Extender penis: nedir ve nasıl uygulanır, sonuçlar, olası zarar

Yetersiz penis büyüklüğü umurumda birçok erkek. İstatistiklere göre, yarısından fazlası temsilcileri güçlü seks istiyorum penis büyütmek için en azından birkaç santimetre. Ve bugün bunu yapmak mümkün ameliyat olmadan. En basit ve en güvenli yollarla büyütme cinsel organ olduğunu genişletici bir üye için.

Nedir genişletici ve neden kullanılır

extender penis büyütme

Extender olarak adlandırılan cihaz, katkıda penis büyütme yoluyla germe onun bu kavernöz vücut. Biri en popüler fon, teşvik uzatma, cinsel organ doğal olarak. Doğru ve düzenli giyen extender elde etmek için izin verir dilleri sonuçları:

 • uzunluğunu artırmak için vücut üzerinde birkaç santimetre;
 • vermek penise daha doğru şekli;
 • işlemini başlatmak doğru rejenerasyon doku nedeniyle cerrahi müdahale.

Ayrıca genişletici boyutunu artırır üye yapabiliyor, aşağıdaki sorunları gidermek:

 1. İlk aşamada iktidarsızlık. Eğer ereksiyon sorunu başladı ve neden yaşa bağlı değişiklikler vücutta extender penis büyütme sağlayacak bir erkeğe aşmak için, erektil disfonksiyon ve kalitesini artırmak cinsel yaşam.
 2. Staz venöz kan pelvik organları. Bu duruma geçebilir, önemli bir sorun, çünkü onun zamanında alınmalıdır gidermek.
 3. Kötü bir ereksiyon gözlenen çeşitli dolaşım bozuklukları. Düzenli uygulama extender geri verir normal kan dolaşımını sağlayarak iyi bir kan acele iç kamera cinsel organ.

Uygulama sonuçları extender

Bulgulara göre üreticilerin, klasik extender mümkün penis 5 cm. Bu durumda bazı firmalar olarak adlandırılan ve büyük rakamlar. Ancak anlaşılmalıdır artırmak cinsel organı fazla 4-5 cm tek yolu cerrahi müdahale.

Gerçek yorumları bir artış göstermektedir boyutlarda bir cinsel organ 3 cm Aşan bu rakam yönetir gibi nadir durumlarda. Uzmanlar, doğru kullanıldığında cihazlar için mekanik çekme penis erkek güvenebilirsiniz artış, cinsel organ üzerinde 2-2,5 cm

Avantajları ve dezavantajları

Var uzatmaları bünyesinde bir dizi faydalar aşağıdaki gibidir:

 • kullanım kolaylığı;
 • iyileşme pelvik;
 • önleme iktidarsızlık hastalığın erken dönemlerinde;
 • gerek cerrahi operasyonlar, düzeltmeye yönelik penis boyutları;
 • fırsatı kullanmak için uzun bir süre.

Ne yazık ki, bu araçlar, ayrıca bazı dezavantajları aşağıdaki gibidir:

 • sonuç olarak, uygulama hemen hemen her zaman baş üyenin görünür morarma ve çürükler;
 • fikstür sahip etkileyici bir listesini kontrendikasyonları hakkında söylenecek aşağıda;
 • kullanımı sırasında extender için üye erkeklerde ortaya çıkacak belli bir rahatsızlık, cinsel ilişki sırasında.

Göreli dezavantajı bu mekanizmanın yetersizliğidir genişliğini artırmak üyesi. Bazı durumlarda çapı organ bile düşebilir yani çekme bu kavernöz vücut. Bu bir dezavantaj olabilir sabit gibi ek prosedürler. Onlara geçerlidir yağ dolgusu bir giriş içerir, deri altında penis yağ.

Zarar uzatmaları

Tehlikeleri hakkında veri yapıları için penis büyütme bilinen, son zamanlarda ne zaman saygın bir amerikan sürümleri yayımlandı hakkında bir makale kullanımı extender sonuçları aşağıdaki gibi olumsuz sonuçlara:

 • iktidarsızlık;
 • kısırlık.

Sonuç olarak bu bilgiler var çürütme tarafı temsilcileri, resmi tıp. Doktorlar rafine, sağlanan doğru uygulama bu aracı hiçbir zarar sağlık için erkek yok, olamaz da. Tam tersi, bir extender ile mücadele için tasarlanmış erektil disfonksiyon.

Kontrendikasyonları

Önce penis büyütmek için nasıl extender, erkek, emin olmalısınız, onun için hiçbir kullanımı için kontrendikasyon benzer yapılar. Bu liste oldukça geniş:

 • prostat bezesi adenomu;
 • yüksek hassasiyet başkanı ve üyesi, genel olarak;
 • cinsel yolla bulaşan hastalıklar;
 • cilt hastalıkları neden ortaya penis ülser, yaralar, vb;
 • onkoloji pelvik;
 • ihlali hematopoetik fonksiyonu;
 • eğitim polip özel bir kanal.

Türlü uzatmaları

penis büyütmek için nasıl

Şu anda bilinen dört çeşit uzatmaları için penis büyütme:

 1. Koşum.
 2. Kemer.
 3. Vakumlu yapışkan.
 4. Vakum.

Kemer ve koşum

Veri yapıları sahip benzer özelliklere sahip, bu yüzden onları birleştirmek için bir grup. Aslında, bu bir ve aynı cihaz, tek avantajı olan bu fiyat. Ama eksiklikler var, bu çeşit oldukça fazla:

 1. Kötü fiksasyon üyesi ve ağrı kullanırken. Eğer yükü artırmak için, o zaman kafası sadece kayma en demeti. Eğer daha sıkın, bu bozulmasına neden olabilir gövde penis. Sonuç olarak, görünür yanma ve şiddetli bir ağrı zamanla azalmıyor, sadece artar. Hatta yumuşatıcı köpük şerit, geniş kapsamlı cihazla birlikte, mümkün değil gibi bir şey etkileyen bir durum.
 2. Kayma açma. Kuvvetli sıkma kayışı bu kayma bağlar. Nedeni yatıyor crudity tasarım.
 3. Keman süreci takılma. Veri yapıları olarak kabul edilir, bu noktada geçmişin kalıntı ve kullanılabilir olarak sadece ilk tanışma cihazı ile.

Tüm bunlara rağmen açıklanan dezavantajları arasında uzatmaları türü gibi modeller dikkate değer. Temel yapıları onları farklı kılan özellikleri:

 • fırsat kayış bağlama yoluyla mandalı;
 • kendisi bir kayış vardır anatomik şekli olan bu geniş ve yumuşak.

Extender vakum tipi

Özelliği, bu cihazların kullanımı için vakum sabitleme kafası. Bu tür yapılar olarak kabul edilir, kendine özgü bir yenilik, ama piyasada zaten bir sürü almak için iyi bir konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz. Anlam teknolojisi yatıyor çit hava kamera, yani neyin kafası emilir ve tutulur orada vasıtasıyla vakum.

Başlangıçta, teknoloji, temsil, ideal bir çözüm ile ağrı benzer prosedürleri, çift kafa, vb Ancak, sonradan ortaya çıktı ki, bu teknikler aynı zamanda pek çok dezavantajları vardır. Ve bunların bir eğitim kabarcıklar kafasına. Bir sonucu olarak ortaya çıkabilir, hatta pul pul doku.

Diğer eksiklikleri bu tür tasarımları içerir:

 • düşük verim, çünkü kullanırken uzatmaları bu tür bir darbe yapılır gibi yarım penis;
 • keman çekme işlemi ve takılma, bir harcanan zaman büyük miktarda;
 • ek bir kilitleme armatürleri ile sıkıştırılmış, gövde ve kafa.

Vakumlu yapışkan modelleri

Nedeniyle düşük verimlilik ve kitle eksiklikleri açıklanan model üreticileri zorunda kaldılar yeni çözümler aramak. Sonucudur gelişmeler oldu cihazı ile kombine bir şekilde kafa tutma. Ve şu anda böyle bir extender için en iyi seçenektir penis büyütme gibi doktorlar göre ve puanına mükemmel erkek.

Özelliği sabitleme merkezli aynı anda iki teknoloji: vakum ve yapışma. Gibi avantajlar uzatmaları aşağıdaki gibidir:

 • yüksek güvenilirlik bağlar ve sabitleme kafası;
 • deri, üye olmayan kişiler ile firma detayları;
 • gövde cinsel organ değil, maruz kaldığı stres nedeniyle neden oluşur, çok tehlikeli ve sağlık için kan durgunluk;
 • ağrı veya herhangi bir rahatsızlık giyildiğinde veri yapıları tamamen yok;
 • en hızlı sonuç;
 • fırsat giymek için tasarım sadece 5-6 saniye.

Dezavantajları arasında böyle uzatmaları söz edilebilir mi, bu yüksek maliyeti ile karşılaştırıldığında, diğer yapılar.

Kullanım talimatları

Elde etmek için garanti edilir sonuçlar kullandığınızda extender üye artırmak için, takip edilmesi gereken bu yönergeleri izleyin:

 1. Önce doğrudan üzerine koyarak tasarım onu suyla yıkayın ve tedavi için bir antiseptik. Eller ve cinsel organlar bu da iyice sabun ve su ile yıkanır.
 2. Glans penis gerekir sabitlemek içinde fiksatif. Bundan sonra çubuk gerekir itin ve birkaç geciktirmek organ.
 3. Giyen cihaz ise 4-5 saat.
 4. İşlem sonunda iade edilmelidir kılavuz ekseni başlangıç konumuna getirin. Bundan sonra hizmetli dikkat çekilen bir üyesi.

Genel öneriler

extender

Uzmanlar, sopa giyildiğinde extender üyesi için aşağıdaki önerileri:

 1. Düzenlilik. Bu en önemli kural, kullanım ve mekanik cihazlar için penis büyütme. Zaman göz ardı prosedürleri elde etmek için olumlu etkisi başarısız olur.
 2. Hijyen prosedürleri. Her kullanımdan önce cihazın yıkanmalıdır ve onu samimi alanı. Böyle bir yaklaşım, kontaminasyonu önlemek farklı bir tür enfeksiyonlar.
 3. Doğru kullanım cihaz. Giyen extender penis sadece bir uyanıklık. Onunla yatmak kesinlikle yasaktır. Mesele şu ki, uyku köreltiyor rahatsızlık ve ağrı, oluşabilecek bu yordamda. Aynı zamanda belki de loop cihazı neden bozulma damarları, cinsel organ.

Doğru bir yaklaşım extender için etkili bir penis büyütme. Bu tür tasarımlar gerektiren, düzenli çorap ve uzun bir süre için, çünkü uygulandığında gerekir sabır.