Penis büyütmek için nasıl?

Araçları büyütmek, penis, en çok aranan ürün grupları içinde seks dükkanlarında. Ancak, hemen hemen tüm erkekler ve onların partner farkında olarak artırır, penis, üzerinde dolgunluk cinsel deneyim bu durum yok. Daha az değil, biz doğanın eğilimli bir yarışma ve yüzü kapalı bir şey, ve bir klişe olduğunu üreme organı etkileyici boyutları ─ bu sembolü erkeklik ve bereket sıkıca bilinçaltı.

Penis büyütmek için nasıl bir yardım egzersiz?

penis büyütmek için nasıl

Seks dükkanlarında bulunabilir kompakt telif hakkı egzersiz yöntemleri anlatmak, penis büyütmek için nasıl bir hafta egzersiz. Ancak, uygulamada, hiçbir yenilik, tekniğin nasıl penis büyütmek, taşımak yok.

Tüm egzersizleri penis büyütme dayanan bilgileri yakalama ve flamalar penis. Büyütmek için penis, penis teklif sıkıca kucaklamak tabanında başparmak ve işaret parmağı (gibi burcunda TAMAM), imkanlar çekmek için kolunu ve elini hareket tabanından penis kafasına. Bu iddiasız egzersiz penis büyütme size tekrar onlarca kez her gün.

Ve mahkumiyet yazarları teknikleri gibi egzersizleri, durur mesaj arasındaki gemiler ve bu kavernöz ve süngerimsi vücut penis ve hareket halinde elleri kan acele, baş, penis germe bu kavernöz vücut, ve elde edilen penis büyütme. Güvence yazarlar, altı ay içinde benzer bir egzersiz penis büyütmek için 5-7 cm Bu yöntem penis büyütme yeterince güvenli, ama ne yazık ki, tamamen etkisiz. Birincisi için tam tampon yapın bu kavernöz vücut çalışmak gerekmektedir basıncı, önemli ölçüde aşan ağrı eşiği, evet kendilerini bu kavernöz vücut, ancak herhangi bir organ, yetenekli boyutu artmaya mezun olduktan sonra büyüme. (İstisna: deri ve kaslar!) Bu nedenle girişimleri artırmak için penis kullanarak egzersiz benzer yaşama yetişkin bir insanın büyümek, asılı yatay çubuk ıreland ile kendi ayakları üzerinde.

Penis büyütmek için nasıl kullanarak özel bir yüzük?

Tür teknikler penis büyütme kullanarak egzersiz oluşturan özel yüzük ─ bu elastik meme sıkma taban penis.
Genellikle bunların kullanımı artırmak için ereksiyon süresi var ama amatör uygulamalar için yüzük penis büyütme. Unutulmamalıdır ki, normal sırasında ereksiyon yükselir, kan basıncı, kavernöz organları, ama o durgun onlara. Uygulama aynı yüzük neden olabilir durgun operasyonlarına, penis ve tromboz kan damarlarının dolu sağlık sorunları çok daha ciddi bir miktarda hava.

Penis büyütmek için nasıl yardımı ile vakum masaj?

Oldukça yaygın ve büyütme yöntemi penis kullanarak vakum masaj. Çalışma prensibi aynı: kan akışını özel bir gövdelere neden onları germe. Andrologists bazı durumlarda, erektil disfonksiyon gerçekten kullanmanızı öneririz vakum masaj kan akışını geliştirmek için cinsel organ, ancak penis büyütme bu cihaz, tamamen işe yaramaz.

Aynı zaman aşırı yoğun kullanımı, vakum masaj bazı yerlerde biraz çatlak kafasına penis, iyileşmek çok zor. Bir yanlış kurulan bir seviyede basınç, sıcaklık ve sonları kılcal damar – bu durumda, yerine boyutlandırma ─ penis büyütme, değişecek sadece... onun rengi mavimsi nedeniyle (kanama).

Penis büyütmek için nasıl bir yardım extender?

En sıcak ve en etkili arasında, aletleri penis büyütme genişletici olarak kabul edilir. Cihaz giyiniyor penis ve neden ona sürekli bir çekme kuvveti. Giymek için bir cihaz gerekir her gün 9 saat. Bir kaç ay sonra üreticiler söz uzama üyesi 3-4cm ve artan hacmi üzerinde 1 cm çapında
Güvence satıcıların bu «mucize mühendisliği», giyen extender amacı ile penis büyütme tavsiye ve saygın doktorlar-andrologists. Ancak unutmadan, söz kullanmanızı tavsiye ederiz, ameliyat sonrası artan üye ne zaman silinir, ligament, hangi penis «asılı» bu pleksus tendon bölgesinde, pubis (bu arada, böyle bir operasyon, nerede dışarıya çıkarmak için gizli bir vücutta arsa penis – belki de tek etkili yöntem penis büyütme). Giyen extender ameliyat sonrası dönem için gerekli bağ çalılıkları doğru bir şekilde.
Tabii ki, tendon özelliği vardır germek, yük altında ve uzun süreli giyen extender neden küçük bir artışa uzunlukta penis. Tek sorun değer olup olmadığını yırtık var cm ile ilgili sıkıntı, sürekli yorgunluk, makinenin çekme kuvveti penis?

Penis büyütmek için nasıl bir yardım hap merhem?

penis büyütme

Son olarak, en radikal seçenek penis büyütme – bu yerel araç veya tabletler ile yüksek steroid hormonlar. Şurası açık ki, bu tür ilaçlar nedeniyle tehlike kontrolsüz kullanımının steroid hormonlar yasak, ve onları satın almak için sadece İnternet üzerinden alışveriş. Ancak, erkekler, isteyen, ne oldu, penis büyütmek için değil, korkutan, böyle bir «saçmalık» gibi mide ülseri, depresyon ve psikoz, kısırlık, prostat adenom ve malign tümör bağımlılığı ile ilgili steroid ilaçlar.
Satıcılar için ilaçlar penis büyütme iddia, temel ilaçlar testosteron kullanmak için doktorlar tedavi mikro-penis – stop geliştirme penis ergenlikte eksikliği nedeniyle erkek cinsiyet hormonu.
Ancak, onlar utanç verici olduğunu unutmak bir yana, hormon düzeyleri, artan penis boyutunu etkiler ve genler. Bu nedenle, eğer çocuk penis büyüklüğü yetişkin bir erkek tahrik dezavantajı hormonları ergenlik sırasında, bir hormon enjeksiyonları bu sorunu çözmek mümkün.

Eğer penis normal, genetik olarak deterministik uzunluğunda, hiçbir hormonlar zorlamayın onu büyümek için daha uzun olan belirli bir doğa boyutu var. Kısacası nasıl kıpırdama, ve penis sandık açmak olmaz! Ancak, aşırı durumlarda, penis büyütmek yardımıyla işlemleri.