Masaj penis büyütme

Çoğu erkek mutsuz büyüklüğünde penisin. Masaj penis üzerinde olumlu bir etkisi vardır tüm organları üreme sistemi. Bu kanıtlanmış sonuçları ile elde edilen klinik çalışmalar sırasında. Teknikleri manuel maruz kullanabilirsiniz, evde herhangi bir finansal maliyet. Sonuç fark sadece tüm kurallara tabi. Erkek değil mi unutmak için hazırlık ve önlemler. Buna bağlı sağlık.

küçük üye

Antrenmanda kendilerini tüm insan kas, aynı için de geçerlidir penis. Bu organ, üreme sistemi oluşur corpora cavernosa, siyatik ve soğan-süngerimsi kas. Alırken darbe bu kavernöz boşluğu doldurulur kan getiren ve ereksiyon. Penis büyür, kazanır, sertlik ve esneklik için gerekli cinsel temas. Orada birçok manuel teknikleri, yetenekli etkiler uzunluk ve hacim penis.

Masaj da olumlu etkiler oral, eğitimli bu kavernöz organları, durumunu iyileştirmek için yardımcı olur, deri ve mukoza. Fonksiyonel doku daha elastik. Erkekler için çalışıyoruz, bu etki aracılığıyla özel kremler, tablet, kapsül ve merhem. Yöntem sık sık eşlik yan etkileri.

Ayrıca unutmamak contra endikasyonları, ana biri olarak kabul edilir tahammülsüzlük bileşenlerden yağ. İlaçlar doğal ve sentetik kökenli çekmek için izin geçtikten sonra teşhis muayenesi. Masaj en güvenli yolu olarak kabul işlevselliğini artırmak, üreme sistemi. Tabi uygun tekniği elde edebilirsiniz penis büyütme kısa bir süre içinde.

Artırabilir miyim üyesi ile masaj

Olumlu değişiklikler samimi alanda ortaya geçtikten sonra tam bir ders. Her ders boyunca sürer, bu yüzden 5-10 dakika zaman ayırmak için egzersizler oldukça basit. Masaj sayesinde gerçekleşir:

  • geliştirilmiş kan dolaşımı pelvik bölgede;
  • artan güç;
  • artan boyutlarda bir penis.

Erkek, son ders, tedavi, kutluyoruz kurtarma ereksiyon kaybı, erken boşalma, iyileştirme, kontrol ve dayanıklılık. Penis olur, uzun 5-7 cm, hacmi artar ve 2-3 cm Masaj, cinsel organ yerine günlük kurs süresi en az 30 gün. İlk sonuçlar çıkacak 3-4 hafta sonra.

Önce masaj hazırlamak için bir etki alanı. İlk egzersiz, su tedavisi (tercihen ılık bir duş), bundan sonra rahat bir pozisyon almak. Sayesinde eğitim penis rahatlatıcı masajdan önce onun yağ yağlayıcı. Önceden ısınma eller, erkek yapar hafif okşayarak. Artmış kan akımı ile gerçekleşir doğru masaj hareketleri.

Bir erkek olmalıdır, iyi bir ruh hali içinde. Etkisi yordam genellikle azalır aşırı sinirlilik ve aşırı gerilim. Isınma penis – bu zorunlu bir aşama, göz ardı etmek değil tavsiye edilir. Manuel etkisi izin, ereksiyon ise en fazla 70%. Aksi takdirde güçlendirilmiş kan acele perine olacak bir nedeni, ağrı ve rahatsızlık.

Yoluyla Kegel egzersizleri önemli ölçüde güçlendirmek orgazm artırmak ve üyesi. Bu yöntem ile karakterize kolaylığı performans ve yüksek performans. Tuttuktan sonra ısınma erkeğin bulmak için özel bir kas. Bunun için yapması gereken işlemi durdurmak işeme yaklaşık ortasında. Uyarıcı bulunan bir kas, bir erkek kolaylıkla güçlendirecek proses kontrol boşalma. Sıkma penis gereken son uzun dakikada.

Süreç eşlik ediyor sürekli artan yükü, hangi rahatlama dönüşür gerilim. Sıkıştırma durdurmak zorunda, eğer kas ağrısı, kasık çıktı tremor. Prosedür neden olmamalıdır, olumsuz hisler. Ne zaman ağrı veya rahatsızlık masaj hemen durdurmak gerekir. Evrensel tekniği, Kegel egzersizleri en etkili. Onun sayesinde kazanç elde edebilirsiniz ereksiyon ve penis büyütme nispeten kısa bir süre.

Titreşim MS-kas ağrı, tetikledi basamaklı hareketleri ile birlikte doğru nefes katkıda bulunacak iş geliştirmek için penis. Kontrol boşalma sorunları önlemek için erektil fonksiyonu.

Teknik Tao

masaj penis büyütme

Bu teknik için kullanılan büyütme penis başının. Bir sonuç elde etmek için, önerileri izleyin gerekir doktorun. Teknik Dao kullanmak emin yaparken yokluğunda inflamatuar ve enfeksiyöz patolojiler. Eğer bir kontrendikasyon var, erkek mi ders başlatmak ilaç tedavisi. İlk aşamada parmak yerleştirilir temelinde cinsel organ. Bundan sonra, adam düzgün hareketlerle aşan kan penis kafasına dönüşümlü sıkma ve rahatlatıcı onu. Egzersiz boyunca sürer 10 dakika.

Oturumlar Tao yapılmalıdır, yavaş bir hızda, bu temel fark, bu teknolojinin benzer teknikler. Kullanarak ferah ve dinlendirici bir manipülasyon yaratmak basınç penis. Egzersiz neden olmamalıdır aşırı gerilim. Ortaya çıkması, ağrı ve rahatsızlık bir önemli nedeni zayıflama yakalama. Büyük önem yağlama, onu mutlaka uygulanır penis önce yordamı. Olumlu etkisi ulaşıldığında, bir erkek seçecektir uygun genlik hareketleri ve doğru hesaplamak güç sıkıştırma.

Güçlü uzantıları

Egzersizler bir dizi özelliği olan bu teknoloji, yol gerilebilir fonksiyonel doku oluşturan cinsel organı. Güçlü germe egzersiz aşağıdaki gibidir: penisin ucunu yavaşça düzeltmek için parmaklarınızı çekin. Bir oturumu harcamak değil daha 5-6 yükseltmeleri. Gün yapmak için çeşitli yaklaşımlar.

Egzersiz yapmak için bir dürtü işemek için. Bir germe corpora cavernosa penis ortaya olmamalıdır rahatsızlık. Penis büyütme fark olacak sonra 4-5 hafta sonra kurs başlangıç. Manipülasyon gerekir, etmek, olmak, rahat bir pozisyonda tutun. Güçlü germe – yöntemi olan benzer özellikleri tekniği ile germe. Elde etmek için olumlu bir sonuç, bir erkek değil mi unutmak için ısınma ve yağlama.

Dairesel uzantıları

Tekniği dairesel çekme sağlar bir etkisi cinsel organı. Önce onu kapsayacak parmak, bir baz kafası, sonra çekin ileri. Penis tutun gerekir ve bu pozisyonda 5 saniyeden fazla. Bundan sonra, üreme organı ile dikkatli bir şekilde saat yönünün tersine çevirin. Oturum başına bir adam yapmak gerekir 25 dönme hareketleri. Bu tekniği katkıda penis. Erkek fark etmez, olumlu bir sonuç zaten 1,5 ay sonra ilk oturum.

Masaj yaratacağı olumlu etki üreme sistemi yalnızca aşağıdaki öneriler:

  1. Isınma ve kuru kalmak gerekir, görmezden, bu aşamada, bir dolu ciddi komplikasyonlar.
  2. Yasak ihlal tekniğine oturum.
  3. Egzersiz yapamazsınız, eğer üreme organı yer dik mümkün.
  4. Egzersiz yaparken egzersiz kaçınılmalıdır ani hareketler. Tüm manipülasyon geçmek zorunda, sorunsuz ve hiçbir sinirlilik.
  5. Yükü yavaş yavaş artırmak gerekir, aksi takdirde karşılaşabilirsiniz travma.
  6. İstendiğinde, kaşıntı, döküntü, cilt cilt, ağrı ve diğer alerjik reaksiyonlar dersleri derhal durdurulur. Aşırı sıkmak penis dolu, bozulmuş erektil fonksiyon. Onların çekilme olur belli bir süre sonra, doktorlar müdahale gerekmez. En önemlisi, düşük güç ve yeniden düzeni sağlanmaktadır. Oluşumu hakkında komplikasyonlar tanıklık aşağıdaki belirtiler: kararma, mukoza, varis, ağrı, şişlik.

Penis büyütme gerçekleşmesi ile akciğer hareketleri kaba kuvvet bir masaj verilmez. Kalitesini artırmak için samimi bir yaşam, tesis bünyesinde gerekir düzenli olarak egzersiz.

Unutamam pro hijyen ve olumlu bir tutum. Bu koşulların uyumsuzluk azalacak etkisi fizyoterapi. Kurs başlamadan önce danışmak gerekir doktorunuza danışın. O yardım almak daha etkili bir yöntem için penis büyütme. Ayrıca masaj hizmeti de verilmektedir. Gerek bu genellikle oluşur deneyim eksikliği nedeniyle veya korkusuyla zarar penis.

Masaj penis kullanılan tedavi edici ve önleyici bir tedbir olarak. Özel dikkat kullanılan kolaylık sağlar. Seçerken yağlar tercih edilmelidir araçlara, farklı bir hipoalerjenik kompozisyon. Yordamı ile başlar ısınmaya. Isınma için gerekli istikrar dolaşım, uyarı durgunluk, normalleştirme hormonal arka plan. Dikkat güvenlik önlemleri için gerekli süreci boyunca.

masaj

Artan işlevsellik ve üreme organları üzerinde olumlu bir etkisi genel durumu erkek. Masaj sayesinde o kurtulmak, fiziksel ve psikolojik sorunlar. Penis büyütme neden benlik saygısı geliştirmek ortağı ve normalleştirme ilişkiler, kadınlarla. Ek avantajlar dahil kazanç orgazm ve hastalıkların önlenmesi, genitoüriner sistem.