Bakış vakum pompası penis büyütme

Birçok erkek arzu evde boyutunu artırmak için onun cinsel organı. Bunun için kullandıkları çeşitli ilaçlar, cihazlar, egzersizleri ve masaj. En popüler cihazlar bu amaç için bir vakum pompası penis büyütme. Üretici diyor ki, onu yapmak için penis daha uzun ve kalın, hem de tedavi iktidarsızlık, erken bir aşamada. Hadi birlikte çözelim ne kadar etkilidir bu yöntem, fiyatı nedir cihazın ve kendi elleriyle yapmak.

Çalışma prensibi cihaz

penis büyütmek için nasıl

Doktorlar açıklamak içinde penis oluşur ve süngerimsi doku, dolaşmış mesh kan damarları. Düzenli dolum kan maksimum güç hücreleri bu kumaş başlıyor, paylaşmak deri – streç. Sonunda artış penis uzunluk ve genişlik. Bilim adamları bu etkiyi oluştururken, fikstür denilen «vakum pompası». O satılan özel eczanelerin yanı sıra internet üreticinin resmi web sitesinde. Ürün fiyatı – 100-150 dolar. yöntemine bağlı olarak, pompalama ve hava durumuna ek özellikler. Nedir bu vakum cihazı erektil disfonksiyon tedavisi ve penis büyütme ve nasıl o pompalar penise kan? Ama fotoğraf görünür, cihazı, oluşur şeffaf ampul ile kaplı bir duvar, kadran, kapak contanın ve parçaları temizler hava (armut). Alırken izlemek için ampul vardı, daha geniş ve daha uzun orijinal boyut penis dik mümkün ise conta – tamamen kapalı ve dayanıklı dış maruz. Pompa hava makinede iki yolu vardır.

 1. Elle. Böyle bir ampul ile çalışır, piston ve armut. Bir erkek bir vakum yaratır kendi elleriyle yoluyla yeniden sıkıştırma kauçuk armut.
 2. Elektrikli pompa. Otomatik vakum pompası ile çalışan pil. En kaliteli modeller ayarlanabilir emme gücü.

Ayrıca, mümkün ve vakum penis büyütme cihazı hangi hava yerine su kullanılır. Bu durumda, verim teknikleri artar ve risk beklenmedik yaralanma, aksine, azalır.

Penis büyütmek için nasıl böyle bir cihaz? Uzmanlar açıklamak penis vakum pompası artırabilir işlemi kullanarak, kızarma. O oluşturmaktır alçak basınç alanında penis etrafında, neden olur, gelgit kan bir organ.

Sonuç olarak, erkek penis imkanlar uzar ve sertleşir. Bölgesi olmak ince hava, kan terk edemez cinsel organına kadar adam geri basınç kolba.

Yapay koruma durumu erkeklerde ereksiyon ve uzun bir süre için ve bir temel prensip doku germe penis. Kullanım talimatları öneriler içerir, hangi sopa gerekir, güvenli penis büyütme vakum pompası.

Artılarını ve eksilerini bu tekniğin

Göre doktorlar, zevk vakum pompa yararlı değil, sadece erkekler için küçük penis, ama bozukluğu olan insanlara iş genitoüriner sistem. Ve daha ciddi hastalık hasta, daha istenmeyen ona zevk aletidir yapılan elleriyle. Bir yorumda insanlar gösterir, ne tür gelişmeler fark ettiler sonra düzenli uygulama, bu makinenin.

 • Penis boyutu.
 • Güçlü kalıcı bir ereksiyon.
 • Süre uzatımı cinsel ilişki.
 • Sorun eğriliği üyesi.
 • Artan hassasiyet, genital organlar.
 • Kurtuluş durgun işlemleri pelvik bölgede.
 • Genel durumun iyileştirilmesi erkek sağlığı.

Erkekler için gözle satın almak için vakum pompası, penis büyütme, uzmanlar tavsiye doktorunuza danışın. Ürolog verecektir, kullanım talimatları, cihazın isteyecektir, hangi ilaçlar için iç alım ya da harici bir uygulama hızlandırmaya yardımcı bir sonucudur. Ayrıca, penis büyütme pompası belirli kontrendikasyonları. Bunlar:

 • Diabetes mellitus.
 • Bozulması, böbrek veya karaciğer hastalığı.
 • Hastalık sünnet.
 • Tutku pıhtıları.
 • Akut inflamasyon, ürogenital sistem.

Erkekler için gibi patolojiler tavsiye önce sağlığına kavuşması ve bundan sonra tekrar giriş teşhis muayenesi.

Sadelik ve kullanım kolaylığı

araçlar için penis büyütme

Kullanmak için doğru şekilde vakum pompası üye? Talimatları okur, ilk kullanmadan önce gerekli tedavi cihazı ılık sabunlu. Unutmayın, vakum silindir olamaz kavurmak, çünkü en ufak bir deformasyon cihazı kaybedersiniz gerginlik. Eğer bir pompa kullanan bir kaç kişi, her kullanımdan önce gerekli temizlenebilir iç yüzey antiseptik bir sıvı.

Pompa penis, erkeğin neden ona kremi cilt yumuşatıcı ve delik aparatı – vazelin veya başka bir losyon, tamam. Ancak dikkate almak gerekir ki, aşırı merhem yağ bazlı zarar verebilir malzeme ürünleri. Sonraki deyimi belirtir, ç, penis flask ve sıkıca cihaz, vücuda. Şimdi sol elinizle tutun vakum silindir, sağ basın armut veya düğmesine pompalama olacak.

Erkek belirtiyorlar birkaç saniye sonra, kendi üyeleri redd ve kabul uyarılmış durum. Yaklaşık 30 saniye sonra oturumu başlatmak gerekir çalıştırmak için havaya penis aldı ve doğal bir görünüm. Bu tür manipülasyon yapılmalıdır 10-15 kez ara ile birkaç dakikalık mesafededir. Yorumlar söylüyorlar en iyi zaman pompalamak cinsel organı – gece geç saatlerde 1 saat kadar uyku.

Maruziyet süresi ve vakum pompası olmalıdır artırmak için bir dakikalık seans için. Sonra bu kalın penis dik olabilir kendi elleriyle kelepçe dibinde yüzük, verimliliği artırmak için bir yordam. Bu nedenle, sonra 4-5 hafta günlük rutin penis kadar pompa olabilir böyle bir durum, onun dokusu sonsuza kadar kalacak şasili birkaç santimetre uzunluğunda ve genişliğinde.

Temsilcileri güçlü seks ilgilenen, gibi pompa, penis ile cihaz, yapılan elleriyle. Doktorlar açıklamak, bu ev yapımı vakum pompası gördünüz klinik çalışmalarda, bu nedenle, kullanmak için onu çok dikkatli olmalıdır. Hemen durdurun, herhangi bir manipülasyon tespit edildiğinde, aşağıdaki sorunları:

 • Kararan deri doku. Nedeni patoloji genellikle kanama çok seyrek hava vakum.
 • Ödem. Tecelli nedeniyle doğal olmayan büyük akını lenf nedeniyle uzun kalmak üyesi pompası düşük basınç.
 • Durgun süreci oteller sünnet. Oluşur vakum pompası penis başının olduğu uygunsuz boyutu.
 • Ereksiyon bozukluğu. Böyle bir olgu ortaya çıkar, ne zaman adam pompalar üye çok agresif değil göz önüne alındığında, program süresi, oturum.

Özetle, söylemek gerekir ki, penis büyütme ile vakum pompası olabilir, ama bunu yapmak için tam olarak kuralları takip talimatları.

Yani, isteyen erkekler için pompa penis, evde, bilim adamları, geliştirilen cihaz, bir iş için kullanır prensibi, kızarıklık veya kan akımı alçak basınç alanı. Bir soru üzerine, artar mı, cihaz penis, birçok kişi yorumlarda cevap olumlu ve hatta yaymak için fotoğraf sonucunu onaylamak için. Unutmayın, doktorlar tavsiye yapmak için vakum pompası için üye kendisi. Çünkü uygulamak cihazları, güvenli olduğu teyit kalite belgesi, riskli ve mantıksız.