Ameliyat artan üye

Ameliyat artan üye yapar cinsel organı kalın, uzun. Modern tıp, birçok işletim, bezoperatsionnaya teknikleri. Her biri kendi endikasyonlar, kontrendikasyonlar. Sıkı kurallar nasıl olmalıdır üye, yok. Normal bir üyesi olarak kabul edilir, ajite en az 8 cm Sapma daha küçük yan patoloji olarak kabul edilir.

Boyutu, cinsel organ bir değeri vardır. Bu sıkıca emin erkekler için değil, çürütmek için, bir görüş, bir kadın. Eğer bir erkek memnun, penis boyutu hissediyor, kendine güvenen, yatakta acı değil düşük benlik saygısı. Elde etmek için idil başvurdu, farklı yöntemler için kalınlaşma, uzama, cinsel organ. Şu anda birkaç tane var.

 • Cerrahi olmayan. Kullanımına dayanmaktadır özel vakum aparatı – extender, uzun bir süre.
 • Cerrahi. Yöntem, uzatma, cinsel organ yoluyla kırpma tutan bir bağ.
 • Combo. Bağlantısızlar önceki iki verimliliğini artırmak için.

Ayrıca, uygulanan cerrahi yöntem uygulanması implant, minimal invaziv yöntemler ve kalınlaşma, cinsel organ içine enjeksiyon yoluyla deri altında yağ hücreleri, kas lifleri.

Operasyon

ameliyat artan üye

Cerrahi penis büyütme, gerçekleşen nedeniyle kavşak destekleyen bağ. Sonra onu kesme özel bir makine ile çekin iç kısmı penis üzerine 3-5 cm ilk Başta kesik çalıştırdığınızda teknikleri alanında yapılan pubis. Kaldı yara, uzun süren iyileşme dönemi. Uzmanlar yeni bir yol bulduk aracılığıyla skrotum oldu daha az travmatik, göze çarpmayan bir çevre için.

Endikasyonları

Yöntem güvenli olarak kabul edilir, ihlal, doğal fonksiyonları, üreme sistemi. Uzama organ nedeniyle oluşur geçirildikten tespit noktası olduğunu ve bir artışa yol açar organ. Endikasyon operasyon yürüten bir penis boyu heyecanlı bir durumda en az 12 cm, patolojik olarak az gelişmiş bir penis, Klinefelter sendromu. Yapılabilir bir operasyon daha üye olduğunda normal boyutlarda, ancak, bu sonuç çok aşikar.

Ek koşullar

Çünkü cerrahi müdahale sonrası ön koşul kullanımı extender. Aksi takdirde ameliyat istenilen sonucu verecektir. Cihaz, penis büyütme kullanın evde 3 ay boyunca. Her gün 4 saat.

Kontrendikasyonları

Yasak başvurmak uygulama yöntemi varsa, zihinsel sorunlar, diyabet, şeker hastalığı, kontrolsüz hipertansiyon, bozulmuş kan pıhtılaşması. Operasyon hazırlıkları olduğunu ürolog muayene, teslim analizleri, danışmanlık, anestezi. 8 saat önce yordamı durdurmak gerekir yeme, saçları temizlemek, kasık.

Ameliyat yaklaşık 1.5 saat sürer. Hasta gözetimi altında sağlık merkezinde gün boyunca. Dikiş skrotum sıkılır 5 gün. Deşarj, hastane, hasta olur tavsiye kullanımına ilişkin extender 4 ay boyunca. Komplikasyonlar son derece nadirdir, kendini kanama, iltihap dikiş atıldı. Artan cinsel organ tabi tüm reçete uzmanları ise 5 bkz.

Protez

Radikal bir yöntem kurtulmak iktidarsızlık. Yatıyor tanıtan silindir implant içinde zor bir vücut. Eylem verilmiştir pompa ile bağlayan bir testis. Yöntem, etkili, herhangi bir durumda yardımcı olur en umutsuz hastaların. Protez için fırsat çok daha uzun süreli cinsel eylemleri, çeşitlendirmek cinsel yaşam. Doğal süreçler ihlal değildir. Ameliyat sonrası gerekli seks çekimser 2 ay boyunca.

Türleri protez

Modern protezler, sağlam, fonksiyonel, dayanıklı, rahat. Protezler çeşitli gelir.

 • Sert. En basit. Temsil elastik silikon anız çalışan bir çift. Vermek, cinsel organ şekli. Avantajı sabit tasarımları, uygun fiyat. Dezavantajı üye sürekli ereksiyon neden olan bazı rahatsızlıklar toplumda.
 • Plastik. Farklı bir önceki seçenek çok yönlü, esnek bir malzemedir. Verilebilir herhangi bir biçimde, cinsel organ. Estetik bellek protez sağlar sağlam metal bir çubuk bulunan ortala penis. İle plastik protez penis doğal görünüyor.
 • Şişme. En mükemmel tasarımlar ile değişken sertlik. Taklit pozisyon penis ile sakin bir durumda, heyecanlı. Önceki modellerden farklı olarak azaltmak için olasılığını dekübitüs, çünkü yoktur baskı kumaş.

Seçim protez çoğu zaman bağımlı mali yeteneği hastanın. Çünkü en modern – şişme protez en pahalı.

>Endikasyonları

Taşıma işlemi gösterildiği durumlarda:

 • özel fibrozis;
 • zorlu erektil disfonksiyon;
 • azgelişmiş cinsel organ;
 • verimsizlik diğer yöntemler;
 • endokrin iktidarsızlık sonucu olarak diyabet;
 • Peyronie hastalığı;
 • operasyonlar, prostat, rektum, mesane.

İşlemi yapılır ve varsa psikojenik erektil disfonksiyon, değilse sonuç verir diğer teknikleri, patoloji # anlayamıyorum. Yöntem, yüksek verimlilik oranı, ancak uygulanan en azından.

Ameliyat 45 dakika ile 2 saat arasında. 2 gün boyunca hastaya gösterilir yatak istirahati. Mutlaka antibiyotik uygulanır gelişimini önlemek için iltihabı. İlk günlerde hasta hissediyor ağrı alt karın bölgesinde gözlenen şişlik, cinsel organ. 10 gün sonra işe geri almak, seks yapmak için izin verilir, sonra 2 ay.

Fiyat

İşlem maliyeti bağlıdır, seçilen implant, zorluk yükleme. Fiyat 2500 dolar. 4000 dolar.

Yağ grefti üyesi

penis büyütme

Yöntem kalınlaşma, cinsel organ, yani tanıtan yağ hücrelerinin vücudun kendi. Geçerlidir minimal invaziv yöntemleri, ameliyat. Liposuction yapılır, farklı alanlarda, bir istisna değildir, ve penis. Prosedürün bir sonucu olarak yağ hücreleri alınır kalça, girilir cilt altında cinsel organ gibi saran onu. Yağ hücreleri önceden işlenmiş farklı maddeler girilir altında deri örtüsü penis şırınga ile.

Teknik toplantı

Karın, uyluk, kalça, önceden toplanan yağ hücreleri kullanarak özel bir kateter. Sürecini kolaylaştırmak için deri altına enjekte kokteyl inceltmek için malzeme. Toplanan yağ hücreleri maruz temizlik, deri altına enjekte edilir penis uzunluğu boyunca. Prosedür ve zaman yaklaşık bir saat sürer. İyileşme süresi yaklaşık bir ay süren. Tüm bu zaman kaçınmalıdır, seks. Sonuç, bir ömür boyu sürebilir, ama bireysel bir organizmanın özellikleri. İzleri kalır.

Endikasyonları

Prosedür uygulanması gösterilmiştir küçük kalınlığı, cinsel organ, erektil disfonksiyon ile ilişkili bir doyumsuzluk boyutları üyesi, asimetri, yaralanma. Kontrendikasyonlar neredeyse yok. Yapmak değil, bir operasyon varsa, psikolojik sapmalar.

Komplikasyonlar

Prosedürü basit, iyileşme süresi gerektirir, daha eşit dağılımı için yağ hücrelerinin etrafında bir organ. Ancak tehlikeli komplikasyonlar.

 • Topaklar, mühür, deri altında penis;
 • Şişlik organ;
 • Düzensiz ve malzeme dağıtımı;
 • Fibrozis alanları giriş;
 • Enfeksiyon.

Olumsuz sonuçları önlemek için gerekli güven yürütülmesi işlemlerini uzman teknisyen uymayı tavsiye doktorlar.

Mikrocerrahi kas nakli

En çok aranan yöntemleri kalınlaşma, penis. Yöntemin özü şudur nakli, yapay olarak yetiştirilen, kas lifleri cilt altında cinsel organ. Süreci hatırlatıyor yağ grefti, ancak bunun yerine yağ hücreleri enjekte kas lifleri. Aksine önceki yöntemler sonucu daha sırada öngörülen tutar, bir ömür boyu.

Avantajı, böyle bir kas implantasyonu eksikliği ek azabı, kişinin vücut. Hazır bir malzeme zaten. İçin, onu tanıtan cilt altında yapmak, küçük insizyon, hızlı bir şekilde iyileşir. İşlem anestezi altında yapılır, yaklaşık 3 saat sürer. Maksimum büyütme cinsel organ çapı 4 cm

Endikasyonları

Yöntemi kullanılır patolojik olarak küçük penis boyutu, yedik adam istediği artırmak cinsel organı geliştirmek için cinsel çekiciliği, kendi benlik saygısı. Yanı sıra, hastalık, yaralanma sonucu olan penis boyutu sapma norm.

İyileşme süresi

Operasyon yaklaşık bir saat sürer. Kontrendikasyonlar neredeyse yok, iyileşme süresi yaklaşık bir ay süren, bu süreçte hangi yasak seks. Yaklaşık bir hafta geri normal çalışma ritmine. İlk gün ameliyat sonrası şişlik mevcut, cinsel organ, küçük bir ağrı. Enfeksiyonu önlemek için, inflamatuar, antibiyotik reçete. Ameliyattan sonra üye eklenir çapı 1-3 cm

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

büyük horoz

Her bir yöntem sağlar, kendi yasakları. Tüm karmaşıklığına bağlıdır prosedürü, süresi prosedürü, süresi, iyileşme süreci. Mutlak bir kontrendikasyon varlığı, alerjik reaksiyonlar, kullanılan malzeme, zihinsel hastalık, bir sapma. Dikkatli egzersiz, ameliyatı diyabet, bozulmuş kan pıhtılaşması. Bu gibi durumlarda, çok daha zor geçer bir iyileşme süresi vardır.

Endikasyon uygulama metodolojileri bir patolojik küçük boyutu, cinsel organ ya da memnuniyetsizlik, bir erkek bir ortalama istatistik değerleri. Yanı sıra erektil disfonksiyon, farklı bir etimoloji, yaşa bağlı değişiklikler, ciddi bir yaralanma.

Bezoperatsionnye teknikleri penis büyütme

Uzatma penis, yokluğunda hastalıklar, patolojik süreçlerin elde edebilirsiniz güvenli yöntemlerle. Modern tıp, birçok çeşitli yöntemler vardır.

 • Pompası. Özel aparatı tedavisi için zayıf bir ereksiyon. Cinsel organı yerleştirilen özel pompası, oradan deflate hava. Sonuç olarak, bu tür bir eylem geliştirilmiş kan akışı pelvik organlara geliştirir, ereksiyon, penis boyutunu artırır. Sabittir bu durumda lastik bant dibinde. Avantajı yöntemi hızlı etkisi, kullanım kolaylığı. Eksikliği, – etkisi uzun sürmez, belki koyulaşması, deri yaralanmaları.
 • Extender. Özel bir cihaz için esnetme çocuk taşıyan bir organ. Yoluyla gergef aktif hücre büyümesi. Etkisi, gerçekten, geliyor, ama onun için fark uygulamak gerekir sistematik cihaz uzun bir süre boyunca. Tüm bağlıdır, ne kadar adam istediği artırmak üyesi. Bazen sonucunu beklemek zorunda kaldı yıllarca. Ancak, çok sık kullanımı, cihazın hasarlı doku, kan dolaşımı neden olabilir, kudret, neden ereksiyon eksikliği.
 • İlaçlar. Buraya bağlıyor kremler, merhemler, haplar, spreyler. Üreticileri bir artış söz çocuk doğurma organı kaç santim aylık uygulama araçları. Gerçekte ise, her şey mümkün bu ilaçlar, – kan akışı pelvik organlara. Sonuç penis büyütme ilaçlar elde edilemez.

Bu nedenle, elde etmek için büyütmek penis ile minimal invaziv yöntemler ya da ameliyat. Bezoperatsionnye yollar vermek için kısa bir sonuç, herhangi bir değişiklik beklemek çok uzun.

Sonuçları

Bağlı olarak, kullanılan yöntemlerin farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. İşlemi ile uzatmak cinsel organı 5 cm, sonra yağ greftiа, mikrocerrahi kas nakli kalınlığı üyesi artar 1-5 cm çıktı, devam bir ömür boyu, ama daha bireysel bağlıdır, vücut, yaşam tarzı.

>Başarısız bir operasyonun oluşabilir enfeksiyon, doku, irin, neden başlar patolojik süreci bozulur işleyen bir üreme sistemi ile kısırlık, iktidarsızlık. Olumsuz sonuçları önlemek için seçilmelidir kliniğe deneyimli, eğitimli profesyoneller tarafından. Sonra bile, basit minimal invaziv işlemleri sonuçları çok ağır bir kural ihlali prosedürü, kısırlık.