Artırmak için etkili teknikleri erkek organ

Forumlarda ve sosyal ağlarda erkekler ilgi, gerçek penis büyütmek için evde. Orada birkaç etkili yöntemler germe cinsel organ: halk yollar, pompa, şifalı ilaçlar, egzersiz. Bazı durumlarda, sorunu çözer cerrahi müdahale.

Norm

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme — güncel tema erkekler için, düşünen, onların üreme organı idealden uzak. Zevk vermek için ortak ve güçlendirmek, kendine güven, değiştirmek istedikleri boyut ve kalınlıkta bir penis kadar olası göstergeleri.

Almak için etkili bir yöntem, değer bulmak binası penis. Uzunluğu bağlıdır corpus cavernosum olan yapısal bir parçası olan bir organ. Onlara yakın olsun süngerimsi bir katı kapsayan üretra.

Temeli corpus cavernosum — kavernöz kumaş, oluşan küçük bir hücre. Uyarılma sırasında miktarı mağarası yükselir. Kan akan üreme organı doldurur, hücreleri ve gelir ereksiyon, artan penis uzunluğunu.

Evde uzatma organ sağlar:

 1. halk şekillerde kullanımına dayanan basit malzemelerle;
 2. egzersiz germe penis;
 3. pompa;
 4. özel kremler, büyüme teşvik.

Eğer ev ilaçları getirmek değil, beklenen etkisi, ameliyat yapmak. Cerrahi yöntem sadece uzunluğu artar üyesi, o ve artırır çapı.

Nasıl penis büyütmek için?

Uzmanlar, deneyimleri hakkında küçük bir boyutu daha sık Zoraki erkek ve tavsiye başvurmak için ameliyat son çare olarak.

Kurtulmak için kompleksleri yapmak ve cinsel organı daha güçlü ve daha kalın, daha iyi benimsemeye halk yollar. Onlar sahip garantili bir etkinlik değil, aynı zamanda bir etkiye sahip zararlı etkileri vücut üzerinde. Uzunluğunu artırmak için üye kullanabileceğiniz birkaç yöntem vardır:

 • özel egzersizler;
 • germe kumaşları kullanarak kargo;
 • vakum pompaları;
 • ilaçlar;
 • kompres soda ile;
 • alımından bitkisel infüzyon.

Başarının anahtarı — düzenlilik prosedürleri. Yapmak için onları evde, geliştirmek için bir program egzersiz ve diğer yöntemler. Bağlı kalarak bu kuralı, kolay elde etkileyici sonuçlar için birkaç ay.

Halk yöntemleri

Kanıtlanmış bir yöntem penis büyütmek için evde — kabartma tozu. Kimyasal bileşimi cildin sıkılığını ve katkıda germe. Var birkaç alışkanlıklar toz uygulamak için germe çocuk doğurma organı erkek.

 1. Dökün bir kapta yarım litre ılık su. Ekle oraya bir çorba kaşığı kabartma tozu ve karıştırın. Koyun sıvı penis tutun ve bir saat dörtte. Yordam tercihen geçirmek için her gün bir saat kadar önce cinsel ilişki.
 2. Su, penis su. Mix eşit oranda doğal bal ve kabartma tozu. Uygulamak araç üzerinde ince bir tabaka üyesi ve hafifçe ovmak cildi elini aşağıdan yukarıya doğru 5 dakika boyunca. Bir şekilde artırır, kan akımını özel gövdelere ve hücrelerin enerji ortamını iyileştiren ve oksijen.
 3. Soda kristalleri ayırın ısıtılmış bir su ile durum homojen bir hamur. Koyun doğal kumaş ve şal, erkek cinsel organı. Tutun 15 dakika yıkayın. Uygulayarak, kompres, almamak toz kafasını üyesi.

Büyütmek için penis boyutunu artırmak ve ereksiyon, yararlı şifalı otlar. Mix eşit oranlarda ginseng, zencefil, alıç. Şahsen toplayın çay kaşığı toplamak, dökmek 250 ml kaynar su. Bu sıvı buna ek olarak, bazı temiz alın ve 1-2 saat kadar samimiyet. Tadı için içki eklemek için izin doğal bir bal.

Somut bir yardım, bir sarımsak suyu. İki karanfil doğrayın, bir bardak dökün su ve kaynamaya, kısık ateşte 10 dakika. Bu soğutmalı aracı ekleyin ve bir çorba kaşığı kıyılmış maydanoz ve bir küçük yudum alır. Optimum alımı — yatmadan önce.

Pompası

Tutumlu ve etkili bir şekilde artırmak için üye — özel cihazlar, mağazalarda satılan samimi bir mal.

İyi sonuçlar sağlar vakum pompası. Düzenli olarak kullanıldığında bu garanti penis büyütme, 2-3 cm ve ereksiyon artırır.

Pozitif dinamikleri ortaya artırarak kan akışını özel bir gövde ve elastikiyetini geliştirmek damarları.

 1. Satışa sunulan manuel ve elektrikli cihaz silindir şeklinde.
 2. Oraya koymak cinsel organı, önceden yağlanmış yağlayıcı.
 3. Pompa yardımı kapasiteli pompalı hava.
 4. Cihaz içinde oluşturulan yüksek basınç, kan dolaşımını uyarıcı.
 5. Bu kavernöz vücut imkanlar kanı ile doldurulur ve penis önemli ölçüde büyür.

Kullanmadan önce vakum pompası talimatları dikkatle okuyun ve uyun öneriler. Ortalama tedavi süresi 20 dakika.

En az etkili germe penis askısı kargo. Teknoloji, yöntem basit. Masaj vücut elini 5 dakika dağıtmak için kan. Orta penis takın sağlam dişli bir yara bandı.

penis büyütme

Asın ona kargo ve 10-15 dakika bırakın. Başla kullanım ağırlıklar ağırlığı 20 gr, her geçen gün artan ağırlık, 10 g ve sorunsuz bir şekilde artan işlem süresi.

Germe doku artar, erkek vücut uzunluğu, ancak teşvik kalınlaşma çaplı penis. Yararlanarak bir yöntem, içgüdüleri dinlemek. Eğer oturumunuz sırasında üye numbs, bunu bitirmek zaman önce ve sonraki yükü azaltmak.

Egzersiz

Teknik jelcing içerir eyleme egzersizleri penis büyütme. Tekniği yapmak için izin verir bir organ daha fazla istirahat ve ereksiyon sırasında. Özünde, uyarılması, damar duvarları ve kan akışını artırmak için. Eğer egzersiz yapmak için her gün 2-3 ay sonra ev değiştirmek, boyutları 3-4 cm uzunluğunda ve belirgin bir şekilde artırmak kalınlıkta penis.

Geliştirilen çeşitli yollar yürütme jelqing. Onlardan biri şudur:

 • yarı heyecanlı cinsel organı yağ yağlayıcı;
 • başparmak ve işaret parmağı ile kavramak üyesi üst kısmında;
 • yavaşça sıkma, tanıtın parmak katlanmış yüzük, rehberlik kafasına;
 • kolunu değiştir ve tekrar manipülasyon;
 • tekrarlayın egzersiz, ritim tutarak ve basınç kuvveti.

İlk iki haftada bir yapılması tavsiye edilir 250 yaklaşımlar her gün. Daha sonra sayısını artırın 400 hareketleri tek bir oturum. Her hafta artırın hızını ve yoğunluğunu daralma penis. Sırasında düzenli egzersiz erkek değil mi hissediyorum ağrı.

Operasyon

Bazı durumlarda, talep işlemi artırmak üyesi. Yaygın cerrahi bir müdahale boyutunu artırır 4 ila 6 cm

 1. Yapılır diseksiyon bağ ve sabit penisin kasık kemiğine.
 2. Bu sayede kuru kalmak gerekir, çıkış parçası, cinsel organ, gizli bir vücut.
 3. Ameliyat sonrası gerekli ders masaj sabitleyen yeni bir konuma üyesi ve giyen extender — armatürleri, sayaç uzunluğunda penis, 4-6 ay.

Ameliyat süresi 1 saat. Müdahale sonrasında bir erkek 2 gün kalır sabit bir ortamda.

Büyütmek için, cinsel organı, çapı, kullanılan diğer yöntemler. Artırmak için penis kalınlığı deri altına enjekte kas dokusu hasta. Yordam sağlar rampa 1-2 cm çapında.

Bazen deri altında penis yerleştirilir sentetik implantlar veya jeller. Yol için riskler taşır erkek sağlığı, bu nedenle nadiren kullanılır.

Herhangi bir ameliyat ve tıbbi nedenlerle, yüksek bir fiyatı var ve neden olabilir yan etkileri. Önce onu geçmesi gerekiyor muayene ve artılarını ve eksilerini tartmak.