Penis büyütme önce ve sonra

Bugün, her yerde yaygın teknikleri penis geliştirme. Ayrıca çeşitli ilaçlar, takviyeleri ve donanım yollar. Ancak, eğer bakmak bu sorunu gerçekçi, bir şey yapmak için kesin sonuç penis büyütme ameliyat olmadan mümkün değildir. Korkulacak farklı manuel yolu, söz büyük bir penis büyütme birkaç gün içinde, bu temiz su şarlatanlık.

penis büyütmek için nasıl

Ameliyat artan üye XIX — XX yüzyıllar için tek etkili yoludur. Başka bir şey seçenekleri toplantı böyle bir işlem için bir sürü. Bunların her biri, kullanımı anlamına gelir, farklı implant temsil eden malzeme, oluşan özel bir kumaş. O tabanına sabitlenmiş penis vücut organları (el, ayak, parmak, kulak, vb.), günümüzde sık sık kullanılan anlamı ile «penis» ile kavernöz çubuklar ereksiyon sırasında kan ile doldurmak ve boyutunu artırır penis.

Farklı bir yöntemle çapı artan cinsel XIX — XX yüzyıl — üyesi olduğu «sarma» cilt dokusunun hastanın alınan başka bir yerden penis. İşlem oldukça basit, ve olasılık başarısız bir sonuç son derece küçük. Aynı zamanda, deri örtüsü, kapsayan bir penis erkekler, kendi şekilde benzersiz. Aksine, tüm cilt dokusu, örten vücudumuzun bu deri parçası bağlı sinir uçlarının vücut penis. Bu sayede cerrahlar için bir fırsat olsun zorlanmadan kaldırmak için kumaş, üst üste yeni bir katman kapak ve dikmek yerine eski. Böyle bir ameliyat çok hızlı ve komplikasyon olasılığı son derece küçüktür. En büyük tehlike yatıyor ret bir tabaka dokusu bir başka. Bunu önlemek için, deri örtüsü alınan hastanın kendisi ve bu alanlar mümkün olduğunca yakın penise, örneğin, kalça. Bazen doktorlar, nakledilen doku ile birlikte demetleri kan damarları. Bir kez onlar ile birlikte büyümek ve aile, kan başlar onları doldurmak için neden ek artışa penis.

Böyle bir seçenek işlemleri büyütmek için penis çapı 1 bakın isterseniz, daha büyük bir artış, doktorlar tarafından mikrocerrahi. Ameliyat bu tür benzer bir işlemi bir penis, yukarıda açıklanan. Ancak bu durumda nakledilen sadece bir deri örtüsü, aynı zamanda kas dokusu. Bu teknik elde etmek için, nispeten büyük çaplı, ancak olasılık belirtileri, yan etkileri artar.

Büyütme operasyonu uzunlukta

Tamamen farklı bir durum ve işlemleri ile artan uzunlukta penis — XX yüzyıllar üye. Böyle bir işlemi gerektiren önemli bir müdahale işleyen sadece bir organ, neden olabilir istenmeyen sonuçlar doğurabilir. İçin penis büyütmek için doktorlar tarafından bazı hileler kullanan yapı özellikleri erkek vücut.

Özellikle, yarısı penis gizli kasık bölgesi. Operasyonu, uzatma, penis etmektir sabitleme tabanı yerde, yer yüzeyine yakın. Bununla birlikte geçirmek estetiği cilt kasık bölgesi. Böyle bir yöntemi olarak kabul edilir ve daha etkili ile karşılaştırıldığında donanım bir şekilde artan erkeklik. Diğer seçenekler uzatma, cinsel organ, oldukça zor bir tarif ve onlar, bu makalenin kapsamı dışındadır.

Genel olarak, modern tıpta bir dizi vardır gibi işlemler. Ancak, nedeniyle zorluk onlar nadiren yapılmaktadır. Ayrıca, komplikasyon ondan sonra bir daha. Özellikle sonra bu tür operasyonlar genellikle deforme olur, ve yüzeyinde oluşabilecek şeklinde hillocks.

Nasıl görünürse görünsün, kolayca ve sadece değer bilmek, aslında öyle değil. Büyütme operasyonu, çeşitli çap ve erkeklik eşliğinde pek çok tehlike. Tüm değişen, işlem ve ameliyat ile biten bir rehabilite dönemi olumsuz etkileyebilir sizin erkeklik. Basit çözümler böyle hassas bir davada sadece yok, ve eğer karar verirseniz bu işlemi hazır olun herhangi sonuçlara.

Olası yan etkileri oldukça uzun ve korkutmak herhangi bir hasta.

Ameliyattan hemen sonra bir erkek ile karşı karşıya olabilir, aşağıdaki hassas sorunları:

 • Kanama, işeme sırasında
 • ortaya çıkması, ağrı, ereksiyon sırasında
 • zayıf penis başının hassasiyeti

Ancak, bu sadece başlangıç belirtileri başarısız bir sonuç ameliyat. Çoğu belirtiler gösterecektir kendini, bir ay, bir yıl, belki bir on yıl sonra, bir gün sonra ameliyat.

Bunlar arasında, aşağıdaki gibidir:

 • tipik bir deformasyon ya da penis eğriliği
 • ölü doku, girilen çapı artırmak
 • duyarlılığı azalmış cinsel organ
 • zayıflama kudret

Bu liste kötü sonuçlara değil, iftihar, hatta karmaşık cerrahi işlemler hayati. Tüm bu, açıkça ve penis büyütme henüz yeterli boş zaman ve gerektirir epeyce değişiklikler.

Nasıl seçmek için tıbbi etti

penis büyütme

Eğer bir erkek istedim artırmak erkeklik, o büyük olasılıkla karşı karşıya gelecek bazı tatsız gerçekler. İlk olarak, %100 etkili ve güvenilir bir şekilde penis büyütmek için bugüne kadar hayır. İkincisi, sağlam bir kurum sağlayan hizmetlerini yürüten çok samimi bir işlem kaçınıyorum ortak reklam. Bu demektir ki, eğer sokakta görünür reklam, hangi size bakıyor şaman ya da memnun bir doktor sağlayan devasa penis büyütme, o zaman bu büyük olasılıkla bir aldatmaca, ve önlemek için daha iyi gibi kurumları.

Önce yatıyor bıçak altına alınmalıdır fazla bilgi almak, bir kurum, bir hizmet, çok samimi hizmet. Ameliyattan önce mutlaka yapılan istişare edildiği açıklanmaktadır temel aşamaları, eylem ya da bunların bir bileşimi elde etmek için, herhangi bir amaç, hem de iyileşme döneminde. Yapmadan önce, bu işlemi en saygın kurumları rehberlik ve konuşma ile hasta, göreceksiniz, o zihinsel olarak dengeli ve dürüst listeler tüm olası olumsuz sonuçları.

Operasyon artırmak üyenin son iki yıl içinde oldu, özellikle popüler ve ile birlikte diğer seçenekleri plastik prosedürleri. Sahip etkileyici bir organ şeklinde ‒ her erkeğin rüyası olsa da, tıbbi açıdan herhangi bir norm büyüklüğü penis yoktur. Ayrıca, özellik büyüme ve gelişme, vücudun herhangi bir kısmı dahil olmak üzere erkek «haysiyet», «sorumlu» kalıtım. Olsa da, penis büyütme ameliyatla uzun süredir uygulanan, kişi öğrendi ayarlamak, daha sonra, tasarruf doğa.

Düzeltme tekniği

Şu anda birçok teknik vardır, hangi ile teklif penis büyütmek. İçerir, özel egzersizler bir dizi, «mucize ilaç», vakum masaj, extender falan, ama gerçekte, en iyi ihtimalle, onlar kendilerini işe yaramaz, kötü – olur onarılamaz zarar.

Tıbbi düzeltme tekniği:

 • Cerrahi olmayan. Yöntemin temel uygulama extender uzun bir süre.
 • Cerrahi. Operasyon kalınlaşma üye geçer düzeltme hesabı gizli bölüm (unutulmaz bir konaklama kavşak kısmında bağ penis). Bu gerçek boyutlarını erkek daha «onurlu» bir yerde kalmak, ve uzunluk görsel olarak ayrılan alan üzerinde asılı onun bir parçası.
 • Combo. Uygulanan bileşimi, iki önceki teknikler: ilk ameliyat yapılır ve daha fazla erkek «haysiyet», daha sonra uygun bir extender.

Tek gerçek yöntem, hangi ile gerçekten eklemek ve bir kaç değerli santimetre, bu plastik penis . Tabii ki, işlem maliyeti artırmak için bir «onur» erkekler yüksek ve herkes için geçerli değildir. Atar, işletim ışıklar, müdahale doktor, hastanın detaylı bir araştırma için izin hariç inatçı sonuçları. Olduğunu sanmıyorum, penis uzatmak, ameliyatla herkes ister, bunun için bir dizi ifade. Genellikle plastik cerrahi atanır, küçük penis boyutu, gerçekte bir yaşam yağma adam gibi fizyolojik ve psikolojik açıdan.

Hakkında yorumlar her gösterilmekte yolları penis büyütme belirsiz, karşılaşılan olumlu ve olumsuz yorumlar. Tek daha benzer yorumlar uzmanları, bu puan, kısmi etkinliği çok sayıda «mucize ilaçları» sen-ebilmek okumak hakkında İnternette. Genellikle erkek «haysiyet» daha fazla oldu ve olabilir durmak gerekir, çaba geçmesi ve ağrı oldukça keyifli bir rehabilitasyon dönemi. Bilinen nedenlerle erkekler için korkutucu bir ameliyat, ve onlar mümkün olan her şekilde deneyin bunu önlemek için.

Endikasyonları hızlı müdahale

Doktorlar-andrologists inanıyorum küçük üreme organı ‒ bu sorun için erkekler daha psikolojik, daha fonksiyonel. İle 11-14 çentikli «yaşamak», ve hatta son derece başarılı, manipülasyon ve kalınlaşma, penis gerektirmez. İşte insan küçük penis (vücut büyüklüğü 2-3 cm) yeteneği yok cinsel olarak aktif, bu yüzden ona bakmalısın yollarını artırmak üyesi. Ama eğer artış erkeklik «onuru» bu zaten çözülmüş bir soru, öğrenmek için sadece kalır, ne pahasına!

Endikasyonları artan üye ameliyatla şekilde:

 • Konjenital anomaliler (epispadias, hipospadias) ve mekanik hasar.
 • Sendromu, küçük penis. Bu organ, bu boyutta, bu uygulamaya izin vermez, cinsel ilişki. Fotoğraf görünüyor «şeklinde kıvrımlar» ve sonucudur, endokrin bozuklukları, vücutta, çocuğun büyüme ve gelişme döneminde. Yetişkin dönemde organ boyutta sık sık neden olur ve işlevsel sorunları, bu nedenle, cerrahi penis büyütme kaçınılmaz olarak.
 • Yaş yeniden doğuş. Bunun nedeni, adım adım yapısal değişiklikler dokularda cinsel organ (elastikiyeti azalmış, obezite, vb.).
ameliyat artan üye

Bu nedenle, organ büyüklüğü «az-orta» değil, endişe verici ve dikkate bazı estetik dezavantajları vardır. Ne kadar gerekli, plastik, doktor karar verir göre mükemmel ayarları, bir, penis, normal fonksiyonları ve üreme yeteneğine sahiptir, doğrudan endikasyonları cerrahi müdahale yoktur.

Teknik toplantı

Ne kadar artırabilir cinsel organı ile işlem? Eğer ayrıntılı olarak incelemek için yorumlar doktorlar ayarlayabilirsiniz ortalama değeri, hangi yönetir gerçekte penis büyütmek için: 3-5 cm

Ayrıca, her modern klinik verir erkeğe, bir cesaret ameliyat uzatma üye, seçeneği önce yordamı haritayı gösteren bir video çekilmiş inme işlemi. Plastik bir işlemdir uzak, estetik ve rehabilitasyon dönemi oldukça sancılı, bu nedenle sık sık bu video yardımcı olur temsilcileri güçlü seks gerçekten takdir kararını.

Plastik çalıştırılır her iki yönde:

 • Penis büyütme.
 • Uzama, cinsel organ.

Ne kadar gerekli, plastik, doktor karar verir göre mükemmel ayarları. Özellikle vurgulamak gerekir ki, bu tür plastik samimi işlemi kalınlaşma üye işlemi sadece kalifiye uzmanlar tarafından tam donanımlı klinikler.

Maliyeti kumar faaliyet erkeklik «onuru» etkileyen çeşitli faktörler, özellikle yaşadığı bölge (sermaye maliyeti çok daha yüksek çevre) ile donatılması, klinikler, vb.

Önce ata bir gün «x», doktor konuşma bir erkekle fotoğraf gösterecektir sonuçları zaten yapılan plastikler, kontrol, hasta için olası riskleri ve sonuçları.