarında oturan bir kanepe veya yatak başlayın okşayarak onu clasping başparmak ve işaret parmağı (gibi bir karakter Konumundaki K). Sürüş sırasında eller kurucu üyesi kafasına basılı tutun ve sağlam bir tutuş için çalışıyoruz, imkanlar deri germek. Her gelişimde penisin tabanına, biraz savaş nöbet tutmak için daha fazla kan penis. Sonra tekrar hareket gerekçesiyle kafasına.

Yavaş yavaş hızınızı artırın hareketlerin zayıflaması değil, bu yakalama. Zorunda hissetmek heyecan. Elde tam bir ereksiyon. Ulaşan, yüzde yüz ereksiyon, yine tut başparmak ve işaret parmağı penis dibinde ve deneyin tutmak için kan kavernöz dokularda üyesi.

Tutarak yakalama dibinde bir üyesi, diğer elini tut dibinde kafası. Deneyin streç üyesi mümkün olduğunca rahatsızlık vermeden. Uzatma sağa basılı tutun 10 saniye. Sonra hemen, gecikme — 10 sn. Şimdi sola, gecikme süresi 10 sn. Ve son olarak, aşağıya doğru eğin ve tekrar tut 10 sn. Tekrarlayın dört faz egzersiz dört kez bir gecikme ile 10 sn. Tüm egzersiz ihtiyacınız olacak en fazla 5 dakika.

büyük penis

Mezun olduktan sonra egzersiz gevşetin yakalama dibinde üyesi. Hissetmek gerekir, kan gibi başlayacak kalıp. Bu an ortaya çıkabilir boşalma. Unutmayın, bol yağ ve sağlam bir tutuş bu temel önlemler. Hiçbir durumda yakalama dolaşımına engel olmamalıdır. Bu teknik, teslim etmek gerekir herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık. Eğer egzersiz sırasında ağrı hissediyorum gerekir kesmek dersleri ve tekrar dikkatle okumak deyimi