Ameliyat artan üye: geçiyor, yeniden boyutlandırma, bir tür prosedürler

Daha yakın zamanlarda, samimi bir işlem, daha fazla erkek üye gerçekleştirildi yalnızca tıbbi nedenlerle.

büyütme operasyonu üyesi

Ama son zamanlarda, daha fazla erkekler için başvururlar bu yönteme artan cinsel organlar.

Penis büyütme ameliyatla bugüne kadar en etkili önlem.

Endikasyonları cerrahi müdahale

Eğer düşünüyorsanız, sadece bir arzu cerrahisi için penis büyütme cerrahi yöntem yeterli değil. Tüm rüya eğer gereken artırmak onurunu yapıyorlar bu tür penis büyütme operasyonel.

Eğer bir doktor görür, ne sorun var erkekler daha ziyade psikolojik planı, çalışacak vazgeçirmeye hasta böyle bir adım. Bu müşterilere yeterli haritayı filmi hakkında gerçek operasyon (video göstermek için hemen hemen tüm klinikler) için vazgeçmek girişim.

Ama kategori erkekleri dr. sami öneririz müdahale ve penis büyütme ameliyatla.

1. Tıbbi endikasyonları.

 • konjenital üretra;
 • anomali yapısı penis(hipospadias);
 • penis eğriliği nedeniyle fibrotik değişiklikler (Peyronie hastalığı);
 • mühür doku penis (kavernöz fibrozis);
 • anatomik yapısı.

2. Fonksiyon endikasyonları.

 • aşırı deri altı yağ dokusu;
 • gömülü, gizli penis;
 • perdeli penis.

3. Estetik endikasyonları — memnuniyetsizlik parametreleri, görünümü, şekli penis.

Hangi doktora başvurabilir?

Eğer böyle bir karar gibi penis büyütme işlemi ile kasıtlı, acı ve geri dönüş yok, hasta çizilmiş kliniğine plastik cerrahi.

Büyük klinikler şube estetik cerrahi ya da samimi bir plastik. Öncelikle karşılamak için bir doktor ile, gelişmiş danışma ücreti 900 tl'dir.

Bir doktor olarak görüyor sizin argümanlar ikna edici, o, rehberlik, muayene ve teslim analizler, aynı bu arada ödemek zorunda kalacak.

Analizler yapmak gerekir (onları küçük değil, bu yüzden ilerleyin serbest zaman teslim):

 • tam kan sayımı;
 • analizi, kan pıhtılaşması;
 • idrar tahlili;
 • kan grubu ve rh faktörü, kan;
 • muayene ve HIV enfeksiyonu, hepatit b ve c İle;
 • kan RW;
 • EKG.

Ayrıca, bir doktor, bir cerrah gerekir istişare ile üroloji ve ark.

Aldıktan sonra, anket sonuçları, bir plastik cerrah sizin sonuç olmaması veya mevcut kontrendikasyonları. Ve sadece daha sonra yapmak plastik penis büyütme ya da değil.

Kontrendikasyonları

Bazen penis ameliyatla imkansız bazı nedenlerden dolayı:

hangi doktora başvurun
 1. Hastanın yaşını, 18 yıl.
 2. Penis dik durumda daha fazla 12 cm.
 3. Ruhsal bozukluklar.
 4. Malign neoplazmlar.
 5. Diabetes mellitus.
 6. İnflamatuar süreci genitoüriner sistem.
 7. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar.
 8. Açık yaralar, yaralar, cinsel organ.
 9. Hastalık kan.

İşlem türleri

Düşünün, nasıl penis büyütmek için cerrahi ile.

Plastik cerrah mutlaka okuyor anatomik yapısı , cinsel organ erkek. Eğer tüm değerler normal atanır penis büyütme ameliyatla.

Önce ameliyatı artan üye gerekli muayene doktor ve sohbet anestezi uzmanı ile. Bir gece önce hastaya yapılır, temizlik lavman, ameliyat günü izin verilmez. yemek ve su içmek.

Cerrahi yöntem

Düşünün, ayrıntılı olarak, nasıl geçer operasyon artırmak üyesi. Cerrahi uzatma penis düzenlenen endoskopik bir şekilde altında spinal anestezi. Gün işlem en fazla 40 dakika.

Cinsel organı artar görsel olarak 2-4 cm, hemen hemen kalarak boyutunu.

Pahasına olur diseksiyon demetleri tutan penis kısmı vücudun içinde.

Cinsel organı ... ileri itti.

Operasyon sırasında hasta ağrı hissediyor. Taburcu hasta ikinci gün. İlk üç gün yapılan ağrı kesici. Ameliyattan sonra küçük bir yara izi kalır (1.5-2 cm) alanında pubis veya altında bir penis.

Rehabilitasyon dönemi birkaç ay sürer. İstikrar için yeni boyutları üyenin tam bir skar doku için gerekli uzun bir süre, 6 ay ile bir yıl. Bu dönemde mutlaka giyen genişletici, aksi takdirde olumlu bir sonuç ameliyat olacak.

Eğer tüm yönergeleri izleyin, bir doktor, 2 santimetre çarpı sırasında elde edilen işlem kullanarak genişletici daha eklemek için 4.

14 gün boyunca tavsiye çekimser cinsel ilişkiler.

Yağ grefti

Operasyon artırmak için penis çapı. Ameliyat sırasında tüm yüzey penis cilt altına enjekte dolgu.

Komplikasyonları önlemek için bir dolgu maddesi olarak kullanılan yağ hastanın kendisi. Pompalı yağ ilkesine göre yapılır liposuction, sonraki tedavi ile özel maddeler.

Hazırlanan karışım enjekte edilir ve deri arasında özel organları. Eğer ameliyat sırasında, ondan sonra olmuyor reddedilme ya da diğer iltihabi süreçleri, yağ büyür.

Zorluk şudur ki, bazı yağ emilir ve prosedürü tekrarlayın birkaç kez (3-4) 6 ayda bir. Kullanırken sentetik dolgu riski artar ret ve iltihabi süreçleri.

penis büyütme

Son hacim üyesi olacak ve 1.5-2 cm daha orijinal. Taburcu hasta iki gün sonra yaptırabilirsiniz. 3-4 hafta sonra taburcu kliniği erkeklere tavsiye edilmez samimi bir ilişki.

Şimdi bildiğiniz gibi artırmak üyesi ameliyatla kullanarak yağ dolgusu.

Mikrocerrahi kas nakli

Bu yeni büyütme operasyonu üyesi, pahalı ve oldukça nadir.

Zaman operasyon üç saatettirecek o genel anestezi altında.

Penis cilt kesi yapmak daire ve daldırma alt (prensibiyle çorap).

Kapak cilt sarılır üyesi, hangi etek damarları kasık bölgesinde çekme penis deri geri ve bağlandı kesi yerinde. Bu nedenle, üye olur bir 3-4 cm daha kalın, ameliyattan hemen sonra.

Deri iyi bir transfer, onu almak için en hastanın koltuk altı bölgesinde ya da karın duvarı. İlk 5 gün erkek bulunan, yoğun bakımda. Terk kliniğe üzerinden 6-7 gün.

Protez

Ameliyat bu tür yapılan sadece tıbbi nedenlerden dolayı ve bu durumda cinsiyet değiştirme. Artan cinsel organ operasyonu için geçerli değildir.

Rehabilitasyon sırasında, herhangi bir operasyonel müdahale, gerekli koruyucu modu. Buna cinsel ilişki tavsiye edilmez, spor, büyük bir fiziksel yük. Maliyeti ortadan kaldırmak için alkol ve diğer kötü alışkanlıkları. Dikkat edin yanlışlıkla yaralama cinsel organı.

Doktorlar, ürolog ve plastik cerrah bütün bir rehabilitasyon dönemi olacak eşlik edecek bir adam için bir göz tutmak, geri tüm özellikleri bir cinsel organ.

Riskleri ve ameliyat sonrası komplikasyonlar

Ne kadar basit ve güvenli olmamıştı penis büyütme, plastik, garanti komplikasyon olmadığı vermek değil.

 1. Komplikasyonlar. Yara ile enfekte , hatta tüm kurallara tabi hijyen.
 2. Ret. Kullanılan işlem sırasında cilt ve yağ kötü kökü. Olur ret deri parçalarını, ortaya çıkan inflamatuar süreci neden olan nekroz.
 3. Hiçbir olumlu bir sonuç. Eğer destekleyici, penis, elmas kesici takımlar, kendi anatomik yapısı çok kısa büyütme, penis (cerrahi) olumlu bir sonuç vermeyecektir. Uzatma üyesi olmayacak.
 4. Düzensiz yağ eritir. Sırasında yağ dolgusu yağ olarak kullanılan dolgu maddesi, kısmen çözülmüş ve bu, eşit olarak. Görünüm, cinsel organ mutasyon. Düzgün dönüşür çirkin.
 5. Güçlü bir hareketlilik var. Sonra bir paket destekleyen bir üye, böl onun için fazla bir şey tutmaz. Taban üye olur hareketli, kendisi kayıyor aşağı.
 6. Azaltma açısı ereksiyon. Başka bir dezavantajı, diseksiyon destekleyen bağ. Dik üyesi, ameliyat öncesi gündeme ileriye ve yukarı doğru, artık o bakacak alt açı 30 derece.
 7. Eksikliği sonucu dik mümkün. Sık sık sonra, penis büyütmek için cerrahi hasta olduğunu fark eder ve onun penis artmış, sadece istirahat ve uyarıldığında 2 aziz cm yere uzak. Cerrahlar açıklamak bu bile olmadan bağ, penis, yer ile ilişki içinde, onun normal bir ortam, tüm güçleri geri dönmeye çalışıyor her zamanki yerde. Bunu önlemek için, atanır giyen genişletici.
 8. Deformasyon, penis eğriliği. Bu davranış, yetersiz ya da uygunsuz herhangi bir beceri, bir doktor tarafından yapılan ameliyat sırasında hata.

İstenmeyen sonuçlar önlemek için her zaman unutmayın ki penis büyütmek için (operasyon) tercihen sadece yüksek nitelikli klinik. Dolandırıcılığı dikkat.

İyi bir klinik plastik cerrahi zorunda değil, sadece bilmek nasıl artar üyesi, cerrahi müdahale, ancak ve ruhsata izin vermek, bu işlemleri.

Dikkat nitelikli personel, onların tutum müşterilerine.

İyi bir klinik olabilir ofislerinde eski antediluvian ekipmanları, koğuşta eski mobilya.

operasyon

Bilgi toplamak hakkında iş kurumu, öğrenin yorumlar eski hastalar. Eğer bir şey sizi rahatsız ya da rahatsız eden, zaman kaybetmeyin, sunduğu konfor ve başka bir sağlık kurum. Aksi takdirde, buna para kaybetme riski sağlık.