Yorumlar Titanium

 • Raul
  Jel yardımcı değil sadece boyutunu artırmak için, ama aynı zamanda vermek için yeni bir heyecan, seks. Bir ay kullanmak mümkün bir artış elde etmek için, 4 cm, prensip olarak, daha fazla istemiyorum. Süresi, cinsel ilişki oldu uzun neredeyse iki kez ve sonra, ilk ereksiyon ve boşalma uyarılma çok hızlı bir şekilde geliyor. Bence ana gizli düzenlilik ve yordamlar için doğru smear jel olmadan ekstra bir kafa. Eşi sadece size özel, tam bir uyum ve karşılıklı anlayış yatakta, çok önemli olan 8. yılında evlilik. Tavsiye ederim titanium!
  Titanium
 • Elif
  Koca kullandı titanium 1,5 ay, bu süre başardı, 4.5 cm uzunluğunu artırmak için ve 1 cm çapında penis. Şok oldu bu sonuç, geceler daha parlak hale gelmiştir ve daha ilginç. Bir inceleme yazmak için tavsiye ederim kızlar bu aracı. Yardım kocasına ve kendine yeni sonuçlar elde. Koca cihazı ile yeni bir boyut oldu, guvenilir, yakında bekliyoruz artırmak için çalışıyor. Genel olarak, bazı artıları jel.
  Titanium
 • Mustafa
  Jel çok fonksiyonlu kullanıyorum farklı. Büyük boyutta Uygula her gün akşam, önemli değil, seks ya da değil, sadece tıbbi bir merhem. Eğer planlanmış bir toplantı ile bir kız, bir gres cinsel ilişkiden önce. Bu durumda, jel gibi çalışan mükemmel bir afrodizyak. Değer emmek için nasıl başlar kan acele kasık, cilt sıcak ve ereksiyon görünür. Yapmak tabakası kalın ve sonra Titanium sizin inmesi gibi yağ. O keskinleştirir duygu ve seks daha da eğlenceli getiriyor.
  Titanium
 • Ali
  Titanium değil boyutları arttı, ama yine de bi program 5. Uygulamadan hemen sonra jel, kasık görünür hoş sıcak bir arkadaş ayağa kalkar ve zaman artırmak için hareket. Ereksiyon kararlı, seks yenilenir, duygular canlı. Ne yalan söyleyeyim, ilaç, hareket ve duyarlılık, kadın. Daha bol vermek, jel gibi davranır yağlama sırasında vajinal kuruluk önemli ölçüde kolaylaştırır nüfuz. Bende aynı geliştirilmiş sperm kalitesi, daha önce o daha kalın vardı ve oldukça hoş bir koku. Şimdi arkadaşım kendisi başlatır oral sevişme olsa bu kadar görmezden geliyordun. Titanium iyi etkiler benim sağlık, aşk hayatı ve psikolojik durumu. Ben daha sakin ve kendinden emin, korkmuyorum özlüyor yatakta ya da sadece kaybetmek için bir arzu. Libido tam tersi, sadece yoğunlaşmıştır: ben zaten savaşa hazır olmadan uzun prelüd ve daha fazla stimülasyon. Bana bir paket yoktu, bundan sonra da olacağım daha fazla sipariş. Fiyat böyle etkili ve yararlı bir araç, aslında, komik, ucuz, sadece bir hediye. Sitede başvuru ile tedavi hızlı bir şekilde teslim herhangi bir gecikme olmadan.
  Titanium
 • Ιωάννης
  Titanium hareket yavaş yavaş ve giderek artan kapsamlı bir etkisi vardır. 1 hafta herhangi bir değişiklik olmadı. Sadece gitti birikimi yararlı maddelerin cildin daha derin katmanları ve kavernöz organları. Olmasına rağmen, etkisi sadece yüzeysel, aktif bileşenleri hızlı bir şekilde sızmış kan. 2 hafta oldu ereksiyon artırmak. O artık daha güçlü ve uzun süreli. Hassasiyet, genital yükseldi. Başladı yavaş büyümekte boyutları uzunluğunda ve çevresi. 3 hafta cinsel organı satın daha şekilli bir kafası, açıkça şeklini aldı. Artmış cinsel ilişki süresi, heyecanını seks çelik tamamen başka. Daha fazla zevk alıyordu ve ben, ve bir bayan. 4. hafta, boyutları zirve yaptı. Uzun arttığı yaklaşık 5 cm, çevresi 2 cm mümkün olmadan ereksiyon parametreleri değişmemiştir. Daha fazla bilgi titanium hem kendiniz, hem de o kızla birlikte. Bu dönüşüyor ilginç bir seks oyunu. Sürtünme jeli duştan sonra (zaman cilt de buğulama ve gözeneklerin en açık) daha iyi sonuçlar verir. Organ büyümesini doğal süreçlerle değil, kullanarak bir hormon.
  Titanium
Değerlendirme Titanium
4
25