Alabilirim penis büyütmek

Penis boyutu her erkek için önemli bir göstergedir. Anksiyete bu konuda sık sık oluşturur, psikolojik sorunlar, kişisel yaşam ve gelişimi için bir temel olarak hizmet vermektedir kompleksleri.

penis büyütmek için nasıl

Tıbbi uygulamada doktorlar kabul paylaşmak penis boyutları dört kategoriye ayrılır:

 • mikro penis. Bu durumda penis boyu en fazla 2 cm;
 • küçük penis. Heyecanlı durumu, boyu aşmayan 9,5 cm;
 • normal üye. Standart boyut erkeklik, ajite aşan 9,5 cm;
 • dev. Onlara rütbe cinsel üyeler ulaşmak uzunluğu 24 cm ve daha güçlü bir ereksiyon.

Arasındaki ilişkinin boyutları, penis istirahat ve ereksiyon araştırmacılar tarafından tespit edilmiştir. Genellikle küçük bir organ uyarıldığında oldukça etkileyici, ve tersine, büyük bir üye hemen hemen değişmez hacim ve uzunluk.

Ölçüm penis üretilen istirahat sırasında ereksiyon ve maksimum çekme. Bir referans noktası arasındaki açı, karın duvarı ve tabanı üyesi, ölçüm gerçekleştirilir kenarına kadar kafası.

Ölçümler için kullanmak en iyisidir gon olarak rahatlatmak için doğru boyutlarda katlanmak gerek açı 90 derece arasında karın duvarı ve tabanı, penis.

Alabilirim penis büyütmek

Erkekler için, hoşnutsuz bir boyutu, onun bir üyesi, düzeltmenin birkaç yolu vardır bir durum. Ama karar vermeden önce köklü adımlar, tercihen bir psikolog ile konuşmak, ve üroloji olacak iyice anlatmak her şeyi tüm artıları ve eksileri bir değişiklik.

Sonra sık sık, istenilen sonucu elde etmek adam memnun kalır. Yeni boyutlar ekleyin başarılar cinsel ön ve teslim özel hisler. Bu durumda vazgeçmek gerekir, tüm zararlı alışkanlıkları tedavisi sırasında, sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve dışarıda pek çok ürün diyet. Bu nedenle hayali onurunu etkileyici bir vücut için bir efsane, ve potansiyel hastanın ciddi tartmak olası riskleri ve sonuçları.

Gerçek penis büyütme sonucu oluşur kullanım için özel cihazlar ve çevrimiçi müdahale. Diğer yollar sadece yükselmek büyüme penis, ama somut bir değişiklik getirecek.

Birimlere sağlayan penis boyutunu artırmak için, aşağıdaki cihazları içerir:

 • vakum pompası;
 • extender (sağlamak dış germe).

Sonucu elde etmek için özel cihazlar kullanılarak genellikle 4 ila 6 ay.

Radikal bir şekilde penis büyütme olarak kabul edilir bir cerrahi operasyon. Sırasında ameliyat değiştirmek mümkün uzunluğunu ve kalınlığını organ, gerekirse düzeltmek formu penis gidermek ve erektil disfonksiyon.

Ayrıca uygulamaya makineleri ve işlemleri, uzunluğunu artırmak için ve kalınlığı penis kullanarak özel merhemler, jeller veya kremler. Bu yollar iyi, ne zaman bir erkek için hiçbir arzusu maruz cerrahi müdahale, ama verim bu fon küçük ve çoğu zaman bir sonuç elde etmek imkansız değildir.

Yolları penis büyütmek

Temel şekilde boyutlandırma penis inanıyorum kullanımı, özel aletler, cerrahi müdahale, diyet ve halk yemek tarifleri.

Aletleri kullanma

Etkili bir pozlama bu kavernöz vücut penis sahip özel cihazlar için tasarlanmış germe penis ve pompalama ile vakum.

Bu üniteler, değişik çekme etkisi, dahil extender. Bu cihaz oluşur destekleri, özel, açma, dayanıklı halka ve çubuk düzenleyen ekli güç.

Üye kayıt cihaz ve ayar düğmesiyle çubuk çekme onu uzunluğunda. Bu pozisyonda penis olmalıdır en fazla 30 dakika. Maruz kalma sonucu makinenin bu kavernöz vücut gerilir, ve doldururken, kendi kanıyla bir ereksiyon oluyor artan boyutlarda bir organ.

İçin daha istikrarlı ve anlamlı bir sonuç kullandığınızda extender gerekir, en az üç ay boyunca günlük egzersiz. Elde edilebilir artan uzunlukları 3 cm ve kalınlığı üye 1,5 cm

Aşağıdaki etkili bir cihaz için yeniden boyutlandırma penis vakum pompası. Eylem bu cihazın temel oluşturmak içinde bir negatif basınç mühürlü bir ampul içine yerleştirilir cinsel organı. Bitmiş bir atmosfer sağlar güçlü kan akımı ve uzantısı kavernöz tel. Bu durum rekor kullanarak özel bir yüzük, birkaç dakika boyunca ve kademeli bir artış bir organ.

Olduğu gibi extender, sonuç almak için gerekli birkaç aydan altı aya kadar.

Cihazı kullanabilirsiniz, sürekli ve görünmez bir çevre için. Eylem dayalı, aynı ilkeleri ve çalışma extender, ama verim bu cihaz aşağıda olsa ekle ile 1-2 cm, bu mümkün.

Uygulama özel yüzük düzeltmek için izin verir uyarılmış durum, cinsel organ ila 30 dakika. Bu eylem için bir fırsat verir küçük bir germe corpus cavernosum penis büyütme uzunlukta, hemen hemen vermez. Ana görevi bu aparatı – normalleştirme, erektil fonksiyon yaşlı erkekler.

penis büyütme

Kullanmak için, her bir cihaz için dikkatli, dikkatli bir şekilde inceledikten sonra kullanım kılavuzunu. Ağrı — sinyal kesilmesi fiziksel bir etkisi organı gibi can bir yaralanma cilt ve kılcal damarlar.

Genel kurallar cihazların kullanım için penis büyütme:

 • egzersiz öncesi ve hemen sonrasında yapılmalıdır hijyen;
 • yüzey aracı gerekir temizlemek için antiseptik bileşikler, her kullanımdan sonra;
 • aşırı kuru cildi cinsel organ nemlendirmek gerekir, egzersiz öncesi ile çocuk krem.

Kontrendikasyonları:

 • yenilgi, iç organlar, genitoüriner sistem;
 • kalp-damar hastalıkları;
 • patoloji karaciğer ve böbrek;
 • deformasyon penis;
 • diabetes mellitus.

Aşırı uygulama makineleri yeteneğine sahip, künt, penisin duyarlılığı kırmak için normal bir süreç boşalma ve hatta olmak da kısırlık nedeni.

Cerrahi müdahale

Penis büyütme ameliyat masasında hoş karşılanmaz uzman ürolog, özellikle erkek olan normal bir anayasa değiştirmek için çalışır doğal bir boyutu. Bu durumda başvurmanız önerilir seks terapisti veya bir psikoterapist, bir kişiyi ikna etmek mümkün olacak yapmak değil döküntü adımlar.

Mesele şu ki, herhangi bir cerrahi müdahale etkilemedi vücut için ve bu nazik ve sorumlu bir makam, bir hata işletim sonucu ağır sonuçlar doğurabilir. Özellikle zor tutmak olağan işleyişi penis yükledikten sonra, protez ve kullanım yöntemi «Kalem».

Bir karar vermeden önce ameliyat hakkında adam tartmak gerekir tüm olumlu ve olumsuz noktaları bu yordamı. Doktorlar tavsiye bu tür manipülasyon penis ile sadece durumlarda anormal patolojilerin ve kurtarma yaralı organ. Hastalar, normal boyutları, istekli nedense daha etkileyici cinsel organı, vazgeçmek gerekir düşüncesi cerrahi müdahale, çalışmamasına erektil fonksiyon.

Operasyon

Bu yöntemi hastalara yardım, mikro penis, bu kaliteli üretim işlemleri yüksek düzeyde sonucunda komplikasyon ve yan etkileri hemen hemen sabittir.

Yöntemin özü oluşur özgürleştirici bir kısmında penis içinde olan kasık bölgesi. Minimum boyutları organ (2 cm), başka bir seçenek, kavşak olarak suspensory bağ yok. Sonuç olarak, bu işlem penis uzunluğu artabilir 1-2 bkz.

Daha fazla bilgi için anlamlı sonuçlar, cerrahi bir müdahale gerektirir tamamlamak için kullanarak extender. Bu cihaz gerekir her gün düzeltmek boyunca 3-4 ay izin daha ekleyin 2-3 cm pahasına eğitim hızlı yapışıklıklar işlemi dokusunda penis.

Kas dokusu nakli

Bu tür bir cerrahi müdahale artırmak için penis kalınlığı zorlu ve riskli bir işlemdir.

Başarmak için gerekli boyutu tutmak için gerekli doku nakli olan çıkarılan aksiller fascias veya karın duvarı. Elde edilen biyolojik malzeme eklenir, çevre, cinsel organ, artan kalınlığı 3-4 cm çalışma Zorluğu oluşur düzenli bir dikiş kan damarları.

Belirli endikasyonlar için yapılan protez penis. Bir işlemi gerçekleştirmek için bir yöntem «Klasik» zaman artırmak için kullanılan özel elastik malzemeler, ya da bir şekilde «Kalem» ile kıkırdak bir bez kullanın.

Gıda

Boyutunu artırmak için, cinsel organ isteğe bağlı başvurmak için aşırı önlemler. Yeterince normale beslenme ve diyet dahil ürünler büyümesini kas dokusu sayesinde yüksek içeriği, mineraller ve protein.

Kenara etkisi büyüme penis, önerilen tüm ürünler teşvik, artan etki gücü:

 1. Et. Almak için olumlu bir sonuç kullanmalısınız az yağlı. Uygun: sığır, tavşan, hindi. Protein olmadan, içerdiği et, imkansız, kas inşa etmek, ancak aşırı yağ pişirme sırasında takip budamak.
 2. Deniz. Kullanmak için balık ve diğer deniz ürünleri korumak için gerekli olan, erektil fonksiyon ve kas inşa. Deniz ve nehir balık, kabuklu deniz ürünleri, kabuklu deniz ürünleri (özellikle istiridye), izin almak, erkek vücut istenilen protein, yanı sıra çinko ve selenyum etkileyen artan kudret ve şekillendirme, testosteron.
 3. Fındık. Erkek vücut en uygun aşağıdaki kuruyemiş: badem, fındık, kahve ve kaju fıstığı. Gibi bir madde bulunan bir parçası olarak, bu ürünler, olur normalleştirme kan akımı pelvik organları için izin, daha iyi doyurmak bu kavernöz vücut penis plazma.
 4. Süt ve süt ürünleri. Artan protein ve kalsiyum içeriği peynir, tereyağı, süt ve yoğurt için izin verir sadece kas kütlesi inşa, ama aynı zamanda bir fırsat verir güçlendirmek, kemik dokusu. Süt ve süt ürünleri normalize bağırsak fonksiyonu ve katkıda bulunmak, çıkmak, vücuttan toksinlerin ama yazarken diyet alımını sınırlamak gerekir yağ yağ.
 5. Meyve. Bol vitamin, lif ve mineraller içerdiği taze meyve korumak için gerekli çalışmaları kalp-damar sistemi ve penis büyüme. Tercih edilmelidir: muz, armut, elma ve tüm narenciye.
 6. Tahıllar. Erkekler için tavsiye edilir öncelikle dikkat yemekleri, buğday.
 7. Yağ. Salata için tavsiye edilir vazgeçmek mayonez ve ekşi krema lehine bitkisel yağlar. Keten tohumu yağı normalleştirmek çalışma, prostat kanseri ve testosteron üretimini uyarır, kabak kudret. Kullanmayı da susam ve hardal yağı.

Halk ilaçları

cihazları, penis büyütme

Büyütmek erkeklik evde uygulayarak ilaçlar, bitkisel ilaçlar, halk yemek tarifleri. En etkili olarak kabul edilir, aşağıdaki:

 1. Kekik. İçin pişirme suyu ihtiyacınız olacak 100 gram kuru bitki ve 1000 ml kaynar su. İnfüzyon içki, yaklaşık 4 saat sonra tüketilen bir ders en fazla 4 ay.
 2. Sarımsak. Üç büyük diş gerekir ezmek dökün ve 500 ml votka, sonra kapasite ile sağlıklı bir içecek yerleştirilir karanlık ve serin bir yerde 10 gün için. Tüketilen tentür üç ay boyunca.
 3. Toplama için sürtünme. Almak ginseng kökü, alıç meyve ve yaprakları ginkgo 50 gram. Kaynar su dökülür hacmi 500 ml ve gönderir çürümek kısık ateşte 10 dakika. Elde edilen suyu tavsiye edilir ovmak cinsel organı.
 4. Pelin. Bitki tohumları hacmi 100 gram dökün 0,5 litre su kaynatılır ve 10 dakika boyunca. Elde edilen suyu alınır yemeklerden önce günde üç kez.

Kullanımı halk para vermez, hızlı sonuç. Penis büyüyecek, ama etkisi olacak süpürüldü sonra 5-6 ay.

Artılar için doğal bir ilaç olarak sınıflandırmak aşağıdaki faktörler:

 • kullanılabilirlik bitki materyali;
 • güvenlik (aşırı doz bitkisel ilaçlar mümkündür, ancak nadiren görülür);
 • uzun vadeli etkisi.

Dezavantajları bitkisel ilaçlar şunlardır:

 • önce sonuç almak uzun zaman alır;
 • her zaman satın almak için fırsat var, hazır, malzemeler, ve toplama ve hazırlık bitki, kendi zaman alır.

Görevi çözmek için daha fazla erkek cinsel organ ve cinsel aktivite artmış, çeşitli yollarla, ama kullanırken herhangi bir yöntemi önceden doktorunuza yaralanmaları önlemek için, yan etkileri ve istenmeyen belirtileri.