Kalınlık artışı penis

Aşırı duyarlılık glans bazı erkekler için oluyor bu sorun. Bu özellik kontrol etmenizi sağlar tork başlangıcı boşalma. İnsanlar için böyle bir sorun ile ilgili nasıl bir soru hassasiyetini azaltmak kafası basit ev ilaçları.

Belirtileri aşırı duyarlılık

penis büyütmek için nasıl

Yüksek hassasiyet kafası bazı sorunlar oluşturabilir bir konu seks. Çünkü ne erkek hissediyor tahriş glans penis parlak, kontrol edemediği saldırgan, boşalma, bu nedenle ilk belirtisi yüksek hassasiyet penis – bu erken boşalma. Eğer patolojik ihlal boşalma boşalma ve çabuk gelir getirmez beklenen heyecan, yüksek duyarlılık kutladı parlak ve hatta acı bir orgazm.

Diğer belirtileri aşırı duyarlılık:

 • kısa bir cinsel ilişki;
 • erken boşalma mastürbasyon altında;
 • artış süresi, cinsel ilişki sırasında alınan alkol.

Testi hassasiyeti kafası cinsel üyesi (IF) çok basit. Bunu yapmak için seks yapmak normal şartlar altında, daha sonra tekrar cinsel ilişki, prezervatif, mümkün, kolay sarhoş ve hemen aldıktan sonra sedasyon. Kendisi ile ilgili bir sorun, yüksek hassasiyet, sinir uçlarının penis. Uyuşturucu çekerken, baskıcı bir iş sinir sistemi de dahil olmak üzere alkol, hız geçen impuls sinir lifleri yavaşlar, yani hassasiyeti bozulur. Sürekli böyle bir uygulama olamaz, çünkü bu azalma, reaksiyon hızı, sinir sisteminin bozulmasına yol açar kudret. Eğer sürekli seks sarhoş iken, zamanla bu gelişmesine yol açacak, erektil disfonksiyon.

Aşırı duyarlılık glans olabilir gibi doğuştan gelen bir özelliktir ve edinsel bozukluğu. Eğer söz konusu konum özellikleri sinir uçları penis, erken boşalma, erkek kutlanacak ve ergenlik ve yetişkinlik.

Nedenleri yüksek duyarlılık

Konjenital yüksek hassasiyet nedeniyle kafası bir özelliği sinir sisteminin işleyişi. Var böyle erkekler penis imkanlarıyla daha fazla sayıda sinir uçlarının. Herhangi bir uyarım daha güçlü hissedilir, ne ve neden olur, hızlı bir boşalma.

Yüksek duyarlılık veya aşırı hassasiyet kafa neden olabilir çeşitli hastalıklar. Ortaya böyle bir şekil bozukluğu yeterli – o aniden, acı sonra, hastalığın, en sık yetişkinlikte, ama gençler ile karşı karşıya, bazı patolojiler.

İhlali nedeni:

 • fimozis;
 • balanopostit;
 • prostatit;
 • şiddetli stres, nevroz;
 • bir hormon dengesizliği.

Fimozis bu patolojik daralma sünnet. Sonuç olarak, böyle bir patoloji penis başı olamaz tamamen çıplak. Bu durum ile daha sık karşı karşıya çocuklar yaş üzerindeki 5 yıl, ancak, bilinen bir olgu ve doğuştan gelen daralma sünnet. Fimozis tedavi ameliyatla yaparak küçük kesiler sünnet. Bu sayede tamamen çıplak kafa, ama yol aşırı duyarlılık sinir uçlarının üzerinde yer almaktadır.

Balanopostit bu inflamatuar süreci bir yer glans ve sünnet derisi. Hastalık taşıyan, bulaşıcı bir karakter. Akut dönemde ağrı ve güçlü bir rahatsızlık. Tedavi için kullanılan dış antibakteriyel ilaçlar.

Başka bir yaygın bir hastalıktır gelişmesine neden olabilir sorunları bu prostatit. Bu, penisin duyarlılığı artar seçmeli ve tecelli sırasında sadece boşalma ve idrar yapma. Bu ağrı ve ağrı üretra tahriş ve kızarıklık, baş, ve olumsuzlar bir fırsat cinsel temas.

Bozuklukları çalışma sinir sistemi gerektirecektir azaltmak veya artırmak, duyarlılığı reseptör bulunan çeşitli organlar. İhlali penis duyarlılığını bir kenara kazanç hissi oluşabilir stres. Aşırı duyarlılık kafası da olur belirti-kompulsif bozukluk, duygudurum bozukluğu, anksiyete durumları. Genellikle, sorun çözüldü, sonra normalleşme sinir sistemi yoluyla ilaç.

Hormon dengesizliği bu sorun ergenlik. Genç erkekler ve 13-17 yaş arası sık sık vurgulanıyor duyarlılık kafası nedeniyle hormonal ayarlama. Eşliğinde, hızlı boşalma, neden olabilir acı hissi uyarılma sırasında glans. Bu sorun, genellikle hızlı gider ve hassasiyeti normale dönüyor sonra normale hormonal arka plan. Yetişkin erkeklerde böyle bir ihlal için dikkatli bir muayene gerektirir. Hormonal dengesizlik sonucu olabilir bozuklukları, endokrin sistem hastalıkları testis, ilerlemesi hormon-bağımlı tümörler, örneğin, adenome ve prostat kanseri. Bu sorunu olamaz izin şansa, geçmek için gerekli kapsamlı bir muayene için bir özel durum tehlikeli patolojiler.

Azaltmak için nasıl hassasiyet?

Mümkün olduğunca azaltmak için hassasiyet kafası bu nedenleri bağlıdır bozuklukları. Bir hastalık için zaman gerekli duyarlılık düşmüştür tedavi olmadan kendi. Bu işlem genellikle birkaç ay ile iki yıla kadar.

Duyarlılık ihlali kafası bir balanopostit tıbbi yardım gerektirir. Gerekli muayene var ürolog, ve tam olarak bir doktorun tavsiyesi takip. Zamanında tespit ve tedavi balanopostit geçer, hiçbir olumsuz etkileri. Artan duyarlılık penis prostatit – bu geçici bir olgudur. Zamanında tedavi ile geçer, bir iz bırakmadan, ama yokluğunda yeterli tedavi tehdit, adam tam bir iktidarsızlık.

cerrahi

Psikolojik sorunlar, merkezi sinir sistemi hastalıkları, stres ve nevroz ile tedavi edilir ilaç. Alımı sakinleştirici ilaç, antidepresan ve sakinleştirici sinir sistemi aktivitesini azaltır, böylece azalır, sinir uçlarının duyarlılık ve reaksiyon hızı. Kurs sonrası ilaç tedavisinin yan etkileri geçer, ama reseptörlerinin aktivitesi penis kalabilir indirdi.

Bir hormonal dengesizlik bulunmaktadır tedavi nedenine bağlıdır gelişimi. Eğer söz konusu ergenlik dönemi, spesifik tedavi gerekli değildir. Erkekler bir adet büyük çocuk atanabilir hormon replasman tedavisi, bir ders sonra hangi hassasiyet penis normal.

Eğer bu konuda doğuştan yüksek duyarlılık nedeniyle çok sayıda sinir uçları vardır evcil yolları hassasiyeti azaltmak kafası.

Sünnet

En etkili yolu sağlayan hızlı hassasiyetini azaltmak kafası üyesi ve cinsel ilişki uzatmak – bu bir sünnet. Ancak sünnet sünnet de her derde deva değildir ve etkili bir şekilde her zaman değil.

İşlemi hızlı bir şekilde gerçekleşir komplikasyonlara neden olmaz ve rehabilitasyon çok kısa. Ancak, ilk zaman hassasiyeti kafası tersine artacak. Görünür bir rahatsızlık nedeniyle sürtünme penis hakkında çamaşırı. Zamanla, sürekli tahriş kafa vücut için kullanılan alır böyle bir uyarılma ve duyarlılık azalmaya başlar.

İlaçlar

Nasıl hassasiyetini azaltmak glans penis bağlıdır nedenleri, gelişimi, sorunları. Eğer sünnet bir nedenden dolayı kontrendikedir, ve cinsel ilişki, uzatmak ve azaltmak duyarlılık lazım kullanabilirsiniz bazı tıbbi ilaçlar. Onlara bağlıyor:

 • lokal anestezikler;
 • sedatifler;
 • antispazmodikler;
 • sakinleştiriciler.

Lokal anestezikler, örneğin merhemler ve spreyler, lidokain, sinir uçlarının hassasiyetini azaltmak. Bunları uygulayın iki yolu vardır – ya da her gün, birkaç ay, ya da doğrudan cinsel ilişkiden önce. Heyecan yeterince güvenli bir yol olarak azaltmak ya da azaltmak için hassasiyet kafası evde kullanmak için tavsiye edilebilir özel yağlama erkekler için anestezi ile. Yöntem oldukça güvenli, ama kötüye bir araç almak için bir ters etkisi – tam duyarsız penis uyarılması.

Farklı yolları vardır hassasiyetini azaltmak kafası, ama erkekler için tavsiye edilir, maksimum çaba bulmak için en iyi yöntem. O kim sık sık gergin ve eğilimli stres, yardımcı olabilir sakinleştirici ilaçlar. Evde kullanabileceğiniz bitkisel ilaçlar – tentür şakayık, motherwort tentür. Almak gibi ilaçlar tavsiye edilir saat önce cinsel ilişki.

Antispazmodikler azaltmak, kas tonusu azaltır ve sinir uçlarının duyarlılık. Bazı sedatif tentür, örneğin, Kediotu veya motherwort de sahip antispazmodik etkisi vardır. Kötüye bu tür ilaçlar olamaz, çünkü onlar düşük kan basıncı neden olabilir bozulma genel vardır.

Sakinleştirici tavsiye erkekler ile artan sinir uyarılabilirlik. Bu ilaçların kullanımı sırasında anksiyete bozukluğu ve panik atak krizleri. Tayin mi sadece doktor, onlar yayımlanan eczaneler gibi varsa bir reçete.

Halk ilaçları

Halk hekimliği nasıl biliyor azaltmak için hassas kafa kullanarak basit bir araç, örneğin, iyot.

Hassasiyeti azaltmak kafası iyot kolay, ama bu tabi belirli bir risk. Saf iyot kafasına daha fazla olamaz, çünkü bu gelişmesine yol açacak yanık. Kullanılan sadece su ile seyreltilmiş. Bunun için gerekli mix 1 kısım iyot ile 10 adet su ve uygulamak çözüm glans penis pamuklu bir bez yardımıyla. Tekrar böyle bir prosedür ile 10 gün boyunca her gün. Ürolog tavsiye kullanmak için böyle bir aracı olarak etkinliği şüphelidir, ama daha yüksek bir riski yoktur yanlışlıkla kendinize zarar.

Oldukça güvenli bir araç, bu hassasiyetin azaltılması kafası diş macunu kullanabileceğiniz gibi cinsel ilişki uzatmak için ve azaltmak için ortak duyarlılık üyesi. Diş macunu içerdiği mentol, can sıkıcı bir sinir. Daha fazla bilgi, daha iyi küçük miktarlarda karışım ılık su ile. Bu, hissedilecek bir karıncalanma ve soğuk, genel bir sıkıntı ve hatta bazı durumlarda ağrı sendromu. Makarna daha fazla her gün 10 gün boyunca, herhangi bir zaman, hemen ilişkiden önce.

Başka bir yöntem azaltmak için duyarlılık stimülasyonu ve hassasiyeti azaltmak glans – bu düzenli kullanımı, nane suyu. Bunu yapmak için, gerekli iki büyük kaşık kuru nane dökün bir iki bardak kaynar su, bir su banyosunda daha sonra 20 dakika bekletilir ve günde üç kez alın 30 ml Azalma, aşırı duyarlılık nane gerçekten yardımcı olur, hassasiyeti azaltmak penis başının, ama vardır böyle bir yan etkisi olarak bozulma güç.

Prezervatif anestezi ile

En güvenli yöntemlerden azaltmak aşırı duyarlılık – bu kullanım kalınlaşmış prezervatif ile anestezi. Onlar daha uzun bir cinsel ilişki gibi, hassasiyeti azaltmak penis. İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz özel bir yağ ile anestezi.

Seks dükkanlarında sunulan özel büyütme ipuçları penis. Onlar yerine kalın silikon bir hassasiyeti azaltır uyarılma sırasında kafası. Gibi araçlar da kullanılabilir bir sorunu çözmek için.

Bilerek hassasiyetini azaltmak kafası IF, önemli düzenlemeleri uygulama bu ilaçları doktorunuza danışın. Bazı durumlarda, sorunu kurtulmak cerrahi müdahale olmadan mümkün değildir.

cihazları, penis büyütme

Kumaş cerrah yerleştirir deri altında penis uzunluğu boyunca. Yani bir tür onun sarma. Özel çit cilt dikildi, böylece onlar neredeyse görünmez. Dikiş üst üste deri içinden tatbik edilmek. Bu nedenle, kalınlaşma sağlanır eklemek organ cilt ile vücudun başka bir yerinde. Eğer hasta istediği kalınlığını artırmak için penis daha fazla bir santimetre, cerrah kullanan başka bir seçenek bir müdahale. Bu mikrocerrahi kalınlaşma yöntemi taşıma kas dokusu. Operasyon, önceki ile karşılaştırıldığında, çok daha zor. Süren o uzun, ve iyileşme süresi ondan sonra zor. Ama daha karmaşık bir görev, daha zor bir başarı.

Bu nedenle, karar verirken yapılması gibi işlemler gerekir düşünmek, dikkate almak, onların karmaşıklığı, yüksek maliyet, süre ve iyileşme döneminde. Almalıdır ve komplikasyon riskini de sonra müdahale. Çünkü doğa sevmez benzer bir saldırı, evet hala böyle ince bir küre. Bazen bir sonucu olarak böyle bir düzeltme penis görünebilir tüberkül. En sık komplikasyonlar ortaya olarak yara enfeksiyonu, kanama, uzun bir şişme penis. Belki de geçici ya da kalıcı hassasiyet azaltma kafası, cinsel organ, görünüm ağrısı sırasında ereksiyon.